نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507998
بخشدار جوکار به حبس محکوم شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
بخشدار جوکار با حکم دادگاه کیفری استان همدان به حبس محکوم شد.

به گزارش تسنیم، اردیبهشت امسال بود که اقدام یک مأمور پلیس راهور در همدان به متوقف کردن خودروی حامل فرماندار ملایر به دلیل سرعت بالا، باعث توهین و ضرب‌وشتم این مأمور توسط فرماندار ملایر، بخشدار جوکار و راننده آنها شد.

ماجرا از این قرار بود که خودروی حامل فرهاد جهانیان بخشدار جوکار در مسیر همدان به ملایر حدفاصل ازندریان به سمت جوکار به علت سرعت غیرمجاز توسط مأمور راهنمایی و رانندگی متوقف شد.

مأمور پلیس از راننده مدارک ماشین را طلب می‌کند اما راننده می‌گوید این ماشین فرماندار ملایر است، مأمور به تخلف ماشین اشاره می‌کند که با سرعت غیرمجاز حرکت کرده، در این حال فرهاد جهانیان بخشدار جوکار از خودرو پیاده شده و ادبیات ناشایستی به کار برده و می‌گوید مگر نگفت ماشین فرماندار است و می‌افزاید: قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی!

«مأمور به این رفتار اعتنایی نکرده و برای اعمال قانون مقابل خودرو می‌ایستد اما بخشدار جوکار پشت فرمان رفته با فشار دادن پدال گاز با سرعت به مأمور کوبیده و او را روی کاپوت انداخته و حدود صد متری جلو رفته و با ترمز مأمور روی زمین به کناری می‌افتد؛ سپس خودرو بی‌توجه به مأمور متواری می‌شود.»

با شکایت نیروی انتظامی، پرونده قضایی در دادگاه کیفری دو استان همدان تشکیل شد و در نهایت شعبه 101 این دادگاه، فرهاد جهانیان بخشدار جوکار را به اتهام تمرد به یک سال حبس و به اتهام توهین به 6 ماه حبس محکوم کرد که رأی اشد قابل اجرا خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : مأمور پلیس راهور ، همدان ، فرماندار ملایر ، توهین، ضرب‌وشتم
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۰۴:۱۶
خدا راشکر بخاطر اینکه قانون اجرا شد. مامور پلیس بهتر از بعد از یکهفته رضایت بدهد. انشاالله که این فرد متنبه شود.
قوه قضاییه با نماینده مجلس که جرم مشابه دارد به همین رویه عمل کند . تا در آینده از سوی صاحبان قدرت با بی قانونی مواجه نشویم. (4544147) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۱۴:۱۹
آفرین به قاضی. (4544163) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۲۵:۳۹
البته اگر اجرا بشه (4544177) (alef-11)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۳۱:۱۰
افرین به نیروی انتظامی ، قانون برای همه باید یکسان اجرا شود چون مسئولین الگوهای ما هستند (4544188) (alef-11)
 
پیراسته فر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۳۹:۲۸
به آن مأموربایدپاداش داد که اینقدر دل وجرئت داشته جلوی زیادی خواه های عده ای مسؤل متکبرایستاده،خودش را زخمی کرده تا قانون سالم بماند
دستش دردنکند،تنش سلامت.
به آن مقام بالاترش که همراهش بوده هم باید"تنبیهی"قائل می شدند.
..

دست قاضی هم درد نکندکه تحت تأثیر"لابی" قرارنگرفت. (4544205) (alef-11)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۴۱:۱۹
آفرین .... باید قانون اجرا شود. (4544207) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.