توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499339
آب سرد هندی‌ها بر پیکر اسرائیل
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
خوش‌بینی ایجاد شده پس از دیدار «نارندرا مودی» نخست وزیر هند با مقام‌های رژیم اسرائیل به زودی شاید با نگرانی‌هایی در بخش صنایع نظامی اسرائیل جایگزین شود.
به گزارش فارس، هفته نامه نظامی رژیم صهیونیستی نوشت: تصمیم‌ هند در بومی سازی صنایع نظامی موجب برور نگرانی‌های فزاینده در تل آویو در زمینه لغو مناقصه‌های نظامی شده است.

خوش‌بینی ایجاد شده پس از دیدار «نارندرا مودی» نخست وزیر هند با مقام‌های رژیم اسرائیل به زودی شاید با نگرانی‌هایی در بخش صنایع نظامی اسرائیل جایگزین شود.

به نوشته هفته نامه «اسرائیل دیفنس» در حالی‌که پیرامون شکوفا شدن روابط نظامی اسرائیل و هند به دنبال دیدار نخست وزیر هند در ماه ژوئیه از تل آویو  سخنان زیادی گفته شده و در حالی که توافقنامه‌های زیادی در زمینه همکاری های نظامی بین دو طرف صورت گرفته است، اما صنایع تسلیحاتی اسرائیل با توجه به روند افزایش بومی سازی شرکت‌های هندی ، با توجه به سیاست  "ساخت هند " با برخی اخبار بد روبرو است.

بر این اساس، هند به تازگی تصمیم به لغو دو مناقصه عظیم در زمینه تجهیز خودروهای زرهی با سامانه‌های دفاعی و سامانه‌های پدافند هوایی گرفته است.

این در حالی است که در هر دو مورد سامانه‌های «رافائل» (از شرکت‌های مطرح تسلیحاتی رژیم صهیونیستی) پیشتاز این مناقصه بود.

اسرائیل دیفنس نوشت: تصمیم‌های هند اینک مبدل به منبعی در بروز ناامیدی‌ها و نگرانی‌های فزاینده مبنی بر این شده که شاید مناقصه‌های بیشتری لغو شوند.
 
کلمات کلیدی : هند+اسرائیل+مناقصه نظامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.