توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452395
بیانیه فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا / به اتباع 6 کشور ممنوع الورود خوشامد خواهیم گفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
پس از قانون ترامپ مبنی ممنوعیت ورود اتباع خارجی 6 کشور، فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا ضمن اشاره به جدا بودن ورزش و سیاست اعلام داشت: در زمان جام‌جهانی میزبان تمام تیم‌ها اعم از ۶ کشور ممنوع الورود هستیم.
 
به گزارش فارس، در ادامه فدراسیون وزنه‌برداری به این قانون واکنش نشان داد.

جام جهانی وزنه‌برداری، سال آینده حوالی ماه آذر و دی در آناهایم کالیفرنیا برگزار می‌شود. با توجه به ممنوعیت ورود اتباع 6 کشور خارجی به آمریکا، فدراسیون وزنه‌برداری این کشور از تاثیر فراوان عدم حضور آنها سخن گفت.

فیل اندرو مدیر اجرایی فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا در غالب بیانیه‌ای اظهار داشت: ورزش پدیده ای جهانی بوده و توانایی این را دارد که دنیا را با پرچم صلح متحد کند. این جامعه رابطه تنگاتنگی با هم داشته و همیشه توانایی‌های خود را برای دیدار و مبارزه با ورزشکاران خود جشن می‌گیرد. وی ادامه داد: فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا بر روی موضع خود باقی مانده که سیاست و ورزش 2 چیز متفاوت است. ما با همکارانمان در کمیته المپیک آمریکا در خصوص تاثیر فراوان عدم حضور آن 6 کشور صحبت خواهیم کرد. تاثیر آن بیشتر از 90 روز ممنوعیت سفر به آمریکا خواهد بود. 

اندرو گفت: به عنوان میزبان جام جهانی وزنه‌برداری 2017، ایالات متحده آمریکا امیدوار است که خوشامدگوی تمام کشورها اعم از 6 کشور مذکور باشد.
 
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ + ممنوعیت مهاجرتی + فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته