توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384039
موافقت‌ آیت‌الله‌کرمانی‌ با پیشنهاد جبهه‌ پیروان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵
سخنگوی جبهه پیروان از موافقت دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با پیشنهاد جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش تسنیم سید کمال سجادی بابیان اینکه قطعاً جامعتین در انتخابات سال ۹۶ برنامه‌ریزی‌های خواهند داشت، اظهارکرد: جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین بنا به شرایط موجود نظرات خود را اعلام می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه مواضع جامعه روحانیت مبارز در انتخابات آتی از طریق دبیرکل این جامعه «آیت‌الله موحدی کرمانی» اعلام می‌شود، ادامه داد: قطعاً جامعتین در انتخابات سال ۹۶ در حمایت از کاندیداهای احتمالی به اعمال‌نظر می‌پردازند.

سجادی بابیان اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری قائل به ائتلاف تشکلهای اصولگرا با تعهد به محوریت روحانیت مبارز در انتخابات سال آینده است، گفت: این نظر جبهه به جامعه روحانیت مبارز منتقل و شخص آیت‌الله موحدی کرمانی این نظر را تائید کردند.

وی با اعلام اینکه جامعه روحانیت مبارز نیز معتقد است تشکلها و احزاب اصولگرا باید در انتخابات سال ۹۶ فعال ظاهر شوند، ادامه داد: باید محوریت روحانیت در انتخابات پیشرو پررنگ‌تر از گذشته شود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به سازوکار اصولگرایان در انتخابات سال آینده، گفت: در آینده‌ای نزدیک سازوکاری تهیه و از اصولگرایان دعوت می‌شود تا ائتلاف انتخابات را شکل دهند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ۹۶+اصولگرایان+جبهه روحانیت مبارز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.