توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489529
گفتگوی نماینده ویژه فرانسه در امور سوریه با جابری انصاری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹
نماینده ویژه فرانسه در امور سوریه و معاون وزیر خارجه ایران بر توجه به توافق سیاسی به عنوان تنها راه حل بحران سوریه، مخالفت با اقدامات یکجانبه بازیگران خارجی در سوریه و لزوم توجه و اهتمام نسبت به ابعاد انسانی این بحران تاکید کردند.

به گزارش فارس، فرانک ژله نماینده ویژه دولت فرانسه در امور سوریه، امروز (چهارشنبه) 14 تیرماه در حاشیه اجلاس آستانه پنج با حسین جابری انصاری مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که پس از سفر وزیر امور خارجه کشورمان به فرانسه و بازدید دبیرکل وزارت خارجه فرانسه از ایران صورت می گیرد، طرفین ضمن برشمردن اصول مشترکی همچون ضرورت پرهیز از خشونت، توجه به توافق سیاسی به عنوان تنها راه حل بحران، مخالفت با اقدامات یکجانبه بازیگران خارجی در سوریه و لزوم توجه و اهتمام نسبت به ابعاد انسانی بحران سوریه تاکید کردند.

فرانک ژله در این دیدار ضمن بیان نظرات دولت متبوعش در خصوص نحوه پیشبرد روند آستانه، از نظرات کشورمان در این خصوص و چشم انداز مشارکت دولت های دیگر در کمک به حل بحران سوریه مطلع شد.
 
کلمات کلیدی : جابری انصاری+سوریه+فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.