توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467307
موضوع مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری چیست؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳
سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، گفت: موضوع مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری، مسائل  سیاست داخلی و خارجی و نیز مسائل فرهنگی خواهد بود.

 به گزارش میزان؛ سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت: در جلسه امروز شکایات نامزدها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه بنا شد تا در مناظره بعدی مسئله عدم تعادل در دادن وقت به نامزدها جبران شود و چنانچه در بحث محتوایی پس از بررسی‌ها مشخص شود اتهامی به کسی زده شده، احقاق حق صورت پذیرد و در خصوص شکایت مربوط به مسائل حاشیه‌ای مقرر شد تا این موضوع در مناظره بعدی جبران شود.

سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: بناست تا موضوع مناظره دوم کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در روز 15 اردیبهشت‌ماه مسائل سیاست داخلی،‌سیاست خارجی و مسائل فرهنگی باشد و در سومین مناظره در 22 اردیبهشت‌ماه مسائل اقتصادی مورد بررسی قرار گیرد.
 
کلمات کلیدی : مناظره ریاست جمهوری+برنامه مناظره+پخش زنده مناطره ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.