توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439407
انهدام باند مدلینگ در تبریز
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶
رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی از انهدام باندمدلینگ لباس و پلمب ۵ واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد.

به گزارش تسنیم، به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی، سرهنگ محمدحسن پاشا از انهدام باندمدلینگ لباس و پلمب 5 واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد و اظهار داشت: ماموران اداره نظارت براماکن عمومی با همکاری پلیس فتا باند مدلینگ لباس و مد را در تبریز شناسایی و منهدم کردند.

وی در ادامه افزود: در این طرح تعداد 16 نفر که بصورت گروهی و باندی نسبت به ترویج مد و لباس فرهنگ غربی در فضای مجازی فعالیت می‌کردند شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازدید و بازرسی از 15 واحد صنفی پوشاک و البسه، به 10 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی برگ اخطاریه صادر و تعداد 5 واحد صنفی متخلف نیز برابر ماده 27 قانون نظام صنفی پلمب شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان در پایان تاکید کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی بصورت ویژه بر اماکن عمومی نظارت داشته و شهروندان در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک و اقدامات منافی عفت عمومی جامعه، مراتب را در اسرع وقت با شماره‌های 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مفتخر به دریافت درجه سرتیپ دومی شد

به پیشنهاد فرمانده نیروی انتظامی و پس از موافقت فرمانده معظم کل قوا، طی مراسمی سرهنگ علی محمدی جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی مفتخر به دریافت درجه سرتیپ دومی شد.

گفتنی است سردار علی محمدی درجه خود را روز گذشته از دستان فرمانده نیروی انتظامی دریافت کرد.

این گزارش می‌افزاید، فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی ارتقاء ترفیع سردار محمدی را تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

توقیف سمند با بیش از 12 میلیون ریال خلافی در اهر

سرهنگ یونس منفرد درباره این خبر گفت: ماموران پلیس راهور شهرستان اهر  هنگام گشت زنی و کنترل وضعیت ترافیک شهر یک دستگاه سواری سمند  را به علت  تخلف هنگام رانندگی متوقف کردند.

منفرد افزود: در استعلام صورت گرفته مشخص شد این خودرو دارای 12 میلیون و 400 هزار ریال خلافی پرداخت نشده می‌باشد

فرمانده انتظامی شهرستان اهر خاطر نشان کرد: در اجرای تبصره ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودرو به منظور پرداخت جرائم و سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان ضمن تشکر از رانندگان قانونمند و همکاری آنان با پلیس خاطر نشان کرد: برخورد پلیس با رانندگان قانون گریز و حادثه آفرین قاطع، قانونی و بدون اغماض خواهد بود.

توقیف سواری پژو 405 با بیش از 10 میلیون ریال خلافی در اهر

سرهنگ یونس منفرد درباره این خبر گفت: ماموران تیم گشت پلیس راهور شهرستان اهر در اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز و روان سازی ترافیک در سطح شهر، یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 را به دلیل ارتکاب تخلف رانندگی متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: با استعلام از سیستم تخلفات مشخص شد، این خودرو دارای 10 میلیون و 800 هزار ریال خلافی پرداخت نشده می‌باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر خاطر نشان کرد: در اجرای تبصره ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودرو به منظور پرداخت جرائم و سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد. فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان ضمن تشکر از رانندگان قانونمند و همکاری آنان با پلیس خواست: شهروندان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و صبور بودن در هنگام رانندگی، پلیس را در انجام وظایف خود یاری کنند.

توقیف سواری زانتیا با بیش از 10 میلیون ریال خلافی درجلفا

سرهنگ یدالله جهان آرا درباره این خبر گفت: ماموران پلیس راهور شهرستان جلفا هنگام گشت زنی و کنترل وضعیت ترافیک شهر یک دستگاه سواری زانتیا را به علت تخلف هنگام رانندگی متوقف کردند.

وی افزود: در استعلام صورت گرفته مشخص شد این خودرو بیش از 10 میلیون ریال خلافی پرداخت نشده می‌باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا خاطر نشان کرد: در اجرای تبصره ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودرو به منظور پرداخت جرائم و سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

این مقام انتظامی در پایان ضمن تشکر از رانندگان قانونمند و همکاری آنان با پلیس خاطر نشان کرد: برخورد پلیس با رانندگان قانون گریز و حادثه آفرین قاطع، قانونی و بدون اغماض خواهد بود.

توقیف سواری پژو 405 با بیش از 15 میلیون ریال خلافی در میانه

سرهنگ هاشم شعفی درتشریح این خبر افزود: ماموران تیم گشت پلیس راهور شهرستان میانه در اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز و روان سازی ترافیک در سطح شهر، یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 را به دلیل ارتکاب تخلف رانندگی متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: با استعلام از سیستم تخلفات مشخص شد، این خودرو دارای 15 میلیون و 100 هزار ریال خلافی پرداخت نشده می‌باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه خاطر نشان کرد: در اجرای تبصره ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودرو به منظور پرداخت جرائم و سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان ضمن تشکر از رانندگان قانونمند و همکاری آنان با پلیس خواست: شهروندان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و صبور بودن در هنگام رانندگی، پلیس را در انجام وظایف خود یاری کنند.

