نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395217
طبق ارزیابی مردادماه؛
نیمی از سواری‌های داخلی بی‌کیفیت‌اند!
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۰
از ۳۲ مدل خودروی سواری تولیدی در ایران ۱۴ مدل خودرو در حداقل کیفیت قرار دارند.

براساس ارزیابی کیفی صورت گرفته حدود نیمی از خودروهای سواری تولیدی در ایران (براساس مدل) در مرداد ماه تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

این وضعیت در حالی است که خودروها براساس سطح کیفی خود یک تا پنج ستاره کیفی دریافت می‌کنند و یک ستاره نشانگر پایین‌ترین سطح و حداقل کیفیت خودروهای تولیدی است.

همچنین ۱۱ مدل از ۳۲ مدل خودروی سواری تولیدی در مرداد ماه امسال دو ستاره کیفی و هفت مدل نیز سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. هیچ کدام از خودروهای سواری تولیدی نیز موفق نشده‌اند چهار و پنج ستاره کیفی را کسب کنند.

این به این معنی است که با کیفیت‌ترین خودروهای سواری تولید داخل تنها سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : تولید خودرو+کیفیت خودرو
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۰۳ ۲۰:۴۹:۲۶
میشه بگید چه چیزی استاندارد است و کیفیت دارد دولت به نظر خودش میخواهد از تولیدات داخلی حمایت کند و جلوی قاچاق را بگیرد خوب تولید داخلی چیست یخچال میخریم کمتر از سه سال دوام دارد حیف پولی که میدهیم البته شاید و شنیده ام که تلوزیونهای خوبی البته مونتاژمیکنند نه اینکه همه اش تولید داخل باشد اما ماشینی که در 50 سال پیش در فرانسه اتش نمیگرفت بعد از 50 سال ما میسازیم از 50 سال پیش فرانسه غیر ایمنی تر و اتش میگیرد با جلو گیری از واردات نمیتوان تولیدات داخلی را حمایت کرد اینطور مردم ضرر میکنند تولید کننده باید راه درست تولید کردن با کیفیت بالاتر و قیمت کمتر را پیدا کند به زور نمیتوا ن مردم را مجبور به خرید تولیدات داخل کرد البته تولید کننده داخلی هم پولهایش را میبرد خارج خرج میکند چون در ایران تفریح مناسبی نداریم هتلها گران هستند و خلاصه همه چیز نتیجه این میشود که باید همه چیز درست شود با اجبار و هل دادن نمیتوان مردم را وادار به خرید اجناس بنجل ایرانی کرد (3947622) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.