توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445825
سرمایه گذاری ۳.۶ میلیارد دلاری چین در مسجد سلیمان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۹
قرارد ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری ایران و چین برای سرمایه گذاری در شرکت پترو پالایش مسجد سلیمان بین ایران و چین به امضا رسید.

به گزارش مهر، در حاشیه اختتامیه نمایشگاه صندوق های بازنشستگی یک قرارداد و ۳ یادداشت تفاهم بین ایران و کشورهای اتریش، هلند و چین در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.

بر اساس این گزارش قرارداد سرمایه گذاری شرکت پتروپالایش مسجد سلیمان و شرکت وهان چین به ارزش ۳.۶ میلیارد دلار بین مدیرعامل شرکت پتروپالایش مسجد سلیمان و نماینده شرکت چینی امضا شد.

همچنین تفاهم نامه تولید مشترک صنایع غذایی از جمله آب میوه های انرژی زا، پنیر و لبنیات بین ایران و شرکت اتریشی رونیز به امضا رسید.

در این مراسم همچنین تفاهم نامه شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) و شرکت هلندی برنس به منظور توسعه بازار سرمایه گذاری و تامین مواد اولیه امضا شد.

تفاهم نامه سرمایه گذاری بین شرکت صنایع شیر ایران و شرکت هولندر هلند و ایستار چین برای تولید شیر خشک نوزاد از دیگر تفاهم نامه هایی بود که در این مراسم به امضا رسید.
 
کلمات کلیدی : چین+سرمایه گذاری+مسجد سلیمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته