توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400021
دولت اوباما امضاء سه سند محرمانه با ایران در روز توافق هسته ای را پذیرفت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی مدعی شده است که آمریکا و ایران علاوه بر توافق هسته ای سه سند جداگانه با یکدیگر امضا کرده اند.

به گزارش میزان، مقامات دولت اوباما امدعی شده اند که در روز توافق میان ایران و کشورهای 1+5 علاه‌ بر سند توافق هسته‌ای سه سند جداگانه میان ایران و آمریکا شامل رفع تحریم از یک بانک اصلی ایرانی و رفع اتهام از برخی از مقامات ایرانی متهم به ارتباط با تروریسم و پرداخت یک میلیارد و و هفتصد میلیون دلار بدهی ایران  امضاء شده است.

براساس گزارش واشنگتن‌پست «برت مک گورک» نماینده ویژه رئیس‌جمهور اوباما ضمن تایید امضاء سه سند جداگانه میان ایران و آمریکا در روز توافق هسته ای ادعا کرد که این اسناد را دولت اوباما به صورت محرمانه نگهداری کرده است و تنها تعداد اندکی از نمایندگان کنگره این اسناد را مطالعه کرده‌اند.

براساس گزارش «واشنگتن‌پست» مقامات وزارت خارجه آمریکا پیش از این اعلام کرده بودند که تمایلی به آزادی متهمان آمریکایی ندارند به همین دلیل دولت اوباما پرداخت پول توافق شده را به تاخیرانداخته است
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۵:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۰۷:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۸:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۱۸:۵۹
 
۱۳۹۴/۰۵/۳۱ ۱۸:۲۱
 
۱۳۹۴/۰۵/۲۲ ۱۵:۲۵
 
۱۳۹۴/۰۵/۲۲ ۰۷:۵۳
 
 
کلمات کلیدی : اوباما + توافق هسته ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.