توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394084
اتفاق جالب؛ کی روش تا از منچستر تعریف کرد، این تیم باخت!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۴
از روزی که کارلوس از منچستر تعریف کرد این تیم نتایج ضعیفی به دست آورده است.
به گزارش خبرآنلاین؛ منچستر یونایتد روز گذشته دوباره باخت و سرمربی تیم ملی هم تماشاگر این مسابقه بود. او این بازی را نگاه کرد و در پایان مسابقه بهت زده بود.

منچستر سه تا خورد و دو سه تای دیگر هم نخورد و در مجموع بازی بسیار ضعیفی انجام داد. اما بد نیست بدانید دقیقا از روزی که کارلوس کی روش از منچستر تعریف کرد و این تیم را بسیار قدرتمند خواند، منچستر سر به افول گذاشت و سه بازی متوالی باخت!

کی روش اخیرا در مصاحبه ای که داشت به تعریف و تمجید از منچستر پرداخت و گفت این تیم قطعا قهرمان لیگ برتر می شود. او گفت که دوران افول منچستر یونایتد با مورینیو تمام شده و اعتقاد دارد این تیم قهرمان لیگ برتر می شود و یکی از مدعیان خواهد بود. دقیقا از روزی که کارلوس این حرف را زد، این باشگاه به افت عجیبی دچار شد و سه بازی پیاپی خود را باخت! ظاهرا کارلوس با حرف های خود این تیم را چشم زده است. نزدیکان کی روش هم با خنده و شوخی این حرف را به سرمربی تیم ملی گفتند.
 
کلمات کلیدی : کی روش+منچستریونایتد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.