توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 331965
اولین دبیر فدراسیون زن در ورزش ایران کیست؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰
طی حکمی از سوی فاطمه هاشمی رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مهین فرهادی زاد به عنوان سرپرست حوزه دبیری این فدراسیون منصوب شد.

طی مراسمی که در فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا برگزار شد، مهین فرهادی زاد به عنوان سرپرست حوزه دبیری فدراسیون معرفی گردید.

به گزارش تابناک ورزشی، فرهادی زاد از افراد باسابقه و فعال در حوزه ورزش کشور به خصوص در بخش ورزش بانوان بوده که در گذشته به عنوان نایب رئیس بانوان در فدراسیونهای قایقرانی و تیراندازی سالها فعالیت کرده است. همچنین وی مدیر کلی تربیت بدنی دختران وزارت آموزش و پرورش و عضویت اجرایی کمیته ملی المپیک را برای دو دوره در کارنامه خود دارد.

فرهادی زاد دکترای تربیت بدنی و علوم ورزشی و همچنین مدرس دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه الزهرا است.

طاهریان قائم مقام فدراسیون در این مراسم به سوابق کاری درخشان فرهادی زاد اشاره کرد و اظهار داشت: برای اولین بار در ورزش ایران چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب یک خانم به سمت دبیری فدراسیون منصوب شده که این نشان از توانایی بالای خانم فرهادی زاد دارد. ایشان از افتخارات ورزش کشور هستند که از لحاظ توان علمی، ورزشی، تدین و اخلاق سرآمد هستند. همچنین از آقای فاطمی نسب به خاطر همکاری که در این مدت با فدراسیون داشتند تشکر می گردد.

در ادامه، فرهادی زاد ضمن تشکر از خدمات آقای فاطمی نسب برای فدراسیون اظهار داشت: خوشحالم این افتخار نصیبم شد که در خدمت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا باشم.
کلمات کلیدی : دبیر فدراسیون زن در ورزش ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.