نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 261882
گاردین: آیت الله خامنه ای نگاه بسیار حرفه ای به رمان دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۳
گاردین در گزارشی تحلیل کوتاهی از توئیت رهبر انقلاب درباره خواندن دو کتاب شوخولوف و تولستوی ارائه داد و نوشت او شعر و رمان را به سینما و هنرهای تجسمی ترجیح می دهد.

به گزارش نماینده، به دنبال توئیت جمله‌ای از فرمایشات رهبر انقلاب در صفحه توئیتر twitter.com/khamenei_ir سرویس کتاب گاردین نوشت: رهبر انقلاب ایران علاقه خود را به دو کتاب «دن آرام» شولوخوف و «گذر از رنج‌ها» نوشته آلکسی تولستوی در صفحه شبکه اجتماعی توئیتر بیان کرد.

در این توئیت آمده است: کتاب «دن آرام» شولوخوف را خوانده‌ام که کتاب خوبی است، اما کتاب «گذر از رنج‌ها» از آلکسی تولستوی در به تصویر کشیدن انقلاب، بهتر است.

گاردین با بررسی این صفحه خاطرنشان کرده است که آیت‌الله خامنه‌ای شعر و رمان را به سینما و هنرهای تجسمی ترجیح می‌دهد و وی یک مخاطب عادی نیست، بلکه نگاه بسیار حرفه‌ای به رمان دارد.

به نوشته گاردین صفحه مذکور در توئیتر بیش از ۱۰۲ هزار دنبال کننده دارد که در نوع خود بی‌نظیر است.
 
اميد
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۱۱:۳۰:۴۳
خداوند سايه ايشان را بر امت اسلام مستدام دارد. (2713179) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۲۲:۱۶:۲۳
درود بر این انسان وارسته (2714942) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۱۱:۳۷:۰۷
توئیت بسیار تخصصی بود (2713195) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۱۲:۵۲:۳۲
رهبرما الحمدلله آگاه به زمان،مدیر و مدبر است, و انشااله همیشه سالم و با عزت باشند (2713415) (alef-11)
 
سعیده
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۱۴:۱۱:۲۴
لبیک یا خامنه ای (2713661) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۱۵:۱۹:۵۷
فدای تو اقا و مولایم .فدای تو اربابم. فدای ان قامت رعنای تو مولایم. اقا جان خوب خبر از قلب طوفانی تو داریم ومیدانیم چه رنجی میکشد ان وجود نازنینت در زمانی که از مظلومیت شیعیان ویا مسلمانان در مقابل عناصر ویا همان ولد ناخلف امریکا و اسراییل دواعش مطلع میشوید . اقا جان بجان عزیزت که اهل وبیتم بفدایت فقط یک اشاره از تو کافیست. تاحرامیان لمس کنند دیگر هیچ وقت انچه بر علی ع کردند مردم بی وفای کوفه را تاریخ بخود نخواهد دید. فقط یک اشاره از مولا فقط یک اشاره وبس (2713893) (alef-11)