نظر منتشر شده
۱۵۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 190170
متن پیام تبریک شخصیت‌های مختلف و رقبای انتخاباتی به رئیس‌جمهور منتخب
بخش داخلی الف، 25 خرداد 92
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۵۳
محمد باقر قالیباف،علی اکبر ولایتی، محمدرضا عارف، علی‌ فلاحیان، محسن رضایی و ... پیروزی روحانی در انتخابات رابه وی تبریک گفتند.

به گزارش الف، رييس جمهور در پيامي با تبريک انتخاب حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني بعنوان رييس جمهور منتخب ملت ايران گفت: اميدوارم با قدرشناسي از عواطف و اعتماد ملت عزيز فرصت خدمتگزاري و تلاش براي استقرار عدالت و آباداني کشور بيش از پيش مهيا گردد.

متن اين پيام به شرح زير است:

بسمه تعالي

اللهم عجل لوليک الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

ملت عزيز و آرماني ايران در طول تاريخ با باوري عميق به دنبال استقرار حق و عدالت در جهان بوده است و در هر فراز، متناسب با شرايط و مقتضيات، تصميمات سرنوشت ساز گرفته است.

رويداد مهم انتخابات بيست و چهارم خرداد نود و دو را به ملت شريف، مقام معظم رهبري و منتخب محترم ملت تبريک مي گويم.

اينجانب همواره به ظرفيت هاي عظيم و بي پايان ملت ايران براي ايجاد تحول و تعالي عميقاً باور داشته و معتقدم که توانمنديها و استعدادهاي ذاتي و شگرف ملت ايران بسيار بالاتر و بيشتر از فرصت هاي پديد آمده بوده است. معتقدم با اعتماد و باور به ملت ايران و احترام به سلايق و علايق گوناگون مي توان همه قله هاي افتخار را فتح کرد و کشور را در بالاترين سطح از رفاه و پيشرفت جهاني قرار داد و همه آروزها و آرمان ها را محقق کرد. اميدوارم با همبستگي و تلاش گسترده تر اميد دستيابي به مطالبات تاريخي ايرانيان در رسيدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهاني روز به روز عميق تر و بيشتر شود.

ضمن تبريک مجدد به جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حسن روحاني که مورد اعتماد اکثريت ملت قرار گرفته اند اميدوارم با قدرشناسي از عواطف و اعتماد ملت عزيز فرصت خدمتگزاري و تلاش براي استقرار عدالت و آباداني کشور بيش از پيش مهيا گردد.

از همه علاقه مندان به سرافرازي ايران انتظار دارد که در تمام فرصت ها رييس جمهور و دولت منتخب را براي پيشبرد هر چه بهتر امور ياري رساند اينجانب و دولت خدمتگزار تا آخرين لحظات مسئوليت همچون روز اول به وظايف خود به طور جدي عمل خواهيم کرد.

از خداوند منان عزت، رفاه و سلامت همه مردم و همه ملت ها را در سايه عنايات امام عصر(عج) مسئلت دارم.

خادم ملت ايران

محمود احمدي نژاد
پیام تبریک قالیباف به رییس جمهور منتخب
محمد باقر قالیباف در پیامی ضمن تشکر از مشارکت بی نظیر مردم در انتخابات نوشت: بدینوسیله انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رییس جمهور اسلامی ایران را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای جنابعالی و دولت آینده، موفقیت و توفیق خدمت به ملت شریف ایران را مسئلت می­کنم.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر بزرگوار جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی

رییس جمهور منتخب ملت ایران

بدینوسیله انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رییس جمهور اسلامی ایران را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای جنابعالی و دولت آینده، موفقیت و توفیق خدمت به ملت شریف ایران را مسئلت می­کنم.

بر خود لازم می­دانم که مراتب سپاس و شکرگذاری خود را به پاس مشارکت بی­نظیر مردم در این انتخابات و خلق یکی از بزرگترین حماسه­های سیاسی تاریخ ایران اعلام دارم. بی­تردید این حماسه بزرگ محصول درایت رهبری و هوشمندی و موقعیت­شناسی ملت مبارز و قهرمان ایران است.

حماسه سیاسی عظیم ملت ایران نشان داد که برخلاف تمام القائات و توطئه­های دشمنان نظام جمهوری اسلامی همچنان مستحکم­ترین نظام مردمی دنیا است و از عظیم­ترین پشتوانه مردمی برخوردار است.

همه ما باید قدردان این ملت عظیم و فهیم باشیم که با گذشت سی ­و پنج سال از انقلاب اسلامی همچنان در صف مقدم تبعیت از ولایت و دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب قرار دارند. انتظار همه ملت ایران این است که دولت آینده برای قدردانی از این حماسه بزرگ تمام تلاش و همت خود را برای تحقق حماسه اقتصادی بکار گیرد.

با آرزوی توفیق و سربلندی برای همه خدمتگذاران ایران اسلامی

محمد باقر قالیباف

25 خرداد 1392


رضایی انتخاب روحانی را به ریاست‌جمهوری تبریک گفت
محسن رضایی با صدور پیامی انتخاب حسن روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

حسبنالله ونعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر

ملت شریف و عزیز ایران

حماسه باشکوهی که خلق کردید بار دیگر جان تازه ای به مردم سالاری دینی داد. اینجانب  این حماسه بزرگ را به محضر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی و شما ملت عزیز ایران تبریک عرض می کنم و به تشخیص و تصمیم شما احترام می گذارم.

به جناب آقای حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی نیز تبریک می‌گویم و از خداوند متعال توفیق وی را در عبور از مشکلات امروز و رسیدن به آینده ای درخشان برای کشور خواستارم. از مردم شریف کشور از ارس تا اروند، از البرز تا زاگرس پر افتخار هم به خاطر حمایت از این سرباز همیشگی خود تقدیر و تشکر می کنم و با توجه به درخواستهای مکرر مردمی برای ارایه برنامه هایم به دولت آینده باید ابراز کنم که از هیچ کوششی برای نمایندگی شما در رفع تنگناهای زندگیتان فرو گذاری نخواهم کرد.

اما چند جمله از سر اخلاص با رییس جمهور آینده جناب آقای حجه الاسلام والمسلمین حسن روحانی:

ازآنجایی که طی  یکسال گذشته بیش از 300 شهرستان، شهر و روستا و بیش از 40 دانشگاه را از نزدیک سرکشی کردم و مهمان سفره های پر مهر مردم کشور بوده  و با آنها نان و نمک خورده ام و شادیها و درد ها و غمهای آنها را از نزدیک درک کرده ام ، حال لازم می دانم از سر تکلیف و امانت چند نکته را به حضورتان انتقال دهم.

1- اقوام ستونهای مستحکم فرهنگ و معرفت ایرانی – اسلامی اند که امروز نیاز به توجه و بازشناخت نقش آنان زیر آسمان فرهنگ ایران بزرگ به عینه دیده می شود، لر ، کرد ، عرب ، آذری ، ترکمن ، بلوچ ، گیلک ، مازنی و غیره همه و همه یعنی ایران مقتدر، این اقتدار از نفی نگاههای سخیف تا تعریف سهم آنها در اداره کشور یک امر ضروری است.

2- مردم شریف ، ولایتمدار و عاشق ایران در پاره ای از مشکلات که ناشی از سوء مدیریت در رسیدگی به مسایل اقتصادی آنهاست بعضا روزهای سختی را در زندگی خود تجربه می کنند، «فقر ، بیکاری و گرانی » باید از چهره ایران زدوده شود و یک زندگی در شأن مردم ایران برای آنها فراهم آید.

3- سرمایه های انسانی و نخبگان بی بدیل کشور در جهاتی پشت درب بی تدبیری مانده اند، باید قیود حضور این سرمایه ها را در مشارکت  برای آبادانی کشور برداشت، امروز دختران و پسران ما با سطح تحصیلات بالا باید توان خود را در پیشرفت کشور به کار بگیرند و این راهگشایی نیاز به برنامه دارد.

4- خواهران و برادران ، کشاورزان، کارمندان، هنرمندان و فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی ، بازنشستگان و غیره بعضا با تنگی معیشت مواجه اند و رفع مشکلات آنها نیاز به برنامه، تدبیر و تلاش مجاهدانه دارد.

5- فراهم کردن محیط کسب و کار و حمایت جدی از کارآفرینی کلید عبور از مشکلات اقتصادی کشور است.                                 

درک درست شرایط امروز ایران خصوصاً از سوی دولت مردان، تصمیم سازان و تصمیم گیران امری اجتناب ناپذیر و عدم شناخت دقیق وضعیت کنونی، موجب تحمیل هزینه های جبران ناپذیر و هدر دادن فرصت های بزرگ فراروی ملت عزیز ایران است. به نظر بنده کشور امروز نیاز به دولتی فراگیر برای تحقق جهاد اقتصادی و رفع تنگاهای مردم دارد. این مردم دولتی شایسته شأن خود با تدبیر، اقتدار، شجاعت، صداقت و توان اجرایی و عملیاتی بالا در اداره امور کشور دارند که بتواند با بهره گیری از تمام توان کشور آرامش را به خانه ها بازگرداند.

بنده ضمن تقدیر و تشکر از حماسه سیاسی مردم ایران از خداوند متعال برای شما آرزوی موفقیت کرده و امروز باز هم خود را در صف اول خیزش همدلانه و اخلاق محور برای دفاع از حقوق مردم و پیشرفت ایران بزرگ اسلامی و ملت سرافرازمان می دانم. برای سرباز این مرز و بوم جهاد هیچ وقت به پایان نمی رسد. از درگاه حضرت حق سربلندی ملت ایران، مقام معظم رهبری و حضرتعالی را در خدمت به آحاد مردم جامعه خواهانم.پیام تبریک ولایتی به رئیس جمهور منتخب

در پی اعلام پیروزی دکتر حسن روحانی در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری کشورمان، دکتر علی اکبر ولایتی پیام تبریکی برای رئیس جمهوری منتخب ارسال کرد.

بسمه تعالی
حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

رئیس جمهور محترم منتخب

باسلام
حضور حماسه ساز ملت بزرگ ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، انسجام ملی را به نمایش گذاشت و در این برهه حساس ، امنیت ملی را تقویت کرد و دشمنان ملت را نا امید ساخت .
پیروز اصلی این میدان همانا مردم فهیم ما هستند که به دعوت رهبر محبوب خود پاسخ گفتند و حماسه سیاسی را رقم زدند. جنابعالی نیز موفق به کسب رأی اعتماد ملت شدید که مایه مسرت است. این انتخاب را به مقام معظم رهبری ، ملت شریف و جنابعالی تهنیت می گویم و تداوم توفیق را برایتان مسالت می کنم . امید می رود در دوره ریاست جنابعالی، ‌مبانی «مردمسالاری دینی» که یادگار امام راحل است تحکیم یافته و گفتمان رهبری در «عدالت و پیشرفت» تحقق یابد و بتوان با همدلی، قانونگرایی، ولایتمداری و تعامل قوا نقاط ضعف را بسرعت برطرف کرد و با پیگیری راهبرد « مقاومت مدبرانه» بر حق و دستاوردهای هسته ای ابرام ورزید.
اینک با این اقبال مردمی و پس از تنفیذ و تحلیف، جنابعالی رئیس جمهور همه ملت و از جمله جریانها و افراد رقیب هستید و لذا همراهی، همکاری و رعایت احترام جنابعالی ،‌ وظیفه همگان است .
خداوند بزرگ را شاکریم که نعمت های بیکران خود را همواره بر ملت ما ارزانی داشته است و امیدوارم قدردان نعمت های او باشیم . انه ولی النعم

علی اکبر ولایتیعارف پیروزی روحانی در انتخابات را تبریک گفت

محمد‌رضا عارف طی پیامی پیروزی حجت‌الاسلام حسن روحانی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این انتخابات را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

برادر عزیزم، جناب آقای دکتر حسن روحانی؛

با اهداء سلام و درود،

افتخار کسب اعتماد مردم به عنوان منتخب ملت در جایگاه رئیس جمهوری ایران اسلامی را به جنابعالی، ملت شریف و رهبر معظم انقلاب تبریک عرض می کنم. سرمایه اعتماد مردم، که به حق یک امانت الهی است، بر دوش جنابعالی قرار گرفته است. صمیمانه از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت شما را در راه دشواری که در پیش دارید، آرزومندم.

این موفقیت، پیروزی گفتمان اصلاح طلبی و اعتدال است. پیروزی نگاه خردورزانه و اخلاق گرایانه به کشورداری است.

اکنون پس از خلق حماسه سیاسی توسط مردم فهیم و عزیزمان، نوبت به تحقق حماسه اقتصادی و ساماندهی مشکلات کشور رسیده است که جز با همدلی و همراهی همه مردم عزیز و جریانات مختلف سیاسی و اجتماعی محقق نخواهد شد و وظیفه همگان، حمایت و همکاری با منتخب ملت است.

اینجانب متواضعانه و خالصانه از تمامی گروهها و جریانات سیاسی و سایر نامزدهای محترم یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درخواست می کنم که با حمایت همه جانبه از رئیس جمهور منتخب، برای برآورده شدن مطالبات به حق مردم که آرزوی همه ماست، همت کنند.

به امید فردایی بهتر برای همه ایرانیان

فرزند کوچک ملت بزرگ ایران، محمدرضا عارف

 

تبریک سعید جلیلی به روحانی

 

سعید جلیلی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با صدور پیامی به حسن روحانی به عنوان رییس‌جمهور منتخب تبریک گفت.

متن پیام جلیلی به شرح زیر است:

جمهوری اسلامی ایران این میراث بزرگ امام راحل بار دیگر در 24 خرداد 1392 جمهوریت خود را بر مبنای گفتمان اسلام ناب به رخ جهان کشیده و نمایشی پرشکوه از انتخابات ازاد را بر مبنای الگوی مردم سالاری دینی نشان داد.

با سپاس بیکران به درگاه الهی و با قدردانی از ملت بزرگ ایران که با حماسه‌ای دیگر پشتوانه‌ای سترگ را برای اقتدار، سربلندی و پیشرفت نظام خلق کرد و با تشکر و تبریک به رهبر فرزانه انقلاب به خاطر تمهید این حماسه بزرگ، برای رئیس‌جمهور منتخب مردم برادر گرامی جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جهت دفاع از آرمان‌ها و حقوق ملت ایران و اعتلاء و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت می‌کنم و به ایشان برای کسب اعتماد ملت ایران صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

با تشکر خاضعانه از ابراز لطف همه عزیزان که اهداف و برنامه‌های مرا به اهداف و آرمان‌های انقلاب نزدیک‌تر دانسته و به آن رأی دادند، تقاضا دارم با حفظ حضور هوشمندانه در صحنه انقلاب، رئیس‌جمهور منتخب را در پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی و اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم یاری نمایند.


حدادعادل به حسن روحانی تبریک گفت

غلامعلی حدادعادل طی پیامی به حسن روحانی پیروزی وی را در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم تبریک گفت که متن آن به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران

اکنون که مردم ایران در پاسخ هوشمندانه به دعوت مقام معظم رهبری با حضور پرشکوه خود در انتخابات ریاست‌جمهوری حماسه‌ای سیاسی آفریدند و با نظم و نشاط تحسین‌برانگیز جلوة دلپذیر مردم‌سالاری دینی و قانون‌مداری را در چشم جهانیان به‌نمایش گذاشتند، وظیفة خود می‌دانم این حماسة عزت‌آفرین را به ملّت باایمان و فرهیختة ایران و به رهبری ارجمند و به شخص جناب‌ِ عالی تبریک بگویم.

امیدوارم به شکرانة اعتماد ارزشمندی که ملت نسبت به شخص شما ابراز کرده، در حفظ استقلال میهن اسلامی و خدمت به مردم عزیز و پاسداری‌ از ارزش‌ها و آرمان‌های امام خمینی (ره) و نگاهبانی از میراث گرانقدر آن بزرگ‌وار، که همانا جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است، موفق باشید و همان‌‌طور که در تبلیغات انتخاباتی خود اعلام کرده‌اید روش و منش مستقل و معتدل خود را در انتخاب همکاران و ادارة قوة مجریه به اثبات رسانید.

در افق جدیدی که به برکت این پیروزی پیش رویتان گشوده شده برایتان از خداوند طلب توفیق می‌کنم.

غلامعلی حدّاد عادل 

حسن غفوری​فرد به حسن روحانی تبریک گفت

دبیر کل جامعه اسلامی ورزشکاران با صدور بیانیهای پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را به وی تبریک گفت. 

متن کامل بیانیه وی از این قرار است:


بسمه تعالی
با تشکر و قدردانی و سپاس از حضور شکوهمند ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در خلق حماسه بزرگ و بی نظیر 24 خرداد 92 و خلق جلوه هائی به یاد ماندنی در پای صندوق های رای یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا .
رفتارهای سیاسی و اخلاقی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و هواداران آنان، قبل و بعد از انتخابات؛ نشانگر اوج رشد و بلوغ آگاهی سیاسی مردم شریف و شهید پرور ایران و رجال و احزاب سیاسی در این شرایط ویژه و حساس تاریخی در کشور بود.
بی شک لطف خداوند متعال، و روح پرفتوح شهداء و امام شهداء و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خلق این حماسه اسلامی و ملی مردم ما را یاری نموده است و بهترین انتخاب را برای رهنمون ساختن کشور به سوی توسعه پایدار،اعتدال و پیشرفت رقم خواهد زد.
در نهایت به جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی منتخب محبوب و دوست داشتنی مردم غیور ایران اسلامی که انشاءالله سفیر آرامش، تعهد، ایمان، اخلاق ،پیشرفت و عدالت برای کشور خواهند بود و احیای فرهنگ و تمدن بزرگ اسلامی در راس برنامه های ایشان خواهد بود تبریک عرض می نماید و برای بقیه کاندیداها که یک رقابت اخلاقی و اسلامی را به نمایش گذاشتند آرزوی توفیق و موفقیت دارم.
سلام و درود همه انبیاء و اولیای الهی بر مردم خوب و مومن و انقلابی ایران و بر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و بر همه خدمتگذاران این نظام مقدس.
حسن غفوری فرد
دبیر کل جامعه اسلامی ورزشکاران

فلاحیان انتخاب حسن روحانی را تبریک گفت

حجت‌الاسلام علی‌ فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات طی پیامی پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره ریاست جمهوری را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: پیروزی گفتمان اعتدال و اخلاق و تدبیر و خلق حماسه بزرگ سیاسی را به شما و ملت فهیم و شریف ایران تبریک میگوییم. حضور حماسی مردم، امید را برای حل مشکلات کشور در دلها زنده نمود.

این پیام می‌افزاید: امید است جنابعالی که منتخب ملت ایران هستید، با انتخاب افراد شایسته و با تدبیر کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت و ایجاد ایران اسلامی قدرتمند قرار دهید.

 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۱:۵۷:۰۲
من به عنوان کسی که به آقای جلیلی رای دادم به آقای روحانی و هوادارانشون تبریک عرض میکنم و ضمن آرزوی موفقیت امیدوارم که انشاالله به وعده هایی که دادند بتوانند عمل کنند.
ما ثابت کردیم که به قانون پایبندیم. (1447355) (alef-10)
 
ابوالحسن-ع
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۳۳:۵۹
خدا را شکر بلوغ سیاسی را فعلاً در رفتار ( برنده و بازنده) انتخابات شاهد هستیم و بازنده با گفتن تبریک به برنده واعلام همکاری با رقیب را نموده است . امید است همکاری بین( اصلاع طلبان واصولگریان اصلاع طلب) برای جبران عقب ماندگی 8 سال گذشته را مردم شاهد باشند که نیازامروز منافع ملی ماست.
یا مردم مانند دوره های گذشته شاهد کشیدن اهرم های ترمز برای رقیب با روش های مختلف خواهندبود.! (1447830) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۴۸:۱۴
ای کاش اقای موسوی هم همین رویه رو پیش میگرفتن و تبریک میگفتن. (1447867) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۵۶:۱۷
آفرین بر شماها (1447886) (alef-13)
 
محمدباقر
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۳:۳۷:۰۳
انسان اگر خون گریه کند کم است، اگر همین رفتار و گفتار امروز را آقایان هاشمی و اصلاح طلبان در سال ۸۸ داشتند اینجوری چهره ایران در دنیا خدشه دار نمیشد و مملکت دست خوش اینگونه نابسامانی ها نمیگردید ، اینها یقینا نشان از خود خواهی های نهفته در انسان است که در اینگونه مواقع فوران میکند.
بد نیست از باب تذکر یادی از میرحسین موسوی بکنیم که اگر آنگونه رفتار نمینمود امروز شاید با بیش از ۳۰ میلیون رای رییس جمهور میبود. عبرتی باشد برای من و شما و همگان
ان ربک لبالمرصاد (1448129) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۴:۰۸:۱۱
به خدا ملت ایران همواره با اتحاد درونی خویش دشمنان متراکم خود را متفرق کرده و شکست داده. امروز نیاز ایران ما به اتحاد بیش از هر روزیست و همه باید تو این مسیر گام برداریم. (1448148) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۴:۲۸:۴۷
باز هم مرام و معرفت این ها گرم. جناب خاتمی با آنهمه ادعایش بعد از پیروزی احمدی نژاد در سال 84 حتی یک تبریک خشک و خالی هم نگفت.

من کشته مرده این شعارهای زنده باد مخالف اینها هستم (1448158) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۱۳:۰۶
بعد چند سال دیشب شادی و خنده واقعی تو چهره مردم دیدم (1448415) (alef-13)
 
بختيار
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۲۵:۰۶
خاتمي بايد تسليت ميگفت (1448475) (alef-13)
 
mostafa
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۲۶:۴۲
یادمون نرفته آقا: ادب مرد به ز دولت اوست. (1448483) (alef-13)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۴۶:۰۴
احسنت (1448912) (alef-13)
 
صبا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۰۰:۳۳
تبریک گفتند داداش حتی یادم است دست در دست اقای احمدی نژاد در پاستور چرخی هم زدند (1449019) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۴۱:۲۸
تا حالا کسی به شما خس و خاشاک گفته ببینی چه حسی داره؟ (1449356) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۵۳:۲۳
چون سیاست ها وبرنامه های اقای روحانی به نفع همه مردم هست انشاالله اما سیاست های اقای احمدی نژاد حتی برای طرفدارهاش هم خوب نبود اگر واقع بین بودند البته (1450526) (alef-13)
 
م- ایرانی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۵۷:۰۶
اگر یه کم فکر کنی !!!! و یادت بیاری قبل و بعد از انتخابات 88 متوجه میشی چرا تبریک نگفتن........ (1450559) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۴:۴۴:۴۶
آخه احمدي نژاد ناحق رئيس جمهور شده بود
با تخريب کار خود رو پيش برد
هم 84 و هم 88 (1451401) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۵:۵۵:۱۴
منم کشته و مرده این بی معرفی های شما هستم. بخدا خیلی زور داره به خاتمی حرف می زنید. اون خیلی روشنفکر تر از این حرفها هست که شما سعی دارید بهش ببندید. آخه احمدی نژاد..... (1451933) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۶:۲۱:۱۵
شما سال 84 رو يادت هست يا نيست يا اصلا خودتو زدي به اون راه
خاتمي تبريك نگفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1452134) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۶:۵۱:۵۳
از احمدی نژاد بهتر بود که به کسانی که به دیگر کاندیداها رای داده بودند گفت خس و خاشاک (1452319) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۷:۳۴:۰۵
مگر در پیام رئیس جمهور منتخب نخواندید که پیروزی خرد بر افراط گرایی بود؟ باز هم شما افراط گراها حرف زدید؟؟ (1452553) (alef-13)
 
اصغر آقا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۸:۲۸:۱۳
خودتون قضاوت کنید که شعور سیاسی کدوم طرف بیشتره؟
طرفی که اینقدر بی ظرفیته که بعد از باخت میگه تقلب شده یا طرفی که پیام تبریک میده؟
طرفی که برای رای مردم ارزش قائل نیست و برای وتو کردن انتخابات حتی تا لگدکوب کردن مقدسات هم پیش میره یا طرفی که به آرای مردم احترام میذاره و میگه که آمادس به رقیبش کمک هم بکنه؟
خاتمی کسی نیست جز یک انسان فوق العاده ترسو! باور کنید اگر این مناظرات از اول انقلاب بود خیلی از این آقایون که تبدیل به بت شده اند رئیس جمهور نمی شدند.
مردم ما باید به یک فرهنگ سیاسی برسند. (1452831) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۳-۲۷ ۰۱:۳۴:۴۲
جنابعالي بهتر است به حافظه تاريخي خود اعتماد نكرده و به منابع صوتي و تصويري رجوع نماييد. الله مع الصابرين (1454142) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۱۴:۲۵:۰۶
هر رویدادی تبریک ندارد به متن جامعه نگاه کنید (1459106) (alef-13)
 
مهدیار
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۶:۵۰:۴۲
اگر سال 84 هم هاشمی پیام تبریک می داد ...
اگر سال 88 هم موسوی پیام تبریک می داد ... (1448228) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۷:۵۱:۴۸
آفرین بر ما (1448334) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۳۰:۴۴
سلام به همه هموطنان عزیز که با حضور شورانگیز خود دموکراسی و مردم سالاری دینی رو به رخ جهانیان کشیدند . بنده به آقای دکتر قالیباف رای دادم ولی منتخب ملت جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور همه ملت هستند .ضمن آرزوی موفقیت و تبریک به ایشان ، به انتخاب ملت احترام می گذارم.افرادی که به غیر از دکتر حسن روحانی رای داده اند و آمار آنها قریب به 50% می باشد ظرفیت بالای خود ، احترام به رای اکثریت و پشتیبانی از منتخب ملت را به نمایش گذاشتند .
امید که این مشی و مشق دموکراسی و رفتار شرافتمندانه این خیل عظیم و سایر نامزدهای انتخابات سرمشق کسانی باشد که با هر شکست بنای ناسازگاری می گذارند و نظام و رهبری مظلوم آن را در جایگاه متهم مهندسی انتخابات و این قبیل عناوین می نشانند .
این توقع زیادی نبود که در سال 88 نیز نامزدهای شکست خورده و هوادارانشان به رای اکثریت تمکین نمایند و با همدلی و همراهی از ظرفیت عظیم حضور 85َ% مردم در انتخابات جهت شکوفایی اقتصاد و زندگی مردم بهره ببرند . اما متاسفانه آن شد که شد .
نظام اسلامی نشان داد به حق امانت دار رای مردم است . (1448505) (alef-13)
 
اميد رضايي
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۵۶:۴۷
سلام بر روحاني بزرگ كه با منش بزرگوارانه اش همه را پايبند قانون كرده است (1448618) (alef-13)
 
مجيد
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۰۲:۵۵
پ ن پ بريزين تو خيابون بگين تقلب شده!!!!!!!!!!
چه رويي دارين به خدا (1450104) (alef-13)
 
فرزند ايران
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۳:۰۷:۰۷
بنده هم به آقاي جليلي رأي دادم
اول اينكه اين پيروزي مختص ملت ايران است
همين كه امروز جهان بي ادب ديروز زبان به احترام براي ايران گشود اولين آن است
و بعد رهبري عزيز
و پس از آن دكتر روحاني منتخب ملت ايران تبريك عرض مي كنم
امروز عزمم براي خدمت به مردم در اداره ام بعنوان جزئي كوچك براي اين مردم عزيز بيشتر شد و براي ساخت ايران در حد توانم تلاش خواهم كرد (1450660) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۳:۳۱:۴۰
اگر شما ها درکی از قانون داشتید که همه چی حل می شد!!!!!!!!!!!!! (1450847) (alef-13)
 
مجتبی
۱۳۹۲-۰۳-۲۷ ۱۲:۰۷:۴۴
4 سال پیش، از اینکه شادی بعد انتخاباتمون خراب شد، خیلی ناراحت شدیم.

8 سال پیش، از اینکه آقایان خاتمی، کروبی، معین و مهرعلیزاده هیچ پیام تبریکی ندادند، تاسف خوردیم.

12 سال پیش که آقای توکلی و دیگران به آقای خاتمی تبریک گفتند، احسنت گفتیم.

16 سال پیش که آقای ناطق نوری به آقای خاتمی تبریک گفت، ایول گفتیم.

امیدوارم همه احترام به هم را یاد بگیریم. (1455364) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۰۶:۳۲
چرا اسم من نیست؟ منم نامه دادم تبریک گفتم پس کو حقوق شهروندی (1447374) (alef-13)
 
شکوه
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۰۹:۲۱
درود بر حاج محمد باقر قالیباف (1447384) (alef-10)
 
اسماعيل قراباغي
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۰۷:۰۸
درود وصد درود بر تمام كاندايداهاي اين دوره از انتخابات كه اصولگرايي را به تمام معنا زنده كردن و بدون هيچ شبهه افكني در اولين دقايق پيروزي نامزد منتخب مردم تبريك گفتند و دست ياري به رئيس جمهور منتخب دادند . با تمام رقابتي كه با هم داشتند و اين بايد براي گذشتگان وآيندگان يك درس بزرگ باشه . اينكه قانون فصل الخطاب است وعدول از قانون يعني دشمن شاد كردن . و امروز ثابت شد به تمام دشمنان خارجي كه دم از دمكراسي مي زنند ببيند كه مردم ايران به يك رشد فكري رسيده كه ديگر گول نمي خورد و به آنچه اعتقاد دارد عمل مي كند . زنده باد جليلي.
زنده باد حداد.زنده باد قاليباف .زنده باد ولايتي . زنده باد رضائي زنده باد غرضي . زنده باد رضائي . زنده باد عارف و زنده باد رئيس جمهور منختب همه مردم ايران (1448651) (alef-13)
 
خواجه وند
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۷:۳۳:۰۷
درود و صد درود به جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف
هنوزم دوست داریم (1452545) (alef-13)
 
علی دهقان
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۱۵:۵۹
انشاالله با این پیام های تبریک فضای دوستی در کشور حاکم گردد و دشمنی و ... از کشور رخت برکند (1447398) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۱۶:۱۶
من هم به نوبه خودم این موفقیت را به مردم ایران اسلامی و حجت الاسلام دکتر روحانی تبریک گفته و با تشکر از ملت فهیم و همیشه در صحنة ایران اسلامی که دشمنان نظام بحق که آرزوی داشتن چنین ملتی را دارند که در عین شدائد و سختی ها باز هم به نظام اسلام و خون شهیدان پشت نکرده و آنها را پاس داشتند، برای ایشان آرزوی توفیق داشته و تقاضا دارم که ذره ای از آرمانهای اسلام و ایران اسلامی عدول نکرده و تحت تأثیر جریانهای انحرافی قرار نگرفته و فقط به فکر تحقق اهداف اسلام و ایران بزرگ و مردم مظلومی باشد که به برنامه های ایشان چشم امید دوخته و هر انگشت آنان که رأی داده خاری در چشم دشمنان است. امیدوارم بعد از 4 سال مردم از عملکرد دولت او راضی بشند.
علی
استاد دانشگاه (1447399) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۲۱:۱۸
دلم برای احمدی نژاد تنگ می شه...قبول کنید مرد خوبی بود....خیلی تلاش کرد...خیلی جاها رو آباد کرد اما خوب مشکلاتی هم داشت اما حقش این نبود. (1447413) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۵۸:۱۸
پس چی بود 16 سال دیگه هم می موند راضی می شدی (1447888) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۱:۵۹:۴۵
میشه بفرمایید کجا رو آباد کرد؟ وضع زندگی مردم بهتر شد؟ بیکاری کم شد؟ قرهنگ بهبود پبدا کرد؟ اختلاص نشد؟ اعتبار بین المللی ایران رو ارتقاء داد؟ دلار به زیر 1000 تومان رسید؟ دانشگاه ساخت؟ کارخونه راه اندازی کرد؟ چیکار کرد؟ چرا اینقدر دگم و بی بصیرت هستید؟ از این دوره هشت ساله ننگین چی گیر شما اومده که ازش دفاع می کنید؟ اگر این پیام درج بشه خوشحال میشم جواب بدین. (1448013) (alef-13)
 
حسین مهدیان
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۰۱:۲۵
درست میگی!
حقش بود یه 8 سال دیگه هم ریاست میکرد
تا دیگه از ایران و ایرانی چیزی باقی نمونه (1448016) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۲۱:۵۸
جانم؟خیلی کارها کرد؟؟؟؟چنتاشو بگو.... (1448050) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۵۰:۲۸
حقش زندانه
بخاطر خیانت در امانت
بی کفایتی
از همه مهتر دروغگویی
تمام بدی ها در صندوقی جمع است و کلید آن دروغ است... (1448082) (alef-13)
 
بنده خدا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۵:۵۷:۴۸
يعني چي حقش نبود؟ يعني حقش اين بود كه 8 سال ديگه رئيس جمهور مي موند؟
مگه چه كارش كردن كه حقش نبوده؟ در ضمن همه رئيس جمهورها تلاش كرده اند و خواهند كرد. (1448193) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۰۷:۱۷
برای قضاوت در مورد عملکرد آقای احمدی نژاد باید کمی صبر کرد کما اینکه قضاوتی که جامعه امروز نسبت به رئیس جمهوران پیشین دارد با گذشت زمان متفاوت شده است. (1448394) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۴۳:۰۶
درست که آقای احمدی نژاد برای آبادانی کشور تلاش کرند. ما منکر کارهای خوبشان نیستیم و از زحماتی که کشیده اند تشکر می کنیم . اما گله ما به خاطر بداخلاقی های سیاسی بوده و قبول کنید که ایشان قدرت سیاسی لازم را برای اداره کشور نداشتند. خوب بودن تنها برای اداره کشور کافی نیست. وی با بی تدبیری صدمات زیادی به مردم، باورهای و اعتقادات مردم و در نهایت به کشور زده اند که جبران آن بسیار زمان بر و سخت است. (1449939) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۴۸:۵۶
شاید منظورش این بوده که اصولگراها اشتباهات خودشون رو گردن اقای احمدی نژاد انداختن والان اینچنین نقدش میکنن
قبول کنید شاید اگه حمایت های اشتباه اصولگراها نبود این همه مشکل بوجود نمی امد (1450483) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۱۱:۰۹
آره راست میگی ! خیلی خدمت کرد! تورم 50 درصدی بی ارزش شدن پول ملی 10 برابر شدن قیمت مسکن .... (1448405) (alef-13)
 
