توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470629
ملی‌پوشان روئینگ بانوان اردو تیم ملی را ترک کردند/ اعتصاب به قایقرانی رسید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
ملی‌پوشان روئینگ بانوان پس از اتفاقات اخیر رخ داده در فدراسیون قایقرانی تصمیم به ترک اردوی تیم ملی گرفتند.

به گزارش تسنیم، دو روز پیش در خبری با عنوان«حاشیه در قایقرانی؛ نارضایتی دختران روئینگ‌سوار از مربی جدید خارجی»اعلام کردیم که حضور جیوگا مربی رومانیایی روئینگ باعث ایجاد حواشی در تیم ملی قایقرانی بانوان شده و وی اعلام کرده است که باید در راس کار قرار بگیرد و افشین فرزام، مربی این تیم نباید در تیم روئینگ بانوان باشد.

پس از آن نازنین ملایی قهرمان روئینگ بانوان ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که ملی‌پوشان این رشته ورزشی اعتقادی به جیوگا ندارد و با او همکاری نخواهند کرد.

بر همین اساس پس از پایان تمرین روز گذشته (سه‌شنبه) تیم ملی روئینگ، ملی‌پوشان متوجه می‌شوند که افشین فرزام اردوی تیم ملی را ترک کرده است. بعد از این موضوع امیرشقاقی، نایب رئیس امور بانوان فدراسیون قایقرانی نزد ملی‌پوشان این رشته می‌رود و ضمن انتقاد از آنها، اعلام می‌کند که یک ورزشکار حق دخالت در مسائل مدیریتی را ندارد و ورزشکاران فقط باید تمرین کنند.

ورزشکاران هم به سبب رفتار اخیر فدراسیون در برخورد با فرزام و همچنین اظهارات نایب رئیس امور بانوان، تصمیم به ترک اردوی تیم ملی می‌گیرند. البته در این خروج فرزام از آنها خواسته است به تمرینات برگردند و اردوی تیم ملی را ترک نکنند.
 
کلمات کلیدی : قایقرانی + روئینگ بانوان + فدراسیون قایقرانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.