توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466147
برنامه‌های امروز نامزدهای ریاست جمهوری در صداوسیما
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴
 امروز پنج‌شنبه 7 اردیبهشت جهانگیری، روحانی، قالیباف و آقا‌میر سلیم،‌ چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طریق رسانه ملی و در برنامه‌های جداگانه با مردم صحبت می‌کنند.

به گزارش الف، بر اساس جدول زمان‌بندی برای پخش برنامه‌های تبلیغانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، پنج‌شنبه (هفتم اردیبهشت ماه) دومین گفت‌وگوی زنده رادیویی و تلویزیونی به گفت‌وگو با مصطفی میرسلیم اختصاص دارد.

این زمان‌بندی در قرعه‌کشی یکشنبه شب گذشته با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی مشخص شد.

وی با شرکت در بخش گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو، از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه، ۴۵ دقیقه فرصت تبلیغاتی خواهد یافت. این گفت‌وگوی زنده، همزمان از شبکه رادیویی ایران برای مخاطبان رادیو پخش می‌شود.

بر همین اساس، امشب ساعت ۲۲ نیز شبکه اول سیما، سخنان ضبط شده نامزد شماره ۱۳ محمدباقر قالیباف را برای مخاطبان پخش می‌کند. این برنامه که با عنوان «متکلم وحده» و بدون حضور مجری یا کارشناس ضبط شده، ۴۵ دقیقه است.

طبق جدول زمان‌بندی عصر پنج‌شنبه، ساعت ۷ و ۱۰، معرفی برنامه نامزد شماره ۱۶ اسحاق جهانگیری از رادیو ایران با عنوان «متکلم وحده» پخش خواهد شد.

همچنین نخستین برنامه رادیویی دکتر حسن روحانی به عنوان نامزد شماره ۱۵ عصر پنج‌شنبه ساعت ۱۷ و ۳۰ از رادیو ایران با عنوان «متکلم وحده» پخش خواهد شد. رادیو ایران ساعت 22 و 45 دقیقه هم برنامه تبلیغاتی مصطفی میرسلیم را پخش خواهد کرد.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1396/02/06/13960206001635_PhotoL.jpg
 
کلمات کلیدی : جهانگیری، روحانی، انتخابات 96، تبلیغات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.