توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491995
روایت علم‌الهدی از گلایه‌هایش به یکی از وزرا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: برخی جریان‌ها برای اینکه قدرت را به دست بگیرند، از تخلف، ناجوانمردی و برخوردهای تند باکی ندارند.

به گزارش مهر آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر پنج شنبه در جمع مسئولان نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران سیستان و بلوچستان و بسیجیان سمنان، با بیان اینکه حضور در مشهد به معنای نگاه ویژه امام رضا (ع) است، اظهار کرد: قبل از اینکه شما به حرم مشرف شوید و به آقا سلام کنید، حضرت به شما سلام کردند که توفیق حضور در این شهر را یافتید.

وی با بیان اینکه بعضی از شما، مهمانداران امام رضا(ع) هستید، اظهار کرد: این میزبانی، اقدامی است که مورد توجه خود حضرت قرار می‌گیرد.

علم‌الهدی با بیان اینکه شما فرماندهان دلاور اسلام از سرزمین امام رضا(ع) مرزبانی می‌کنید، ادامه داد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسؤولیت‌ها سهل و ساده نیست بلکه خطیر است؛ به آقای وزیری گله کردم و گفتم فرق شما با وزیری که در کشور دیگری به وزارت می‌رسد در این است که او با یک خودکار وزیر می‌شود اما شما با صدها هزار لیتر خون انسان به وزارت رسیده‌اید، این مسئولیت، مسؤولیتی نیست که دنبال لذت در موقعیت وزارت باشید.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: شما در مرزبانی انقلاب، هم مرزبانی خاکی و هم مرزبانی فکری انجام می‌دهید و باید توجه داشته باشید که این مسؤولیت، مسؤولیت تقسیم‌شده بین شما، همسران و خانواده‌تان است، این‌طور نیست که یک درجه‌دار سپاه به‌عنوان شخصی نظامی مطرح باشد بلکه این مرزبانی، مسؤولیت خانوادگی است و به خانواده تعلق دارد.

وی گفت: اگر بنا شد برادری در مسئولیت و موقعیتی که قرار دارد، همراهی از کانون زندگی خانوادگی برای او وجود نداشته باشد، ادای این مسئولیت ممکن نیست.

علم‌الهدی به بروز برخی شرایط معیشتی و امکاناتی اشاره کرد و افزود: طبیعی است که در این مسیر با بسیاری از محرومیت‌ها مواجه هستید که بخش عمده‌ای از این سختی‌ها و رنج‌ها، متوجه خانواده شما می باشد.

زمینه‌سازی ظهور از بین رفتن قدرت‌یابی است

وی به ایجاد رقابت‌های سیاسی در جامعه اشاره و عنوان کرد: امروز در فضای مردم معتقد به انقلاب وقتی فضای رقابت سیاسی باز می‌شود، برخی جریان‌ها برای اینکه قدرت را به دست بگیرند، از تخلف، ناجوانمردی و برخوردهای تند باکی ندارند، نکته اول در زمینه‌سازی ظهور، از بین رفتن قدرت‌یابی جریان‌هاست.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم دنیا از ۲۵۰ سال حاکمیت مدرنیته جز جنایت و خون‌خواری چیزی ندیده اند، دنیا ناامید شده و به دنبال حاکمیت عدالت‌پرور مربوط به خدا است و اگر این زمینه که در مردم آماده شد، حضرت تشریف می‌آورند.

وی ادامه داد: باید این آمادگی در جامعه ایجاد شود تا حضرت با تکیه‌بر بستر اجتماعی، حاکمیت اسلام را جهانی‌سازی کنند و تنها زمینه و سکویی که می‌تواند فرج امام زمان(عج) را تسهیل کند، این انقلاب است و اگر کسی در مسئولیت های این نظام کوچک‌ترین کوتاهی و ناسازگاری انجام دهد، به وجود اقدس بقیه‌الله (عج)خیانت کرده است.

ایشان با بیان اینکه مرزبانی، سخت‌ترین مسؤولیت‌های نظام در کشور و جامعه است که شما در انجام آن با همسر خود سهیم هستید، خاطرنشان کرد: ممکن است شما در مقام مسابقه برای به دست آوردن منصب، مقام، درجه و امکانات مادی عقب بمانید، در کشورهای دیگر نیز ممکن است این‌گونه باشد اما در نظام اسلامی ما این‌چنین نیست، آنکه از نظر مالی، اقتصادی و معیشتی کمتر برده، در جای دیگری بیشتر گیرش می‌آید و به‌جایی می‌رسد که آرزو می‌کند کاش این حقوق حداقلی را هم نمی‌گرفتم و از جای دیگر به من می‌رسید.
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۷:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۵:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۲۳:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۱۱:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۷:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۵:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۱۲:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۷:۴۷
 
 
کلمات کلیدی : علم الهدی+دولت+وزرای دولت روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.