نظر منتشر شده
۳۱۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 264960
سی‌ان‌ان: احتمال جنگ میان ایران و متحدان عربستان زیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵
در گفتگوی سی ان ان عنوان شد: تهدید جنگ منطقه ای بسیار جدی است و ممکن است سعودی ها بمب هسته ای تولید کنند.

شبکه ی تلویزیونی سی ان ان ضمن اشاره به تهاجم نظامی عربستان سعودی به یمن برای بررسی اوضاع این کشور با دو کارشناس گفتگوی زنده انجام داد. در آغاز این گفتگو، شبکه ی تلویزیونی سی ان ان نقشه ای از خاورمیانه را نشان داد. در این نقشه کشورهایی که از آنها به عنوان « عضو ائتلاف تحت امر سعودی ها » نام برده شد به رنگ زرد نشان داده شدند. این کشورها شامل مغرب، مصر، سودان، عربستان سعودی، امارات عربی متحده، قطر، کویت، اردن ، ترکیه و پاکستان می شوند.
در مقابل این کشورها از ایران و شورشیان نام برده شد که به رنگ قرمز بودند. یعنی نقشه ی ایران و کشور یمن به رنگ قرمز نشان داده شد.

مجری سی ان ان گفت: ائتلاف عرب های سنی به ریاست عربستان سعودی به دنبال چیزی بیش از حمله به شورشیان در یمن است. از دیدگاه بسیاری از افراد این حملات با هدف شکستن نفوذ ایران شیعه در منطقه درحال انجام شدن است.

در ادامه مجری سی ان ان خطاب به باب بیر مامور سابق سیا و تحلیلگر امنیتی و اطلاعاتی سی ان ان گفت: اتحادیه ی عرب روز شنبه درباره ی یمن تشکیل جلسه داد و بحث و گفتگو کرد. آیا هیچ راهی برای این کشورهای عربی وجود دارد که اوضاع یمن را که از کنترل خارج شده است مهار کنند؟

رابرت بیر در پاسخ گفت: فکر نمی کنم بتوانند چنین کاری را از طریق هوایی انجام دهند؟ آیا سعودی ها نیروهای زمینی را در طول مرز به یمن می فرستند تا کنترل صنعا را دوباره به دست گیرند و در اختیار رئیس جمهور (مستعفی) هادی قرار دهند؟ باید به دنیا از منظر و نگرش سعودی ها نگاه کرد. سعودی ها در همه ی جبهه ها چه در سوریه باشد ، چه در بخش ورود ایرانی ها و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به یمن باشد و چه به حزب الله و لبنان مربوط شود، درحال باختن هستند. در عراق هم که حمله به تکریت وجود دارد. پس سعودی ها به شدت احساس می کنند که به آنها حمله شده است. اگر سعودی ها به یمن حمله می کنند نباید برای کسی جای تعجب داشته باشد اما اینکه آیا آنها می توانند مشکل را حل کنند، من چنین اعتقادی ندارم.

در ادامه مجری سی ان ان خطاب به کریس دیکی سردبیر بخش خارجی نشریه ی دیلی بیست گفت: شما در نشریه ی دیلی بیست نوشتید که یک جنگ مربوط به تحولات عظیم در یمن درحال شکل گیری است. در یک طرف همه ی هم پیمانان کلیدی واشنگتن در خاورمیانه قرار دارند و در طرف دیگر ایران و گروههای تحت نفوذ آن قرار دارند. این نبرد می تواند خیلی سریع از کنترل خارج شود. پرسش من این است که خطر جنگ منطقه ای چقدر زیاد است؟

کریس دیکی در پاسخ گفت: به نظر من این خطر خیلی واقعی است. شاید ورود نیروهای زمینی سعودی به یمن دشوار باشد اما آنان اکنون مصری ها را همراه خود دارند. مصر ارتش بسیار قوی دارد که سه تا چهار برابر بزرگتر از ارتش عربستان است. همه ی این کشورها یعنی همه ی ده کشور بعلاوه ی ترکیه به ایران و هرج و مرج به دید تهدید می نگرند. این کشورها همچنین می بینند که آمریکا نیز کاری برای حل کردن مشکل نخواهد کرد. به همین علت است که این کشورها خودشان اقدام کرده اند.

عربستان سعودی اقدام کرده است و همه ی کشورهای سنی نیز با عربستان همراه شده اند. این کشورها می خواهند در برابر ایران بایستند و همچنین می خواهند در برابر تندروهای القاعده و دولت اسلامی نیز بایستند.

مجری سی ان ان افزود: این هفته سفیر عربستان سعودی در واشنگتن در گفتگو با ولف بلیتزر مجری سی ان ان احتمال تولید بمب هسته ای در داخل عربستان سعودی برای مقابله با ایران هسته ای احتمالی را منتفی ندانست. این تهدید تا چه حد جدی است؟

رابرت بیر در پاسخ گفت: فکر می کنم که این تهدید بسیار جدی است. سعودی ها تکه های تولید بمب را در اختیار دارند و می توانند گریز هسته ای داشته باشند. ما در حال نزدیک شدن به یک جنگ منطقه ای هستیم. ما به این سمت حرکت می کنیم. سعودی ها یک ارتش بسیار ضعیف دارند و تنها راه جبران کردن این ضعف این است که هسته ای شوند. آنها این کار را مخفیانه انجام می دهند و ما احتمالا نمی توانیم جلوی آنها را بگیریم. سعودی ها توافق هسته ای با ایران را دوست ندارند که در لوزان سوئیس بحث روی آن انجام می شود. سعودی ها فکر می کنند که ما از ایرانی ها حمایت می کنیم ، آنها دیگر به آمریکایی ها اعتماد ندارند. مشروعیت خاندان سلطنتی عربستان هدف حمله واقع شده است. شاید سعودی ها به سمت تولید بمب هسته ای بروند و نباید این امر را منتفی دانست.

در ادامه ی این گفتگو مجری پرسید آمریکا برای اینکه به توافق با ایران برسد چه چیزی را فدا می کند؟

کریس دیکی در پاسخ گفت: فکر می کنم که آمریکا تمایل دارد که خیلی چیزها را فدا کند اما پرسش این است آیا می تواند به توافق دست یابد یا خیر! ما به دو ایران نگاه می کنیم. یک ایران لحنی آشتی جویانه دارد که رئیس جمهور روحانی و ظریف وزیر امور خارجه ی ایران معرف آن هستند. ما در این مذاکرات هسته ای مشغول گفتگو با آنها هستیم. روی دیگر ایران ، قاسم سلیمانی است که فرمانده ی نیروی قدس است. نیروی قدس ایران مسئول حزب الله و شبه نظامیان ایرانی در عراق و حوثی های یمن است. چگونه می توان این دو ایران را در کنار هم قرار داد. اگر این نیرو به تسلیحات هسته ای دست یابد چه باید کرد؟ این چیزی است که منطقه به آن نگاه می کند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
 
یه بدبخت
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۰۳:۰۰
خدا به هممون رحم کنه (2772165) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۲۱:۴۹
نترس عزیزم.کسی جراتشو نداره نگاه چپ کنه چه برسه به حمله (2772501) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۱:۱۴:۵۰
بحث ترس نیست عزیز م .نکته اینجاست که در منطقه ای که سالهاست جنگ و خونریزی شعله میکشد نمیتوان انتظار داشت که یک قسمت از آن از آتش جنگ مصون بماند . باید برای مهار آتش کاری کرد اگر اقدامی نشود خدا به داد ما برسد . (2773215) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۳:۲۹:۴۸
اصلا نگران خودت و هیچ کس نباش.
جنگ با عراق یک جگ فرسایشی بود،اگر هم جنگی پیش بیاد حتما زمان کوتاهی داشته و احتمالا به یقین عربستان پیروز میدان نیست.
در صورت پیروزی احتمالی ایران،باید به نکات مثبت ایم موضوع هم نیم نگاهی کرد،مشکل با منطقه حل حواهد شد (2815104) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۴۵:۵۴
هشدار !!!
بد جوری بوی توطئه ی غربیها برای ایجاد جنگ بین ایران و اعراب و جنگ بین مسلمانان به مشام می رسد ! (2772553) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۲:۰۴:۲۶
ما ایستاده ایم و از جنگ و کشته شدن باکی نداریم و از ناموس خودمان و هم میهنانمان دفاع خواهیم کرد.ظهور نزدیک است انشاالله.لبیک یا خامنه ای (2808310) (alef-3)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۱۶:۳۵:۲۲
ما از جنگ با عربستان ترسی نداریم و با جان و دل از خاک پاک ایران محافظت میکنیم .. وطنم پاره ی تنم (2893556) (alef-3)
 
ایمان
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۲:۳۶:۴۰
به خدا قسم اگر ایران قصد قیام کند عربستان را با خاک یکسان میکنیم (3262491) (alef-13)
 
Bulgaria
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۰:۰۷:۰۲
تو قبل از اراده با خاک یکسان شدی.‌‌.. (4529137) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۳:۳۹:۱۷
این ها مسلمانان نیستند وهابی های و یهودیهای آمریکا و اسرائیل هستند هیهااااات. (3229737) (alef-13)
 
سیاوش
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۰۲:۰۰:۳۴
موافقم دقیقا همینطوره اگر جنگ بین ایران و اعراب بشه همه چیز به نفع غرب و اسراییل خواهد بود (3451638) (alef-3)
 
سیاوش
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۰۲:۰۸:۴۱
جنگ بین ایران و عربستان اگر چه با پیروزی ما خواهد بود ولی ویرانی این جنگ فقط به سود غرب و اسراییل است. اگر همه مرید رهبربم باید گوش به فرمان ایشان بود زیرا ایشان بیشتر از همه ما میداند که چه باید بکنیم . (3451641) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۱۲:۴۳:۱۱
هیچ کس موافق با جنگ نیست ؛ اما این را بدونند ... همه دنیا بدونند ... ایران یعنی پارس و پارس یعنی عظمت و جلال پادشاه بلامنازع جهان ، کوروش کبیر ... اما الان نه کوروشی هست و نه پادشاهی ، لیکن چیزی از آن بجا مانده که آن را جوهره ایرانی بودن یعنی شرف،غیرت،شجاعت و پیروزی می نامیم .
ما پیروزیم چه دوست داشته باشند چه ناراضی باشند ...
یا الله مدد ... (4438907) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۳۱:۴۸
به مسئولان بفرمایید خواستید جنگ کنبد رو من حساب نکنیدا من کلی وام و بدهی و بدبختی دارم یارانه بگیر هم نیستم گفوبخاطر عربای کشورای دیگه جونمو بدم (2772613) (alef-13)
 
سهراب
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۳:۴۴:۱۶
امثال شمازمان جنگ ایران وعراق هم وجودداشت اما صدام هیچ غلطی نکرد (2773027) (alef-11)
 
Amin
۱۳۹۴-۰۲-۱۷ ۱۹:۴۴:۱۱
دوست عزیز خیلی از ما از جمله خود من با مشکلات اقتصادی دست وپنجه نرم میکنیم ، اما دفاع از ناموس و مملکت چیزی است که در اولویت همه چیز قرار دارد ، در صورت هر گونه در گیری همه ی ما موظف هستیم تلاشمان را برای زندگی بیشتر کنیم حال با هر وضعیتی که هستیم باید تا جایی که می توانیم در هر مقامی و به هر صورتی تمام تلاشمان را انجام دهیم تا انشا الله به پیروزی در هر نوع جنگی برسیم. (2874979) (alef-11)
 
رزمنده بینام
۱۳۹۴-۰۶-۰۶ ۲۲:۲۲:۲۴
اقای محترم شاید شما درجنگ ایران وعراق دنیا نیامده بودی وی بدان مادر انزمان با دست خالی میجنگیدیم ولی به لطف خدا الان صاحب همه چی هستیم جانم فدای رهبر ووطنم/, (3146532) (alef-13)
 
++
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۸:۱۳:۲۶
ما امت رسول خدا هستیم ما امت علی ع و فرزندش حسین ع هستیم من عاشق اون روزم که به میدان نبرد برم( دینم دین محمد ص و از نسل کوروشم پس بدانید با کی در می افتید) (2773462) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۳:۴۶:۰۸
آفرین ما کوروشیم ما آرشیم ما محمدی هستیم الله اکبر (3229751) (alef-13)
 
شهید زنده
۱۳۹۴-۰۳-۱۷ ۱۴:۳۹:۰۳
قصد بی ادبی ندارم ولی ایرانی نباید اینقدر بزدل باشه (2944740) (alef-13)
 
هامان
۱۳۹۴-۰۳-۲۶ ۰۲:۳۳:۰۸
بدبخت نترس خودم ازت دفاع میکنم. (2968669) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۳:۵۸:۵۹
اگه ما فقط شمشیر و سپر داشته باشیم باید بخاطر قربانیان فاجعه حق خود بگیریم (3229772) (alef-13)
 
همین هستم
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۲:۴۸:۳۰
هیچ غلطی نمی تونن بکنن.
همه جهان میدونن که ایران ازچه ارتشی برخورداره . مگر خر مغذشونو گاز گرفته که به جنگ باایران فکرکنن (3237970) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۳:۰۰:۵۰
سلام دوست عزیزم به نظر من که ترسی نداره ما همیشه در صحنه اماده هستیم و تا آخرش با دشمنان میجنگیم تا پیروز شویم مطمین باش که ملت ایران با غیرت هستند واجازه نمیدن کسی به خاک مقدس ما نزدیک شود (3452190) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۰۹:۲۶:۱۴
کسی که از جنگ بترست زندگی بلد نیست جنگیدن در خون ماست

مانمی توانیم مثل بقیعه زندگی کنیم ما با شرافعت زندگی میکنیم (3467144) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۲:۵۲
نترس عزیزم خدا با ماست
اون روزی که سید خراسانی بیاد همشون فنا میشن اون روزم دیر نیست (3732281) (alef-3)
 
عین اله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۶:۵۱:۱۰
آمریکا و سعودیها هیچ غلطی نمی تونن بکنن (3768114) (alef-13)
 
.................
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۰:۱۳:۰۴
ايران خيلي وسيعه که با چند تا موشک و بمب نابود بشه خيالت تخت تخت باشه (4485783) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۰۸:۳۸
والا هر موقع ما میریم تسلیم نه نه توافق کنیم یا سفارتمون رو عوامل ناشناس! بمب میذارن یا به کشوری که درش حضور نظامی-سیاسی نداریم حمله میکنن یه هواپیما هم هر دفعه با 200 نفر مسافر گم و گور میشه اینا به هم هیچ ربطی نداشتن ولی مسئولین مملکت باهوش تر از این حرف ها هستند که مستقیم وارد جنگ با کشوری بشن ;) (2772172) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۴۴:۲۶
خودت فهمیدی چی گفتی؟ شاید ما سوادمان کم است (2772443) (alef-11)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۲۵:۵۳
یمنی ها هیچ شانسی برای پیروزی در جنگ کلاسیک رودرو ندارند چون اصلا ارتشی دیگر ندارند، مهم اینست که احتمال دارد هدف از حمله عربستان و دوستانش تحریک ایران و ورود ایران به این جنگ باشد تا حتی اگر خود نیروی هوایی اسراییل هم که شده همراه با نیروهای هوایی بقیه عربها که هو اپیماهای مشابه دارند و تحت اسم این کشورهای عربی در یک نبرد دو سه روز به تاسیسات اتمی ایران حمله کنند و بعد هم آتش بس بدهند و در واقع اسراییل و غربیها غیر از جناح اوباما و آلمانیها ، آرزو دارند پادشاه نادان عربستان همان سناریوی صدام در جنگ با ایران را دنبال کند تا سالها مجددا منابع کشورهای اسلامی به دست خودشان از بین رود. (2772604) (alef-13)
 
مهران
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۰۹:۵۴:۵۹
سلام یمن ویتنام عربستان خواهد شد... عربستانی ها تجربه ای از حملهی زمینی ندارن و 8 سال دفاع مقدس رو فراموش نکنید الان یمن ایران است شیعه با دست خالی هم پیروز است...8سال جنگ تحمیلی با دست خالی فراموش نشود... (2801779) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۰۹:۳۳
مسلمانان باید همیشه رو به عقب بروند و اجازه پیشرفته تر شدنشان را گرفت که برای جهان مانند سم می مانند...چه بهتر به دینشان احترام گذاشت و اجازه داد با دست خودشان رو به عقب حرکت کنند..مانند هر آنچه که باعث پیشرفتشان میشود و خود علما و مجتهدانشان حرام می دانند.. (2772175) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۷:۵۰:۵۰
تو می خواهی مسلمانان حقیقی ذلیل باشند ولی خداوند به آنها عزت داده و می دهد وبرای شما و امثال شماها بد بختها ذلت وخواری این دنیا وسرای آخرت اگر اعتقاد داشته باشی مهیا کرده. (2773446) (alef-13)
 
تحویل بگیر
۱۳۹۴-۰۱-۱۱ ۱۹:۰۴:۵۸
حتما یک نا مسلمانیید
اگر مسیحی باشی که تو قرن ششم شما مسیحی ها گوش ادم می خوردید و اگر هم بودایی باشید که............ (2776509) (alef-11)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۲-۲۰ ۱۸:۳۱:۳۴
فکر نمی کنی پرت و پلا می گی
با عرض معذرت
ایران پس از انقلاب پیشرفت حیرت انگیز دارد
ایران عقب مانده اکنون جزء کشورهای در حال پیشرفت است
همانطور که جبهه مخالف به هم کمک می کنند ما هم باید به یمن کمک کنیم تا به فرموده قران با دست خود خود را به هلاکت نیندازیم
و لا تلقوا بایدیکم الی التهلکه ، در مورد انفاق در جنگ است (2880976) (alef-11)
 
امید
۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۱۴:۳۳:۰۷
اتفاقا این دوست راست میگه.الان کل خاورمیانه که دولت های مسلمون داره باهم درگیرن.الان شما یه کشور مسلمون بی دغدغه اسم بیار.همه فقیر و جنگ زده که تموم این بدبختی ها از اختلافات مذهبی نشات میگیره.اسلام شده بازیچه سیاست مداران تا مردم کشور رو راضی و مطیع نگه دارن.خودتون قضاوت کنین اگه یه فرد نامسلمون بودین چه فکری درموردش میکردین؟شما میگین مسیحیت و بودا و .........فلان هستن وبیسار چون خودتون جزشون نیستین که اگه جزشون بودین حتما ازش دفاع میکردین.عرائض بنده دلیلی بر نقص اسلام نیست بلکه روی صحبتم با مسلموناس که با تحریکات مذهبی رهبرانشون یا مفتی و مراجع خونریزی میکنن واین کارشون رو جهاد میدونن وفکر میکنن با این کارشون به بهشت میرن و با حوریان بهشتی در می آمیزن.برادران و خواهران خدا یه حجت درونی به اسم عقل به ما داده .تا کی عقب ماندگی و خرافات وتعصبات؟تا کی جنگ و خونریزی همدیگه؟تا کی وابستگی به غرب و شرق؟تاکی همدیگه رو تکفیر کردن؟یه ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادته.این حرف حضرت محمد(ص) نیست؟پس واسه چی تفکر و تعقل نمیکنین؟واسه چی اجازه میدین ذهناتون رو دربست در اختیار کسای دیگه باشه؟تا تو فکر جنگ با همسایه هامون باشیم و بگیم نابودشون میکنیم؟ شما اگه یه فرد غیر مسلمون بودین و از بیرون نگاه میکردین چی میگفتین؟ (3181319) (alef-13)
 
مسلمان
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۰:۰۰:۵۵
این باید گفته ای از شیطان پرستای یهود یا وهابی های عربستان باشه. (3236193) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۱۳:۱۱
ما میتوانیم عربها رو با خاک یکسان کنیم (2772186) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۰۴:۳۲
شعار نده. (2772359) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۰۷:۱۳
فغلا که اسمان یمن تعطیل شده . (2772366) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۰۸:۵۶
جه جوری؟ (2772372) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۰۹:۳۲
اول باید فکری به حال داعش و بو کو حرام و........کرد. (2772373) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۳۰:۳۵
با هواپیماهای فانتوم 40 سال پیش ؟ یا با تانکهای چیفتن 45 ساله و یا با تفنگ های ژ-3؟ (2772409) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۸:۱۱:۳۰
عزیزم وقتی اطلاعاتی درباره تسلیحات ارتش و سپاه نداری،لطفا نظر نده. (2908676) (alef-3)
 
دلیر
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۳۰:۰۲
آرزوی من این است عربستان بدست ایرانی های پاک سرشت فتح شود (2772698) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۳۵:۰۷
چرا منطقی صحبت نمی کنید ما همه مسلمانیم وباید نسبت به رسالت دین مان عمل کنیم چه عرب باشیم وچه عجم همه باید متحد شویم در مقابل استکبار وپیروان ان . در حال حاضر پیروان استکبار ، سعود ونوچه ضعیف انان هستند
برای سلامتی پاسداران اسلام دعا کنیم (2773936) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۲:۰۸:۲۷
بله ولی عربستان خودش هم پیمان استکبار جهانیه.ما ایرانی هستیم چه عجم و چه عرب ایرانی هستیم.یه سر برو خوزستان اعراب برای اسلام و ایران همه چیزشونو حاضرن بدن.لبیک یا خامه ای (2808321) (alef-3)
 
رامبد
۱۳۹۴-۰۱-۲۶ ۰۸:۱۵:۱۱
اولا عجم خودتی عجم یعنی گنگ (2824083) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۴۰:۳۱
دوستان مطمئن باشید تا موقعی که همه کنار حضرت آقا باشیم ویک صدا ویک دل باشیم هیچ لطمه ای به ما وارد نخواهد شد. (2773954) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۱۶:۱۳
سی ان ان بی مغز (2772192) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۲۱:۳۹
خوب این جنگ که نتیجه اش از حالا معلومه , کشورهای عربی در کسری از ثانیه توسط ایران تصرف خواهند شد. (2772199) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۵۵:۵۶
واقعا ا ا ا ا که!!!!!!!!!! (2772747) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۳۵:۰۸
شورشی آمریکای جنایتکار است که تمام منطقه را به نکبت کشانده است. (2772222) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۳۷:۲۰
خشونت و ترور دستاورد مداخلات غرب و آمریکاست. (2772225) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۳۸:۵۹
ما آماده دفاع از وطن هستيم (2772227) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۰۵:۲۲
به ما حمله ای نشده. (2772361) (alef-11)
 
ابوذر
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۵:۲۸:۱۶
حمله به يمن يعني حمله به ايران (2815533) (alef-3)
 
داود
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۱۱:۲۲:۵۳
چه شده یکمرتبه از عربها بد میگید . حالا هم از عربهای یمن پشیبانی میکنی .گفته شما حمله به یمن حمله به ایران .پس چرا ساکتی (2882196) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۵:۴۲:۲۰
پاسخ حماقت جنگ افروزی علیه ایران نابود کننده خواهد بود
---
ج.ا.ا در پی چنین جنگی نبوده و نیست و نخواهد بود و لی اگر دیگران هوس کنند حماقت روشن کردن آتش چنین جنگی را به خود روا داشته باشند بی تردید هیچ پایگاه نظامی زمینی و دریایی و هوایی که به تجاوزگران و حامیان آنان در خلیج فارس و در منطقه خاورمیانه متعلق باشد از نابودی در امان نخواهد ماند. (2772236) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۶:۱۹:۴۸
این جنگ اگر شروع شود اغاز جنگ سومجهانی میشود!
توسی (2772279) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۶:۲۳:۴۳
مصر ارتش بسيار قوي دارد !!!ارتشي كه تاب تحمل 6 روز جنگ را نداشت و از ترس اسراييل قدرت كوچكترين حركتي را ندارند (2772286) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۱۱:۰۳
یمن با اسرائیل فرق می کند. (2772377) (alef-11)
 
حسنی
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۰۲:۲۷:۴۶
ظالمان بی رحم دنیا برا منافع دنیاییشان باهم وحدت دارن چرا مامسلمانان علیه دشمنان خدا ودشمنانمان متحد نباشیم؟ واعدو لهم ماستطعتم من قوه ومن رباط الخیل ترهبون به عدوالله وعدوکم:وتا میتوانیدبرای مقابله با انها نیرو و تجهیزات اماده کنید تابوسیله ان دشمنان خدا ودشمنان خود را بترسانید (2892674) (alef-3)
 
سرباز ایران
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۱:۰۱:۵۵
ایران از ابتدای انقلاب خاری در چشم سعودیهاست وبه یقین هم هیچ غلطی نمی تواند بکند چون با این حماقت دودمان خود وسایر شیوخ منطقه را به باد میدهد . زنده باد سردار بزرگ قاسم سلیمانی . (2773190) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۶:۲۴:۳۴
ممنونم بخاطر درج این تحلیل زیبا ایکاش تندروهای داخلی با خواندن این متن کمی به نگاهی که جهان پیرامون ما به اوضاع دارند آگاه شوند آنها از زاویه دیگری به مداخلات ما در سوریه و لبنان و عراق و کمک به حوثی های یمن و کمک به سودان و پاکستان و اشغال اوکراین شرقی و کریمه توسط روسیه و ... نگاه میکنند و نگران بعدها میشوند و .... متاسفانه از هر نظر هم دست بالا را آنها دارند پول سلاح نیروها پشتیبانی جهانی و...و اصلا جنگ با آنها کار صحیح و عقلانی ایی نیست (2772287) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۱۹:۴۷
حالا چرا خودتو باختی؟ (2772384) (alef-11)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۲۶:۰۷
آنها دست بالا دارند؟
در کجا؟ لبنان؟ سوریه؟ عراق؟ کجا؟؟؟
اونها درسته پول و ... رو دارند اما جالبه برام که با اینهمه امکانات هنوزم نتونستن در مقابل یه ارتش نصفه نیمه سوریه کاری از پیش ببرن
تو از چی میترسی؟ (2772605) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۱۵:۱۸:۲۳
دوست گرامی دو سوم سوریه و تصرف کردن و شما میگی کاری از پیش نبردن؟ خیلی به اخبار صدا و سیما راجب سوریه دلخوش نکن.ضعیف فرض کردن دشمن موجب شکست خواهد شد (3234435) (alef-3)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۴۶:۵۲
دوست عزیز اگر این کمک ها (مداخلات ) تا حالا نبود سر نوشت ما هم از عراق و سوریه و افغانستان بدتر بود به اطراف خود با دید بازتر نگاه کنید (2772634) (alef-11)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۱-۲۷ ۲۱:۵۱:۵۳
واقعا اگه تو ایران امسال تو بیشتر بودن الان اسرائيل ایران رو گرفته بود ،خدا رو شکر که امسال تو محدود هستند (2828042) (alef-3)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۲:۵۴:۵۲
امثال درسته ها (4455018) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۴۸:۱۴
ما منتظر فرمان رهبری برای جهاد هستیم (2772635) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۰:۰۹:۲۰
نتیجه این جنگ از بین رفتن نظام سعودیها و خرد شدن اتحاد اعراب سنی خواهد بود . چون یمنیها چیزی برای از دست دادن ندارند و این اتشی که عربستان به پا کرده خیلی زود دامن خودش رو خواهد گرفت برادر. (2773080) (alef-11)
 
ت
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۸:۱۱:۳۶
درسته (2773459) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۸:۱۲:۵۳
جنگ که بازی نیست جو گیر نشید امریکا همین را میخواهد (2773461) (alef-3)
 
عزیز
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۶:۲۵:۴۲
د رود بر حاج قاسم (2772292) (alef-13)
 
حقگو
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۰۲:۲۶
میترسم شما هم این سردار ایرانی رالو بدهید. (2772467) (alef-13)
 
قرتاسب
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۶:۳۵:۵۶
عربستان ژاندارم منطقه شده،می بینید که بدون اجازه آمریکا هرکاری می کنند (2772306) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۱۱:۳۰
تکلیف ما چیه؟ (2772379) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۲۰:۲۱
یعنی میخوای بگی این حمله کار امریکا نیست؟ (2772386) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۵۶:۳۰
عربستان توانایی حفاظت از خودش رو هم نداره چه برسه به ژاندارم بودن الان هم که از ارتش پاکستان و مصر کمک گرفته است . اینکه با اجازه یا بی اجازه هست محل شک و تردید هست بعد کل خری که به معنای ژاندارم بودن نیست (2772458) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۲۴:۲۳
هیچ غلطی نمیکنه.الانم زورش به یه عده مظلوم بی دفاع میرسه (2772506) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۲۷:۵۹
دقیقن اجازه رو از آمریکا گرفته قرتاسب جان
عربستان بدون اجازه همپیمانان غربی خودش ببخشیدا دسشویی جرات نداره بره چه برسه هواپیماشو از زمین بلند کنه
یزره واقع نگر باش
عربستان ژاندارم منطقس؟؟ الان باید بخندیم از این جملت یا ؟؟؟!!!
عربستان هروقت تونست کش شورت شورته هاشو بکشه بالا اونوقت شاید بهش گفتیم بیاد دم در مغازمون نگهبانی بده (2772608) (alef-13)
 
صداقت
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۴۴:۵۵
ایران ما امام زمان س داردهیچ کس نمیتواند
باایران در افتد (2772626) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۰:۰۶:۲۴
بدون اجازه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!11 (2773074) (alef-11)
 
هاشمي از بنارويه
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۱۴:۵۱
عربستان نوكر منطقه است نه ژاندارم
عربستان با چراغ سبز آمريكا و حمايت آن احمق شده دست به حمله به يمن زده
اگر ميتونه نگاه چپ به ايران اسلامي شيعه بكند (2773761) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۶:۵۸:۱۳
اقا اولاً كه. ايران. با هيچ. كشوري. جنگ. نداره. دوماً. فرصت. تماشا هم. نخواهيم. داد. ايرانيان وطن پرست و جان فداي وطن هستيم (2772345) (alef-11)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۲۰:۴۸:۴۳
سلام اگر جنگ شه کی میره بجنگه
من میرم حتی شده اگر بمیرم (3455754) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۲۴:۵۸
ارتش مصر عرضه نداره صحرانی سینا رو جمع جور کنه و توش مونده اونوقت چطور میگند قویترین ارتش !!!!!! (2772395) (alef-11)
 
فاطر
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۲۵:۱۱
عربستان هرگز همچین غلطی نمیکنه .ما هشت سال جلوی همه دنیاوایسادیم الانم این بچه بازیا نمیتونن ایران رو به جنگ بکشن ایران عاقلتر از این حرفاس (2772398) (alef-11)
 
ali
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۳۲:۰۷
ایران عزیز ما باید نفوذ خود را در کشورهای منطقه از این هم بیشتر کند. کشورهای عربی حسود هم به هیچ جا نخواهند رسید. امیدوارم از نظر اقتصادی هم با اتکا به توان داخلی و سیاست خارجی قوی پیشرفت کنیم تا این حسودهای بی خاصیت دق کنند (2772415) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۳۳:۲۲
عربستان دشمن اصلی ایران است (2772417) (alef-11)
 
زبل خان
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۳۹:۰۹
عربهای بی مغز بدانند دست از پا خطا کنند بایستی خود زنی کنند (2772431) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۳۹:۵۰
غرب بي ميل نيست يك بار ديگر ايران را به جنگ ناخواسته تحريك كند تا هر انچه ظرف اين بيست
سال بدست أمده فنا شود ولي ملت ايران با ذكاؤه تر از هستند كه بازيچه غرب و ونوكرانشان شوند (2772434) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۴۲:۵۸
درسته ما مشکل زیاد داریم ولی عربهایی که به یمن حمله کردنند حتما باطل هستند واز اون جایی که حق پیروزه پس اونا شکست می خورند (2772440) (alef-11)
 
کرمانشاهی
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۴۸:۱۷
به خصوص اینکه توانسته کشورهایی راهمراه خودکندوتعاملات نتیجه بخش داشته باشه (2772452) (alef-11)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۴۹:۳۹
ما نه با مسلمونا و نه با مسیحیها سر جنگ نداریم.تنها با صهیونیستا دشمنیم.ولی از خودمون دفاع خواهیم کرد. (2772454) (alef-11)
 
حقگو
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۷:۵۹:۰۴
لعنتی ها شما بر طبل جنگ بکوبید .تا خون مسلمانان ناحق بر زمین ریخته شود واسراییل در کمال ارامش سر زمین فلسطین را بلعیده وبه اعراب جاهل که از داعش ناامید شدهاند سلاحایتان را بفروشید.چون جاهلها پولدار شده اند وباید بادشان خالی شود. (2772460) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۰۲:۴۳
سلام بر ایران ،
تسلام بر حاج قاسم سلیمانی ، سلام بر حزب الله لبنان ، عراق و یمن (2772468) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۱۸:۰۲
ما تو ایران 10میلیون مثل حاج قاسم سلیمانی داریم که کشورهای عرب می دونند.... (2772496) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۳۳:۲۴
به هر حال عربستان طی سالهای اخیر خریدهای نظامی زیادی داشته که باید مصرف کنه ولی بی شک مقابل اینهمه تنفر ایرانی ها از این کشور کمترین بهره وری رو خواهد داشت (2772532) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۴۹:۲۵
بخدا که حکم جهادم دهند جان فدای اسلام میکنم... (2772556) (alef-13)
 
وطن
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۳۲:۰۲
جان فدای اسلام ووطنم میکنم (2772701) (alef-11)
 
ابوالفضل ع ا
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۲۱:۴۵
به خدای یکتا قسم تا آخر پشتیبان ولایت فقیه هستیم و تا آخرین قطره ی خونم برای ایران می جنگم . من 14 سال دارم. (2772598) (alef-13)
 
سانديس فروش
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۱:۰۲:۲۶
تو ١٤ سالته ؟ راست ميگي؟ خودتي (2773192) (alef-11)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۳۰:۳۲
تا ح قاسم است ما نگران نیستیم. (2772611) (alef-13)
 
خان یزرگ
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۴۵:۰۴
عربها هیچ غلطی نمی توانند بکنند ُ دنیا باید بداند که ایرانی غیر قایل پیش بینی هستند ، هرگونه حمله از سوی هر کسی همه ملت را متحد برای دفاع از وطن عزیزمان خواهد نمود . و مسایل داخلی با حب وطن دوستی دو مقوله جدا هستند من که اماده هستم پوست همه عربهای سوسمار خوار را در بیارم مثل جنگ با عراق که دینم را به مملکتم ادا کردم و به خودم افتخار میکنم و تا کنون هم هیج توقعی از دولتمردان همه ادوار پس از جنگ نداشته و ندارم . ما اماده نبرد با هر دشمنی هستیم . سالار من هم حاج قاسم سلیمانی یا آریوبرزن ایران است (2772627) (alef-13)
 
حبيب
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۱:۰۶:۳۹
سوسمارخوري مال ١٥٠ سال پيش بود، حالا غذاهايي ميخورند كه تو توي خواب هم با جمع كردن يارانه يكسال خودت و خانوادت هم يك وعدشو نميتوني بخري بخوري، كشوري كه نفت و گاز داشته باشه كه مردمش گدا و سوسمارخور نميشن، البت بجز كشور ما كه مقولش جداست و تعداد دزدهاش زياده و چيزي تهش براي مردم نميمونه (2773198) (alef-11)
 
داود
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۱۱:۲۹:۴۲
آ فرین . احسنت (2882222) (alef-3)
 
برادر
۱۳۹۴-۰۸-۲۹ ۱۹:۵۴:۰۵
lماتااخرایستاده ایم (3336178) (alef-13)
 
حسنی
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۰۲:۵۱:۲۳
توعربستان پولدارا واقعا پولداره وفقرا واقعا فقیر (2892676) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۵۵:۵۴
شک نکنید نسخه عربستان پیچیده شده و به سه قسمت تقسیم میشه با دست خودش گور خود را کنده (2772645) (alef-11)
 
وای بر ما
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۰۰:۰۷
آخرین خبر اینکه ایرانی ها برای حج عمره سر و دست میشکنند و دولت در حال هموار کردن انتقال ارز به جیب سعودی ها بنام "حج غیر واجب عمره" است!همان ارزی که بعداً در قالب بمب بر سر شیعیان و سایر مسلمانان یمن و .... قرود می آید. (2772652) (alef-11)
 
ارش
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۲۴:۵۸
ماباید درمنطقه بدنبال متحد استراژیک بگردیم بنظرشما کیه (2772685) (alef-11)
 
ابوذر
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۵:۳۴:۱۱
كشورهاي منطقه بايد به دنبال دوستي راهبردي با ايران باشند. ايراني خدا دارد و امام زمان. نداني كه ايران نشست من است؟ جهان سر به سر زير پاي من است؟ (2815552) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۸:۲۶:۰۸
به نظرمن متحدی بهترازروسیه نداریم چون روسیه ی درختیه که ریشه هاش توایرانه (2816072) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۰۲:۱۶:۳۰
روسيه كي دوست ما بوده تاريخ بخونيد تا ببينيد چقدر به ما ظلم كرده اند روسيه خيلي دوست داره خودش با عربها بجنگه ما شجاعيم ولي بي دليل با كسي نميجنگيم (2881595) (alef-3)
 
فرهاد./////////////////
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۰۴:۳۵:۱۳
شما عربها چراازروسیه بدتون میاد ما اماده جنگ با سعودی هستیم (2952758) (alef-13)
 
سید یوسف
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۲۲:۵۴:۳۹
فعلا که فقط عمان باهامونه (3466595) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۲۵:۱۴
اولا" جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت جنگ نکرده و نخواهد کرد .دوما" کشورهای اسلامی عربی با ما همسایه و برادرند به هیچ وجه علیه ماتحریک نمیشوند . چون وقتی هیچی نداشتیم با دنیا مقابله کردیم . سوما" کشورهای منطقه خوب میدانند اگر مارا با اشتباهاتی از قبیل جنگ و خشونت در گیر و تضعیف کنند سودش به جیب کشورهای شیطانی غربی و صهیونیسم خواهد رفت .پس اگر ما و کشورهای منطقه قوی بمانیم نقشه ی شوم همه آنها یی که دشمن اسلام و امت اسلام هستند نقش بر آب خواهد ش. انشاء ا... (2772687) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۴۷:۱۳
مثل اینکه عربها از سزنوشت صدام درسهای لازم رانگرفته اند خیلی احمقند اگر بخواهند دوباره ملت ایران را ازمایش کنند اینبار همه کاخهایشان را بر سرشان خراب خواهیم کرد ادعای تعداد زیادی کشور میکنند ولی چه کشورهایی یکیشان امارات و دیگریشان ابوظبی و دیگر قطر چند ملیتی و.... همه انها با چند موشک و چند گردان بسیجی ادوبار ه سوسمارخور میشوئند (2772734) (alef-11)
 
جواد سیستانی
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۵۱:۲۶
ما۸ سال بدون هیچ آمادگی جنگ کردیم یادمان باشدپدران شهید مان چگونه جنگیدند! مافرزندان آنها هستم وهریک ازماها یک حاج قاسم هستیم ونمی گذاریم دست هیچ کس به ایران برسد (2772740) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۰:۵۲:۵۲
عربستان چیزی نیست که اینقدر بزرگ جلوه داده بشه. کلا عددی نیست که در موردش فکر کرد. دستپاچه شده. (2772742) (alef-3)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۱:۲۲:۳۶
سلام
دوستای خوبم که به فکر مملکتمون هستید، اونچه که واضحه اینه که درسته که عربستان ارتش قوی و سلاح زیادی داره، ولی یادتون نره که هیج کدوم از این کشورهایی که نام برده شده در داخل خودشان ثبات سیاسی ندارند، همین عربستان هر لحظه احتمال کودتا و عوض شدن پادشاهش هست، حمله عربستان به یمن یه اشتباه بزرگ بود، مطمئنا اونا تو محاسباتشون اشتباه کردن به حالا دلیلش هر چی که می خواد باشه، خیلی زود نتیجه اشتباهشون رو می بینن... (2772781) (alef-11)
 
کورش
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۲:۲۱:۰۰
دشمنان ایران اسلامی بدانند. که اگر کوچکترین غلطی بکنند. و آسیبی به کشور عزیزم برسانند. من که یک شهروند عادی هستم. با تمام وجود و اعتماد به نفس برای دفاع از دین و ملت و میهنم بصورت قانونمند وارد میدان جهاد خواهم شد. و به دفاع خواهم پرداخت. (2772900) (alef-3)
 
عادل
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۵:۵۲:۳۲
به صورت قانونمند؟! جل الخالق. مشکل ما اینه که یه عده‌ای هستند مثل جنابعالی همش شعار و جملات احساسی ایراد میفرمایند. خدا اون روز رو نیاره جنگ بشه ولی اگه اون روز بیاد همین شعار دهندگان دلاور پستو نشین خواهند بود و عوام ساده دل جنگجو (2773389) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۲۳:۰۵:۴۷
هیچ کس جرات حمله به ایران را ندارد. (2772966) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۰:۲۷:۵۳
سلام. اولا خدا نکنه جنگی صورت بگیره ولی اگه خدای نکرده اتفاق بیافته مطمین هستم ایران نابودشون میکنه بنابراین با توکل به خدا به ادامه زندگی میپردازیم (2773127) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۰:۳۵:۴۵
عرب ملخ خور از خود اختیاری ندارد یک دست نشاند. آمریکاست یمنی ها بهشون نشان خواهند داد روایت هست که آنها عربستان را شکست خواهند داد. عددی نیستند که فکر حمله به ایران را بکنند دردم خدا آنها را خفه خواهد کرد. (2773137) (alef-11)
 
عادل
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۲:۳۰:۱۳
متاسفم برای پادشاه عربستان که شده بازیچه دست اوباما (2773308) (alef-11)
 
حسنی
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۰۲:۵۸:۲۱
سیاست امریکا عوض نشده باعربستان همان میکند که با عراق زمان صدام کرد (2892677) (alef-3)
 
امین روهنده
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۲:۵۸:۵۷
درسته که مسئولان کشور زیاد به فکر مردم عادی و متوسط مملکت نیستد اما ما همه ایرانی هستیم و زاده خاک کوروش کبیر و اندازه کف دست از خاک وطن مان ایران را به هیچ کس نمی‌دهیم مخصوصآ که متجاوز عرب باشد و چنانچه تجاوز به خاک ایران عزیز کنند این سرزمین گورستان ابدی اعراب خواهد شد (2773329) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۳:۱۴:۵۲
آمریکا از حماقت وبزدلی اعراب نهایت استفاده را میکند تا فقط تسلیحات خود را بفروشد و ارزش دیگری برای آنها قائل نیست. واین قدرت ایران است که برای مذاکره با ایران دست و پا می زند (2773340) (alef-11)
 
asir amo
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۷:۰۲:۵۲
درصورت حمله به حرمن شریفن وخاکم باهمه قسط وبدهکاریم جانم روبرای دینم خواهم داد نترسید ان حزب الله هم الغالبون (2773415) (alef-11)
 
ریزبین
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۷:۴۹:۱۰
ال سعود نیازی به ساخت بمب اتم برای جنگ با ایران ندارد 0چون اسراییل براحتی یمب اتم در اختیارش می گذارد 0 (2773444) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۹:۰۹:۳۹
اینها همه برای به هم زدن افکار عمومی است

همانگونه که امام ما فرومده اند


((امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند )
اینها همه سیاست ها ی امریکا و هم پیمانان اوست

مردم ایران همه ودر همه ادیان ارامش فعلی ایران را محترم می شمرند
وبدانیم که این افشا هایی که شاهد انیم به برکت امام زمان ماست

و او از این کشور اسلامی حمایت خواهد کرد

و ما معتقدیم که شهادت یکی از راههای رسیدن به قرب الهی است
جانم فدای رهبر (2773544) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۰:۳۹:۵۳
چون ابرقدرتها درپشت میز مذاکره حریف منطق ایران شیعه نمشوند این دغل بازیهارادرمیارن تابلکه بتوانند از زیرکار در بروند وباید بدانند هرکه با آل علی در افتاد ور افتاد والسلام نامه تمام . (2773690) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۰۶:۲۷
آقا جان مگه در دوران دفاع مقدس همین کشور های عربی که بایمن جنگ میکنند تازه همراه با دیگر کشور های غربی در جنگ تحمیلی باصدام همکاری نکردند ؟ هم اینا باتمام قوا با ایران مبارزه کردند اما ایران همیشه پیروز بود ونیروهای آنان را همراه با حزب بعث تا مرکز عراق سرکوب می کردند حالا نشستن دور هم جلسه می گیرند ائتلاف تشکیل می دن که چکار کنند فکر می کنم می خوان زمینه یک رقص شاد وپایکوبی عربی راه بندازند دیگران هم نگاه کنند وبخنند وبعدشم خسته بشن وبرن بگیرن توخونه بشینن از قدیم الایام گفتند حق پیروزه بذار هرچه دست وپا می زنند بزنن بی خال بابا اگه جنگی بین ایران واین کشور ها بشه کویتٰ وامارات وعربستان دیگه مال مامیشه خوش به حالمون من خیلی دلم می خواد برم خونه خدا دیگه هیچ کس مزاحممون توعربستان نمیشه دیگه مال خودمونه بعد زیارت برمی گردم قطرهواخوری اونو دیگه میشه شهر دوست داشتنی وهمیشگی من هر وقت دلم خواست میرم کویت ی سری به داداشم می زنم که خونه اش تواون شهر کویته شهر امارات رو دوست ندارم چون کثیفه جای زندگی نیست توشهر عربستان فامیلام را نمی ذارم زندگی کنند چون یاخی هستند از ارتباط با خدا دورم می کنند وخو وخصلتشون منو می گیره یه دفعه میزنه به سرم حتی برادرم رابکشم (2773876) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۱۹:۴۴
دیگه دوران حکومت های موروثی گذشت کشور هایی که به یمن حمله ور شدند حاکمان آنهاخودشون می دانند که در آینده مردم آگاه وفهیم وحتی فعالان سیاسی کشور شون دیر یا زود سرنوشت آنان راتغییر می دهند و این سوال برای آنان پیش میاد که:
1-چرا همیشه باید حکومت موروثی ومتعلق به یک خاندان باشد وبقیه قبایل وطوایف محروم در اداره امور مملکت باشند.
2-آیا حکومت موروثی را می توان حکومتی دارای دو موکراسی و مردمی دانست.
3-علت اینکه این حاکمان کشور های عربی که بر ملتی مسلمان حاکمیت می کنند چرا به کشور های مسلمانی مثل یمن وسوریه وعراق حمله می کنند در صورتی که با کشور های زورگو مثل اسرائیل تعامل دارند.
4-چرا این حاکمان نمی ذارن مردم خود سرنوشت خود را تعیین کنند وتصمیم بگیرند ودنبال این هستند که با زور حاکمانی مستبد بر ملتها تحمیل کنند
4- وهزاران سوال دیگه....................... (2773899) (alef-13)
 
م
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۵۸:۰۸
درورد به ارتش 20 میلیونی بسیج -یازهرا-ما منتظر دستوریم از ولایت فقیه (2773985) (alef-13)
 
کوروش
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۴:۲۸:۳۳
چقدر اوضاع شبیه علایم ظهور به نظر میرسه وحتی شبیه به پیشگویی های نوستر داموس ک میگه ایران از ترکیه گذر میکند و با متحدان خود به سمت اروپا حرکت میکند (2774176) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۲ ۱۱:۲۷:۳۰
با سلام برادران فقط یک کلام کسی جرعت تعرض به ایران نداره قضیه داعش که با تمام تجهیزات به مرز ایران حمله کردن و همشون قتلعام شدن و همین طور جنگ تحملی برداران یادتون باشه با وجود رهبر عزیزمون وسردار بزرگمون وکلاهکایی که روی سر اسراییل تنظیم شده کسی جرعت حتی نگاه ب ایران نداره کشتار بهترین کماندو داعش که در اسراییل اموزش دیدن زره چشمی شده به دشمنان ایران عزیزمان برداران امریکا وابر کشوران غربی هم از ایران حساب می برن چه برسد عربستان ومتحدانش اگر این طور نبود امریکا وقتش را برا مذاکره با ایران تلف نمیکرد ختم مطالب ما ایستاده و وفقت رجز می خوانند دشمنان ما وایران ابر قدرت اسیاست . زنده باد بیداری اسلامی (2777560) (alef-11)
 
داریوش
۱۳۹۴-۰۱-۱۲ ۲۲:۰۱:۲۳
8سال جنگ تو اون شرایط نتونست کمر این ملت و خم کنه الان که ماشاالله ی پا قدرتیم و تو دنیا تاثیر گذار الحمدولله رهبر باهوشی هم داریم قوای نظامیمون هم اعم از ارتش و سپاه اماده هستن انشالله با کمترین خسارت و تلفات نسل وهابیها اعم از ترکیه و عربستان و پاکستان از رو زمین کنده میشه، صبر علی(ع) به سر اومده تقاص مادرمون فاطمه رو باید بگیریم. (2778321) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۲:۱۷:۵۲
عربستان سعودی قطا اگر یمن را تصرف کند به ایران حمله میکند ما باید تقظای جنگ کنیم از رهبر ما باید جهاد را شروع کنیم و از مسولان حج عمره خواهش مندم که حج رفتن تعطیل بشه یا علی (2808355) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۴:۲۸:۲۷
کی عربستان به گور پدرش خندیده.یمن ی ها نشون دادن غیور اند.........نه چرا حج رفتن تعطیل بشه اینا همینجوری به ایرانی میگن کافر حالا حج هم نرو ....... (2812010) (alef-11)
 
شهاب
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۶:۵۷:۳۱
باس به این عرب ها گفت برین ملخ بخورین بر گور پدرتون خندیدین بخاین به ایران حمله کنید باید بگم ما اریاییم و میزنیم نسلتو درمیاریم.. بی زحمت گوه خوری زیادی هم نکنید.یکاری نکنید پرمون به پرتون بگیره که پرو بالتونو آتیش میزنیم.زنده باد ایران (2812744) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۲۲:۰۳:۴۸
ما از هیچ کس نمیترسیم و آماده جنگ هستیم باید به عربستان حمله کنیم (2813667) (alef-3)
 
داریوش
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۶:۰۲:۰۲
خدا کنه جنگ بشه با کشور عربستان (2814106) (alef-3)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۲۶ ۰۳:۳۹:۲۰
خدا نکنه جنگ بشه ولی اگه شد اقا اجازشو بده دست خالی عربستانو میگیریم.لبیک یا خامنه ای (2823940) (alef-11)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۲۶ ۰۳:۴۳:۱۱
فقط لبیک یا خامنه ای جانم فدات.چه عربستان باشه چه هر کشور دیگه ای جانم فدای ایران (2823942) (alef-11)
 
ommat
۱۳۹۴-۰۱-۲۷ ۰۹:۲۸:۰۷
جنگ بین دولت هاست ملت ها درگیر میشوند.حالا به هر بهانه ای.سنی بودن یا بهایی یا شیعه بودن.اگ ملت ها از ته دلشون خواهان صلح باشن کار هیچ دولتی نیست که جنگ راه بندازه واسه قدرت و ثروت خودش. (2826669) (alef-11)
 
بی نام
۱۳۹۴-۰۶-۱۶ ۱۹:۳۵:۰۱
وهابی بی سواد (3170746) (alef-3)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۱-۲۸ ۱۶:۱۸:۰۴
بعضیا یه جور جنگ جنگ میکنن انگار جنگ بازی که بمیریو زنده بشی ببازیو از اول بازی کنی عموجون جنگ میدونی یعنی چب یعنی مردن یه عالمه آدم خوب ومرد بدیه جنگ به اینه که خوبا میان شهید میشن بدا میرن غایم میشن درضمن اگر جنگ بشه هرچی تواین 30ساله بدست آوردیمو درست کردیم خراب ونابودی میدونی چراانگلیسی که یه زمان جایی نبود که سربازاش نباشه حالا به امریکا میگه چشم چون انگلیس کلی تو جنگ جهانی خسارت دیدو امریکا کمترین خسارت ودید اگر دویست سال پیش بود الاا راحت عربستانو میگرفتیم اما دنیای امروز صاحاب زیاد داره (2828971) (alef-11)
 
داود
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۲:۰۹:۴۸
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد.......لبیک یا سید علی (2831791) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۸:۴۵
درود بر مردم غیور لیران (2835233) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۱:۵۵:۱۴
دوستان جنگ شوخی نست تو جنگ حلوا قسمت نمیکنن
اینقدر با این جملاتتون بر طبل جنگ نکوبید
همین الانش ایران تو مسایل مهم اقتصادی خودش مونده
هیچ فکر کردین اگه جنگی رخ بده چه بر سر اقتصاد ایران میاد ؟؟؟
اقتصاد نابود میشه
و با وجود این همه گروهک های تجزیه طلب در گوشه و کنار ایران احتمال تجزیه کشور عزیزمون خیلی زیاد میشه (2837016) (alef-13)
 
داود
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۱۱:۱۳:۵۱
احسنت برادر . درود بر شما (2882155) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۵۲:۳۴
نه شما انتظار دارین هیچی نگیم اوباما دم به ساعت می گه گزینه نظامی درباره ایران روی میزه واقعا که .درسته اقتصاد با مشکل مواجه می شه اماترس تو این حد از یه ایرانی بعیده این همه جوانان شجاع تو کشورمون وجود داره مگه میزاریم همچین اتفاقی بیفته (2895814) (alef-13)
 
..........
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۰:۱۲:۲۲
موافقم ايران از نظر اقتصادي خيلي ضعيفه..........به نظرم توي اين زمان فقط ايرانيا نبايد اتحادشونو از دست بدن (4485782) (alef-11)
 
سامان
۱۳۹۴-۰۲-۰۳ ۲۰:۵۴:۳۲
عربستان کوچیکتر از این حرفایت عین یه طبل توخالی میمونند الموت عربستان (2843808) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۰۳:۲۳:۰۷
بهتره بگیم مرگ بر آل سعود (2892679) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۲-۰۴ ۰۲:۱۵:۴۴
اینا همه نقشه های غرب بخصوص اسراییل و آمریکاست واسه روشن نگهداشتن آتش جنگ بین مسلمونهاست..چند سال تو خاورمیانه جنگه؟سر نفت...هفتادوپنج درصد انرژی دنیا رو کشورایی تامین میکنند که تا خرخره تو جنگ و درگیری هستند ..عراق..عربستان ..کویت..قطر..بحرین ..ایران..سوریه...حتی کشورای فقیر مثله افغانستان و پاکستان هم در امان نیستند..اینا همه نقشست جای اینکه بشینیم از رو تعصب حرف بزنیم و آی عربستان اینجوری عربستان اونجوری یکم فکر کنیم والا اگه به تهاجم نظامی باشه ایران اندازه خودش هست اونا دنبال تفرقه انداختن هستند چون هممون به یه دین و پیامبر واحد معتقد هستیم شکاف انداختن بینمون (2844131) (alef-11)
 
حيدر
۱۳۹۴-۰۲-۰۴ ۰۵:۳۴:۱۹
كافيه يه شهاب 3 بخوره رياض اونوقت عربها رو ساك به دست بايد تو جزاير قنارى بيدا كنى اونوقت بايد به خودمون بكيم حاجى حاجى مكه برو كه رفتيم (2844172) (alef-11)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۲-۰۸ ۰۰:۱۹:۰۵
سلام.به نظر بنده باید مواظب بود و احساسی برخورد نکرد.اینکه دوستانی میگن ما دفاع میکنیم و یا ما در کسری از ثانیه تموم مالک عربی رو تصرف میکنیم و یا دوست دیگری گفته خدا به دادمون برسه و....همه واقعیات جامعه ماست.وضعیت داخلی کشور به هزار و یک دلیل احتیاج به درمان داره و اصلا شرایط تحمل چیزی به اسم جنگ رو نداره .ولی در صحنه بین الملل هم نیاز به سیاست صحیح داریم تا هم ضعفی از خود نشون ندیم و هم با زیرکی خطرات رو از سر کشور و مردم رفع کنیم.بنظرم همه یکصدا از مسئولین مملکتی بخواهیم سیاست صحیحی رو پیش بگیرن تا کشور رو وارد جنگ نکنن.با دشمن باید در خانه اش جنگید نه در خانه خودمان.... (2853097) (alef-11)
 
آرش
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۰:۳۵:۴۰
خب تا امروز که دیدیم عربستان یمن رو داره با خاک یکسان میکنه اما جرآت نکرده هنوز حرفی به ایران بزنه ته ته تهش هم دیروز فرودگاه صنعا رو بمباران کرد که هواپیمامون نشینه یعنی ما بخوایم وارد حریم هوایی یمن بشیم واسمون کاری نداره!
سوال من اینه که چرا با هواپیمای C130 کمک ها رو ارسال نکردن! راحت می نشست راحتم بلند می شد.!
بابا بزنین این عربستان رو حوصلمون سر رفت اهه (2856774) (alef-11)
 
سروش
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۳:۱۰:۴۵
ایران قدرت نظامی بالایی دارد فکر نکنم عربستان و متحدانش بتوانند کاری کنند.
آمریکا با اون قدرتش جنگ با ایران رو صلاح ندانست.
حالا نوکرش در خاور میانه میخواهد چه قلتی بکند؟! (2857330) (alef-11)
 
شش
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۵:۴۶:۳۱
گچپژ . اسم عملیات . اصلن نمیفهمن چی شده (2857854) (alef-11)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۲-۱۲ ۲۲:۵۹:۴۸
متاسفانه
بیشتر نظرات یا از تند رو ها بووود
یا بسیار عوام پسند
یا اونایی که همون حرفایی که تو اخبار و صدا سیما پخش میشه رو تکرار میکنند
سیاست خیلی پیچیده تر از این حرفاس
ولی اینووو بدونین مسولین کشور ما از نظر سیاسی خیلی باهوش و ساسند
ایران همیشه جاوید خواهد ماند (2863137) (alef-11)
 
حسنین
۱۳۹۴-۰۲-۱۳ ۲۳:۰۴:۱۳
همین شماهایی که میگید ما میریم جنگ...الان هم جنگه نگاه شلوارت کن ترکیه ای هست...جورابت چینی...پیرهنت ترکیه ای...عینکت ایتالیایی...حتی نمکدون آشپزخونتون چینی و ایتالیایی...اگه مردی از الان بجنگ ..جنس ایرانی بخر که من تولید کننده نرم کشورهای دیگه سرمایه گذاری کنم (2866147) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۴:۲۸:۵۸
هیچ غلطی نمیتونند بکنند مگه کشکه نظامی های کشور ما انقدر قوی اند که کسی جرعت حمله به ایران را نداره (2869585) (alef-3)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۸:۰۷:۲۰
قدرت تنها با بمب هسته ای به وجود نمی اید قدرت در عقیده ی یک ملت است خب فرض کنیم عربستان بمب هسته ای ساخت موشک دارای کلاهک هسته ای رو باید بتونه به پرواز بیاوره یانه؟ایران این توانایی رو داره موشک رو در خاک عربستا قبل از این که اوج بگیره منهدم کنه بمب هسته ای هم بر سر خودشون منفجر کنه این کار رو هم پدافند هوایی میتونه انجام بده هم میتونه در عربستان نیروهایی نفوذی داشته باشه اونو منهدم کنند (2870140) (alef-11)
 
alireza
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۳۱:۴۳
هیچ نترسید پایان عربستان نزدیکه میخام براتون از پیشگویی هایی بگم که یک انقلاب جدیدی در راهه فردی از نسل کوروش کبیر به قدرت میرسه و ایران میره برا انتقام 1400ساله (2870287) (alef-3)
 
بهنام
۱۳۹۴-۰۲-۱۶ ۲۲:۴۱:۱۴
دادش اصلا ترس به دلت راه نده موضوع نه عربستانه نه یمن ما اسراییلو نابود میکنیم (2872743) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۲-۱۷ ۱۱:۵۷:۱۷
هیج غلطی نمیتونن بکنن (2873908) (alef-11)
 
baser
۱۳۹۴-۰۲-۱۷ ۱۹:۵۹:۳۵
به نظر من در مقابل بمب هسته ای هیچ حرفی نمیتوان زد اما عربستان هیچگاه جرعت همچین کاری را ندارد چون از قدیم عربستان به نام کشور ترسو شناخته شده است اصلا بد به دل خود راه ندهید (2875005) (alef-11)
 
بهروز
۱۳۹۴-۰۲-۱۷ ۲۰:۴۶:۱۷
سلام
ای خدا کی باید جواب این همه ظلم عربستان به یمن رو بده ای خدا ای یاور مظلومان خودت برس به داد مظلومان یا الله.لا حول ولا قوه الا به الله (2875084) (alef-11)
 
سردار سلیمانی
۱۳۹۴-۰۲-۱۷ ۲۲:۱۴:۰۶
هموطنان عزیز باکی نداشته باشند که دشمنان ما هیچ غلطی نمیتوانند بکنند (2875196) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۶:۰۶
عربا منتظر طوفان ایران باشند (2878980) (alef-11)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۲-۲۰ ۰۸:۱۳:۰۰
مهترین دغدغه هر کشور اول امنیت اون کشور. ما هم از این قاعده مستسنا نیستیم امااگه روزی هر کشوری فرقی هم نمیکنه چه امریکا یا عربستان یا همین اماراتی های تازه به دوران رسیده به ایران حمله کنن ما کوردها تا اخرش هستیم ......فقط زنده باد ایران من (2879657) (alef-11)
 
محسن
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۰۱:۲۲:۵۶
سلام به همه دوستان عزیز اولا ایران کشور کوچیک وضعیفی نیست ایران قدرت خاورمیانه است ما در دوران هشت سال دفاع مقدس تجربه کافی کسب کرده ایم
بیگانگان اگر میتوانستن ایران را از سر راه خود بردارن خیلی زودتر از این این کار میکردن پرچم این نهضت باید بدست صاحب اصلی خود برسد هیچ قدرتی نمیتواند جلوی این انقلاب را بگیر
الهم عجل لولیک الفرج (2881578) (alef-11)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۱۴:۰۷:۵۹
ما از نسل کورشیم و داریوش و این ملت باید سربلند باشه.
ما برای دفاع از ناموس ایرانی اماده ایم (2882575) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۱۶:۲۴:۰۴
غمي نداشته باشيد (2882961) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۲-۲۱ ۱۷:۱۵:۱۳
نترسید باید مرد باشیم یانه و هم کسانی درایران باشند منتظر جنگ با سعودی باشند اگر قیرت دارین بیایین بداد مسلمانان برسید وهمین طور (2883051) (alef-11)
 
عباس عباس
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۰۰:۱۴:۵۲
والعاقبة للمتقین (2888680) (alef-3)
 
امید
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۱۲:۴۴:۳۰
اینا هنوز نتونستن برن تو یمن چون نمیتونن وضرر زیادی میدن بعدشم اینا کجاشون متحدن حمله کردن نصفشون کسیدن عقب بعدشم بخوان به ایران حمله کنن بعید نیست چون سلمان هم خنگ میزنه باید از فتنه هاشون بترسیم نه از اسلحه هاشون همین وهابیت مثل سم میمونه واسه اسلام بهترین زربه به سعودیها ایجاد تفرقه بینشونه خیلی بهتر جواب میده مثلا خوده ملتشونم میدونن سلمان سگه امریکاس (2889376) (alef-13)
 
یوسف رضیی
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۱۲:۴۷:۴۵
تا خرخره بدهکارم به بانک و مردم خدا تازه بهم پسری داده مثل ماه اگه جنگ بشه از حق الناس مردم و پسرم میگذرم میرم به جنگ عربستان تانشونشون بدم ایرانی با دست خالی چکار میکنه هر ایرانی خودش در دفاع از کشورش صدتا سردار سلیمانیه (2889389) (alef-13)
 
سید یوسف
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۲۲:۵۰:۴۴
خدا واست نگهش داره (3466579) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۱۳:۲۲:۰۷
فدایی داری حاج قاسم (2889470) (alef-13)
 
amir
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۲۱:۱۸:۲۸
آقایون بدونید که همین ارتش ایران که خیلی یا میگن فرسوده ترین ار تش جهانه در بین 50 کشور از نظر قررت نظامی 22 مه! حالا جالبتر اینجاس که همین عربستان که میگن خیلی قویه 36 مه
تازه این فقط قدرت ارتش ایران بود حالا وای به حال سپاه پاسداران که از ام 4 استفاده میکنه پ نتیجه میگیریم که عربستان از همین الانشم داغونه . هیچ پخیم نیس و هیچ غلطیم نمیتونه بکنه (2890041) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۲۳:۰۶:۵۱
از هیچ چیزی و کسی نترسید تازمانی که سپاه پاسداران داریم. کی جرات داره به ایران چپ نگاه کنه اگه جنگ شد مطمئن باشید از اون سوسولش بگیر تا چوپان دل کوه و جنگل برای حفظ ناموسش. ببین چیکار میکنند. ،ایران تنها کشوری که نمیتونی رو مردمش برنامه ریزی کنیحتی فوتبالش ، لبیک یا خامنه ای (2890147) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۲۳:۳۸:۰۹
در آینده ی نه چندان دور پرچم سیدالشهداء رو به دیوار کعبه میزنیم.انشاالله (2890195) (alef-3)
 
پیشنهاد
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۲۳:۵۶:۲۲
اگه میشه نظرات جدید رو بالا بذارین ممنون (2890217) (alef-3)
 
احمد اسلامی
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۰۸:۰۹:۰۴
چیزی که از محتوای کامنتها به ذهن متبادر میشود بیانگر این است که یک عده ترسو داریم که سعی در استهاله باقی دوستان دارند و همان اهل کوفه ای هستن که نسلشان ار دل قرنها پیش تا کنون با فرار از شداید و زندگی پشت یک فوبیای مجهول به ما رسیده!!! اینان از نسل همانهایی که در بدرو احد و نخیله و صفین کربلا با شعار لاحکم اللله پشت خنجر از پشت شدن و انگلوار به زمان ما رسیده اند و عمرعاصهای زمان یعنی همین cnn و fox اتفاقن با همینها کار دارند. ولی همشون از یک اصل قافلن که به امید خدا از همین اصل هم تسلیم اراده و غیرت و شرف ایرانو دوستان ایران میشوند. منظورم اصل تفاوت قبل و بعد کربلاست،‌ منظورم این است که اینجا ایران است نه کوفه.
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد (2890382) (alef-13)
 
آریایی
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۲۰:۵۲:۰۲
ایران هیچوقت به سراغ جنگ نمیره
خودمم خیلی دوست دارم عربستانو با خاک یکسان کنیم
اما بدونید ایران دنبال امنیت هست (2891118) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۱۰:۴۰:۵۱
به نظر من ارتش ایران بسیار قویست و ایران بخاطر مسایل سیاسی با عربستان وارد جنگ نمیشود این در صورتیست که که اگر وارد جنگ شود به راحتی پیروز است (2896729) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۲-۳۰ ۲۰:۳۲:۲۰
باسلام
تمام این قضایا توطئه آمریکا و غربه . با توجه به موفقیتهای چشمگیر ایران در اکثر زمینه های کاربردی اونا ایرانو خطری برا منافعشون در منطقه و حتی در جهان میبینن و از طرفی با توجه به توان و قدرت ایران آمریکاییها و غربیها که ملتی ترسو هستن و فقط به کشورهای فلاکت زده حمله میکنن می ترسن تو جنگ ایران خیلی از منافعشونو از دست بدن و به خاطر همین مسائل دول دست نشاندشونو که افرادی احمق و نادانند رو شیر میکنن و سعی در ایجاد جنگ نیابتی دارن . و از اونجایی که ایران ملتی باایمان و و مسمم داره و اعتقاداتشونو از خدا و ائمه گرفتن خودشونو همیشه در حال جنگ میدونن و آماده هر اتفاقی هستند و اینو ایرانیان عزیز در همه عرصه ها به جهان و جهانیان ثابت کرده در ضمن شک نکنین خدا از این ملت با ایمان محافظت و یاری خواهد کرد و نصرت از آن ملت مومن است. (2899995) (alef-13)
 
قاسم
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۰۲:۴۲:۴۵
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد مرگ بر آل سعود (2902132) (alef-13)
 
قاسم
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۰۲:۵۱:۲۰
مرگ بر آل سعود و اسرائیل وشیوخ متحد با آل سعود باید اگرجنگ شود نسل آنها را سرکوب کنیم (2902134) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۱۵:۳۸:۴۳
دوستان نترسید بخدا پیروزی با ماست چه جنگ بشه چه نشه.
ما وظیفمونه به یمنی ها کمک کنیم.
اقای بهجت (ره) میفرمودند: ظهور نزدیک است و برای ظهور اتفاقات یمن رو دنبال کنید.
بخدا امام زمان ما خیلی غریبه.دوتا لقب دارن اقا فرید و شرید یعنی بی کس و اواره.دوستان یکم درمورد امام زمان و ظهورشون تحقیق کنین.زمانی که امام زمان ظهور میکنن یمانی که در یمن ظهور میکنه نقش موثری داره.طبق روایات جنگی بین غرب و ایران صورت میگیره که یمانی اولین کمک رو به ما میکنه.دوستان همیشه در یاد داشته باشین همه چیز به خواست خدا ممکنه بنا بر روایات امام زمان با غربی ها تواقی میکنن که عمر توافق کمتر از 9 ماه است و بعد از طرف غرب به حضرت مهدی حمله میکنند توسط کشتی.طبق روایات خدا به کمک یاران مهدی میاد و غربی ها کشته خواهند شد.
عزیزان مواظب باشین منظور از عربستان عرب ها نیستن منظور ما آل سعود کثیف هستش
من کسی نیستم ولی مطمعن باشید ما هیچوقت از خارج ضربه نمیخوریم خدا اونروز رو نیاره که ما همدلی و یکسانی در میانمان نباشد. پیشنهاد میکنم کلیپه 7 دقیقه تا تل اویو رو ببینید.
امسال مراسم نیمه شعبان بسیار بسیار مهمه لطفا در این شب همه توبه کنیم و گناه نکنیم بسیار برای ظهور منجی دعا کنیم
بخدا من سنم از اونی که شماها فک میکنید کمتره ولی لازمه یکم اندیشه کنید
چرا شهرهای عراق سقوط میکنند چون اونها رهبر ندارن ما رهبر فوق العاده خوب و باهوشی داریم و من که واقعا به ایشون ایمان دارم
باز هم میگم مواظب باشیم امامون خیلی تنهاس حتی خیلی ها اسم واقعی حضرت رو نمیدونن
البته روایت داریم در دوران غیبت نباید اسم اصلی ایشان به کار بره.
یا حق (2903019) (alef-13)
 
استاد دانشگاه
۱۳۹۴-۰۵-۲۸ ۰۲:۱۰:۲۶
دوستان هی‌ دفاع از ناموس دفاع از ناموس می‌کنن...اگه جنگی بشه با عربستان دفاع از یمنه نه دفاع از ناموس...به نقشه یمن و منطقه نگاه کنید ...یمن جزئی از شبه جزیره عربستانه ... باید به عربستان حق داد که نسبت به اتفاقاتش حساس باشه ..ما چرا باید از یک گروه در یمن حمایت کنیم که کشور بگیرن ؟؟؟ اگه بهشون ظلم شد ما نباید ساکت باشیم قبول!!! اما وظیفه داریم بهشون کمک کنیم که حکومت بکنن؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟ ..چون شیعه هستن؟؟؟؟...این فرقه گرایی نیست؟؟؟؟ ..مگه بقیهمسلمان نیستن؟؟؟ ؟ خوب بقیه هم مسلمانانن ..یعنی‌ شیعه و سنی اینقدر باهم فرق دارن؟...دوستان این دفاع ناموس نیست دخالت تو یک کشور دیگست و اگر جنگ بشه ...به گردن کسیه که دخالت کرده... (3124249) (alef-13)
 
علی سنتوری
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۱۹:۴۲:۰۰
الهم عجل لولیک الفرج..باریک الله به همتون جوونای ایرانی که با هر سلیقه ای که دارید اینجور وقتا مثل شیر پای شرف و ناموس ایرانی می ایستید.. آمریکا از اینمون میترسه...ما شیعه حضرت امام حسینیم ..لبیک یا حسین ع (2903446) (alef-13)
 
خراسان
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۶:۲۴:۵۰
من اجازه نمیدم کسی جرات کنه نگاهچپ به کشورم کنه منتظر فرمان رهبرم هستم و تا پای جانم ایستادم لبیک یا حسین (2908359) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۲۰:۲۴:۵۲
لبیک یا حسین (2909004) (alef-3)
 
سعید
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۲۱:۴۴:۵۱
عربستان ماله ایراته اگه جنگ بشه ان شاالله عربستان بگیربم همه کشورها از ما حساب میبرند و من از این بابت خوشحالم که روزی عربستان بشه خاک ایران (2909191) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۲۲:۵۱:۱۴
عربستان هیچ موقت جرات حمله ندارد زیرا با ازکار افتاد نیروگاهها فلج خواهند شد (2909392) (alef-3)
 
سیدمحمودتقی زاده
۱۳۹۴-۰۳-۰۸ ۱۰:۳۴:۳۲
باسلام و عرض ادب
به نظر من با هوشیاری ایرانیان مسلمان وباغیرت و اتحاد تحت رهبری مقام معظم رهبری ازاین توطئه های دشمنان قسم خورده عبورخواهند کرد فقط باید دقت کنیم تحت تاثیر دغل بازی دشمنان روبروی یکدیگر قرار نگیریم
رحما بینکم اشدا علی الکفار (2922482) (alef-3)
 
پوریا
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۰۲:۰۵:۲۵
وای اگر جنگ شود.وجدانم بم فتوا میده از ناموس،خاک،آرمان و ارزش و باورهام دفاع کنم جونم کف دستم باشه تا اینکه جلوی اعراب گردن کج کنم.
دین ندارم
اقام حسین گفت آزاده باش (2924223) (alef-13)
 
سیدمحمد تقی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۴۶:۱۹
برا دران بیا یید تما م ا ختلا فا ت کنا ر بگذ ارید و جا معه ا یر ا نی ید و ا حد با شند و همگی بر یسمان الهی چنگ بزنند سعو دی وپد ر سعو دی هم نمی تو ا نت به ا یر ان حمله کند (2927435) (alef-13)
 
مجتبی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۵۸:۲۱
سلام -مطمن باشیداگرعربستان باایران درگیرجنگ نظامی بشه درعرض چند روز نابود میشه ومتحداش مثل امارات و قطرازصفحه جغرافیا حذف میشن.من منتظرم تا اعلان بسیج عمومی جهت جنگ بشه تابه عنوان داوطلب واردجنگ بشم. (2927655) (alef-13)
 
Azerbaycan
۱۳۹۴-۰۳-۱۲ ۲۲:۵۴:۱۷
اینجا ایران هست دشمنانمون هیچ غلطی نمیتونن بکنن آذربایجان هزاران باکری باغیرت دارد که چشم دشمنان را کور میکنیم.آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی (2936078) (alef-13)
 
حزب ففط حزب علی رهبر فقط سیدعلی
۱۳۹۴-۰۳-۱۲ ۲۳:۰۵:۰۱
ما ملتی نیستیم که بنشبنیم تماشا کنیم قدرت های پوشالی مادی که از درون کرم خورده و موریانه خورده اند ملت استوار و پولادین ایران را تهدید کنند.ما در مقابل تهدید تهدید میکنیم (2936094) (alef-13)
 
مرتض
۱۳۹۴-۰۳-۱۸ ۱۸:۰۰:۱۵
ما امدیم واز هیچ کشور یا گروهی نمیترسیم (2949124) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۰۱:۵۲:۳۳
شكمشون رو سفره ميكنيم (2950132) (alef-3)
 
سيمين جعفرى
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۱۶:۵۶:۵۱
كوچيكتر از اين حرفا هستند (2951634) (alef-13)
 
عرب
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۲۱:۲۹:۲۶
نگران نباشید عربستان فقط ژست نظامی داره مثل طبل تو خالی میمونه (2952231) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۲:۲۴:۱۷
از نظر نیروی هوایی اصلا حرفی برای گفتن نداریم .رجز نخونید (2956233) (alef-3)
 
n.s.
۱۳۹۴-۰۳-۲۶ ۱۶:۴۰:۲۸
خدارو شکر بین مون واهمه نیست
بین ما و ولی فقیه مون فاصله نیست
رهبرمون سید علی خامنه ای ست (2970378) (alef-13)
 
جنگ جو
۱۳۹۴-۰۳-۲۶ ۱۸:۴۳:۵۹
مثل جنگ ایران وعراق خودمان پیروزیم هیچ شکی نداشته باشید (2970625) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۰۲:۰۲:۵۲
مااصلحه ای به نام ایمان به خدا داریم که ازهزاران بمب اتمی فراترایت.الله نگهدارتمام مسلمانان جهان. (3005817) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۰۰:۴۳:۵۷
این بار به خون خواهی شهیدان 8 سال و به خیانت سعودی ها و زیر سوال بردن اسلام عزیزمبارزه خواهیم کرد به فرماندهی کل قوا مقام ارشد والا حضرت خامنه ای تا به جهانیان نشان دهیم که ما اهل کوفه نیستیم امام تنها بماند جان مان فدای رهبر خاک وطن .الله اکبر (3013460) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۷ ۲۲:۲۱:۱۸
عربستان حمله کنه سر یک ساعت بر میگردن به زمان قبل عصر صنعتی. (3052588) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۱۴ ۰۳:۴۴:۰۰
یا علی گفتم عشق اغاز شد عشق ما شهادت ولی به دستور امام زمان یا امام زمان ضهور کن که هیچ فرماندهی به جز شما نمی تواند دست دیوانگان حسین ع را باز کند لبیک یا علی (3015792) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۴ ۱۱:۰۱:۲۸
ایران کشور دلیران ! امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند مرگ بر آمریکا (3142800) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۲:۵۳:۵۲
خدا رو شکر که غیرت دارم
مثل بعضیا که پیام گذاشتن به قدرت ایران اسلامی شک و توهین می کنند نیستم
در جواب اون دوستان اگه عربستان به ایران تعرضی کند بی شک ما نما ز ظهر را در بقیع می خوانیم و سر از تن ان پادشاه وهابی کثیف بر خواهیم داشت (3165903) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۶-۱۶ ۰۲:۵۱:۵۴
کشورای عربی خلیج فارس مگر اینکه دیوانه شده باشن بخوان با عربستان وارد جنگ ایران بشن. دوتا موشک بخوره تو برجا و ساختموناشون کل اقتصادشون به باد میره.اینا عافیت طلب تر از این حرفان. عربستانم حکومتش افتاده دست چندتا جوون خل و چل. به امید خدا دارن گورشونو با دستای خودشون میکنن. (3168481) (alef-13)
 
پیروز
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۴:۲۱:۳۸
درود بر دوستان...
به نظر بنده این جنگ هیچ گاه شکل نخواهد گرفت!
به چند دلیل
ابتدا اینکه تجربه جنگی ایران خیلی بیشتر از عربستانه دوم اینکه ایران طبق آمار کمی و کیفی ارتش منظم تری داره نسبت به اعراب
سوم اینکه ایران به غیر از ریاض هیچ شهری رو نمیتونه بزنه چون امکان مذهبی اسلام در اون شهر واقع شده.سوم اینکه اطمینان داشته باشید کشورهایی مانند روسیه و ترکیه در این جنگ احتمالی حتما متحد ایران خواهند بود چون اگر یک اپسیلن درصد عربستان پیروز بشه تعادل منطقه برهم میخوره و 28 کشور که در اتحادیه عرب هستند زبونشون مقابل تنها کشورهای قدرتمند غیر عرب منطقه یعنی ایران و ترکیه دراز میشه.و عربستان کاملا اینو میدونه...
فراموش نکنیم ایرانیان هنوز توی دلشون دوست دارن انتقام جنگ 1400 سال پیش که قادسیه نام داشت و ایران به دلایلی جنگو واگذار کرد رو بگیرن فکر می کنم انگیزه ایرانیان بیشتره و در آخر اینکه واقعا دیگه همه به قدرت بسیار بالای سپاه ایران پی بردند در کنار اون تازه ارتشم هست!بنده به شخصه فکر میکنم ایران به درجه ای از قدرت رسیده که میتونه همزمان با 5 کشور عربستان عراق بحرین امارات و قطر بجنگه.بهد از ضعف قاجار و پهلوی این اوین باره که بعد از چند صد سال ایران به قدرت نظامی بالایی دست پیدا کرده.افتخار میکنیم به قدرت سپاه ایران و البته شجاعت شیر مردانی چون سردار قاسم سلیمانی....آقا قاسم به تنهایی خیلی از معادلات منطقه رو بهم زده...پیروز باشد. (3172641) (alef-13)
 
فرانک
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۶:۲۹:۴۴
جناب پیروز ممنون از تحلیل شما وا طلاعات تاریخیتون.
قاسم رو خوب اومدید. (3172950) (alef-13)
 
آتنا
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۱۶:۱۵:۴۸
بسیار عالی... جناب پیروز
اطلاعات تاریخیتون عالیه ... اما میشه بیشتر توضیح بدین! (3175309) (alef-13)
 
مرد
۱۳۹۴-۰۶-۳۰ ۲۳:۰۲:۵۴
داداش ماوبچه های قلعه حسن خان برای عربستان ومتحدهاش بس هستم اگه نیاز به تدارکات داشتیم بچه واوان با وانتش برامون تنقلات میاره جنگ با عراب مثل یه بازی برامون خیلی انسانی (3203988) (alef-13)
 
فرمانده ارتش صلح جهانی
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۱:۵۳:۱۰
دوستان رضاه شاه زمان قبل از جنگ جهانی گفت ما ارتشی منظم داریم و جلوی هر نوع تهدیدی می ایستیم کل ارتش رضا 120 هزار نفر بود و تعداد هندیهای مستعمر انگلیس بالای چن میلیون و اینکه از عراق و خلیج فارس و پاکستان و افغانستان به کشور حمله شد و رضا نتونست کاری کنه.ببینید در صورت درگیری با عربستان مسلما جنگ بین این دو کشو نیست،جنگ شیعه و سنی تو مقیاس وسیع اتفاق می افته،ینی حمله افغان ها و پاکستان هسته ایی امارات ابوظبی قطر بحرین عربستان اردن اسراییل مصر و کشور های افریقایی خواهد بود و مسلما ترکیه هم چون سنی مذهبن با اوناست و از درون هم سنی ها تحرکاتشون شروع میشه این جنگو ساده فرض نکنین. (3212975) (alef-13)
 
امید
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۹:۳۳:۴۶
سلام باید تمام مسلمانان جهان دست به دست هم بدن و آل سعود را صحنه روزگار محو کنند تنها را همین است (3213446) (alef-3)
 
آرمین
۱۳۹۴-۰۷-۰۶ ۰۸:۵۷:۰۲
دوستان عربستان هیچ غلطی نمیتونه بکنه ولی شک نکنید به زودی ایرانو خواهد زد ،شک نکنیییییید !!!!!!
با هواپیما ها و موشک های خریداری شده از امریکا
به زودی خواهد زد
این وسط فقط مردم ایران بیچاره و آواره و خونه خراب میشن
جنگی که هیچ برنده ای نداره به جز اسراییل ولی مردم بازنده هستن
پسر سلمان کامل عقلشو از دست داده و الان مثل یک حیوون وحشی شده
از یک حیوون وحشی چه توقعی دارید؟ حیوون وحشی جز پاره کردن و چنگ انداختن هیچ کاری نمیکنه
آماده باشید که حمله نزدیکه (3218601) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۶ ۱۲:۵۱:۰۱
لطفا مسخره ی عربها نکنید شما ک این همه ادعاتون میشه مگه نمیدونید ک هموطن عرب دارید ک مقدار قابل توجهی از شهدامون هستند و برای دفاع این خاک و بوم جونشون و,خانه وکاشانه شون رو فدا کردن (3219265) (alef-13)
 
فرزاد
۱۳۹۴-۰۷-۰۶ ۱۳:۰۳:۴۶
ایراان که اصن عربستانو جزو دشمن به حساب نمیارن عربستان مثل چیندتا پشه میمونه با دویست نفر و‌با دست خالی میشه عربستانو گرفت . (3219295) (alef-13)
 
یا لثارات الحسین
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۲:۱۸:۴۲
دوستان ایران الان چهرمین قدرت موشکی جهانه و بهترین سلاح هارو داره الانم حرف اولو تو جهان موشک ها میزنن ایران الان فقط از همدان میتونه عربستانو نابود کنه بقیه استان ها پیشکش به قول سردار سلیمانی اگه اقا اجازه بده نماز ظهر و عصرو تو داخل کعبه میخونیم این در حد سخن نیست ما نیرو هایی داریم که دنیا هم میدونه گشوری مثه عربستان به قول فرمانده ارتش که گفتن تهدید عربستان مثه اینکه که پسری به باباش بگه میزنما ما به منزله بچکی و شوخی میزاریم این حرفو و اگه جدی باشه اونوقت دیگه تو شوخی شوخی جدی میشه و کار دسستشون میده دورد بر رهبر و سردار سلیمانی و همه عزیزانی که روز و شب ندارند برای امنیت کشور به امید ظهور آقا ولی عصر (عج) یکی از سربازان کمنام امام زمان (3226045) (alef-13)
 
فدایی رهبر
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۴:۱۱:۱۱
ما جوانان بسیجی نه رهبر و نه حاج قاسم را تنها نمی گذاریم.لبیک یا خامنه ای (3226741) (alef-3)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۴:۱۴:۳۹
فرصت خوبی برای شهادت درراه خدا است (3226766) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۴:۴۰:۵۵
حالا روسیه این وسط دنبال چیه..چی میخواد.. (3226948) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۵:۲۱:۴۱
ایران تو 72ساعت صافش میکنه (3227163) (alef-13)
 
سید عباس عطایی
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۹:۰۶:۵۰
خدارو شکر اینقدر قدرت رو داریم که رودرویه عربابجنگیم شکست نخوریم عرب ها والسعودجرعت حمله رو ندارند (3227859) (alef-13)
 
مبثم
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۲۳:۰۳:۰۶
هرکس به ظهور نرسه ضرر کرده پس همه تلاش کنیم ظهور محقق بشه ..

ال سعود همان ال سقوط است ما هم مردمان زمان ظهور..یقین دارم. (3228311) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۲۳:۵۷:۰۸
اونوقت که سربند لبیک یا خمینی بستیم اونجوری شد
وای به حال ال سعود که سربند لبیک یا خامنه ای ببندیم
اللهم احفظ قاعدنا خامنه ای (3228423) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۰۰:۳۷:۱۰
من زیاد از این نظام خوشم نمیاد ولی بدجور هوس کردم این عربای لجنو از بین ببرم همشون اشغالن اصلا از مرگ نمیترسم چون بالخره ادم یه روز میمیره بهتره با سر بلندی بره پیش خدا (3228489) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۰۸:۴۷:۲۸
باسلام
از اينكه مي بينم مردم كشورم و بالاخص جوانها بسيار شجاعانه با بحث جنگ احتمالي ايران وعربستان برخورد مي كنند خرسند هستم (3228984) (alef-3)
 
امیرپارسا گلزاده
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۳:۱۷:۳۰
به جان ناموسم اگر جنگ یشه همشون رو با خاک یکسان میکنیم
لبیک یا خامنه ای (3229699) (alef-13)
 
مرتضی
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۰:۲۶:۴۵
فرصت خوبی برای نابودی دشمنان اسلام و کندن ریشه ی وهابیت است. چون وهابیت هم دشمن اسلام است و خوارج زمان ماست .لبیک یا خامنه ای . (3230364) (alef-13)
 
A l i
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۱:۳۳:۰۶
اگه جنگ بشه جوری مينجنگيم كه سرها از بدن جدا بشه (3230443) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۲:۴۴:۵۶
بنظرم اگه جنگی بشه به این راحتی هام نیس که میگید،ارتش پاکستان هم ازلحاظ نفرات بالاست هم قدرت نظامیش زیاد،البته بازم پیروز نمیشن اونا اماکشور ماهم داغون میشه،درضم اگه جنگ راه بیفته ازداخل هم جنگ شروع میشه یعنی داعش یاگروههایی شبیه اون جنگ داخلی راه میندازن،واین خیلی خطرناکه،درهرصورت بلاخره دیریازود جنگ در میگیره،ماهم کم نمیاریم ،شیعه ،ایرانی،زیر پرچم ولایت پیروزه (3232554) (alef-13)
 
ایرانی .محب علی
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۱۷:۲۴:۱۶
درود بر حضرت بقیه الله .ودرود بر جانشین بر حقش سید علی خامنه ای .......اگه عربستان و اسراییل جرات حمله به ایران رو دارند .ما ایرانیا با تمام وجود اون ها رو نابود میکنیم.......قادسیه دیگه تکرار نمیشه.....یا حیدر کرار علی (3234771) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۲۲:۲۹:۴۳
هر جنگی خسارات خودش رو داره ما اگه با سیاست عمل کنیم میتونیم جنگ رو تو یمن نگه داریم و اونجا پیروز بشیم. (3235350) (alef-3)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۰۱:۰۴:۰۹
در جبهه حق و باطل حق همیشه پیروز است...با حق باشید..... چون حق خداست......... (3235634) (alef-3)
 
مسعود
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۰:۰۸:۲۱
باسلام
به حرمت خون شهيدان و تا آخرين قطره خون نمگزارم يك نفر يگ نگاه چپ به خاك مملكت اسلامي مان ايران و به ناموسمان كند. به دشمن ستمگر بگوييد ما از نسل شيران و ببرانيم (3236217) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۳:۰۷:۳۹
6
ما لرها اگر جنگ بیفتد همه می اییم ناموس عرب ها رو میگاعیم هیچ کشوری در برابر ایران نمیتواند غلطی کند ایران همه غیرتی ان وای اگر رهبر حکم جهادم دهد (3236813) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۳:۳۶:۲۱
باسلام
من ایرانیم .
کاری با اختلاف بین مسلمین ندارم.
رزم دیده نیستم ولی از جنوب شهرم وچیزی دارم که فقط یک ایرانی ازاون خبر داره.
آهای اهل اعرب بدونید که من علمدار عباسم وای به روزی که خشم ما ما ما ......
گریبان گیر شما شود . نداریم از کسی کینه ولی اون شتوری که شما دارید ما کینشو داریم بپا بپا جوجه عرب تازه سوار شدی بپا زود نیای پایین چون ما
همه از سپاه قدسیم و سردار پشت ماس به احترام سردار ملخ خورا خبر دار. (3236896) (alef-13)
 
مجتبی
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۹:۴۹:۲۸
عربستان به خاطر قدرت اقتصادی و سلاح هایی که خریده و از همه مهم تر پشتیبانی امریکا خیلی گستاخ شده. و فکر میکنه هر قلطی که بخواد میتونه بکنه.ماز از جنگ با سعودی های کثیف باکی نداریم و برای سرفرازی و اقتدار ایران جانمان را فدا میکنیم (3237607) (alef-3)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۰:۱۰:۳۹
من به عنوان یک ایرانی میگم اگه این بار هم جلوی این سعودیها کوتاه بیایم مطمئن باشید دیگه پیش خودشون فکر میکنن که ایرانی .......
....اون وقت کارای بدتر از این سرمون در میارن (3237640) (alef-3)
 
nila
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۰:۱۷:۳۰
عربستان نمیتونه ماشین بسازه چه برسه به بمب اتم😯اینا همش تهدید الکیه مردم استوار باشید . زنده باد میهن گرانقدر (3237655) (alef-3)
 
ali
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۱:۴۹:۲۹
درود بر قاسم سلیمانی (3237847) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۱:۵۳:۰۵
زنده بادایران وایرانی امیدداریم که جنگ میان ایران وعربستان بی افته تااین عرب های کاسه لیس روسرجایشان بگذاریم روزاول جنگ یعنی نشان دادن ایرانی به دنیاست تا دنیاایران را یک کشور الکی نبینن لبیک یا خامنه ای (3237856) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۱:۵۷:۵۶
لرستان اماده به فتح عربسان وای اگر خامنه ای حکم جهاد دهد عربها که هیچ دنیا نتواند جوابم دهد (3237864) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۲:۰۰:۱۷
به امید خدا ویاری اقا عربستان به زودی میشود خاک ایران ایرانی یعنی گوش به فرمان امام خامنه ای (3237869) (alef-3)
 
فرذین
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۱۳:۲۴:۰۱
بذار حمله کنن تا این وهابی ها رو تیکه تیکه کنیم. زمانه جنگ ایران هشت سال جلو دنیا وایستاد این سگ ها که چیزی نیستند (3239613) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۲۳:۱۷:۲۶
تا اونجا که من میدونم جنگ چیز مخربیه .... با جنگ مخالف صد در صد هستم ..
ولی در کل تاکتیک های نظامی تغییرات زیادی داشتن ...
تا اونجایی که من اطلاع دارم تاکتیک های نظامی ایران بروز هستن . از نظر تجهیزات هم خوب هستیم ... یکی از کراشناسان ناتون میگفت ایران تنها کشوری توی خاور میانه هست (به جز اسرایل) که تمامی استاندارد های یک کشور عضو ناتو را دارد .
خالا مطمعن نیستم این شرور پخش کردن توی نت یا واقعا" همیون گفته . به هر جال بعضی از خبر گزاری ها مطلب هارو میپیچونن ... (3241098) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۲:۲۱:۴۵
انقدر کوتاه فکر نباشین . جنگ به نفع مانیست.ایا نباید هیچوقت رنگ خوشی و اسایش و ببینیم.الان موقع جنگ جهانی سوم نیست و پیروز این جنگ امریکاست که خاور میانه و به جون هم میندازه. (3242151) (alef-3)
 
shahab
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۱۰:۰۹:۲۶
تورو خدا جنگ و شروع کنید . خواهش می کنم (3246278) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۱۷:۲۲:۵۲
حمله (3248598) (alef-13)
 
عرب خوزستان
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۱۰:۵۴:۵۰
من یک ایرانی هستم و به یاری خدا و امر ولی مسلمین اماده هستیم تا در راه خدا و وطن خون خود را نثار کنیم . ایران سرای شیران (3249670) (alef-3)
 
سرباز وطن و مولا
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۸:۲۸
دینم اسلام محمدی,فرقه ام شیعه علی,جدم کوروش,رهبرم سید علی,به خدایی که هفت آسمان و زمین تحت اختیار اوست سوگند که هیچ گاه نخواهم گذاشت ایران به دست هیچ وهابی یا بهایی یا یهودی بیافتد.
هیچ احدی در منطقه در برابر این وطن هیچ غلطی نمیتواند بکند.ما همان کسانی هستیم که به دنبال دین خواهین رفت حتی تا ثریا.ما همان کسانی هستیم که تا آخر جهان با پیامبر خواهیم بود.ما همان کشور امام زمان و ائمه اطهار هستیم.ما اهل قمی هستیم که برای قائم خود قیام میکنیم.برادران و خواهران بدانید هیچ احدی قدرت دست درازی به کشور پیامبر را ندارد. (3258938) (alef-13)
 
م
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۱:۳۶:۱۵
من به هیچ گرایش و آیینی متمایل نیستم و فقط در قاموس زندگی ام به این جمله ایمان دارم که ایران سرزمین پدری مان میباشد.از هر قومی که باشیم چه ترک و چه فارس و چه عرب و چه لر و چه بلوچ و چه گیلک و...تا آخرین قطره ی خونمان نخواهیم گذاشت میلیمتری از خاک پاک وطن تحت اشغال هیچ اشغالگری در بیاید. اینجا ایران است. سرزمینی که مردمانش با تمامی مشکلات و اختلاف سلایق عاشقانه خاکشان را میپرستند.زنده باد ایران و زنده باد ایرانی و جاودان باد پرچم سه رنگ کشورم. (3262353) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۳:۴۲:۲۹
مرگ بر سعودی (3271894) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۱۲:۵۴:۲۵
ومن اماده ام رهبر ارپیچی زن تو گردان امام جعفر سمنان (3273750) (alef-3)
 
مجید
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۱۲:۴۵:۵۵
ما از تجربیات جانبازان دفاع مقدس استفاده می کنیم .در ضمن در کشوری که اقایمان امام زمان است و37 سال از برکات اسلام فیض برده ایم در مقابل کفر مبارزه می کنیم تا همه جای جهان عدل وداد حکمفرما شود. (3275438) (alef-13)
 
دوستدار انقلاب و اسلام و ایران
۱۳۹۴-۰۸-۰۱ ۱۳:۰۴:۴۴
همه ما باید اینو بدونیم که کشور های غربی هیچ یک از کشور های مسلمان رو دوست ندارن اونا میخوان ما مسلمانا چه شیعه چه سنی همیشه مشغول جنگ باشیم خواست اونا ویرانی کشور های مسلمانه
برای مثال قدرتی مثل عراقو نابود کردن به خدا این نامردا میخوان همه ی کشور های مسلمانو تجزیه کنن (3276587) (alef-13)
 
یه دوست
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۱۰:۲۲:۱۸
واقعا از بیانات دوستان و هموطنانمان لذت بردم . با تشکر (3279925) (alef-3)
 
شمس الدین
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۱۳:۳۲:۲۶
ایران قويه (3280521) (alef-3)
 
عنایت
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۱۹:۱۸:۱۶
جنگ به نفع هردو طرف نیست فقط بیگانگان نفع میبرند (3303707) (alef-13)
 
میثم آ
۱۳۹۴-۰۸-۱۶ ۱۷:۳۴:۲۱
ما هنوز منتظر اذن رهبریم (3305680) (alef-6)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۱۴:۲۶:۲۳
فقد کافیست رهبر عزیزمان اشاره کند عربستان نابود میسود من پلیس افتخاری ام (3444756) (alef-3)
 
سرباز سید علی
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۱:۲۴:۰۷
تا خون در رگ ماست امام خامنه ای رهبر ماست تا آخر ایستاده ایم (3452029) (alef-3)
 
جمیل
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۴:۳۲:۲۴
مرگ بر آل سعود

لبیک یا خامنه ای

جانم فدای رهبر (3452377) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۵:۱۵:۳۸
ایران پیروزه جنگه اما به به شرط که امریکا از عربستان حمایت نکنه وگر نه ایران نابود میشه. (3452461) (alef-3)
 
علی فرجزاده چهاربرج
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۰۹:۵۳:۳۶
عربستان عددی نیست؟ (3453874) (alef-3)
 
محمودیان
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۱۰:۵۳:۴۶
ایران کنونی صدها بار قدرتمندتراز 27 سال پیش است مسلما اگر جنگی صورت گیرد قدرتهای عرب و هم پیمانان ضعیف ال سعود توان مقابله با ایران را نحواهند داشت و در عرض چند ماه کشورچه های عربستان بحرین قطر و امارات با خاک یکسان خواهند شد (3454084) (alef-1)
 
من ایرانی شجاع و در هم کوبنده ی متجاوزان به خاک پااااااااااک ایران
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۵:۰۳
موافقم باهات. گرچه آمریکا و انگلیس و مصر از عربستان حمایت میکنن ولی ایران با ساخت موشک های قاره ای و پر بودن تمام انبارهای مهمات و قدرتمند شدن سپاه و ارتش و تجربه جنگ با عراق کاملا توانایی اینو داره که تمام کشورهای عرب نشین منطقه و از جمله عربستان و مصر و متحدانش شکست قطعی بده گرچه اون موقع هم آمریکا مثل اواخر جنگ جهانی دوم وارد میشه میبینه عربستان و مصر شکست خوردن ایرانم ضعیف و خسته شده به اسراییل چراغ سبز حمله به لبنان میده و فلسطین و لبنان برای همیشه از نقشه حذف میشن و همه چیو به نفع خودش تمام میکنه... ایرانم برمیگرده دنبال بازسازی ویرانه های جنگ و باز سی چهل سالی ارامش حاکم میشه تا ببینیم دوباره چی میشه.... (3469081) (alef-13)
 
آرش
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۱۰:۵۴:۳۶
الان که دارم تایپ میکنم کلا در حال خنده ام
سال60 کل دنیا یه طرف بودن ما یه طرف دستمون خالی بود با جونمون از این مملکت دفاع کردیم 8سالی که یادآوریش غرور آفرینه
حالا عربستان و کشورهای حاشیه نشین که گول حرفای قشنگ امریکا رو خوردن قصد جنگ با ایرانو داره.واقعا جرات میخواد ایرانو تهدید کردن ولی امیدوارم جرات اینم داشته باشه عواقب حرفاشم ببینه.ممنونم (3454086) (alef-1)
 
reza
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۱۹:۳۵:۱۷
من که میگم شلوغش کردن جنگی نمیشه ایشالله 14 سالم (3455596) (alef-3)
 
علی اصغر
۱۳۹۴-۱۰-۲۲ ۱۵:۰۲:۵۰
ما فقط از آقا اذن میخایم تا سرسعودی ها بلایی بیاریم که مرغ های آسمون به حالشون گریه کنن.وای اگرخامنه ای حکم جهادم بدهد...✊ (3463089) (alef-13)
 
محمد هادی
۱۳۹۴-۱۰-۲۲ ۱۹:۳۶:۵۵
به نظر من همه ی این ها برای تحریک ما ایرانی ها به جنگ است.
واما هدف آنها از این کار چیست قطعا کشتن مسلمانان اران است
رهبر ما حوواسشون به همه چیز هست (3463589) (alef-13)
 
توحید احساانی
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۴:۴۶:۵۷
من توحید احسانی از شهرستان بستان اباد دوستان مطمعن باشید من اگر وارد خاک عربستان بشم تنها میتونم کل ارتش عربستان و شکست بدم پس بحثو تموم کنید (3465439) (alef-13)
 
حسن شاهی
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۰۸:۰۰:۳۸
هیچ جنگی عاقبت خوبی ندارد پس باید با سیاست سرهمه اشون شیره مشت نه جنگ راه بندازیم (3466994) (alef-13)
 
......
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۰:۰۸:۰۲
عربا فقط جنگ ميشناسن متاسفانه (4485773) (alef-11)
 
شکست ناپذیر
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۱۱:۴۹:۳۰
سلام منم اودم نظرمو بگم اونا هیچ غلطی نمیتونن بکنن اونا اگه میتونستن تاحالا...خود امریکا ازسایت فور دو ما مث سگ میترسن فقط همشون بلدن واق واق کنن ما دو تا ایران داریم یکی ایران یکی سردار سلیمانی اونم اومده میگه من اومدم از خودم قویتررا رو نشون بدم ببین حالا چه بشه (3467376) (alef-13)
 
علیرضا شعبان
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۲۱:۵۴:۱۸
عربستان نمی تواند تسحیلات سبک مثل کلاشینکف را منتاج کنند می تواند بمب اتم بسازد (3468199) (alef-11)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۱۱:۵۲:۳۸
دوستان سلام.1- هيچ جنگي نبايد بين مسلمانان اعم از شيعه-سني-وهابي رخ بده.2- كمي هم بايد به كارهاي خودمون نگاه كنيم.مي خواهيم هلال شيعي درست كنيم. بيخ گوش عربستان يه گروه شيعه سركار مياريم تا براي عربستان تهديد باشند.خوب كشورهاي سني نشين براشون حساسيت درست ميشه.آيا ما با اين كارمون منطقه رو تحريك نمي كنيم. (3487054) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۱:۳۳:۲۶
اگرعربستان به ایران تعرضی کنددرهای جهنم رابه روی خود گشوده است،،اماده ام تا جانم را فدای میهنم کنم،،،پاینده ایران (3528331) (alef-13)
 
خادم الشهدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۱ ۱۱:۰۰:۵۷
با سلام.وظیفه شرعی و عرفی هر ایرانی هستش که از جان و ناموس مملکتش دفاع بکنه.هرکسی با هر اعتقادی که داره باید برای دفاع از وطنش جانش رو در کف دست بگیره و با دشمنان این آب و خاک مبارزه کنه.ان شا الله .یاعلی (3620660) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۲۲:۲۹:۵۵
اگر جنگی بین ایران وعربستان سعودی پیش ایدمطمعنا ایران پیروز نبرد خواهد بود ولی اگر کشورهای دیگر وارد این جنگ شوند تا ابد این جنگ تمام نمیشود چونکه با توجه به پیشرفت ایران در سلاح سازی وپیشرفت سلاحهای جهان هیچ کشوری حاضر به کوتاه امدن نخواهد بود ودرنتیجه با حمله کشورهای اروپای به خاورمیانه باعث نابودی کلیه زیرساختهای تمامی کشورهای خاورمیانه خواهد شدوایران اولین کشوری خواهد بود که تمامی زیرساختهایش با خاک یکسان میشود ولی ما درمقابل زورگویان وتجاوزگران با تمام قدرت خواهیم ایستاد وهرکشوری که به ایران تعرض کند کاملا نابودشان میکنیم وحتی از بمب هسته ای انها هم نخواهیم ترسیداگرکوتاه بیاییم مطمعننا بادستهای خودمان کشوروناموسمان را ازدست خواهیم داد (3673350) (alef-13)
 
مینا
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۲۳:۵۰:۴۸
ما همیشه اماده هستیم .عربستانو همراهاشونو ناد میکنیم .شک نکنید (3673434) (alef-3)
 
پارس ایران
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۱۹ ۱۳:۲۵:۵۰
در جنگ ایران و عراق که ایران تحریم بود و همه به صدام کمک میکردند ایران با نیروی که داشت بدون هیچ حمایتی در برابر عراق بهتره بگم در برابر کل دنیا به مدت هشت سال بدون هیچ سلاحی تنها با همان ارتش و قدرتی که داشت مقاومت کردیم نذاشتیم حتی یک مشت ا ز خاک ایران برداشته بشه ، چه برسه ب الان که قدرتی بینظیر با حمایت روس ها و آمریکا داریم ، عرب ها همیشه در مقابل پارس ها کم میاوردند (3747366) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۰ ۰۸:۳۸:۳۹
با سلام خدمت دوستان بنظر ماآذز بایجانی ها فقط فقط دکتر احمدی نژاد هس که میتونه به وضعیت های نابسامان سامان دهد مواظب حرفهاتون باشید دکتر ازهمین حالا تایید شده ملت هست میزان رای مردم هس نه شما (3748656) (alef-3)
 
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۳:۳۷:۳۹
تا اخرین نفس میجمگیم عربستان با 25میلیون جمعیت با ایرانی که79میلیون جمعیت داره.باخاک یکسانشون میکینیم. این عرب ها اگه قدرتشو داشتند تا الان به ایران حمله میکردند
امریکا که جز ابر قدرت های جهان هست میترسه به ایران حمله کنه اینا که دیگه یه لاش خوری بیشتر نیستند (3780504) (alef-13)
 
khakhs
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۸:۴۸:۴۹
دوستان کشورهای غربی امریکا و اسراییل با ایران هراسی قصد فروش سلاح به کشورهای عربی را داشته و دارند از طرف دیگر روسیه و چین هم با فروش اسلحه به ایران دارند همه رو بازی میدن داعش و جنگ سوریه و عراق رو هم برای فروش سلاح درست کردن اینا همشون دستشون تو یه کاسه هست (3852827) (alef-13)
 
فرهاد
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۰۴:۵۳:۲۸
لعنت بر ال سعود دوستان اينو يادتون باشه همه ال سعودي هارو له ميكنيم (3942785) (alef-3)
 
عمو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۰۵:۵۰:۰۵
خداراشاکرم خیلی ...نظرهای هموطن های عزیزوخوندم وخداوندراسپاس که وقتی چندتابزدل می بینم چندتامردهم می بینم بقول یکی از عزیزیان که گفته بودزمان جنگ صدام ازاین وطن فروشها هم زیادبود (3968385) (alef-13)
 
عاشق رهبر وناموسمان ایران مقدس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۴:۵۶:۰۴
هیچ قدرتی عرضه وجود وحتی لیاقت به نگاه کردن به ایرانمان راندارد چه برسه حمله این حرفا برای این هس که مارو سست کنند ولی ما تا آخرین خونمان و ایسادیم پشت رهبرمان سرورمان عشقمان وایرانمان که ناموسمون هست اگه کسی یا کشوری بخواد حمله کنه به جایی وقت تلف نمیکنه اونای که ادای حمله میکنن خودشون در مرض حمله خوشم رهبرمان وایرانمان هس همین روبس (((((((زنده باد سید علی وعاشقانش ))))))))ماراه خدا و قرانمان وشهدای کربلا را ادامه خواهیم داد وا هیچ قدرتی نمی ترسیم چون سلاحی مثله قرآن ورهیری بزرگ ویگتا همچون تداوم متعال داریم وجنگدهایی مثل سیدالشهدا منتظره دستوریم فقط وووو بس منتظررررر؟؟؟؟ (3968807) (alef-13)
 
نیما کاشانی
Spain
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۲۳:۵۹:۰۲
تنها منفعت رو از جنگ ایران و عربستان این دولت آمریکا میبره.
در صورت بروز جنگ ایران بر عربستان غلبه میکنه ولی تمام توان نظامیه ایران گرفته خواهد شد و از طرفی ایران جبهه های سوریه عراق و لبنان رو از دست خواهد داد. هم طرف جمهوری اسلامی و هم طرف سعودی خوب میدانند که درگیری نظامی به سود دولت آمریکا و به ضرر دو دولت خواهد بود. احتمال حمله به خاک ایران و خاک عربستان منتفی خواهد بود. (3975789) (alef-13)
 
مایده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۱۹:۱۹:۵۳
همه حرفاش درسته ولی اینم مثل جنگ ایران با عراق یه جنگ فرسایشی هست تا ذرات خانه های موشکی مارو خالی کنن ک انشالله اگر جنگی هم رخ بده توفیقی میشه تا پاهای نحسشون رو از خانه خدا جدا کنیم و به حتم خدا همراه مسلمانان واقعی و منتظران آقا امام زمانه... (4004225) (alef-13)
 
م.ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۰۱:۳۴:۴۱
غربیها میدونن که اگر جهان اسلام متحد بشه خیلی براشون خطر داره اونا تجربه عثمانی رو دارن برای اونا مسلمان یعنی دشمن براشون شیعه و سنی فرقی نداره همین که مسلمانی پس دشمنی و بهترین راه ضربه به دشمن اون هست که بینشون تفرقه بیفته و مدام درگیر هم باشنداین جواب خیلی از سوالها رو میده و جواب این سوال که چرا توی خاور میانه همش بحران و درگیری هست (4015217) (alef-13)
 
م.س.
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۰ ۰۴:۲۰:۳۳
سلام غربیها خیلی سعی کردن توغرب اسیا تمام کشورهای مسلمان رو ببرن زیر نفوز السعود چون ال سعود مهره خودشون ونوکر اسرایل هست این طوری کشورهای مسلمانوکنترول میکردن ومنافع زیادی عایدشون میشد هرچی عربستانو قدرتمند کردن وسلاح بهش دادن ایران یک سرو گردن از انها بالاتر بود تاجای که دیدن این همه سلاح جنگی دست عربستان افتاده عربستانو داره مقرور میکنه ترسیدن مبادا عربستان بر علیه انها عملیاتی انجام بده .باید سلاح ها تخلیه میشد چه بهتر که بر علیه خود مسلمانها استفاده بشه که جنگ یمن را استارت زدن بااین کار هم سلاح وهم پول ال سعودو تخلیه کردن تمام جنگهای منطقه پول سلاح نیروی انسانی مسلمانها خنسا میشه وبه نفع اسرایل هست (4195191) (alef-3)
 
دانيال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۰۲:۱۹:۴۲
وأي اگر خامنه اي حكم جهادم بدهد
ما همه سرباز تواييم آقا جان (4409529) (alef-3)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۱۹:۳۱:۲۷
اتحاد ایرانی هارو دست کم نگیرید۲۵۰۰ سال ایرانیم و تا اخر ایران باقی خواهیم ماند
زنده باد ایران و ایرانی (4414709) (alef-3)
 
Afshar
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۰۱:۱۰:۰۳
سلام بهترین راه برای کم کردن این عربستانی ها جنگه ما هم که از بیکاری بی پولی بی اینترنتی بی خوشی ووو رنج میبریم حداقل جنگ بکنیم با اینا تا از این بی سروسامانی بیرون بیایم (4415028) (alef-3)
 
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۰ ۰۱:۰۸:۴۴
سلام
عربستان هیچ غلطی نمیتونه بکنه...من خودم بشخصه دوس دارم باشون تسویه حساب کنم،،فقط جرآت دارن پاشونو بذارن ایران،،دمار از روزگارشون درمیاریم (4420069) (alef-11)
 
محمد مهدي
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۰۲:۳۰:۳۶
باسلام و عرض ادب
بنده پسري هستم داراي كارشناسي ارشد
وضع مالي خودمم خوبه نه كه از پدرم باشه چون فوت شدن والدينم
١ تومنشم خودم زحمت كشيدم
اما به اسم جلاله خدا امروز جنگ بشه همه رو ميبوسم و به عشق ميهن با دشمنان اين مرز و بوم به ميدان نبرد خواهم رفت
جانم فداي ايران و دين
لبيك يا خامنه اي (4421634) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۰۴:۴۶:۳۹
هم وطنان ایران سر زمین شیران ودلیران است ما امام زمان را داریم ماهشت سال با دست خالی با توکل خدا جنگیدیم هنوز ما همان ایرانیانیم محکم و استوار تر الله اکبر (4421667) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۰۴:۴۹:۰۹
عربستان وامسال ان هیچ غلطی نمیتواند بکند ما همه با همیم به رهبری امام زمان و سید علی جان (4421668) (alef-11)
 
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۱۷:۰۸:۵۳
سلام به همه دوستان.سعودی ها بازیچه دست ترامپ شده اند و نمیدانند عاقبت این کار چقدر واسه خودشون گرون تموم میشه.فرض کنیم ایران نابود بشه.اون وقت دیگه خاور میانه ای باقی نمیمونه.امریکا فکر میکنه ...ولی کور خونده (4460075) (alef-11)
 
علی
Denmark
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۱:۴۰:۵۷
دوستان مردم امروز مردم ۳۷ سال پیس نیست
میدانند نقشه غربیهاست یک یک جنگ دیگه در منطقه درست کنند به قول امام چه شیعه چه سنی رهبر فقط خمینی عربها هم برادران ماهستند اگر تا امروز کار ناشایستی انحام دادند از روی سادگیشان بوده (4476034) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.