نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 174745
آخرین وضعیت موسوی و کروبی/ هنوزخبری از عفو جوانفکر نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۱۶
سخنگوی دستگاه قضا با اعلام تعیین شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی گفت: تخلفات انتخاباتی خارج از نوبت رسیدگی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای عصر دوشنبه در چهل و دومین نشست سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید آیا با اقدامات اطلاعاتی و قضایی می شود با اخلالگران بازار ارز برخورد کرد، اظهار داشت: با اقدامات قضایی یا اطلاعاتی صرف نمی توان با اخلالگران مقابله کرد اما نمی توانیم مجرمان را نیز رها کنیم. دولت باید حتما به همراه بانک مرکزی و وزارت اقتصاد تلاش مضاعفی را در این حوزه انجام دهد و انجام اقدامات موثر را در دستور کار خود قرار دهد. باید جلوی کسانی که می خواهند از این فضا سوءاستفاده کنند گرفته شود و با اقدامات قضایی و امنیتی تنها درصدی نتیجه حاصل می شود. پس از سخنان رئیس جمهور ارز بالا رفت اما پس از چند روز دوباره پایین آمد. ما نمی گوییم که به خاطر حرف رئیس جمهور ارز گران شد اما تحریمها و شیطنت آمریکا در حوزه ارز تاثیرگذار است.

خبرنگاری در خصوص صدور موافقت با عفو مشروط جوانفکر توسط زندان سئوال کرد که اژه ای در پاسخ افزود: تاکنون چیزی در خصوص موافقت با عفو ایشان در زندان نشنیده ام و آزادی مشروط دارای شرایطی است و دادگاه در خصوص درخواست عفو مشروط تصمیم می گیرد.

خبرنگاری در خصوص تغییر وضعیت میرحسین موسوی و کروبی سئوال کرد که سخنگو در این باره اظهار داشت: تغییری در وضعیت این دو نفر حاصل نشده است.

اژه ای در مورد رسیدگی به وضعیت ایرانیان خارج از کشور نیز گفت: وزارت امورخارجه باید از حقوق شهروندان ایرانی در خارج از کشور دفاع کند و ممکن است یک شهروند ایرانی در خارج مرتکب جرم شود که وزارت امورخارجه موظف است از حقوق شهروندی او به منظور جلوگیری از تعدی و پایمال شدن حقوقش از او دفاع کند.

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص جلوگیری از ایجاد فضای تخریب در کشور همزمان با انتخابات خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از این وضعیت ستادی در قوه قضائیه فعال شده است که ستاد مرکزی آن در تهران است. این ستاد اقدام به رصد ستادهای انتخاباتی، نامزدها و طرفداران آنها می کند و ممکن است به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از نامزدها دعوت کند تا آنها جلسه گذاشته و از آنها بخواهیم خلاف قانون کاری انجام ندهند اگر احساس شود نامزدی در حال انجام اقدامات خلاف قانون است با آنها برخورد می کنیم.

وی تاکید کرد: با تعیین شعبه مخصوص به تخلفات انتخاباتی خارج از نوبت رسیدگی می کنیم. اژه ای در پایان در مورد آلودگی هوای تهران نیز گفت: دادستانی در پرونده آلودگی هوای تهران وارد نشده است.
کلمات کلیدی : وضعیت موسوی کروبی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۸:۰۱:۱۸
"خبرنگاری در خصوص تغییر وضعیت میرحسین موسوی و کروبی سئوال کرد که سخنگو در این باره اظهار داشت: تغییری در وضعیت این دو نفر حاصل نشده است."

به نظر شما، تيتر اين خبر با اين همه مطالب متنوع، به خاطر همين يک جمله ميشه "اظهارات سنخنگو در خصوص تغییر وضعیت میرحسین موسوی و کروبی"؟؟ (1069598) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۸:۱۰:۲۴
چرا دادستان محترم به موضوعی که برابر گزارشات رسمی موجب مرگ و هزینه های فراوانی برای شهروندان می شود ورود نمی نماید؟
آیا با آلوده سازان که مستندات آن نیز کم نیست نباید برخورد قاطعانه ای شود؟
انتظار می رود مدعی العموم به این مسائل مهم نیز ورود نمایند. (1069620) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۸:۳۸:۱۷
آخه خبر چه ربطی به تیترش داشت؟ (1069679) (alef-11)
 
محمد
Canada
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۹:۲۷:۰۹
بالاخره معلوم نشد در نظام اسلامی این دو نفر به چه جرمی در حبس خانگی به سر میبرند؟ اگر واقعا مجرم هستند چرا دادگاهی تشکیل نمیشود؟
به خدا این اقدامات مایه شرم و تمسخر نظام در خارج و داخل است. قوه قضاییه دقیقا چه میکند؟ (1069735) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۰:۰۷:۰۷
راست می گن قراره 25 بهمن مردم خودشون واسه آزادی این دو نفر اقدام کنند؟ (1069780) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۳:۴۶:۳۲
کدوم مردم؟ از قول کی حرف میزنی؟! (1070120) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۳:۵۴:۰۸
مردم ؟! خب به خاطر مردم در حصرند ! اگر ولشون کنن مردم تیکه پاره شون میکنن ... (1070139) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۲:۵۶:۱۳
به تخلفات انتخاباتی خارج از نوبت رسیدگی می کنیم!!!!!!!!چرا در مورد مرتضوي ملعون چنين نشد اژه اي از انهائي است كه آخرت خودرا به دنيايش فروخته است (1070028) (alef-11)
 
سيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۳:۵۳:۴۱
اژه اي از روزي كه دادگاه نمايشي كرباسي را برگزار كرد نشان داد كه از قضا وعدالت و انصاف وجدان و حتي دين باوري چيزي نميداند (1070138) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۰۳:۲۳:۰۹
سایت محترم مگر متن خبر با عنوان خبر یکی است که اینگونه خبر می دهید !!! (1070249) (alef-11)