توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426519
مدیر پرسپولیس چطور به خودش اجازه می‌دهد دو بازیکنش را متهم کند؟
بخش ورزشی الف،1دی95
مصاحبه عجیب و غریب مدیر پرسپولیس علیه دو بازیکن این تیم که در نیم فصل سرباز می‌شوند، یکی از عجیب‌ترین گفته‌های تاریخ فوتبال لیگ برتر است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
به گزارش خبرآنلاین؛ علی اکبر طاهری مدیر پرسپولیس که با رفتن محمود گودرزی از وزارت ورزش دیگر آن پشتوانه قوی حمایتی را ندارد، روز گذشته مصاحبه ای علیه دو بازیکن جدایی طلب تیمش داشت. او تصمیم عالیشاه و نوراللهی برای جدایی از تیم و سرباز شدن را به شدت محکوم کرد و آنها را متهم کرد که حق ندارند خود را پرسپولیسی بنامند. شماره 8 و شماره 2 پرسپولیس اما در یک سال گذشته چه سهمی از بازی در تیم داشته اند؟ این دو چه آتیه ای در برنامه های سرمربی تیم برای خود می دیدند که بخواهند بماند. مشکل اما برای پرسپولیس این است که دو یارش را از دست می دهد و به احتمال فراوان ، هر دوی این بازیکنان دقیقا به اردوی تیم رقیب مستقیم شان می روند. آنها به تراکتورسازی می پیوندند و بازیکنانی که برانکو از آنها بازی نگرفته ، احتمالا به معضلی برای قرمزهای پایتخت تبدیل می شوند.

اما مدیر پرسپولیس اینکه چطور این حق را برای خود قائل می شود اینچنین دو جوان را رودرروی هواداران قرار دهد تا کسی از او و همکارانش نپرس چطور بازیکنانی که هواداران از حضورشان در پرسپولیس ناراضی هستند ، لیست را پر کردند اما این جوانان خود تیم ، برای یافتن مجالی برای بازی تیم مورد علاقه شان را ترک کنند!
 
کلمات کلیدی : علی اکبر طاهری+باشگاه پرسپولیس+برانکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.