ايران دوست
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۴:۰۷
ايشان كسي بود كه كوچكترين اعتقادي به كار كارشناسي،تخصص، برنامه و... نداشت.يك خودراي كامل و تمام عيار بود.حذف سازمان برنامه،عدم توجه به معيشت مردم به ويژه كارمندان و گروههاي متوسط نمونه مي باشد.يك عوام گراي كامل بود. خدا بهترين قاضي است. (1448745) (alef-13)
 
ندا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۵۲:۱۸
واقعا.....
این فضارا با 4سال پیش که مقایسه مکنم خیلی فرق دارد از زمین تا اسمان (1448959) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۱۱:۴۰
علی آقا همه آدمها نقاط قوت و ضعف دارند در سنجش آدمها بخصوص آنها که پستهای بالای مدیریتی دارند باید برآیند کارها مد نظر قرار گیرد عملکرد دولتهای آقای احمدی نژاد برآیند مثبتی نداشته چه در زمینه اقتصاد چه در زمینه تولید چه در زمینه سیاست داخلی و چه در زمینه سیاست خارجی چه در زمینه شیوع جریان انحرافی و دفاع سرسختانه ایشان از این جریان (1449631) (alef-13)
 
اهواز
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۵۶:۲۸
بدبختمون کرد چقدر زود همه چی رو فراموش می کنی!!!فردا چطور میخواد جواب خدا رو بده (1450054) (alef-13)
 
seyyed
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۵۱:۰۵
من مخالف جدی 8 ساله اخیرم ولی باید حواسمون باشه که بلایی که سر مخالفینمون میاریم سر ما هم خواهد اومد. چون به فرهنگ تبدیل میشه. به هرحال داشتن یک کاندیدا حداقل حقوق احمدی نِاد از این انتخابات بود که نادیده گرفته شد. امیدوارم شورای نگهبان هم مثل آقای خامنه ای منش خودشو در برخورد با مخالفینش عوض کنه و از این 4سال عبرت بگیره (1450500) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۳:۱۸:۲۸
کاش منفی دادن مثل قبل ممکن بود تا به این کامنت منفی می دادم (1450736) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۳:۱۹:۰۶
واقعا چی دیدی که میگی خوب بود چه تغییر مثبتی دیدی تو این همه فشارو رو مردم نمیبینی یا واقعا خبر نداری اگه 2 سال دیگه میموند فک کنم باید به جای کیف قاپی مردم از همه دیگه نون میدزدیدن
ترو خدا احساسی نشید جواب بدین یکم درو برتونو نگاه کنید (1450740) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۲۱:۵۰
جا داره منم تبریک بگم (1447417) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۱۴:۴۸:۲۷
خیلی متشکرم (1459177) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۲۴:۴۶
اینجانب نیز این پیروزی را به آقای روحانی تبریک می گویم...خوشمان آمد.... (1447422) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۲۵:۱۱
قالیباف رئیس جمهور هم نشه همیشه برای ما عزیزه.همه میدونند که قالیباف 8 سال سینه خودش سپر کرد و جنگید که الان آقایان با خیال راحت رئیس جمهور بشوند.اگه قالیباف و برادر شهیدش و سایر رزمنده ها نبودند ما هم نبودیم.قالیباف نه تنها یک سرباز است که بهترین و کارآمدترین مدیر کشور است و کاریزماتیک بالایی هم دارد.من به عنوان کسی که در سن پسر آقای قالیباف و یا سردار قاسم سلیمانی هستم به این بزرگواران میگم.امروز هر چی ملت ایران دارند از شماها دارند.ولی ملت ایران هیچ وقت قدر نخبه های خود ندانست و دنباله رو بی بی سی و انگلیس بود.همانطور که قدر امیر کبیر و مصدق ندونستند.اگر آقای قالیباف در روسیه یا انگلیس یا آمریکا به دنیا آمده بودند قطعا با این توانمندی های بالا با این سابقه درخشان و با این میزان از وطن پرستی حتما رئیس جمهور بودند. ولی دیگه گذشته و باید امیدوار بود. (1447423) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۱:۵۵:۱۰
ما به آقاي قاليباف به عنوان يك خدمتگزاراحترام ميذاريم ولي مطلق گرايي رو كنار بذاريد و از اين صحبتهاي تنش زا پرهيز كنيد تا كشور به نتيجه مطلوب برسه! و دفاع مقدس تنيجه زحمات همه مردمه و از اين همه مردم 50/7 به اقاي روحاني راي دادن! (1448006) (alef-13)
 
رضا امین
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۶:۰۲:۰۹
عزیزم!
کاریزما اگر بودند آرای بیش از 90% در دور اول داشتند.
پدر من هم بیش از دوران دفاع در جبهه ها حضور داشتند اما هر کسی را بهر کاری ساخته اند! اینکه یکی جانباز است یا آزاده یا رزمنده و یا اینکه مدیر اجرائی خوبی است دلیل نمی شود که سیاست مدار خوبی هم باشد!
در ضمن اگر بزرگانی چون روحانی یا هاشمی یا امام خامنه ای نبودند سربازانی چون جلیلی و قالیباف معلوم نبود که امروز پیش ما بودند یا در ملکوت!
هر کس باید در جایگاه خود نقش خویش را به خوبی ایفا کند. (1448197) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۰۸:۱۴
بابا كاريزماتيك بالا!!!! اميدت به خدا باشه (1448658) (alef-13)
 
حجت
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۰۵:۳۷
سربازان و نظامیان خیلی محترم و عزیز هستند و در قلب همه مردم جای دارند و شما به حق به این نکته اشاره فرمودین. ولی ورود نظامیان به عرصه سیاست کار زیبنده ای نیست و امام نیز در این مورد هشدار جدی داده بودند. رئیس جمهور نشدن سردار دکتر قالیباف و سایر نامزدهای انتخاباتی به هیچوجه از ارزش و قرب آنها و علاقه ملت به آنها کم نخواهد کرد. (1449058) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۵:۲۶:۱۵
من کارمند شهرداری تهران هستم. برای آقای قالیباف و شخصیتش هم ارزش زیادی قائل هستم. اما با توجه به اینکه از نزدیک در شهرداری با عملکرد ایشان آشنایی دارم، علیرغم اینکه ایشان را مدیر لایقی می دانم ولی به عنوان رئیس جمهور به ایشان رأی ندادم

سخن شما توهین به مردم و انتخاب آنهاست. یعنی این هجده میلیون و ششصد هزار نفر همه قدرناشناس و دنباله روی بی بی سی و انگلیسند و آن شش میلیون و اندی امیرکبیرشناس و قدردان.
این چه نوع تفکر و تحجری است. اگر نامزد دلخواه شما انتخاب شده بود آن وقت حتما همه فهیم و با شعور بودند.
از این خودمحوری دست بردارید. تفکرتان را اصلاح کنید. اگر دم از جمهوریت می زنید، به عقیده اکثریت احترام بگذارید. (1451706) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۲۶:۱۵
خيلي مردين همتون احسنت. احسنت كه به نظام دروغ نبستيد. شما پيروز شديد. (1447428) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۶:۵۸:۰۴
شما هم خیلی مردی که ساکت نشستی و هیچی نگفتی. یعنی الان حق کی پایمال شده که به نظام دروغ نبسته؟ مرد اون نیست که حقشو بخورن و به طرف تبریک بگه مرد اونه که رو حرفش بمونه واز حقش دفاع کنه. (1448235) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۳۹:۵۷
قالیباف هنوز هم محبوب و عزیزی. (1447481) (alef-10)
 
واکسی
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۴۰:۳۳
سلام آقای روحانی ! من هم یک ایرانی هستم . به کسی رای ندادم .اما رای هم میهنانم برایم بسیار محترم و ارزشمند است . اینکه ملت ایران جضرت عالی را سزاوار اعتماد خویش دانستند حای تبریک دارد . برایتان آرزوی سلامت می کنم و امیدوارم در این عرصه ، تلاش برای سعادت ایرانیان را چه در درون و چه برون مرز از هر کار دیگر بالاتر و واجب تر بدانید . پیروزی روز افزون جنابعالی و کابینه و دیگر یارانتان را در این مسئولیت خطیر از پرورگار حی توانا خواستارم . خداوند پشت و پناه دلسوزان این آب و خاک باد . (1447484) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۵:۱۵:۳۷
ای کاش شماهم رای میدادید (1448173) (alef-10)
 
یکی که رای داده
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۴۴:۰۷
خدا رو شکر که دهن همه اونایی که میگفتن تو انتخابات جمهوری اسلامی تقلب میشه، بسته شد. (1447498) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۹:۰۳
اگر قرار بود اينبار هم مشكلي پيش بياد ..... بقيش را نمي گم (1448776) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۰:۲۹
بله ولی چهار سال طول کشید تا بسته شه! کاش دولتمردان ما همون موقع اعتمادسازی می کردند و فرصت سوزی نمی شد! (1449091) (alef-13)
 
ریحانه
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۵۳:۲۳
خیلی عالی بود (1447520) (alef-10)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۵۹:۳۸
ای کاش مشابه این پیامها رو سال ۸۸ هم میدیدیم و اون حماسه بزرگ رو خراب نمی کردند (1447534) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۳:۱۱:۳۴
پیام تبریک آقای غرضی را چرا نگذاشته اید؟ بی احترامی به شخصیت ایشان است. ایشان هم در این حماسه نقش داشتند. (1447563) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۳:۱۲:۲۹
اصول گرایان به انتخاب مردم احترام می گذارند
این اصلاح طلبان هستند که 88 بخاطر عدم اعتماد مردم به ایشان فتنه به پا کردند (1447569) (alef-10)
 
علییی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۱۵:۰۳
شما هم جو نده تبریک بگو- اصلاح طلبان و با موسوی و دارودسته اش جمع نبند- خیلیاشون به موسوی انتقاد دارن (1448039) (alef-10)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۴۹:۳۲
جناب عالی هم به نظر میرسه خودت هم از همین فتنه گرها باشی! (1448081) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۲۳:۱۸
نه عزیز اون موقع مردم رو خس و خاشاک خطاب شد. هر دو طرف قضیه مقصر بودن. امیدوارم دوران جدیدی در کشورمان حاکم باشه که در راستای همدلی همه ما ایرانیها بتوان به سعادت رسید. (1448463) (alef-13)
 
اعتدال گرا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۵۷:۱۴
اقای عزیز
منکر لزوم احترام به طرف مقابل که پیروز شده نیستم و ازتون ممنونم بابت این تشکر ولی
با توجه به اینکه
1- صدا و سیما 100% از کاندیدای مورد نظر شما حمایت میکرد و یا حداقل کاندیدای رقیب را تا جای امکان کمرنگ و بدون طرفدار نشان میداد
مصاحبه با کلیه مصاحبه شوندگان سیما یه پیام داشتن که به گفتمان انقلاب و مقاومت و ... رای میدیم و با کسی که بخواد سازش کنه مقابله میکنیم و......
پس این از صدا سیما که بسیار در جذب ارا موثره

