توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 324577
محروم شدن رئال و اتلتیکو تا ساعاتی دیگر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰
محرومیتی مشابه بارسلونا در انتظار رئال مادرید و اتلتیکو است و فیفا این موضوع را تا پایان امروز به مدیریت دو باشگاه مادریدی اعلام خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه باشگاه بارسلونا سال گذشته به علت زیر پا گذاشتن قوانین در جذب بازیکنان زیر ۱۸ سال دچار محرومیت یک ساله از خرید بازیکن شد، حال این محرومیت در انتظار دو تیم مادریدی یعنی رئال مادرید و اتلتیکو است.

آ اس پیش از هر رسانه دیگری این خبر را اعلام کرد و کمی بعد دیگر رسانه های معتبر اسپانیایی نیز تایید کردند که فیفا پس از یک سال تحقیق در مورد شیوه جذب بازیکن زیر ۱۸ سال از سوی رئال و اتلتیکو، تشخیص داده که این دو باشگاه نیز قوانین را رعایت نکرده و باید با جریمه مواجه شوند.

فیفا از فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست کرده بود تا تمام اسناد و مدارک مربوط به انتقال بازیکنان زیر ۱۸ سال خارجی به باشگاه های اسپانیایی را در اختیار نمایندگانش قرار دهد و در نتیجه بررسی های صورت گرفته، تخلف رئال و اتلتیکو محرز شده است. علاوه بر رئال و اتلتیکو، فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز از سوی کمیته انضباطی فیفا با جریمه روبرو خواهد شد.

طبق ادعای آ اس، تا پایان امروز این حکم به مدیریت دو باشگاه ابلاغ می شود و باید منتظر واکنش های بعدی این موضوع باشیم. محرومیت باشگاه بارسلونا از خرید بازیکن، از ابتدای ژانویه ۲۰۱۶ به اتمام رسید.
 
کلمات کلیدی : اتلتیکو مادرید+رئال مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.