توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507203
راز قتل زن 30 ساله اردبیلی بر ملا شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
کارآگاهان عاملان قتل زن 30 ساله که جسدش در جاده نمین فندقلو کشف شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در پی کشف جسد زنی در جاده نمین فندقلو، کارآگاهان تحقیقات ویژه خود را از اولیای دم آغاز و در پیگیری سرنخ ها دریافتند که دو روز قبل از کشف جسد، فردی ناشناس با استفاده از گوشی متوفی با منزل وی تماس برقرار و اعلام کرده است نامبرده در نزد وی و در یکی از شهرستان های اردبیل است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند.

اولیای دم با تصور موضوع ازدواج، از اعلام فقدانی وی به مراجع انتظامی خودداری می نمایند.

کارآگاهان با بررسی سرنخ های به دست آمده، خودروی سمند بژ رنگی را تحت مالکیت فردی با هویت معلوم در آبی بیگلو شناسایی و با بررسی سوابق اخلاقی و رفتاری وی، طی هماهنگی قضایی مشارالیه را دستگیر و در بازرسی از خودرو، یکی از سرنخ ها که پوکه سیم کارت بوده را کشف و ضمیمه پرونده می نمایند.

با تحقیقات به عمل آمده از مظنون، وی ابتدا منکر قضیه شده ولی در مواجهه با مدارک و مستندات متقن پلیس، در نهایت لب به اعتراف گشوده و راز جنایت خود را با همکاری یکی از دوستانش فاش ساخت.

متهم اعلام داشت: از طریق یکی از دوستانش به هویت معلوم با متوفی آشنا شده و با پیشنهاد دروغین ازدواج وی را فریب داده و طی هماهنگی قبلی فیمابین، او را به منزل مسکونی خالی از سکنه خود انتقال و دو شبانه روز نامبرده را در آن محل نگهداری نموده است. با توجه به اینکه متهم هویت خود را بنام حسین به متوفی اعلام نموده بوده و از بیان نام و مشخصات دقیق خویش خودداری می کرده است، متوفی در زمان حضور در منزل، مدارک شناسایی متهم را یافته و هویت پنهان و اصلی وی را شناسایی می کند.

نظر به اینکه هیچ یک از متهمان قصد ازدواج با مقتول را نداشته و برای سو استفاده از وی، او را فریب داده بودند، طی اعتراض و پرخاشگری مقتول، در جهت رهایی از دست وی به بن بست رسیده و در هنگام شب، متهم به تنهایی و با دستان خود با ایجاد فشار بر گلوی مقتول وی را به قتل رسانده و با انتقال جسد به خودرو، به سمت شهرستان نمین حرکت و در مسیر راه مقتول را در حریم جاده رها می نماید.

متهم دیگر پرونده جسد زنی در جاده نمین فندقلو  نیز طی تحقیقات پلیسی، اظهارات همدست خود را تایید نمود.

در نهایت و در کمتر از 72 ساعت از پس از وقوع جنایت، متهمان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی گردیدند.
 
کلمات کلیدی : قتل + جنایت + قاتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.