2- مهمترین ارگان موثر در انتخابات با رویه فعلی و قبلی خودش کاملا وفاداری و تعصبش به کاندیداهای مورد نظر شماها نشون داده و همیشه چه صریح و چه ضمنی سعی در حذف و یاحداقل به حاشیه کشوندن کاندیدای رقیب داشته رد صلاحیت بزرگ اخیر نشونه همینه

3- کلیه ارگانهای رسمی /سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و... حداقل در ظاهر کینشون از طریق روساشون نسبت به جریان اصلاح طلبی نشون دادن و در مقابل همیشه طرفدار سرسخت گفتمان شما ها بودن
در واقع شاکله اصلی حاکمیت همیشه به سمت کاندیدای شما چرخش داشته

حالا منم جای شما بودم با اوصاف فوق احتمال تقلب و تخلف رو نمیدادم چرا که مسئول صیانت از ارای شماها خیلی پررنگتره و حتی به خاطر رضایت خاطر کاندیداتون بی طرفی رو هم اصل نمیدونه (1449499) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۳:۱۸:۳۸
آدم لذت می بره از این برخوردها و پاسخ ها. به جناب آقای هاشمی عرضی داشتم . بهش بگبن امروز گفتی که کشور ما یکی از دموکرات ترین انتخابات جهان رو بر پا کرد. ماهم خوشحالیم که چنین شد و چنین باوری هست. اما هاشمی عزیز ! 4 سال قبل هم همین انتخابات بود . وقتی نتیجه به مذاق شما خوش نیومد شروع کردین به نا فرمانی مدنی .این پیروزی در وحله اول گوارای ما ملت خواهد بود بعدش هم برای شما ولی بدان که در صحنه امتحان نمره خوبی نگرفتی والبته امیدوارم بعد ازاین بیشتر درخلوت خود بیاندیشی . . . . در اینکه آقای احمدی نژاد کاراکتر خاصی بود و برخورد ها و بد اخلاقی هایی هم شد و همانطور که نقد جنابعالی را گفتم ، ایشان هم دوچندان قابل نقد است وباید در مقابل کشور پاسخگو باشد اما از شما انتظار بیشتری می رفت. این نظام همان نظامی است که 2 بار رای خاتمی را حفاظت کرد ، 2بار احمدی نژاد واین بار آرای آقای روحانی که از قضا مورد حمایت و مطلوب شما ست. مردم همیشه پیروز وسر بلندند . مراقب باشیم در امتحانات زندگی موفق بیرون آییم . دنیا فهمید که ادعای تقلب دروغی بس بزرگ است و کسانیکه این ادعا را بهانه کردند هم باید شرمنده باشند. (1447595) (alef-10)
 
دوست
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۱۹:۱۰
وقتی 20 میلیون ادم به یه نفر رای بدن و یه نفر دیگه بشه رئیس جمهور ، به مذاق چه کسی خوش خواهد آمد؟ (1448725) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۵۹:۲۲
تازه اضافه کنید که اگر 4 سال پیش نظام تونست 12 میلیون رای بین احمدی نژاد و موسوی تفاوت بندازه امسال که فقط نیم میلیون رای روحانی رو باطل می کرد انتخابات می رفت دور دوم. اونجا هم اونقدر تخریب می کردن که در نیاد یا نهایتا 2-3 میلیون هم اونجا جابجا می کرد. (1449009) (alef-13)
 
فاطمه
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۲۶:۳۸
برادر با خواهر عزیز, من هم 4 سال پیش مثل شما فکر میکردم و از آقای هاشمی بسیار دلخور بودم. از اتفاقات بعد از انتخابات و تهمت هایی که زده شد بسیار دلخور و شدیدا ناراحت بودم. اما این دلخوری تا دیروز بود. دیروز که بعد از تاکید رهبر معظم انقلاب به حق الناس بودن آرای مردم و تمرکز بر ثبت دقیق آرا, شمارش آرای مردم نزدیک به 18 ساعت زمان برد. این درحالی بود که من 4 سال ساعت 7 صبح که به محل کارم میرفتم اعلام قطعی شده بود که آقای احمدی نژاد رییس جمهور شده اند.
امروز من به منتقدان به فکر و رایم در سال 88 جوابی نداشتم بدم! امروز من هم متعجب متحیر از اینهمه زمان برای شمارش بودم.
و ای کاش مسیولین وزارت کشور پاسخی دقیق به این موضوع میدادند. و اعلام میکردند که چطور زمان اعلام آرا از ساعت 2 صبح سال 84 به ساعت 19 سال 92 تغییر کرد.


پ.ن: الف جان خواهش میکنم این کامنت رو پخش کن شاید کسی جوابی برای اینهمه شبهه و سوتفاهمم داشته باشه. پیشاپیش سپاسگزارم (1449218) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۱۷:۵۲
برادر عزیز اتفاقا آقای هاشمی در صحنه مره بسیار بالایی گرفت چطور هنوز متوجه نشدید رای به آقای روحانی رای به آقای هاشمی و آقای خاتمی بود بیدار شوید (1449698) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۳:۲۱:۴۶
جلیلی:تقاضا دارم با حفظ حضور هوشمندانه در صحنه انقلاب، رئیس‌جمهور منتخب را در پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی و اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم یاری نمایند.
جناب جلیلی
اگر قرار بود گفتمان جنابعالی اجرا شود که مردم به شما رای میدادند (1447600) (alef-13)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۳:۲۴:۱۳
افرین بر همه .
آفرین بر رهبر عزیز انقلاب.
آفرین بر مردم شریف ایران.
تبریک به آقای روحانی.
آفرین به کاندیداها .
واقعا چه خوب میشد 4 سال قبل هم با یه تبریک ساده و پذیرش شکست ، کام مردم تلخ نمی شد.
الان هم اگه یکی از این کاندیداها بازی در می آورد بازهم این پیروزی بزرگ ملت ایران کمرنگ می شد.اما همه نشون دادن احترام به قانون و پیروی از اصول ، بهرین کار برای ایجاد فضای آرام و دوستیه . (1447609) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۳:۳۵:۱۴
درود بر ملت که پیروز شدن.... درود بر شیخ اصلاحات همۀ ما؛ دکتر حسن روحانی (1447644) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۲۵:۳۱
باز گفت اصلاحات.............بابا این اقا چند بار باید بگه من اصلاح طلب نیستم تا شما دست از سرش بردارید..........چرا مصادره به مطلوب میکنید این برد ناپلئونی اقای روحانیو (1448053) (alef-13)
 
علی شیرازی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۲۷:۳۶
درود بر سید و پدر اصلاحات خاتمی بزرگ (1448490) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۷ ۱۱:۲۰:۳۶
شیخ روحانیت مبارز (1455137) (alef-13)
 
ایوب
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۳:۴۸:۵۶
ما هم تبریک می گوییم به ملت بزرگ ایران و جناب آقایان خاتمی، عارف، هاشمی و روحانی (1447696) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۷:۰۳:۵۹
ما نيز به آقايان خاتمي ورفسنجاني و مردم تبريك ميگوييم (1448246) (alef-13)
 
ارمیا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۰۴:۰۰
ما توده ی اصولگرایان هم بدون اینکه مملکت رو به آتیش بکشیم و هزینه ها برای مردم درست کنیم شکست خودمون رو می پذیریم و به دکتر روحانی و تمام طرفداران ایشون تبریک میگیم...
یا علی... (1447742) (alef-10)
 
رضا1
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۸:۵۱
شما لازم نیست کاری بکنید. چون شما کسی رو دارید (شورای نگهبان!!) که کاملا حواسش هست که به نفع اصلاح طلبت تقلب نشه. حتی سعی میکنن که اصلاح طلبا رای نیارن. برای این کار میتینگ تبلیغاتی هم میرن. از تریبون نماز جمعه هم برای این کار استفاده میکنن. صدا و سیما رو هم به اینا اضافه کن. (1448775) (alef-13)
 
زیست
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۰۸:۴۳
احسنت به اصولگرایان واقعی
و "نه احسنت" به متحجرین اصولگرانمای جبهه پایداری (1449604) (alef-13)
 
یک رای نداده
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۴:۲۳:۵۱
دوست عزیز نباید اشتباهات گذشته را تکرار کرد

4 سال پیش هم شما به اصطلاح اصولگرایان اشتباهات فاحشی کردید و هم جریان اصلاح طلبی

هیچکدامشان هم حاضر به کوتاه آمدن نبودند و این باعث شد هزینه سنگینی به کشورمان تحمیل شود

لطفا این اظهار فضلها را تکرار نکنید تا آرامش در کشور حاکم شود چون هردو طرف حرف برای گفتن زیاد دارند ( 18.5 میلیون نفر می توانستند انتخابات را تحریم کنند ولی این کار را نکردند )

پس لطفا آرامش کشور را به هم نزنید

الف خواهش می کنم منتشر کن تا افراد اینچنینی که حق به جانبند همیشه ، کمی مراعات کنند (1451238) (alef-13)
 
ح
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۶:۱۴:۵۹
شما 4 سال هست که برای مردم هزینه به بار اوردید_ (1452080) (alef-13)
 
mohamad
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۱۷:۳۵
امیدواریم همه این افراد در عمل هم به رییس جمهور کمک کنند. (1447787) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۴۷:۲۱
خــــــــــــدایا مراببخش

بخاطر همه ی لحظه هایی که به یاد تو نبوده ام.

بخاطر همه ی درهایی که کوبیده ام و خانه ی تو نبوده است.

بخاطر همه ی حاجاتی که از غیر تو خواسته ام.

بخاطر همه ی آنچه خواستی به من بفهمانی و من نفهمیدم.

بخاطر همه ی مهربانی هایت که با گنـــــــــــــاه پاسخ گویشان بوده ام.

بخاطر همه ی چشم پوشی هایت که سوء استفاده کرده و گستاخ تر شده ام.

بخاطر همه ی آنچه در راه من خرج کرده ای و من هیچ در راه تو خرج نکرده ام.

پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا ببخش:

نه بخاطر آنکه من لیاقت بخشیده شدن دارم ، بخاطر اینکه تو شایسته ی بخشیدنی.

نه بخاطر آنکه گناهان من بخشودنی هستند ، بخاطر اینکه تو اهل عفو و مغفرت و گذشت هستی

نه بخاطر اینکه من خوب شده ام ، بخاطر اینکه تو خوبی.

بخاطر آن کسی که گناهان من ، غربت او را تمدید می کند.

بخاطر آن کسی که دوستش داری و او تو را دوست دارد. (1447864) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۵۵:۱۳
Oخدا وکبلی اصول گرایان همیشه عکس العمل زیبا تری دارند. وقتی طرف مقابلش پیروز می شود یادم می آید زمانی که اصلاح طلبان دوره های قبلی پیروز شدن باهنر گفت ما باید نقاط قوت خود را پرورش دهیم تا در دوره های بعد پیروز شدیم و شدند. ولی عکس العمل اصلاح طلبان خوب نبود. امیدوارم رویه اصول گرایان سرمشقی برای اصلاح طلبان برای دوره های بعد باشد. نشا ا (1447884) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۰:۵۸:۴۴
فتنه گران بی شرف یاد بگیرند (1447889) (alef-13)
 
امیر اسد
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۱:۲۸:۲۱
با تبریک به ملت بزرگ ایران اسلامی برای خلق این پیروزی بزرگ
بنده به آقای رضایی رای دادم. اما در اینجا بر خود واجب می دانم به منتخب ملت ایران جناب آقای دکتر روحانی ،اعتماد ملت حق شناس ایران را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت کنم.و تا آنجا که در توان دارم اگر کمکی از دستم بر آید ، دریغ نخواهم کرد.

