توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 352728
بخش اول؛
چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم ؟
بخش دانش و فناوری الف،23 اردیبهشت95
گوشی‌های آیفون با وجود کارآیی‌های بسیار یک مشکل عمده دارند و آن ریختن آهنگ در آنهاست.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۴
 گوشی‌های آیفون با وجود کارآیی‌های بسیاری که دارند یک مشکل دارند و آن ریختن موسیقی در این گوشی‌هاست. در ادامه یکی از راحتترین راه حل ها را برای شما بازگو می کنیم.


چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم؟
1. یک حساب کاربری دراپ‌باکس ایجاد کنید. آهنگ‌ها را در دراپ‌باکس آپلود کنید و با آن به آنها گوش کنید. حساب‌های کاربری دراپ‌باکس 2G حافظۀ رایگان دارند. در صورت نیاز به فضای بیشتر می‌توانید  آن را خریداری کنید یا یکی دیگر از روش‌های زیر را امتحان کنید.

چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم؟

2. دراپ‌باکس را روی رایانه‌تان نصب کنید. با این کار فولدر دراپ‌باکس درصفحه‌نمایش شما قرار می‌گیرد. تمام محتویات این فولدر در حساب کاربری دراپ‌باکس شما آپلود خواهد شد.

چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم؟

3. هر آهنگی را که می‌خواهید در آیفون بریزید درون فولدر دراپ‌باکس کپی کنید. می‌توانید روی آیکون دراپ‌باکس کلیک کرده و آن را باز کنید. دراپ‌باکس از فرمت mp3, .aiff, .m4a, and .wav پشتیبانی می‌کند.

چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم؟
4. صبر کنید تا آهنگ‌ها آپلود شوند. این کار ممکن است کمی طول بکشد. البته این به تعداد آهنگ‌ها و سرعت اینترنت شما بستگی دارد. می‌توانید زمان باقیمانده از فرآیند آپلود را در منوی دراپ‌باکس  مشاهده کنید.

چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم؟
5. اپلیکیشن دراپ‌باکس را در گوشی آیفون‌تان دانلود کنید. این اپلیکیشن  رایگان و در App Store موجود است. وارد حساب کاربری‌ای که قبلاً آن را نصب کرده‌اید شوید.

چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم؟
6. روی آهنگی که می‌خواهید گوش کنید کلیک کنید.تا زمانی که به اینترنت متصل باشید تمام آهنگ‌های آپلودشده در دراپ‌باکس اجرا می‌شوند. حتی اگر اپلیکیشن را عوض کنید اجرای آهنگ ادامه خواهد داشت.

چگونه بدون itunes در اپل آهنگ بریزیم؟
7. آهنگ‌هایی را که دوست دارید در زمان آف‌لاین بودن گوش کنید انتخاب کنید. در حالت معمول دراپ‌باکس در صورت اتصال به اینترنت آهنگ‌ها را اجرا می‌کند، اما می‌توانید آهنگ‌هایی را که دوست دارید انتخاب کنید تا همیشه حتی وقتی اینترنت ندارید به آنها گوش کنید.

* آهنگی را که دوست دارید در گوشی‎تان داشته باشید از چپ به راست ببرید.
* روی علامت ☆ بزنید تا آهنگ در آیفون شما ذخیره شود.

ادامه دارد......
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-شرکت اپل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.