توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466254
مرگ زن جوان، چندماه بعد از پرتاب شدن به کوچه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
روز 30 فروردین امسال، بازپرس کشیک جنایی پایتخت درتماس مأموران پلیس، از مرگ مرموز زن 29 ساله‌ای در بیمارستان امام خمینی(ره) با خبر شد.

به گزارش روزنامه ایران، برادر قربانی ماجرا به پلیس گفت: «دامادمان عامل مرگ خواهرم است. بهرام که حشیش مصرف می‌کند چند ماه قبل با خواهرم درگیر شد و او را از طبقه چهارم خانه‌شان به پایین پرتاب کرد. خواهرم روی ماشینی که درست مقابل ساختمان پارک شده بود افتاد و او را بلافاصله به بیمارستان بردیم. این حادثه باعث شد که به ستون فقرات و نخاع خواهرم بشدت آسیب وارد شود. بعد از درمان، خواهرم را به خانه بردیم اما بهرام، خواهر و مادرم را تهدید کرد که از او شکایت نکنند. 28 فروردین پس از چند ماه درمان، حال خواهرم بد شد و او را دوباره به بیمارستان منتقل کردیم و دو روز بعد هم او به علت صدمات وارده فوت کرد. حالا هم از دامادمان شکایت داریم چراکه او باعث مرگ همسرش شده است.»

به دنبال اظهارات مرد جوان، بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران درخواست تحقیق از شاهدان، بهرام و تحقیقات بیشتر از برادر زن جوان را صادر کرد.پیکرزن جوان نیزبرای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.


 
 
کلمات کلیدی : مرد معتاد ، درگیری خانوادگی ، پرتاب زن به کوچه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.