یک سپاس و حق شناسی هم به برادر بزرگوار جناب آقای دکتر احمدی نژاد دارم که نجیبانه همه نا مهربانی های چند روز اخیر را تحمل نمودند و سکوت کردند. مردم ایران در حالی که به بعضی از کاستی ها در دوران 8 ساله ایشان نقد دارند، اما زحمات شبانه روزی ایشان و همکارانشان را در این مدت دشوار هیچگاه فراموش نخواهند کرد و برای ایشان نیز آرزوی توفیق در مسئولیتهای بعدی دارم. (1447949) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۱۴:۵۴:۲۷
خدا نکنه مسئولیت دیگه ای به ایشون واگذار بشه ، حتی شوخیشم زشته ، کوچکترین مسئولیتی هم که باشه بازم کده ای را بیچاره می کنه (1459190) (alef-13)
 
نصىرى کرمانشاهى
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۱:۴۱:۵۴
درود و سلام خداوند بر تمام خادمىن بشرىت درود بر تمامى عدالتخواهان درود و سلام بىکران خدا بر محمد ص وعلى ع ومهدى موعود درود بر تمامى کسانى که جهت اعتلاى نام اىران در هر عصرو مکانى با هر دىن و مسلک و مرامى زىسته اند درود بر کوروش کبىر درود بر آرش کمانگىر درود بر مدرس و امىر کبىر ومصدق و کاشانى و شرىعتى درود بر خمىنى کبىر درود بر شهداى اىران بر رجاىى و بهشتى وهمت و باکرى جهان ارا و چمران و احمدى روشن درود وسلام خدا بر خامنه اى مظلوم سپاس فراوان از زحمات تمامى روساى جمهور پىشىن از رجاىى تا احمدى نژاد خسته نباشىد فراوان نثار دکتر محمود احمدى نژاد پرکارترىن و تنهاترىن رىىس جمهور اىران وآرزوى موفقىت براى آقاى روحانى جهت خدمت به شرىفترىن مردم جهان اىرانىان سربلند. (1447979) (alef-13)
 
سیدمحمدرضوی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۱:۵۲:۰۹
افرین به این افراد که به فکرایران هستند امیدوارم اقای روحانی ازهمه این افراد برای پیروزی درحماسه ی سیاسی استفاده کند. (1448000) (alef-10)
 
ali
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۲۰:۰۵
من به جلیلی رای دادم و لی از این همه حضور مردم و اخلاق مداری واقعا خوشحالم و صمیمانه به اقای روحانی تبریک میگم
امیدوارم که موفق باشن (1448049) (alef-10)
 
روزبه
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۳۴:۰۵
من به آقای رضایی رای دادم.ولی به انتخاب هم وطنهای عزیزم احترام میزارم .وبه تمامی اصلاح طلبها و آقای روحانی تبریک میگم (1448061) (alef-10)
 
عجمی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۲:۵۷:۱۲
اطلاعیه دکتر حسن روحانی
به نام خداوند جان و خرد
حضور گسترده ی ملت در این انتخابات پیروزی را نصیب ایران و ایرانیان کرد. این پیروزی را به همه ی ایرانیان تبریک عرض می کنم. اولین گام را ملت برداشت، خود را در تعیین سرنوشت مسئول دانست و یاس را به امید تبدیل کرد. اکنون نوبت رئیس جمهور مختخب شماست که با تدبیر در تشکیل دولت، امید ایجاد شده را تقویت کند. اولین آورده ی این دولت برای ملت می بایست اتحاد ملی باشد که با تشکیل دولت وحدت ملی تحقق خواهد یافت. شعار ما این بود که یک جریان به تنهایی نمی تواند کشور را اداره کند، لذا در اولین گام برای نیل به این هدف با تشکر از تمامی رقیبان انتخاباتی از آنان دعوت به همکاری کرده و برای مسولیتهای ذیل از آنان درخواست کمک دارم. آقای دکتر ولایتی برای وزارت امور خارجه. آقای دکتر رضایی برای وزارت اقتصاد. آقای دکتر قالیباف برای وزارت دفاع. آقای دکتر جلیلی برای دبیری شورای امنیت ملی. آقای دکتر حداد عادل برای وزارت فرهنگ و ارشاد. آقای مهندس غرضی برای وزارت ارتباطات و آقای دکتر عارف ( اگر جسارت نباشد) برای معاونت اول. از خداوند می خواهم که دلهای ما را به هم نزدیک کند و تفرقه را از میان ما بردارد که رمز پیروزی همانا همدلی است.

........ اگر من نویسنده اش بودم. (1448087) (alef-10)
 
نا شناس
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۳۷:۰۷
فعلا جوگیره یادش رفته تشکر کنه.... (1448530) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۵۰:۴۸
قالیباف با این همه توانایی که درحد ریاست جمهوری است بشه وزیر دفاع؟؟!!! (1448589) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۳:۱۲:۵۸
به امید دولت آشتی ملی (1448105) (alef-13)
 
ایمان
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۳:۲۷:۵۴
ای بابا بس است دیگر . چرا بعضیها میخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و هی 4 سال پیش رو یاد مردم بندازند ؟؟!! شاید جای این حرفها نباشد اما جواب کذابانی چون شما را باید داد:
چشمی که از هوشیاری و حق طلبی مردم آگاه و ضد دروغ و مبارزین راه حق همچون موسوی و کروبی بترسه و بدونه که ملت را نمی توان فریب داد چون جامعه از آنها ساخته شده دیگه خیلی بیشتر از گذشته حواسش رو جمع می کنه تا در حق مردم خیانتی به وجود نیاید و این دقتی که تو اجرا و نظارت این انتخابات شد و از این به بعد هم خواهد شد به معنی اصلاحاتی مثبت در بدنه اجرا و نظارت انتخابات بود که به لطف از خودگذشتگیهای شهدای جنبش سبز و میرزا کوچک خانهای زمانه امروز به آن رسیدیم.
پس باعث تازه شدن داغ دلها نشوید و همانطور که مردم داغ دیده به فکر کشورشان هستند و با محبت و بزرگواری 4 سال پیش را به رویتان نمی آورند و برعکس سخن از وحدت و عدم کینه جویی می گویند شما نیز وطن پرست واقعی باشید نه طفرقه افکن. (1448121) (alef-13)
 
ايران پاينده
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۳:۴۲:۱۵
شور و نشاط مردم چه در راي دادن چه جشن پيروزي بي نظير بود من به همه ملت غيور ايران تبريك ميگويم .
اميدوارم چوب هايي كه لاي چرخ ميرفتند يك به يك نابود شوند .البته من به دكتر قاليباف راي دادم
زنده باد ايران و ايراني (1448135) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۴:۳۰:۵۱
درباره انتخاباتي كه گذشت مفصل بايد گفت و نوشت؛ اما نكته اولش اينكه جريان پيروز انتخابات بايد با يك عذرخواهي رسمي كارش را شروع كند. همان نظامي كه 4 سال قبل به تقلب 11 ميليوني متهم مي شد، امروز نشان داد حتي حاضر نيست 1 درصد راي حسن روحاني (دویست و پنجاه هزار راي) را جا به جا كند تا با استفاده از فرصت دور دوم، مانع رياست جمهوري حسن روحاني شود.

حالا وقتش است تا موسوي، كروبي و هر كس كه مدعي تقلب در انتخابات 88 بود يا آن موقع سكوت كرد، از ملت و نظام و مردم عذرخواهی کنند (1448159) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۴:۳۲:۲۰
متن پیام مهندس غرضی که نذاشته بودید!
” بسم اله الرحمن الرحيم “

روح امام خميني (ره) شاد و تبريك به ملت و رهبري ايران كه حماسه آفريدند.

با تشكر از ملت ايران و همه آنهائي كه پاي صندوقهاي رأي آمده و افتخار آفريدند ( چه در داخل و چه در خارج از كشور).

- به خواست و تشخيص ملت ايران احترام مي گذارم و از زحمات برگزار كنندگان انتخابات نيز قدرداني مي نمايم.

- به رياست محترم جمهور منتخب تبريك مي گويم و توفيق ايشان در برآوردن خواستهاي ملت ايران يعني توسعه فضاي اقتصادي، اجتماعي و سياسي كشور كه لازمه توسعه جمهوريت و اسلاميت در شأن ملت ايران است را از خداوند متعال مسئلت دارم.

- يقينأ وظيفه همه كانديداها و ملت ايران حمايت از رئيس جمهور منتخب مردم در حركت به سوي اعتلاي انقلاب اسلامي و آرزوي موفقيت براي ايشان مي باشد.

و من اله التوفيق

با احترام

سيدمحمد غرضي (1448160) (alef-10)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۶:۴۰:۴۲
با تبريك به ملت بزرگ ايران، هنوز هم اعتقاد دارم كه بهترين گزينه قاليباف بوده و هست و خواهد بود
متاسفانه در هر دوره كانديدي كه از خودش چيزي نداره و مي‌خواد راي جمع كنه عكس خودش رو بغل عكس يكي ديگه چاپ مي‌كنه و راي مياره
هشت سال پيش يكي عكس خودش رو با رجايي چاپ كرد و همه گفتن اين رجايي دومه و امروز يكي ديگه عكس خاتمي و رفسنجاني رو با عكسش چاپ مي‌كنه و راي مياره
تمام كساني كه به قاليباف راي دادن به خاطر مانيتور كردن كارهاي خوب ايشون، مديريت و 35 سال در صحنه بودن ايشون بوده. از روي علاقه قلبي بوده و هزار دليل منطقي ديگه
ولي كساني كه به روحاني راي دادن يا به خاطر لجبازي با جليلي بوده يا به خاطر حزبش بوده يا .... خلاصه به خاطر رزومه ايشون نبوده (1448215) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۷:۵۵:۱۲
احمدي باي باي...احمدي باي باي (1448355) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۰۸:۰۳
ضمن تبریک به آقای روحانی و آرزوی موفقیت برای دولت آینده ایشان ،خوشحالم در کشور مردم سالاری زندگی می کنم که مسئولین آن حاضر نشدند حتی از 1 درصد آرای مردم چشم پوشی کنند تا بتوانند بدین وسیله انتخابات را به دور دوم بکشانند اما این سوال برایم وجود دارد که آیا در سال 88 همانطور که برخی ها اعلام کردند تقلب شد؟؟؟؟؟ (1448399) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۲۳:۳۲
مقتدايم علي ولوح دلم قرآني/ زين سبب نام گرفتم حسن روحاني
هزاران گل بنفشه تقديم رئيس جمهور محبوب (1448465) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۳۵:۲۵
سلام
شعارهای دموکراسی و زنده باد مخالف من و احترام به رای مردم را همیشه توسط یک طیف از سیاسیون و طرفدارانشون مطرح میشه ولی پایبندی عملی به اونها را طرف مقابلشون رعایت می کنه.
نه سال 84 و نه سال 88 هیچ یک از رقیبان جناح غیر پیروز و حتی رئیس جمهورز برگزار کننده انتخابات نه تنها پیام تبریک صادر نکردند بلکه به رای مردم هم احترام نگذاشتند. (1448522) (alef-13)
 
