توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493461
ورود کمیته امنیتی ایران و پاکستان به موضوع سرباز ربوده شده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰
مدیرکل امور مرزی کشورمان با اشاره به زنده بودن سرباز ربوده شده کشورمان در درگیری مرزی میرجاوه که طی اردیبهشت ماه رخ داد گفت: کمیته امنیتی ایران و پاکستان به‌زودی برگزار می شود که یکی از مباحث آن پیگیری برای وضعیت سرباز وظیفه کشورمان است.

مجید آقابابایی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره آخرین جزییات سرباز ربوده شده در مرز پاکستان اظهار کرد: پیگیری‌ها در رابطه با وضعیت سرباز ربوده شده در مرز پاکستان با جدیت ادامه دارد.

وی ادامه داد: کمیته امنیتی ایران و پاکستا ن به‌زودی برگزار می‌شود و یکی از موضوعات مهم هم بحث سرباز ربوده شده توسط گروهکهای تروریستی است.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور تصریح کرد: البته وزارت امور خارجه، استان مورد نظر و مراجع مختلف در حال پیگیری موضوع هستند تا بتوانیم این سرباز ربوده شده را زنده به کشور بازگردانیم.

وی درباره وضعیت این سرباز ربوده شده خاطرنشان کرد: اطلاعات نشان می‌دهد این سرباز کشورمان همچنان زنده است و امیدواریم تلاشها برای بازگشت وی به ثمر بنشیند.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور اظهار کرد: رایزنیها به طور مرتب برای رهاسازی این سرباز کشورمان از چنگال تروریستها ادامه دارد.

گفتنی است، ششم اردیبهشت ماه امسال طی عملیات تروریستی دشمنان در مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان تعدادی از مرزبانان به شهادت رسیده و یکی از سربازان وظیفه به نام سعید براتی که اهل شهرستان مانه و سملقان در خراسان‌شمالی بود مجروح و ربوده شد.رایزنیها برای آزاسازی این سرباز ربوده شده کشورمان همچنان ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : مرزبانی ربوده شده+شهدای مرزبانی+سیستان و بلوچستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.