توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391978
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد آزاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه عصر دیروز اعلام شد و داوطلبان همچنان می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.com نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند.

وی درباره زمان ثبت نام پذیرفته شدگان درواحدها اعلام کرد: ثبت نام پذیرفته شدگان این آزمون روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه انجام می شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: برخی از واحدهای دانشگاهی زمان خاصی را برای مراجعه اعلام نکردند که آن هم روی سایت واحد اعلام شده است.

حسین زاده لطفی همچنین با اشاره به ابلاغ بخشنامه تقویم آموزشی به تمام واحدها و مراکز آموزشی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ یادآور شد: از آنجا که انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی جدید تا ۲۵ شهریور ماه ادامه داشت، شروع کلاسها از ۲۷ شهریورماه تعیین شده است.

وی تاریخ اتمام کلاسهای نیمسال اول را ۱۶ دی ماه دانست و بیان کرد: امتحانات ترم پیش رو از ۱۸ تا ۳۰ دی ماه برگزار می شود.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۸:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۴:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۲:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۹:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۴:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۲۲:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۶:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۶:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۱۰:۰۵
 
 
کلمات کلیدی : دانشگاه آزاد+ثبت نام ارشد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.