عبد الله
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۴۵:۴۳
آقای جلیلی اگه مردم اهداف و آرمانهای شما را با گفتمان انقلاب نزدیکتر میدانستند خوب به شما رأی می دادند چرا از خودتون متشکرید ؟ من فکر کردم شما منتخب مردم هستید ! البته ما شمارو هم دوست داریم از نیروهای ارزشی نظام هستید . (1448572) (alef-13)
 
ملت
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۴۹:۳۹
آنانکه حماسه سیاسی 88 را به سرافکندگی فتنه بدل کردند دریابند که امت خدب الله جمهوریت را فدای اشرافیت نمی کند.و از آرای رقیبش آنچنان حمایت می کند که از ناموسش.ما هم خوشحالیم که زیر سایه ولایت طعم پیروزی را می چشند. (1448581) (alef-13)
 
ملت
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۵۱:۲۳
خدارا شکر که کاندیدای اصلاح طلبان رای آورد والا بازهم قران بر سر نیزه می کردندو به اسم تقلب مملکت را به آشوب می کشیدند.اما ما مثل آنان دیکتاتور و قانون شکن نیستیم،مطیع قانون و رای اکثریت هستیم، په خاتمی رای بیاورد چه احمدی نژاد وچه روحانی. (1448595) (alef-13)
 
ملت
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۵۲:۴۷
4 سال قبل همین دولت متولی برگزاری انتخابات بود.همین شورای نگهبان مرجع تایید صحت انتخابات بود. اما دیکتاتورها نتیجه را قبول نکردندزیرا نتیجه مطابق میل آنان نبود.اما اکنون نتیجه را کاملا قبول دارند.به دولت وزارت کشور و شورای نگهبان کاملا اطمینان دارند.تقلبی در کار نبوده!!!!همه باید مطیع قانون باشند!!!! حتی کسانی که به روحانی رای نداده اند. (1448604) (alef-13)
 
یک ایرانی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۰۲:۵۹
جناب آقای روحانی منهم به عنوان یک ایرانی تبریک میگویم اما یادتان باشد چه قولی به مردم داده اید خیلی زود چهار سال میگذرد و باید در برابر مردم پاسخگو باشید من نه اصول گرا هستم نه اصلاح طلب من فقط قطره ای از مردم ایران هستم به امید پیروزیتان (1448641) (alef-13)
 
احمد قاسمی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۰۶:۲۵
من هم این حماسه سیاسی بزرگ را به رهبری عزیز ، ملت بزرگوار ، شرکت کننده گان در انتخابات تبریک می گویم. (1448649) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۱۲:۲۷
من اصول گرا هستم و به قالباف رای دادم و بدیهی است انتظار داشتم او انتخاب شود ولی ملت روحانی را اتخاب کردند خب چکار باید بکنم ناراحت باشم؟ دلگیر باشم؟ بگذارید حرف دلم را بزنم دیروز را با اضطراب و نگرانی لحظه به لحظه امار را پیگیری کردم دلهره داشتم تا اخرین لحظه ها منتظر تغییر بودم ولی نشد دکتر روحانی قاطعانه از بقیه جلو افتاد تا اخر شب دلگیر بودم و بی حال، با خودم کلنجار رفتم تا دلم را آرام کنم فکر هایی در سرم بود، خدایا چه خواهد شد با آمدن روحانی؟ ایا ارزش های انقلاب شهدا، نظام، رهبری، ولایت و همه انچه در این 35 سال کشیده ایم حفظ خواهد شد؟ در درونم طوفانی بود سالت و آرام و کمی دلگیر ، ان موجود خوب درونی ام با من کلنجار میرفت و برایم استدلال میکرد مگر دکتر روحانی غریبه است؟ مگر او کیست ؟ یکی از خودمان با سابقه مبارزاتی، یک روحانی مبارز، یار امام و رهبری و یار استوانه نظام هاشمی؟ ولایت مدار، مطیع قانون، عاشق نظام و عاشق ایران، مردمی و از همه مهم تر مورد تایید شورای نگهبان معتدل و اخلاق گرا مگر او ضد ایران است ضد اسلام است پس چرا نگران باشم؟ تا دیر وقت با خودم کلنجار رفتم تا قلبم آرام گرفت ، او منتخب مردم است ملت او را برگزیده اند مگر امام نگفت میزان رای ملت است خب باید مطیع نظر مردم باشم، مگر رهبر تبریک نگفت و نخواست همه با او همکاری کنند پس من که اصول گرا هستم به رای مردم احترام می گذارم من این پیروزی را به همه ملت ایران و رئیس جمهور منتخب تبریک میگویم من خوشحالم دیگر دلگیر و سست نیستم من امده ام با قدرت از رئیس جمهورم حمایت کنم از ایران از نظام اسلامی از جمهوری اسلامی پشت سر رهبرم حرکت می کنم متحد و یک دست و همه با هم به سویی ایرانی آباد و آزاد و پیشرفته حرکت خواهیم کرد دشمن خوشحال نباشد و امیدی به تغییر به سوی خواست های خود نداشته باشد دولت تدبیر و امید یعنی دولت جمهوری اسلامی با رهبری مقتدر ملت من اصول گرا خوشحالم و احساس آزادی می کنم در کشوری که ازادانه رئیس جمهورش را خودش انتخاب می کند دمکراتیک ترین انتخابات جهان من خوشحالم که ایرانی ام ایرانی مستقا آراد با همه مشکلات خوشحالم افتخار می کنم به این ملت به ااین مرز و بودم به این رئیس جمهور و به این رهبری خدایا شکر برای همه این نعمت ها (1448681) (alef-13)
 
یک طرفدار ساده قالیباف
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۱۵:۴۰
امیدوارم آقای روحانی با مشی اعتدال که معتقد به آن هستند خار در چشم کسانی شوند که از سر کینه با نظام به ایشون امید بسته اند!!

امیدوارم....

انشالله که منشاء خیر و برکت برای مردم شوند که "نظام" همین مردم اند ولا غیر!


سخنی با برادران "سبز" که امروز "بنفش" آمدند:

ای کاش قاعده بازی را همیشه رعایت کنیم و با اخلاق و صبوری، وقتی بازی را باختیم نکشیم زیر همه چیز!!

این درسی بود که 25 خرداد به همه ما آموخت و البته بیشتر به دوستان سبز

و صد البته استغفار کنیم از گناهی بس کبیره!
که به گمان من تهمت تقلب را به نظام چسباندن واقعاً سخت بخشوده می شود.
چند روزی نمی گذرد از گفتن اینکه "رئیس جمهور از قبل مشخص شده است" و فلان و بهمان ...
دیدید که نشده بود!
البته شما که شمایید همچنان توجیهات جالب و شنیدنی خود را دارید ...
بماند ...


شخص من برایم به هیچ وجهی قابل هضم نیست که چطور آقای روحانی این همه رای آوردند، اما اعتمادم و به نظام بالاتر از این حرف هاست. الان هم رئیس جمهورم آقای روحانی هست.

والسلام (1448699) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۰:۳۹
این دوستان اصولگرا عجب کامنتهایی باحالی می گذارند. ظاهراً تبریک میگویند اما از همه آنها بوی خشونت و نفرت به مشام میرسد. (1448730) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۱:۴۵
هنوز تا پیروزی راه بسیار است! (1448736) (alef-13)
 
دخت ايران
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۹:۱۸
به آقاي روحاني و همه ي مردم ايران تبريك ميگم . بلاخره حق به حق دار رسيد.به اميد فردايي روشن و ايراني آباد و آزاد. (1448780) (alef-13)
 
نجمه
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۹:۵۰:۳۳
سلام به همه ملت فهیم ایران
تبریک به همه طرفداران آقای روحانی
اما یک سخن با سران اصلاح طلب (به خصوص شیخ آنها که مجبور شدند فردی را از جامعه روحانیت به عنوان نماینده انتخاب کند و عارف را که با تمام توان سعی کرد از آنها دفاع کند کنار زد و پشت به پشت هاشمی برای کسب قدرت به میدان آمد)
کامنتهای مردم را ببینید با اینکه به دیگران رای دادند به طرفداران روحانی تبریک میگویند و باور دارند که آنچه از صندوقهای رای بیرون می آید خواسته بحق مردم است و باور دارند که تقلبی در کار نیست حاضر نیستند زحمتی برای دیگران ایجاد کنند این است دموکراسی ، دموکراسی را در کف خیابان و با کشتن مردم و با کشته سازی جستجو نمیکنند، به هم تبریک میگویند آقای خاتمی اینها را بیاموزید که هیچ گاه برای آموختن دیر نیست (1448945) (alef-13)
 
ميلاد
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۲:۴۱
آقاي دكتر قاليباف هنوز هم عزيز و محبوب هستي.

ما لياقت شما و تجربيات شما را نداريم .

ولي هنوز : جهاد ادامه دارد ... (1449109) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۲۱:۳۹
درود بر مردم ایران درود براصولگرایان واصلاح طلبان ودرود به تمام کسانی که با جان ودل به پای صندوق های رای آمدند .باتبریک به آقای روحانی به خاطر انتصاب ایشان به این مقام خطیر و با تشکر از نامزد هایی که بعد از شکست هم جوان مردانه پذیرفتند و فارق از هر حسادتی به آقای روحانی تبریک گفتند .الحق ولانصاف که کار بسیار بسیار شایسته ای بود.انشا الله که قدر این افراد را بدانیم . (1449183) (alef-13)
 
صادق
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۴۳:۰۳
چرا درود بر قالیباف ؟
درود بر همه کاندیداها ....
چرا جشن شکست فلان کاندیدا ؟
جشن پیروزی همه ایرانی ها ...
چقدر ما تو چرخه مرگ بر فلانی و زنده باد فلانی سیر کنیم ؟ دیگه وقتشه بعد از 34 سال دستامون رو به دست هم بدیم و ایرانی به شایستگی ایران بسازیم ..
مخلص همه کاندیدا ها .. و همه هواداران اونها ... (1449372) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۰:۴۷:۳۱
با سلام پیروزی اصلاحات و اعتدال بر تحجر و افراطی گری مبارک باد (1449411) (alef-13)
 
طرفدار دکتر ولایتی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۰۵:۰۲
سلام گرم و صمیمانه به همه هموطنان عزیزم
و تبریک به دکتر روحانی

امروز مهم نیست که ما به چه کسی رای دادیم، همه باید فرد پیروز را رئیس جمهور خود بدانیم و برایش موفقیت بطلبیم.

زمان اون رسیده که درک کنیم منفعت فرد فرد ما به پیشرفت کشور وابسته هست و پیشرفت کشور هم نیازمند همدلی است .... (1449576) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۱۰:۱۳
اصلاح طلبها باید از این کار اصولگراها درس بگیرند،نه اینکه وقتی رقیبشان پیروز شد جنبه شکست رو نداشته باشند... (1449617) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۱:۲۲:۲۴
جناب آقای دکتر روحانی، ضمن تبریک به شما، امیدوارم کابینه ای بسیار قوی انتخاب کنید. مطمئن هستیم از آقای دکتر ولایتی هم برای حل مسائل بین المللی و سیاست خرارجی استفاده خواهید کرد.
به امید موفقیت شما (1449734) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۶:۲۵
بنده هم به نوبه خود این پیروزی بزرگ ملت ایران را در انتخاب جناب آقای دکتر روحانی به مقام معظم رهبری,حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی , حضرت حجت الاسلام سید محمد خاتمی,آقای دکتر عارف ,جناب آقای مهندس نعمت زاده وهمراهان پرتلاش وزحمتکش,جناب آقای دکترعلی مطهری وهمه دلسوزان وهمراهان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک وتهنیت عرض می نمایم .رجاء واثق دارم که همه گروههای سیاسی واقتصادی وفرهنگی همراه این دولت منتخب باشند واز هر گونه سنگ اندازی و اخلال در راه این دولت منتخب خودداری نمایند .بویژه رسانه های محترم اصول گرایان.
انشا...ا (1450227) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۲۳:۵۱
این پیروزی بر آحاد ملت ایران مبارک.
بر اصلاح طلبان، بر نوگرایان، بر سنت گرایان بر اصول گرایان و همه آحاد ملت مبارک باد. بر 37 در صد مردمی که به روحانی رای دادند و بر 30 در صدی که شرکت نکردند و 33 در صدی که به رقبایش رای دادند. ما همانطوریکه روحانی گفت در جشن پیروزیمان مخالفان را خس و خاشاک نخواهیم خواند و هیچ اقلیتی را تحقیر نخواهیم کرد. پیروزی خود را شکست آنان نخواهیم دانست. چرا که ما همه مسافران یک کشتی هستیم. اگر کشتی در غرقابی چون سوریه و عراق و افغانستان فرو رود همه مسافران آن غرق خواهند شد. و اگر چون کره جنوبی و مالزی و سنگاپوردر ساحل آرامش لنگر اندازد همه مسافران در آن نجات خواهند یافت. اخلاق پیروزی ایجاب میکند که همه را در شادی خود سهیم کنیم. خوب است نظام نیز خود را در این موفقیت نسبی سهیم بداند. او هم از تجربه های گذشته عبرت بگیرد و با مردم و نه بر مردم بر دلهای مردم و نه بر فرق مردم حکومت کند. فضا را باز کند صدا و سیما را از تک صدایی و اینتر نت را از اسارت، اسیران ملت را از زندانها و حبس خانگی آزاد و اجازه دهد کشور با عقل جمعی و استفاده از توان همه نیروها در فضای آشتی ملی از کمند مشکلات رهایی یابد. جناح پیروز هم از تجربه 76 عبرت گرفته و موجودیت جناح اقلیت را تهدید نخواهند کرد. و توقعات خود را متناسب با ظرفیتهای کشور تنظیم خواهد کرد.
انشاء الله (1450289) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۴۱:۵۱
افرین به اقای عارف و اقای رضایی که واقعا به فکر مردمند امیدوارم برای حل مشکلات کشور از این عزیزان به نحو احسن استفاده بشه چون واقعا برنامه های خوبی داشتن و برای تنظیم این برنامه ها صد در صد خیلی زحمت کشیدند
منم به اقای روحانی و مردم ایران تبریک میگم (1450425) (alef-13)
 
ظهیری
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۴۵:۳۷
باسلام
بنده به آقای روحانی رای ندادم اما الان ایشان را رئیس جمهور همه مردم ایران میدونم و به همه مردم و آقای روحانی تبریک میگم و امیدوارم مشکلات کشور در دوره پیش رو کمتر بشه.
جا داره از جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب و پرتلاش و تمامی اعضای کابینه و دولت ایشان هم بخاطر تلاش بی وقفه و تحمل مشکلات و خصوصاً جفاها و ناجوانمردیهایی که دیدند و بجز خدمت به مردم به چیز دیگری فکر نکردند صمیمانه تشکر کنم.
در آخر افسوس میخورم که کاش عزیزان اصلاح طلب و جنبش سبز هم در سال 88 نتیجه انتخاب ملت را قبول میکردن و به آن احترام میگذاشتن تا این همه هزینه برا کشور درست نشه.یقین دارم اگر سال 88 این اتفاق می افتاد در حال حاضر مشکلات اقتصادی و تحریم خیلی خیلی کمتر از الان بود و منتخب مردم با پشتوانه رای 25 میلیونی که داشت چه در داخل و چه در خارج از کشور بهتر میتونست کارها رو پیش ببره.اما امیدوارم لااقل این برخورد با انتخابات امسال باعث بشه که در میان همه احاد مردم و مخصوصاً هموطنان اصلاح طلب تبدیل به یک رویه منطقی و درست و فرهنگ متمدنانه بشه تا انشاا... هرگز شاهد برخورد سال 88 نشیم.
درود خدا بر ائمه،امام شهدا و شهدای این ملت بزرگ و همه خدمتگزاران ایران عزیز.
والسلام (1450463) (alef-13)
 
مرتضوي
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۲:۵۵:۳۴
من به اقاي روحاني تبريك ميگم اميدوارم موفق باشند اما قاليباف شخصيت توانمندي است كه در تاريخ اين مملكت افتخار آفرين بوده و خواهد ماند مرحبا به غيرت و شهامتت دكتر . حيف كه مردم ايران قدرت را ندانستند اينهمه خدمت در تهران و برگشت يك روزه مردم از رايشان تاسف با است.باز هم سياست زدگي باز هم چهار سال كلنجارهاي سياسي بي نتيجه ولي قاليباف ميتوانست توسعه زدگي را به توسعه گرايي تبديل كند حيف و هزاران حيف (1450545) (alef-13)
 
عبداله
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۳:۰۷:۵۲
تمام شد
راحت شدیم
چقدر در این انتخابات بد رفتاری بود از گیر دادن به کدخدا گفتن روحانی به آمریکا تا ائتلاف نکردن ها تا قبول نداشتن همدیگر ها
چقدر نتایج جالب بود آرای فرد 30 میلیونی که مورد حمایت آن آیت الله اصلح بود که 4 میلیون شد
آرای موتلفه و جامعتین روی هم به علاوه مردانگی و صداقت آقای ولایتی کمی بیش از 2 میلیون شد
باطله چقدر زیاد بود!
اگر رشد جمعیت را حساب نکنیم حداقل 4 میلیون رای دیگر هم روحانی داشت.

دیدم هیچ نظری به سمت روحانی نداری گفتم مطلب بدم (1450667) (alef-13)
 
عشق است غرضی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۳:۱۸:۵۷
پس منتخب ما چی؟
اون چی ؟
نگفت که تکلیف ما چیه؟ (1450738) (alef-13)
 
نداف
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۴:۰۲:۳۰
ضمن تبریک به ملت شریف ایران و تبریک به تمام نامزدها و تبریک ویژه به آقای روحانی ، ولی من هنوز این سوالم از طرف جناب آقای سایت الف پاسخ داده نشده که ایشون آون آمار کذایی رو از کجا می آوردند و چگونه بود که صددرصد اطمینان داشتند آقای قالیبافت برنده این انتخابات هستند ؟ (1451105) (alef-13)
 
عمار رهبر
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۴:۰۴:۵۰
سلام ودرود به بنيانگذار جمهوري اسلامي وشهيدان گرانقدر،كساني كه با گذشتن از جان خود اين فرصت را به همه دادند تا بتوانند انتخاب كنند وبراي خود رييس جمهور مشخص نمايند.
بنده به نوبه خود به جناب دكتر حاج شيخ حسن روحاني به خاطر كسب اعتماد ايرانيان تبريك ميگويم واعلام ميداريم كه سرباز رييس جمهور منتخبيم .
اما پيامي نيز براي جناب آقاي آيت الله هاشمي رفسنجاني دارم كه مگر ساختار اين انتخابات با دوره قبل تفاوتي داشت كه اين دوره طبق اعلام شما دموكراتيكترين انتخابات بود ولي در دوره قبل آن گونه عمل نموديد جواب خون جواناني كه از دو طرف به كف خيابان ريخت با كيست آقاي خاتمي شما چه حرفي براي گفتن داريد.
جناب دكتر روحاني با تمام وجود در خدمت شما هستيم تا هنگامي كه يار رهبري باشيد وبه خود ميباليم كه حماسه حضور با وجود حضرتعالي كامل شد.
ان الانسان لنسفهي لبصير
به اميد ايراني آباد با تدبير دولتمردان (1451124) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۶:۰۲:۱۶
قاليباف هنوزم برامون عزيزي... (1451978) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۶:۴۷:۲۷
امیدوارم کشور ایران به اون جایگاه و منزلتی که شایسته ملت ایران است برسد.و آقای روحانی به عنوان منتخب ملت بتواند با درایت این امر را محقق نمایند (1452295) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۸:۰۳:۱۲
تبریک به آقای روحانی
درود بر جلیلی
جلیلی جاش تو قلب ماس (1452708) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۸:۵۲:۱۳
اگه باور ندارین این حماسه رو آیت الله رفسنجانی به حماسه واقعی تبدیل کرد ، یک بار دیگه رای بگیرین تا خود مردم تفسیر رای خودشون را به بعضی ها حالی کنن...خداییش بعضی ها نمک نسناس هستن...باید بابت خلق این حماسه روزی 10 بار دست رفسنجانی رو ببوسن....حالا اونایی که با من موافقن همین جا اعلام کنن... (1452950) (alef-13)
 
بی ریا
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۹:۱۱:۰۳
بسمه تعالی
من هم این اتحاد و همبستگی را به همه ایرانیان و به آقای دکتر روحانی تبریک عرض نموده امید انکه از همه ظرفیت ها برای آبادانی کشور استفاده نمایند . (1453033) (alef-13)
 
اصلاح طلب
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۲۰:۳۶:۵۰
درود بر آقای خاتمی و گفتمان اصلاح طلبی...کاملا مشخصه این پیام های تبریک با چه منظوری به آقای روحانی داده شده...به پیام آقای حداد دقت کنید! دقیقا مشخصه که نگران پست آینده ی خودشون هستن...اوناییم که سعی دارن جبهه ی اصلاحات رو ضعیف و کم طرفدار نشون بدن تا رسوایی و حمایت مردمی کم از اصولگرایان رو بپوشونن , خدا میدونه کی میخوان دست ازین دروغاشون و حیله گری هاشون بردارن ... واقعا آقای شریعتمداری چطور به خودشون اجازه میدن اون تیتر دروغ مسخره رو روی روزنامه ی کیهان امروز بزنن؟؟؟ (1453309) (alef-13)
 
محمد سه قلعه ای
۱۳۹۲-۰۳-۲۷ ۰۲:۱۴:۵۴
به نام خدا این پیروزی ملت عزیز ایران را به امام عصرونایب برحقش امام خامنه ای عزیز وتمامی امت وهمچنین رئیس جمهورعزیز جناب دکتر حسن روحانی تبریک عرض نمود ه وازتمامی کاندیدای محترم هم که این چونین زیبا به رقیب دیروز ورفیق امروز پیروزیش راتبریک گفتند کمال تشکر رادارم که این حرکت زیبا هم نوعی پیروزی دیگراست که شیرینی حضور ملت عزیز راچند برابر کرد به امید سلامتی وسربلندی ایران قهرمان (1454188) (alef-13)
 
نصىرى کرمانشاهى
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۰۰:۱۲:۰۰
ىادمان باشد بىشترىن و تندترىن تخرىب هاشمى در زمان خاتمى رخ داد ضمنا روحانى اصلاح طلب نىست مىانه رو است ىا بهتر بگوىىم اصولگراى اعتدال خواه است (1457682) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۹ ۰۸:۴۱:۱۰
چرا پیام هاشمی که گفته بود انتخابات ایران دموکراتیک ترین انتخابات جهان بود را از سایت حذف کردید (1460363) (alef-13)
 
tiba
۱۳۹۲-۰۳-۳۰ ۰۱:۲۳:۴۷
معاون اول روحانی قرار هست قالیباف باشه (1463413) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.