توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 171152
پرز: ایران برای حماس موشک‌های دوربرد می‌فرستد
«شیمون پرز» رئیس رژیم صهیونیستی در مصاحبه اختصاصی با شبکه «سی ان ان» با طرح ادعاهای تکراری گفت که حماس توسط ایران مورد حمایت قرا رمی‌گیرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۳
به گزارش فارس شیمون پرز در مصاحبه به شبکه خبری سی‌ان‌ان در پاسخ به این سوال که اگر شما فکر می‌کنید که ایران پشت فعالیت‌های تروریستی حماس است، چه اقداماتی می‌خواهید علیه ایران انجام دهید؟ گفت: من حدس نمی‌زنم (که ایران از حماس حمایت می‌کند) بلکه می‌دانم که همینطور است. ما نمی‌خواهیم با ایران وارد جنگ شویم بلکه می‌خواهیم از ارسال موشک‌های بلند بردی که ایران برای حماس می‌فرستند و آنها را ترغیب به پرتاب موشک می‌کنند، جلوگیری کنیم.

رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد: من فکر می‌کنم که ایران تا حدودی ناامید شده است که نه تنها ارتش اسرائیل تلاش برای متوقف کردن حماس را رها نمی‌کند بلکه مردم اسرائیل با شجاعت و فهم بالا رفتار می‌کنند.

پرز که رژیمش دارای هزاران کلاهک هسته‌ای است مدعی شد: ایران یک مشکل است. مشکل جهانی، نه تنها از نقطه نظر ساخت سلاح هسته‌ای بلکه از نقطه نظر اینکه ایران مرکز ترور جهانی است. آنها برای گروههای تروریستی تأمین بودجه می‌کنند، آنها را آموزش می‌دهند، سلاح می‌فرستند و آنها را ترغیب می‌کنند بدون هرگونه مسئولیت و وجدان اخلاقی از سلاح استفاده کنند. ایران یک مشکل جهانی است و شما نیز بر آن واقف هستید.

رژیم صهیونیستی از یک هفته قبل حملات خود به نوار غزه را آغاز کرده و بیش از یکصد فلسطینی در این حملات به شهادت رسیده اند و صدها نفر دیگر نیز مجروح شدند. تاسیسات زیربنایی، مساجد و منازل فلسطینیان هدف اصلی حملات رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

به گفته وزارت بهداشت غزه، یک چهارم از بیش از صد قربانی جنایات اخیر صهیونیست ها در غزه کودک هستند و ۱۰ زن و ۱۲ فرد سالخورده نیز در این میان دیده می‌شوند.
کلمات کلیدی : ایران برای حماس موشک‌ می‌فرستد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.