توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494073
ماموریت آلمانی کی‌روش به دستیارانش
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
کارلوس کی‌روش دستیارانش را به روسیه اعزام کرده تا بهترین امکانات هتل و اردویی را برای تیم ملی، پیداکنند.

به گزارش فارس، راهیابی زودهنگام به یک دوره مسابقات جام جهانی می‌تواند از جهاتی سودمند باشد.به عنوان نمونه مسئولان تیم می‌توانند راحت‌تر به فکر انتخاب هتل و امکانات جانبی به همراه کمپ تمرینی مناسب باشند.

در گزارشی که بابت این موضوع در سایت قهرمان جهان، انتشاریافته،‌از این رو عنوان شده ایران به همراه سرمربی پرتغالی‌اش هم اکنون در جست‌وجوی محل استقرار مناسب و کمپ برای جام جهانی روسیه است.

این رسانه آلمانی عنوان می‌کند که سرمربی تیم ایران، دستیارانش را به روسیه فرستاده تا جای مناسب را شناسایی و اعلام کنند.

بعد از آنکه تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 برزیل اقدام به برپایی بهترین امکانات اردویی و اقامتی کرد، اهمیت بحث محل اقامت ها تیم‌ها در جام جهانی، بیش از پیش معلوم شد. حتی بعد از دست‌یابی به مقام قهرمانی، اقدام مهم ژرمن‌ها به عنوان یکی از عوامل سرنوشت‌ساز در فتح جام عنوان شد.

براساس این گزارش، دستیاران کی‌روش در نهایت آرامش، می‌توانند تمام موارد مناسب را از نزدیک و بدون فشار خاصی، مورد بررسی قرارداده و در نهایت گزینه‌های مناسب را به وی جهت انتخاب نهایی اعلام کنند.
 
کلمات کلیدی : کی‌روش+اردوی روسیه+جام جهانی روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.