5 میلیارد کالای قاچاق در یک انبار

سرهنگ یدالله جهان آرا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی در راستای برخورد با قاچاقچیان کالا، با اشرافیت اطلاعاتی و انجام اقدامات گسترده تخصصی، موفق شدند یک باب انبار کالای قاچاق را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از شناسایی محل دپو کالای قاچاق در پارکینگ یکی از مراکز تجاری با انجام کارهای اطلاعاتی و عملیاتی با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر عزیمت و موفق به کشف تقریباً 60 تن انواع کالای قاچاق شیشه و بلور در مارک‌های مختلف شدند.

این مقام انتظامی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را پنج میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: دراین خصوص دو متهم دستگیر و پرونده مقدماتی تشکیل و تحویل مرجع قضائی شد.

ئبافرمانده انتظامی جلفا با تاکید بر ادامه مبارزه قاطعانه با قاچاقچیان کالا به عموم شهروندان توصیه کرد: هنگام خرید وسایل مورد نیاز خود به اصالت و مجوز قانونی کالا دقت کنید و در صورت اطلاع از فعالیت‌های مجرمانه در این زمینه مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در میان بگذارید.

کشف البسه قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال در مرند

سرهنگ کاظم دهقانی در تشریح این خبر، گفت: ماموران کلانتری 11 طالقانی شهرستان مرند در حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو خاور مشکوک شد و آن را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو  تعداد 3 هزار و 292 ثوب انواع پوشاک خارجی به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال کشف و یک نفر متهم نیز در این زمینه دستگیر شد .

فرمانده انتظامی شهرستان مرند با بیان اینکه متهم به همراه کالاهای مکشوفه پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، افزود: از شهروندان انتظار داریم در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه قاچاق کالا و موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

توقیف خودروی "پژو 405" با بیش از 11 میلیون ریال خلافی در عجب شیر

سرهنگ رحمان عبدی اظهار داشت: مأموران پلیس راهور شهرستان عجب شیر در راستای برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز، هنگام کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 را به علت عدم رعایت قوانین و مقررات رانندگی متوقف کردند.

وی گفت: در استعلام انجام گرفته از سوابق خودروی توقیفی، مشخص شد این خودرو دارای 11 میلیون و 100 هزارریال خلافی و جریمه پرداخت نشده است که جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر درپایان ازشهروندان خواست: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و صبور بودن در هنگام رانندگی، پلیس را در انجام وظایف خود یاری کنند.

در محور "مرند – جلفا" یک کشته و 2 مصدوم حاصل واژگونی خودرو پژو پارس
 
سرهنگ کاظم دهقانی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور"مرند – جلفا"، بلافاصله مأموران کلانتری 14 زنوز به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند یک دستگاه پژو پارس واژگون که بر اثر این سانحه راننده و دو سرنشین دیگر خودرو به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد:  کارشناسان پلیس راه علت حادثه عدم رعایت سرعت مطمئنه و عدم توانایی کنترل خودرو توسط راننده اعلام کردند.

دستگیری سارقان کیف قاپ در اهر

سرهنگ یونس منفرد در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و تحقیقات تخصصی، موفق به شناسایی ودستگیری دو سارق کیف قاپ شدند.

سرهنگ منفرد بیان داشت: متهمان دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان در بازجویی‌های فنی ماموران و با شناسایی شکات و ارائه دلایل و مستندات به 6 فقره کیف قاپی در سطح شهرستان اهر اعتراف کردند.

گفتنی است، سارقان دستگیر شده که یکی از آنها معتاد می‌باشد پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

کشف کالای قاچاق میلیاردی در میانه
 
سرهنگ هاشم شعفی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی شهید "فرجی "، حین بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون خاور بنز مشکوک شده و آن را جهت بررسی متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، 2 هزار و 760 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی،169 دستگاه لوازم خانگی،59 طاقه پارچه خارجی، چهار هزار و 428 عدد انواع کیک خارجی،575 عدد شارژر موبایل،176 ثوب انواع پوشاک و البسه بچه گانه و ... که فاقد هرگونه مجوز گمرکی بود، کشف شد.

این مقام انتظامی ، ارزش تقریبی کلای مکشوفه را یک میلیارد و 600 میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: در این راستا یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان تاکید کرد: نیروی انتظامی شهرستان میانه به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه خبر در زمینه قاچاق از طریق تلفن 110، است.

توقیف خودروی وانت نیسان با بیش از 18 میلیون ریال خلافی در هریس

سرهنگ ستار داداشی اظهار داشت: مأموران پلیس راهور شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری و برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز، یک دستگاه خودروی وانت نیسان را جهت بررسی مدارک و سوابق رانندگی متوقف کردند.

وی افزود: پس از بررسی و استعلام سوابق مشخص شد این خودرو دارای 36 فقره تخلف رانندگی و 18 میلیون و 450 هزار ریال خلافی پرداخت نشده  است که برابر ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی بلافاصله توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان هریس هشدار داد: رانندگانی که مبالغ تخلف منظور شده برای وسیله نقلیه آنان بیش از 10 میلیون ریال است، هر چه سریع‌تر نسبت به پرداخت آن اقدام کنند در غیر این صورت نسبت به توقیف وسیله نقلیه آنان و سیر مراحل اداری در اسرع وقت اقدام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : باند مدلینگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.