توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424656
تراژدی یک مادر نابینا که سرپرست ۲ کودک نوجوان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱
خیریه همت در‌آخرین پست خود نوشت:
سلام و خداقوت

این چند خط را بخوانید لطفا.

خانم خ.ر ۳۹ ساله از بیش از یک سال قبل بدلیل اعتیاد شدید همسرشان به شیشه؛ دادخواست طلاق می دهد.

از سوی دیگر در اوایل سال جاری به دلیل یک بیماری ویروسی در بیمارستان بستری می شود و در نهایت تاسف در هنگام بستری بدلایل نامعلوم( احتمالا تزریق نادرست دارو یا سرم) نابینا می شود.(لازم به ذکر است که شکایت پزشکی ایشان در مراجع ذیربط درحال پیگیری است)

ایشان که قبلا در یکی از کارخانه های اطراف تهران کارگری ساده می کرده امکان ادامه کار را از دست می دهد.

همین امر سبب رها کردن کامل همسر ایشان و در نهایت صدور طلاق در مرداد ماه امسال می شود.

این خانم در حال حاضر با کمکهای ناچیز برخی خیرین و همسایگان به سختی سرپرستی ۲ فرزند ۱۴ و ۱۰ ساله خود را نیز به عهده دارد و در شرایط بسیار سختی به سر می برند.

نیاز ضروری

در زمانی که شاغل بوده اند با فشارهای فراوانی واحدی حدودا۳۰متری که که یک اتاق دارد در پشت بام یک خانه در اطراف تهران خریداری می کند که بعد از بیماری و مشکلات فراوان و نیز طلاق ماههاست موفق به پرداخت اقساط وام بانکی که دریافت کرده اند نشده و بانک نیز مرتبا به ایشان بابت عدم پرداخت اقساط اخطار می دهد.

خیریه همت قصد دارد با کمک کاربران خود باقیمانده تعهد مسکن این خانواده گرفتار را که حدود ۱۲ میلیون تومان است پرداخت کند تا لااقل این خانواده دیگر دغدغه سرپناه نداشته باشند.

همت کنید برای کمک اینجا کلیک کنید.
 
کلمات کلیدی : خیریه همت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.