توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463888
بحران مالی این بار برای حریف عربستانی استقلال
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
حریف عربستانی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا طی روزهای گذشته با بحران‌های پرشماری روبه‌رو شده است.

به گزارش ایلنا، در پی نتایج ضعیف این تیم در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا که منجر به قطع همکاری با مربی رومانیایی و حضور مربی پرتغالی شد تراز مالی منفی این باشگاه در یک سال گذشته انتقادات زیادی از سران التعاون به راه انداخت که با افزایش فشارها نایب رییس این باشگاه و برخی از عوامل اجرایی از سمت خود استعفا دادند تا بحران مدیریتی عجیبی نماینده عربستانی‌ها را در بر بگیرد.

اینطور که گفته می‌شود شیخ فیصل نایب رییس باشگاه التعاون به همراه تنی چند از معاونان خود از سمت‌های شان در این باشگاه استعفا داده و شوک بزرگی به اردوی التعاون در آستانه بازی‌های مهم لیگ عربستان و مصاف با لکوموتیو تاشکند و استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا وارد کردند.

شیخ فیصل نه تنها عنوان نایب رییسی باشگاه را یدک می‌کشید بلکه به‌عنوان حامی مالی اصلی باشگاه وظیفه تامین بودجه التعاون را نیز برعهده داشت که کناره‌گیری‌اش از باشگاه شوک بزرگی به التعاونی‌ها وارد کرد و بحران‌های اخیر را افزایش داد.
 
کلمات کلیدی : لیگ قهرمانان آسیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته