توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 354187
اظهارات بادامچیان درباره انتخابات۹۶
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه می گوید حزب متبوعش قطعا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ کاندیدای اختصاصی خواهد داشت.

اسدالله بادامچیان نایب رییس حزب موتلفه در گفت‌وگو با خبرآنلاین در خصوص برنامه موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، گفت: از ما می‌پرسند که برنامه موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری آیا این است که دوباره یک عده را دور هم جمع کند و بعد از دل آنها چند نفر یا یک نفر را انتخاب کند یا نه.

عضوی شورای مرکزی حزب موتلفه تصریح کرد: مصوبه قطعی شورای مرکزی حزب موتلفه این است که موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ یک نامزد موتلفه‌ای مستقل را به جامعه معرفی کند. این سیاست و تکلیف شرعی ما برای این انتخابات است نه بخاطر اینکه حزب بخواهد قدرت را در دست داشته باشد.

نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به اینکه آیا این فرد حتما از درون حزب موتلفه خواهد بود؟، اظهار داشت: فعلا شخص را مشخص نکردیم، تنها مصوبه ما تا این لحظه این است که این کاندیدا عضو موتلفه باشد و دیدگاه ها و نظرات موتلفه را به جامعه منتقل کند. در نهایت هم باید ببینیم که خط ولایت چه مسیری را ایجاب می کند اینکه تا آخر در صحنه باشد یا در ائتلاف نهایی کنار برود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ۹۶+بادامچیان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.