نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443223
دام شیطانی برای دختران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
راننده پراید دودی که درلباس مسافربر، دختران جوان را سوار خودروکرده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود با ردیابی‌های ویژه پلیسی شناسایی و دستگیرشد. این درحالی است که پسر تبهکار از گوشی تلفن قربانیانش عکس‌های شخصی آنها را به گوشی خودش می‌فرستاد تا وانمود کند آنها با میل خود همراهش شده‌اند.

به گزارش «ایران»، این تبهکار زمانی به دام افتاد که دختر جوان دانشجو، برای رهایی از کابوس‌های شبانه به دادسرای جنایی تهران رفت وشکایت کرد.

شاکی زمانی که در مقابل بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ایستاد، گفت: «چند روز قبل، درخیابان منتظر تاکسی بودم تا به دانشگاه بروم که خودروی پراید سیاه با شیشه‌های دودی در مقابلم نگه داشت. با این تصور که مسافرکش است، سوار شدم. اما او در بین راه ناگهان تغییر مسیر داد و درمحلی خلوت و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. پسر جوان گوشی تلفن همراهم را با تهدید گرفت و عکس‌های شخصی‌ام را از طریق تلگرام برای خودش فرستاد و چند پیامک نیز از گوشی تلفن همراه من برای خودش ارسال کرد. بعدهم با تهدید گفت: «اگر شکایت کنی دستت به جایی بند نخواهد بود. چون که همه چیزنشان می‌دهد با میل خودت با من بوده‌ای. » و... حرف‌های او باعث شد تا از شکایت منصرف شوم. اما کابوس‌های آن روز تمامی نداشت. حتی برای رهایی از لحظه‌های پراسترس دست به خودکشی زدم که موفق نشدم. درنهایت وقتی دیدم نمی‌توانم با موضوع کنار بیایم، تصمیم گرفتم شکایت کنم.

به‌دنبال شکایت دختر جوان، و با دستور بازپرس آرش سیفی، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران وارد عمل شده و پس از ردیابی‌های پلیسی موفق به دستگیری متهم 24 ساله شدند که در زمینه نصب دوربین‌های مداربسته فعالیت داشت.

 تحقیقات در این باره ادامه داشت که دختر دیگری به دادسرا رفت و از راننده پراید شیشه دودی شکایت کرد که با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرارش داده بود.

باتوجه به اینکه شگرد این تبهکارمشابه بود، این احتمال مطرح شد که هر دو دختر، قربانی نقشه شوم یک نفر شده باشند.پسر جوان زمانی که برای چندمین بار به دادسرا منتقل شده بود ادعا کرد، دختر جوان با میل خودش با او ارتباط برقرار کرده است.به‌دنبال این ادعا، بازپرس جنایی دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. از سوی دیگر با توجه به تحقیقات صورت گرفته، اظهارات متهم رد شد چراکه هر دو قربانی او را شناسایی کردند.

بدین‌ترتیب بازپرس جنایی، باتوجه به اینکه احتمال می‌رود، راننده شیطان صفت مرتکب جنایت‌های سیاه دیگری شده باشد، از زنان و دخترانی که دردام این شیطان صفت افتاده‌اند خواست برای اعلام و پیگیری شکایت به اداره شانزده پلیس آگاهی تهران -واقع درخیابان وحدت اسلامی- مراجعه کنند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۰۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۰۷:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۰۸:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۰۷:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۷:۴۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۰:۳۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۷ ۰۸:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۱۴:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۸ ۰۷:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۰۸:۵۸
 
 
کلمات کلیدی : تجاوز، رابطه نامشروع
 
Liberia
۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۰:۴۹:۵۲
اگه دخترا خودشون نمی خواستند چرا سوار یه ماشین شخصی اونم با شیشه دودی شدن (4155033) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۱۴:۲۰:۳۸
زنان و دختران ما. اشتباهی می کنند که سوار خودروی شخصی میشوند. این هم دولت ها و شهرداری ها گناه کارند که این مسافر کشی بازی را که دلیل بیکاری بسیاری از مردان ایت،باز کرده اند.یکبار برای همیشه جلوی این مسافر کش ها را بگیرید. (4286143) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.