نظر منتشر شده
۱۵۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 149200
چگونه عدم‌ انصراف از یارانه را اعلام کنیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۳
کسانی که پیامک درخواست انصراف از دریافت یارانه نقدی را دریافت کرده‌اند در صورتی که متقاضی دریافت یارانه هستند باید با ورود به سامانه اعلام حساب خانوار، عدم انصراف خود را اعلام کنند.

به گزارش فارس، بنا بر اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، سرپرستان خانوارهائی که پیامک درخواست انصراف برای آنان ارسال شده باید با مراجعه به سایت www.refahi.ir عدم انصراف یا انصراف خود را اعلام کنند.

با ورود به صفحه نخست این سایت، اخیرأ گزینه انصراف/عدم انصراف در کنار دو گزینه اعلام شماره حساب و اعلام اطلاعات یارانه پرداختی به چشم می‌خورد که باید کد ملی، سریال شناسنامه و کد امنیتی را وارد کرد.

با انتخاب گزینه انصراف/عدم انصراف و وارد کردن اطلاعات فوق، صفحه‌ای باز می‌‌شود که در آن آمده است: اینجانب........ انصراف خود را از دریافت "کل مبلغ یارانه" اعلام می‌نمایم. در قسمت پایین این نوشته نیز شماره یا شماره‌های تلفن همراه سرپرست خانوار دیده می‌شود که در صورت انتخاب هر کدام از آنها و زدن گزینه تایید یا عدم تایید مراحل دیگری برای انصراف یا عدم انصراف اعلام می‌شود.

در ادامه نوشته شده: جهت قطعی نمودن انصراف یکی از تلفن‌های همراه لیست زیر را انتخاب نمایید. کد انصراف قطعی شما ارسال می‌شود که با وارد نمودن آن در صفحه بعد انصراف شما قطعی می‌گردد.

در انتها دو گزینه تایید و عدم تایید درج شده است.

با انتخاب گزینه عدم تایید به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که انصراف از "نیمی از یارانه‌ها" درج شده است که با انتخاب گزینه عدم تایید مجددا صفحه‌ای باز می‌شود که انصراف از مابه‌التفاوت یارانه مرحله اول و دوم پیشنهاد می‌شود.

در صورت انتخاب گزینه عدم تأیید در نهایت به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در آن آمده است: اینجانب.... مایل به انصراف از دریافت یارانه نیستم.

با تایید این موضوع وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن ذکر شده: ‌هم‌وطن گرامی کد عدم انصراف به تلفن همراه انتخاب شده شما ارسال گردید. لطفا پس از دریاف پیامک کد را در قسمت زیر وارد نموده و کلید تایید را فشار دهید.

پس از چند لحظه یک کد به شماره تلفن همراه اعلام شده از شماره ۹۸۳۰۰۰۲۵+ برای کاربر پیامک می‌شود که در پیامک مذکور کد عدم انصراف قید شده است. در ادامه کاربر باید این کد را در محل در نظر گرفته شده برای درج کد دریافتی در سایت وارد کند.

بنابراین گزارش با تایید کد این نوشته ظاهر می‌شود: آقای/ خانم .... عدم انصراف شما مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.
 
ایمانی
United States
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۲:۴۶:۱۰
در صورت اشتباه در تایید انصراف چه باید کرد (728928) (moderator101)
 
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۵:۳۴:۵۰
سلام.من گزینه ی انصراف از دریافت یارانه را به طور اشتباه وارد کردم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ (730992) (moderator18)
 
رسول
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۸:۲۰:۱۳
با سلام اشتباها گزینه انصراف را زده ام چکار باید بکنم راهنمائی کنید باتشکر (733048) (moderator18)
 
گوگوری مگوری
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۰۲:۴۵:۲۱
آدرس گوجه فرنگی فروشی دم در خونتون رو اعلام کنید اوخ جون بریم انصراف بدیم (736952) (moderator18)
 
الناز
۱۳۹۱-۰۱-۲۵ ۰۸:۴۳:۴۸
با سلام، وقتی ما به سایت مراجعه کردیم و تمامی مراحل را طی نمودیم گزینه ای جهت عدم تایید نبود به همین خاطر گزینه تایید را زدیم حالا هم کدی مبنی بر انصراف ما از دریافت یارانه آمده،آخه یکی به من بگه وقتی پدر من خرج 3 تا فرزند رو میده تازه دونفرشونم دم بختن ما باید تو این گرونی این همه پولو از کجا بیاریم، تازه هیجاهم که بدون پارتی استخدام ندارن، راحت بگید بمیرید از این کارام نکنید، (738154) (moderator18)
 
احمد
United States
۱۳۹۱-۰۲-۰۶ ۱۰:۱۰:۱۷
سلام به نظر من با توجه به نا مشخص بودن تورم در اينده هيچكس نميتونه با اطمينان اين فرم را پر كند واز سوي ديگرهركسي بالاخره كساني در اطرافشان هست كه واقعا مستحق باشند وسعي ميكنند خودشان شخصا كمك حالشان باشند لذا پرداخت يارانه را به همه مگر كشاني كه خودشان فرم اوليه را پرنكرده باشند مناسب تر ميدانم . بااميد به خدا ومشاركت وهمدلي دولت وملت براي ساخته شدن ايراني سربلند وتوانمند در همه عرصه ها (755336) (moderator18)
 
محسن
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۲:۲۹:۱۲
با سلام
آخه کی به شما گفت برین توی سایت مگه برای شما پیامک آومده بود این کار فقط و فقط برای آنهایی است که براشون پیامک اومده برای همه که نیست (761092) (moderator18)
 
علیرضا
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۱:۳۸:۲۱
باسلام اشتباها گزینه انصراف را زده ام برای اصلاح چکار ی باید انجام بدهم . (737246) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۲۶ ۲۳:۲۹:۴۴
سلام ظاهرا باید به شعبه اصلی بانک حسابر خود مراجعه و این بحث مطرح کنید تا پیگیری شود (740352) (moderator18)
 
محسن
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۲:۳۱:۲۳
با سلام خدمت شما

شما دوست عزیز باید دولاره توی همان سایت refahi.ir گزینه اعلام حساب رو بزنی و دوباره حساب بدی برای یارانه (761096) (moderator18)
 
علی
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۲:۲۴:۵۶
سلام چرا اینقد مردم و اذیت میکنین چرا همه باید به سایت مراجعه کنن (762052) (moderator18)
 
ناصر
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۰:۵۲:۳۸
به بانک خود مراجه کن (2834549) (alef-13)
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۲:۳۳:۰۳
سلام باید به بانک مربوطه مراجعه کنید
خودشون سیستمشو دارن
برگشتش می دن (737306) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۵:۳۱:۰۰
رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها: کسانی که به اشتباه پس از ورود به این سامانه گزینه انصراف را انتخاب کرده اند، براساس بررسی های انجام شده تعدادشان زیاد نیست و می توانند با مراجعه به یکی از شعبات بانکی که حساب یارانه ای خود را در آن باز کرده اند، ظرف مدت چند دقیقه اقدام به اصلاح درج گزینه مربوطه از طریق ورود به سامانه اطلاعات اقتصادی خود، کنند. (737533) (moderator18)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۶:۴۶:۱۷
سلام من گزینه عدم انصراف وزدم ومراحل وطی کردم اما در پایان پیغام انصراف داد نمیدونم حالا باید چکار کنم ازشما میخوام کمکم کنید من عدم انصراف ومیخواستم نه انصراف (737616) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۰:۲۰:۵۰
نام سایتی که وارد این فرم عدم انصراف میشه چیه. (763794) (moderator18)
 
يوسفي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۲ ۱۴:۲۳:۵۸
ترابخدا كمكم كنيد كلمه انصراف رازدم به هركجا مراجعه ميكنم ميگويند هيچ بخشنامه اي نيامده واين مشكل همه مردم است براي يك باركه شده خودتان به سايت مراجه كنيد وميگويد انصراف شما تئيد شده است لطفا به اقاي مرادي بگويد خودش براي يك بار به صورت عملي امتحان ودرحضور مردم توضيح دهد (750119) (moderator18)
 
محسن
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۲:۳۵:۱۳
سلام
اگه به سایت refahi.ir دسترسی دارید وارد سایت شوید و اعلام شماره حساب رو بزنیند و دوباره شماره حساب باری یارانه بدید برای اینکه کارتون زودتر انجام بشه میتونید به همان بانکی که شماره حساب باری یارانه دادید مراجعه کنید تا سریعتر حسابتون رو ثبت کنن همین (761105) (moderator18)
 
آخوندی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۴ ۱۳:۱۱:۰۲
من اشتباهی کد انصراف زدم. اداره آمار گفتند که باید به دبیرستان البرز مراجعه کنم.
من در شهرستان زندگی میکنم. آیا باید حتما به تهران بروم یا مراکزی جهت تصحیح در شهرستان ها موجود میباشد؟؟؟؟؟ (752744) (moderator18)
 
آخوندی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۴ ۱۳:۱۴:۵۷
با سلام اشتباها گزینه انصراف را زده ام چکار باید بکنم راهنمائی کنید باتشکر

ضمنا من در شهرستان زندگی میکنم (752751) (moderator18)
 
givehchi
۱۳۹۱-۰۲-۰۵ ۱۵:۱۷:۱۹
باسلام خدمت شما، چون این مسئله دریافت یا عدم دریافت یارانه باید آگاهانه انجام شود و حتما اجباری در کار نیست، باید اشتباه هموطنان عزیز قابل مرجوع باشد که انشاالاه همینطور است. به امید خدای بزرگ و ناظر (754483) (moderator18)
 
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۱:۵۳:۰۹
این روش خوبخود افراد را به اشتباه می اندازد!!! انشااله عمدی نباشد!!!! (732262) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۳:۳۰:۴۴
بابا این اصل کلاهبرداریه. آخه هر کی بره تو سایت اشتباها انصراف میده.آخه چرا این سایت رو اینقدر مکارانه طراحی کردن؟ (734169) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۵:۳۱:۴۳
رئیس هدفمندسازی یارانه ها تصریح کرد: کسانی که به اشتباه پس از ورود به این سامانه گزینه انصراف را انتخاب کرده اند، براساس بررسی های انجام شده تعدادشان زیاد نیست و می توانند با مراجعه به یکی از شعبات بانکی که حساب یارانه ای خود را در آن باز کرده اند، ظرف مدت چند دقیقه اقدام به اصلاح درج گزینه مربوطه از طریق ورود به سامانه اطلاعات اقتصادی خود، کنند. (737534) (moderator18)
 
میلاد
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۲۲:۳۰:۱۵
سلام منم بار اول عدم انصراف زدم کدش برام اومد دوباره واسه محکم کاری رفتم واسم کد انصراف اومد حالا چیکار باید کنیم؟؟؟ (737885) (moderator18)
 
جعفر
۱۳۹۱-۰۲-۰۶ ۲۳:۴۶:۴۵
سلام من اشتباهي انصراف يارانه رو زدم چه بايد بكنم برا يه خانواده ديگه بوده ابروم در خطره چه بكنم تو رو خدا كمك كنيد (756088) (moderator18)
 
عنبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۶:۳۲:۰۰
به اشتباه به جای عدم انصراف انصراف را تایید کردیم و کد انصراف را دریافت و وارد نمودیم برای اصلاح چه باید کرد؟ با تشکر (766259) (moderator17)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۰۸:۳۹:۱۳
خواهشمندیم مهلت اعلام عدم انصراف را تا پایان اردیبهشت ماه 91 تمدید کنید . (772179) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۴-۰۲ ۲۱:۵۶:۱۵
مادر من سال 91 اصلا یارانه نگرفته در حالی که تنها زندگی می کند و هیچ منبع درآمدی ندارد ما باید چه کار کنیم و به کجا مراجعه کنیم؟ (852041) (moderator102)
 
فاطمه
۱۳۹۳-۰۸-۱۷ ۱۲:۱۳:۳۰
سلام
من از مرحله دوم به بعد اشتباهی انصراف از یارانه ها رو خوردم یعنی خانواده ام تحت حمایت کمیته امداد بودن و از اونجا براشون ثبت نام کردن و منو که عقد بسته بودن جا انداختم الان 8 ماهی یارانه ندارم اقدام کردم برای اصلاح اما درست نشد لظفا راهنماییم کنید (2473910) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۳:۲۰:۳۴
متاسفانه دولت در وعده های خود صادق نیست پیشنهاد میکنم صحبت های آقای احمدی نژاد قبل و اوائل راه اندازی یارانه ها را مرور کنید!!! (728997) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۳:۳۷:۴۹
چگونه دولت و مجلس باید از اجرای طرح هدفمندی انصراف دهد و قیمتها را به حالت قبل از آن برگرداند؟ (729047) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۴:۰۹:۳۱
لازم به اینکارها نیست خودشون قطع می کنند. (729112) (moderator18)
 
جعفری
United States
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۴:۲۵:۱۲
لطفا این متن را یکبار دیگر بگذارید چون اشکال دارد و مفهوم نیست (729146) (moderator18)
 
اهاری
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۴:۲۸:۳۲
سایتشان اشکال دارد.امکان فعالیت درسایت نیست.چندین روز و چندین بار امتحان کردم.همین الان خودتان امتحان کنید.متشکرم (729150) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۱۱:۴۰
درست مي گي دوست عزيز. من در روزهاي گذشته بيش از 5 بار به اين سايت رفتم و تمام مراحل را انجام داده ام ولي تا كنون پيامك حاوي كد برام ارسال نشده . عمليات ناتمام مانده. (729246) (moderator18)
 
عجب صبری خدا دارد
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۴:۴۲:۵۰
قدیما می کفتن نکنه یه وقت قولی بدین و عمل نکنین! اما در این چند سال باید گفت شما قول بده بعدشم عمل نکن.
پس چی شد اون وعده وعیدهایی که می گفتین همه یارانه می گیرن؟ حالا انصراف یعنی چه؟ اگه ملت نمی خواستن که آنهمه فرم پر نمی کردن. (729176) (moderator101)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۴:۴۳:۲۹
ببخشيد من هنوز اس ام اس دريافت نكردم ولي احساس مي كنم متمول باشم بايد صبر كنم تا اس ام اس دريافت كنم يا مي توانم راسا به سايت مراجعه و اعلام انصراف نمايم؟ (729177) (moderator101)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۶:۲۵:۰۰
اگه شما جوابی گرفتی لطفا" ما را هم راهنماءی نمایید چون این مشکل خیلی از هم وطنان است! با تشکر (729360) (moderator18)
 
علی
United States
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۲۲:۲۴:۳۶
یه مدت صبر کنی این احساس از سرت میپره (729768) (moderator18)
 
فوزول محله
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۴:۰۵:۳۵
چه احساس خوبي! كاش منم مي‌تونستم انصراف بدم! (730828) (moderator18)
 
علی
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۹:۲۴:۳۶
با تورمی که مملکت دارد شما حتما از دوستان نزدیک خاوری هستید و الا به یارانه باید احتیاج داشته باشید !! با عرض معذرت از جناب خاوری چون ایشون تو ایران نیستند اسم کس دیگر رو نمیگیم مگه از جونمان سیر شدیم این یعنی نهایت آزادی بیان (731305) (moderator18)
 
متمول !
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۲۰:۱۹:۳۴
اگه متمولی بده به من !! (731356) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۰۱:۱۳:۲۸
شما یارانتو بگیر, به جاش خودت شخصا به آدمهای نیازمند کمک کن اینجوری فکر کنم 100% بهشون برسه! (731733) (moderator18)
 
اشی مشی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۲ ۰۱:۵۱:۱۲
خوشبختانه یا بدبختانه تو مملکت ما به غیر از 1% بقیه یعنی 99% نیازمند یارانه هستند
we are 99%
ظاهرا باید چادر بزنیم بعد از طرح دوم هدفمندی کردن همه مردم بخصوص جوونهایی که هنوز میخوان تشکیل خانواده بدن (749545) (moderator18)
 
رضا
Latvia
۱۳۹۱-۰۱-۲۷ ۱۸:۲۴:۱۸
من رفتم کافی نت ولی صفحه اول که باز شد و پر کردم در صفحه بعد نوشت از انصراف شما ممنونیم اصلا سوالی نیومد من بدبخت باید چکار کنم مستاجرم و مغازه اجارهای دارم خیاطی میکنم تو رو خدا راهنماییم کنید الان 2 روزه لب به غذا نزدم (741912) (moderator18)
 
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۰۸:۵۳:۵۹
عجله نكن كم كم .اول ميگن اس ام اس ميديم اونايي كه مايلند انصراف بدن بعد اگر مايل نبوديد خودشون كه مايلند حذفت مي كنند. (742551) (moderator18)
 
چراغی
United States
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۱۶:۵۰
باتوجه به اعلام و تاکید مسئول هدمند کردن یاران ها در تلویزیون جهت تایید انصراف یا عدم انصراف به یک کافی نت مراجعه نمودم جهت عدم انصراف ولی در پایان کار با تایید انصراف مواجه شدم پس از درگیری با نامبرده که چرا این اشتباه را کرده و مراجعه به سازمان هدفمند کردن یارانه ها تاکنون جواب قابل قبولی دریافت نکرده ام و وعده آینده را دادند و مثل من تعداد زیادی بودن که مراجعه کرده و مشکل من را داشتند و بعضی ها از کرج و کردستان آمده بودند بهتر نبود دولت اطلاع رسانی درستی انجام میداد و سایت را جوری طراحی می کرد تااین دو گزینه بصورت مجزا در سایت قرار میگرفت که الان نه وقت شما گرفته میشد و نه وقت ما با این همه مشکلاتی که همه مردم دارند (729255) (moderator18)
 
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۵۵:۰۹
با سلام - با اعلام عدم انصراف از دریافت یارانه ها .اعلام میشود که پیامکی به تلفن اعلام شده داده میشود که دارای کدی است که متاسفانه چند روز است این پیامک واصل نشده چکار باید کرد ؟ (729319) (moderator18)
 
امير
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۲:۲۹:۴۹
هموطن عزيز من خودم چندين بار فرايند عدم انصراف را تكرار كردم تا بالاخره كد گرفتم.تازه بعد از آن سايت اعلام مي كرد كه كد اشتباهه. انقدر سماجت كردم و اين فراين رو تكرار كردم و انواع و اقسام كدهايي كه برام آمده بود را وارد كردم. دست اخر سايت اعلام كرد كه عدم انصرافت رو بررسي مي كنيم بعدا بهت اطلاع مي ديم. (737299) (moderator7)
 
احمدی نژاد
United States
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۵۹:۵۰
جالبه طرف کارخونه داره یا ماهی 40000000 ملیون اجاره میگره و همین نفر 250ملیون جدیدا" یه مغازه خریده اصلا" پیامک انصراف براش نیومده 28 تومان هم به حسابش اومده
حالا یکی کارمند هیج اجارهای هم از جایی نمیگیره رفته بانک ملت با سند خونش
30ملیون وام گرفته خوب از این 30 ملیون 4ملیون شو طبق دستور بانک که اول بهش نگفتن باید سپرده میکرده بماند 500 تومان خرج محظر برای خونه بره تو رهن بانک و 150 تومان واسه پول کارشناس تعیین قیمت خونه و 400تومان خود بانک میگیره واسه
بیمه و غیره یه 5 ملیون و یه 10 ملیون که گرفته هیچ 15 ملیون واسه خرید خودرو رفته باز یه ماشین خریده 1 ملیون هم ماشین رو ضرر داده که ردش کنه این همه کار تا چی تا یه مغازهای واسه فرزندش بزنه نامه اومده واسش شما به دلیل توانایی پرداخت اقساط این وام را دارید یارانه شما پرداخت نمی گردد
اینو میگن نمونه کوچکی از عدالت (729324) (moderator18)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۶:۰۴:۲۹
فکرکنم هم دولت وهم مجلس هردو مردم راسرکار گذاشتن وعده های اقای احمدی نزاد از یارانه هانقدی گرفته تاحل مشکلات بیکاری وتورم و. . کدام عمل شده حالا مجلس هم طوری واکنش به همین یارانه اش گیرداده بابا نخواستیم شمارابه خدابرگردانیدقیمتهارابه قبل . یارانه راقطع کنید (729330) (moderator18)
 
رضا
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۶:۱۵:۰۳
خیلی ها هستند که امکان استفاده از اینتر نت را ندارند و یا بلد نیستند با اون کار کنند. چرا اینقدر موضوع را پیچیده میکنید؟ یا بگید میدیم یا نمیدیم؟ چرا مردم را به درجه یک و دو تقصیم میکنید؟ (729345) (moderator18)
 
زیر خط فقر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۶:۲۵:۱۹
قیمتها رابه قبل از یارانه برگردانید بعد از مردم انصراف را طلب کنید (729361) (moderator18)
 
بی خانمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۶:۲۷:۰۸
پس وعده و وعیدها چه شد (729363) (moderator18)
 
یبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۷:۱۹:۳۷
من فکرمی کردم فقط برای انصراف بایستی به سایت وارد شده واقدام کنیم. ولی این خبر می گویدبرای عدم انصراف هم باید واردسایت شده وعدم انصراف را اعلام کنیم.
خیلی پیچیده ودرهم شده واخبار ضد ونقیض آدم را سردرگم می کند. (729430) (moderator18)
 
یبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۷:۲۳:۵۹
برای عدم انصراف گزینه ای در سایت فوق وجودندارد. فقط دگمه انصراف وجوددارد.لطفا پیگیری نمایید (729438) (moderator18)
 
حسين
Russian Federation
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۷:۳۰:۵۵
جالب است بيش از 5 بار به سايت مذكور وارد شدم و هر 5بار گزينه عدم انصراف را تائيد نمودم ولي هيچ اتفاقي رخ نداد و صفحه ديگري باز نشد !!!! اين هم از سيستم دولت الكترونيك .. فكر ميكنم اگر گزينه تائيد را كه دال بر انصراف ميباشد ، نائيد مي نمودم بلافاصله صداي هوراي سازمان هدفمندي يارانه ها را ميشنيدم (729446) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۸:۰۰:۳۲
من هیچ و عده ای دیگر از دوستانم هیچ پیامکی در مورد تمکن مالی و انصراف دریافت نکردیم ولی پول 28000 تومان به ازای هر نفر هم در 05/01/1391 به حسابمان واریز نشده ! تکلیف چیست؟ (729477) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۱۸:۱۵:۲۶
اینجانب یک کارمند معمولی می باشم نمی دانم دولت چگونه تشخیص داده که اینجانب نیاز به یارانه ندارم در حال حاضر زندگی می گذرد ولی با گرانی های بعد از عید واقعاً مشکل شده و نیاز به این یارانه دارم (729494) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۲۱:۰۶:۵۵
برنامه نویس برنامه سایت یارانه یا بلد نیست یعنی از دانشجوهاهای سهمیه ای بوده قابلی کسب علم نداشته - یا ادم خوش فکری نیست - یا دستور دارد برنامه را مبهم بنویسد (729675) (moderator18)
 
parisa
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۲:۱۲:۳۷
اخه رییس جمهور این نامردیه چرا با مردم اینطور میکنی.پیام میدی اینم از سایت برا عدم انصراف که کارمحالیه (737277) (moderator18)
 
اقبالي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۲۱:۴۵:۱۲
اگر وارد سايت بشوم و گذينه عدم انصراف را انتخاب كنم شماره ها را وارد كنم
اين مراحل را نديدم
فقط بازگشت بود چي؟ (729724) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۲۳:۱۷:۲۵
اگریارانه ازپول نفت کشوراست پس چه معنی داردکه بعضی رامجبور به انصراف می کنند یعنی متمولین جزومردم این کشوربه حساب نمایند. یاپول نفت راباپول خمس وزکات اشتباه گرفته اند (729846) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۹ ۲۳:۲۹:۴۹
با سلام
بنده بعد از این که پیامک را دریافت کردم و از آقای مرادی مسئول هدفمندی در تلوزیون شنیدم که امکان عدم انصراف از طرق سایت وجود دارد، صبح جمعه وارد سایت شدم فقط گزینه اصراف داشت گفتم شاید در مرحله بعدی گزینه های عدم انصراف ظاهر می شود و کدی که به موبایلم اس ام اس شد را وارد کردم که در کمال ناباوری با پیغام "از انصراف شما متشکریم" مواجه شدم. به نظر من این یک کلاهبرداری در روز روشنه، توصیه من به همه هموطنانم اینه که به هیچ عنوان تا مطمئن نشدید وارد سایت نشید. (729858) (moderator18)
 
Turkey
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۰۰:۴۱:۴۲
از نظر طراحی سیستم این کار خیلی معنا داری هستش که دولت کرده . که ما اس ام اس می فرستیم که داریم کنسل می کنیم ٬ شما اگر مصر هستی که ما کنسل نکنیم ٬ برو روی سایت و اعلام کن . با توجه به این که قضیه پول نقد در میون هستش این کار به این معنی هستش گه شما رسما دارین از یک سری آدم می خواهین که برن و عدم انصرافشون رو از دریافت یک مقدار وجه نقد که حقشون هم هست و قبلا برای دریافتش ثبت نام کردند رو اعلام کنند.
به نظر من نحوه اجرای این قانون در ایران شاهکار بوده . اگر یک قرون از این پولها را به ملت نمی دادند و یکهو همه چیز گرون می شد ولی کل پول رو در تولید داخلی و اقتصاد داخلی سرمایه گذاری می کردند در بلند مدت جواب می داد. آخه این همه کشور نفت خیز داریم . تو کدومش به ملت ماهیانه پول نقد می دند ؟ حالا هم که دارند کم کم پس می شینند. حالا هی یک عده بشینند این وسط بحث های صد من یک غاز کنند در مورد اصول و فروع . مدیریت به همین سادگی غلط هستش. (729946) (moderator18)
 
مهدی
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۰۰:۵۴:۵۵
اقا من که شماره موبایلم عوض شده جه کار باید بکنم احتمالا باید منصرف شم !!!!!!!!!!!!!!!!!! (729963) (moderator18)
 
اکبر
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۰۲:۲۶:۰۴
در سایت رفاهی گزینه ای با نام انصراف/عدم انصراف وجود نداره و تنها گزینه موجود گزینه انصراف است. لطفا خودتان اول چک کنید بعد اطلاع رسانی کنید. (730033) (moderator18)
 
هادی
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۰۷:۵۷:۳۸
وقتی کسی اصلا این کارو انجام نده یعنی عدم انصراف.
دولت میخواد این کار رو انجام بده .
نرود میخ آهنی در سنگ. (730095) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۰۸:۳۰:۴۸
مگر عدم انصراف هم تأیید می خواهد؟ اگر واقعاً انصراف اختیاری است پس اگر کسی انصراف نداد یعنی عدم انصراف ، اگر هم اجباری است و تشخیص آنهم با دولت است پس این مسخره بازی ها برای چیست. (730145) (moderator18)
 
س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۱:۲۹:۳۹
سلام ماباحرف ایندوست موافق هستم آخه این بازی ها برای چه است همه مابه این مقدار پولی که در حساب ماریخته می شود نیاز داریم با این گران شدن جنسها بابا اگر کسی وارد سایت نشد یعنی نیاز به این یارانه دارد آدم می ترسد برود وعدم انصراف را بزند ویهو ببیند که در حسابش یارانه ای پرداخت نشده است با چه امینان این کار را انجام دهیم (733904) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۰:۴۰:۵۲
به هرکسی که ایرانی است باید داده شود وخودش می داند چکار کند. (730403) (moderator18)
 
نوا
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۲:۲۴:۳۰
گرانی ها ؛باعث ضرر مردم عادی گردیده و هزینه های زیادی را بر خانواده تحمیل میکند که فقط یارانه قسمت کمی از گرانی موجود را جوابگوست.
ضمنا فرزندان آن خانواده که تمکن مالی ندارند چرا از حق خود باید محروم شوند؟چه کسی جوابگوست؟
فرق گذاشتن بین مردم دلسردی بوجود آورده و شکاف بین مردم ایجاد میگردد.این طرح موجب شده تا فرق طبقاطی بالا رود و ثروتمندان ثروتمندتر و فقیران فقیر تر گردند .
مثل این است که فرزندی را از ارث محروم کنند.همه ما فرزندان این مملکتیم (730650) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۲:۵۳:۳۰
من تو یه زیر زمین زندگی میکنم که دارم بالاش ماهی 200 هزارنومان اجاره میدم درمد من در ماه به 500 هزارتومن هم نمیرسه چطور فکر کردن من به یارانه احتیاج ندارم (730697) (moderator18)
 
عليرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۵:۱۲:۱۴
اينجانب نه اس ام اس دريافت كرده ام و نه 28 تومن مرحله دوم يارانه ها به حسابم واريز شده حالا نميدونم بايد چيكار كنم بايد خودمو متمول فرض كرده و از دريافت يارانه ها انصراف دهم و يا نه بايد برم فرم عدم انصراف رو پر كنم (730957) (moderator18)
 
داود
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۶:۴۱:۱۲
اگر يارانه نميخواستم كه فرم آنرا پر نميكردم .
هر جه در سايت رفتم نتوانستم عدم انصراف خود را اعلام كنم . لطفا نحوه آنرا دقيق تر و با توضيحات بيشتر اعلام كنيد . من كه ليسانس دارم و تا حدودي به كامپيوتر و سايت و اين مسائل آشنا هستم بلد نيستم عدم انصراف را اعلام كنم ، واي به حال افراد بيسواد .
(731119) (moderator18)
 
لالا
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۶:۴۳:۱۶
اقاي رييس دولت تو كه ادعاي مردم داري ميكني مردم فقير رو فقير تر كردي حالا تمام ما يحتاج گرون شده يارانه مردمو قطع ميكنيد (731121) (moderator18)
 
مهدی رضائی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۹:۵۶:۴۸
متاسفانه پدر اینجانب با وجود 5 فرزند و بدون هیچ گونه بیمه ای و هیچ گونه منبع در آمدی پیامک انصراف دریافت کرده و در صفحه اعلام عدم انصراف سایت معرفی شده امکان عدم انصراف را نداریم. با تشکر (731338) (moderator18)
 
ناشناس
Canada
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۲۰:۱۹:۴۴
اینجانب به سایت رفاهی جهت عدم انصراف از یارانه مراحعه ولیکن بعد از انتخاب گزنه انصراف/عدم انصراف فقط یک کادر باز گردید که کدملی و شماره سریال شناسنامه سر پرست خانوار را میخواست که بعد از تائید مراحل بعدی وجود نداشت. (731357) (moderator18)
 
Europe
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۲۱:۵۳:۵۹
اگه کسی یارانه نمی خواست از روز اول فرم پر نمی کرد .کما اینکه ما کسایی رو سراغ داریم که از اول فرم پر نکردن. (731491) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۲۲:۱۴:۰۹
اصلا توی این سایت یک گزینه ارتباط وجود نداره .که مردم اگه به مشکلی بر خوردن سوال کنند.گزینه ای وجود نداره که اگه کسی به اشتباه تایید یا عدم تایید رو جا به جا زد بتونه اصلاح کنه . گزینه ای وجود نداره که راهنمای استفاده از سایت باشه .این ها از اولین نیازهای یک سایته . واقعا خجالت داره برای یک سایت دولتی. (731513) (moderator18)
 
مرفه
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۲۲:۳۱:۰۳
من پولهای یارانه هایم را بنا به پیشنهاد آقای احمدی نژاد دربانک گذاشته ام که کم کم به اعتباربانکیم افزوده شود که تا باآن بتوانم یک خانه درگلسار (رشت)بخرم واگرزیادآمدیک زانتیا بخرم (731542) (moderator18)
 
عین اله رمضانی
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۲۳:۱۷:۱۷
باعرض سلام بنده یکی ازاقشار کم درآمدوپرجمعیت که اکثراعضای خانواده یابیکارندودانشجو.به اشتباه بجای تإییدعدم دریافت مابه التفاوت یارانه ها،گزینه انصراف راتإییدنموده ام.خواهشمنداست تجدیدنظربعمل آمده واقدام مقتضی ومساعدت بعمل آیدکه بدون دریافت یارانه بامشکل کمبودتامین هزینه درزندگی کارگری خواهم بود.ضمنا کدملی اینجانبجهت استعلام بدین شرح می باشد2972106989-شماره تماس09141832165 (731601) (moderator18)
 
سعید
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۰۰:۳۱:۱۷
من دو روز وارد سایت میشم ولی وقتی مشخصاتا وارد میکنم صفحه ای باز نمیشه.فکر کنم سایتشون مشکل داشته باشه (731698) (moderator18)
 
حم
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۰۶:۳۵:۴۴
مسئول محترم ستاد هدفمندی یارانه ها در گفتگوی ویژه خبری کانال دو مرتکب تناقض گویی شد و متأسفانه مجری برنامه هم نتوانست شفاف سازی نماید:
وی از طرفی ادعا کرد که ما به حساب اموال و دارائی های مردم سرک نمیکشیم و از طرفی علت قطع مابه التفاوت یارانه فاز دوم عده ای از مردم را به «تشخیص ما» (تشخیص و برداشت ستاد) مستند کرد!
ایشان توضیح ندادند که این تشخیصشان را از کجا آورده اند؟ و ملاک و معیارشان چه بوده است؟
ای کاش این ستاد به حسابهای رسمی و غیر رسمی و بانکی و غیر بانکی مردم سرک بکشد و بعد تصمیم بگیرد که لااقل منطقی باشد. مفهوم سرک نکشیدن، سر در نیاوردن است و بدون سر در نیاوردن ایشان چگونه توانستند تشخیص بدهند که کسی متمکن و متمول است؟ یا نیازمند؟ ابتنای حقوقی و قانونی این تشخیص چیست و کدامست؟
از طرفی ادعا میکند که سر و کار ستاد با «خوداظهاری» و «خود انصرافی» مردم است و از طرفی دم از «تشخیص ستاد» میزند که تشخیص غلط و موهومی است.
بعنوان نمونه خودم را میگویم که بعد از چند سال بیکاری و گذران زندگی از طریق انواع وامهای بانکی و قرض و قوله از دوستان و تحمل انواع محرومیتها که هنوز هم ادامه دارد بناگاه با دریافت پیامک می بینم که متمکن قلمداد میشوم! و مابه التفاوت یارانه ها هم (علیرغم اعلام عدم انصراف) به حسابم منظور نشده است. همه چیز هم که گران شده است و سیر صعودی بدون کنترل قیمتها هم که (علیرغم وعده ها و شعارها) افسار گسیخته ادامه دارد و قبضهای آب و برق و گاز افزایش یافته هم تا یکی دو بار تأخیر میفتد با اخطارهای مکرر و تهدید به قطع شدن مواجهیم. آخر این چه عدالتی است که آقایان از آن دم میزدند و میزنند؟! (731815) (moderator18)
 
m
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۰۸:۵۵:۳۰
هفت خان رستمه ؟
یعنی چی ؟ این همه مکافات بکشیم واسه دو تا گزینه خوب یه بارکی خودتون قطعش کنین خلاص . چه وعده وعید اللکی دادین به مردم تمام مدرسه ها در سال 87 پر بودن از این صفها واسه فرم پر کردن
من خودم در کافی نت کار می کنم واسه پدرم همچین اس مس اومده ولی نمی تونم انجام بدم چون خیلی پیچیده کردن
معلوم نیست مملکت ما داره چی میشه که ما خبر نداریم (731944) (moderator18)
 
صبوري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۰۹:۰۵:۲۸
با سلام
صرفه نظر از مزايا و معايب پرداخت هر مبلغ يارانه بنده معتقدم يا نبايد يارانه پرداخت شود و يا در صورتي كه قرار به پرداخت شد سهم بيت المال براي همه يكسان است و نبايد خيرات و مبرات هم دولتي شود بلكه بايد راهكار هاي مالياتي جبران تمكن مالي باشد چرا كه خداوند در تقسيم ارثيه يك پدر نيز بر فرزندان دارا و ندار فرقي نگذاشته است. پس اختيار ي كه خداوند براي نيكي و بدي كردن گزاشته چگونه تعبير ميشود.يك ريال با اختيار خيرات كردن بهتر از ميليارد كمك اجباري است .................................... (731959) (moderator18)
 
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۰۹:۵۲:۰۹
سلام
ایا تا به حال فکر کرده اید که در این مملکت سطح سواد در جه حد است که اینقدر مسایل را پیچیده مطرح میکند انهم با این سیستم اینترنت ما بنده که لیسانس هستم نحوه اجرا برایم کنگ است خدا بداد ادمهای بیسواد برسد
در ضمن ایا یک کارمند بازنشسته با سه فرزند از تمکن برخوردار است که او را در ردیف مرفهان قرار میدهند. (732036) (moderator18)
 
shirzad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۰:۱۳:۵۹
چرا گزينه عدم انصراف رو چسباندن به گزينه انصراف و اين همه مراحل رو پيچيده كردن ؟ اصلا چرا كسانيكه مايل نيستن يارانه اونها قطع بشه و سازمان هدفمندي هم گفته دلبخواهي و هيچ اجباري نيست بايد برن و عدم انصراف اعلام كنن ؟ خوب دولت بياد خيلي شفاف و روشن اعلام كنه منظور از تمكن مالي چيه؟ دارايي و اموال افراد تا چه عددي اگه باشه اون آدمها رو ميشه بهش گفت از تمكن مالي برخوردارند و نيازي به كمك دولت ندارند. خوب طبيعي هستش وقتي ثروت و دارايي افراد از يك عددي بالاتر ميره مثلا تعدادي از پزشكان كه ماشااله بجاي طبابت تجات مي كنن و حقوق ماهيانه يك كارمند رو در يك نصف روز درميارن نيازي به 100 تومن يا 200 تومن كم يا زياد كمك دولت ندارند و بايد انصراف بدن اصلا معني نداره به اونها و يا بسياري از تجار و صاحبان مال و منال و غيره و غيره يارانه تعلق بگيره بنظر من دولت بايد به اقشار كم درآمد جامعه از جمله حقوق بگيران ، مستمري بگيران ، مستمندان ، فقرا و نيازمندان واقعي و ساير مشاغلي كه درآمد آنها در حد معمولي و كفاف زندگي آنها رو نمي دهد يارانه آنها رو قطع نكنه و نيازي هم به اعلام عدم انصراف نباشه . تازه اصلا كلمه عدم انصراف از نظر لغوي معني نداره و ميشه بجاي آن از كلمه (داوطلب دريافت يارانه ) و براي كسانيه كه نمي خوان يارانه بگيرن از كلمه (انصراف از دريافت يارانه) استفاده كرد. (732078) (moderator18)
 
عارف
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۱:۵۰:۳۱
سایت سازمان هدفمندی یارانه ها مشکل داره هیچ شماره تلفنی هم نیست که اعلام کنیم سایت بسیار ساده و ابتداییه ای مشکل رو باید کی حل کنه (732255) (moderator18)
 
حمید رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۲:۱۷:۲۱
اقایون اینقدر با اب و تاب از وضع خوب اقتصادی مردم حرف می زدندکه پیش خودم گفتم هیچکس نیازی به این چندرغاز پول نداره ولی الان وقتی به صف دم عابر بانکها بعد از واریز یارانه ها نگاه می کنم می بینم که چقدر مردم به همین مبلغ ناچیزم نیازمندند.چقدر وضع اقتصادی مردم شکننده شده که اینطور اول صبح تو صف یارانه می ایستند. (732316) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۳:۱۰:۲۶
فرزند تازه بدنیا آمده ام یارانه ندارد چرا ؟ (732448) (moderator18)
 
مسعود نظیری مقدم
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۲۳:۰۰:۳۴
اصولا دولت مجری قانون است نه واضع قانون لذا اگر به ملت ارزش قائل است نمیبایست این همه حرف وحدیث باشد فقط این موضوع را به این نحو بامردم مطرح میکرد هرکه مایل است ازدریافت یارانه بنفع قشر نیازمند صرفنظر نماید واحتیاجی به سئوالات چندگانه نبود (733316) (moderator18)
 
محامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۶:۳۳:۲۰
وقتی دگمه "انصراف/عدم انصراف "را میزنی در صفحه بعد این متن نشان داده شده است:

"جهت انصراف از دریافت یارانه نقدی، کد ملی خود را همراه با شماره پنج رقمی
که در تصویر روبرو مشاهده می کنید وارد نمایید ."

صحبتی از عدم انصراف نشده من که جرعت نکردم برم صفحه بعد (732893) (moderator18)
 
آزیتا
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۸:۱۵:۱۲
مادر من سرپرست خانواد 3 نفره است که پیامک انصراف دریافت کرده خواهر من که مشکل ذهنی داره وماهی 350000تومان خرج داروهاش میشه وتنها درامدش حقوق 350000تومانی پدر خدابیامورزمونه وتحت سرپرستی مادر قرار داره چرا باید یارانش قطع بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (733041) (moderator18)
 
جواد قبادی
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۱۹:۱۳:۱۳
با سلام احتراما با توجه به اینکه اسمس انصراق از یارانه برای من ارسال نشده واز کار افتاده میباشم وهیچ منبع درامذی ندارم مبلغ 280000ریال برای من واریز نشده خواهشمند است راهنمایی فرمایید (733104) (moderator18)
 
فرزند یک متمکن
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۱ ۲۲:۳۸:۴۴
این سایت بسیار هوشمندانه،هنرمندانه،مبتکرانه،خلاقانه،جسورانه،قدرتمندانه و البته هدفمندانه!در جهت هدفمند سازی یارانه ها طراحی و اجرا شده است.
به دولت محترم تبریک میگوییم!!!!!!!!!!!!!!!!! (733292) (moderator18)
 
پارساپاشایی
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۹:۱۲:۱۴
عدم انصراف را اسانترش کنین (763647) (moderator18)
 
س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۱:۴۰:۵۴
با سلام این چه کاری است که دولت انجام میدهد اگر مردم ما می خواستن انصراف بدهند که از اول فرم پر نمی کردند و این همه دردسر وقت وزمان برای این کار نمی گذاشتن دولت که پول آب وبرق و... را گران کرده چرا حالا می خواهد یارانه که به مردم تعلق کرفته است را قطع کنند چرا اس م اس دادی که حالا مردم بروند توسایت انصراف یا عدم انصراف بزنند میدانید اگر یک اشتباه بزنیم امکان حذف یارانه وجود دارد وقتی کسی وارد سایت نشده پس دوست ندارد که یارانه اش قع شود پس چرا دولت با عصاب ما بازی می کنند وهمه را به وحشت میندازید بابا این کاررا با مردم نکنید بعضی ها هستند سنشان زیاد است ونممیتواند وارد سایت شوند وکسی هم نیست کمکشان کنند شما باید به همه چیز اهمیت بدهید وبدانید همه ما نیازمند به این یارانه هستیم . (733921) (moderator18)
 
مرتضی
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۶:۲۳:۲۴
توجه فرمایید متن پیامک میگه: درصورت تمایل به چی "به انصراف "به سایت رفاهی مراجعه کنید یعنی در صورت عدم تمایل به انصراف نیازی نیست به سایت مراجعه کنید لذا فقط در صورت تمایل به انصراف وارد سایت شوید. (734519) (moderator18)
 
امین
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۷:۴۳:۰۴
1- لازم نیست خود شخص این کار رو انجام بده کافی نت برای چی است
۲- این کار کار راحتی است
۳- اطلاع رسانی هم در مورد سایت از تلوزیون ایران شده
۴- این مردم با دولت کنار اومدن بعد از این هم می آیند
۵- خودتون می کید عدم انصراف خوب وقتی عدم انصراف رو زدی بشین توی خونه بگو من عدم انصراف زدم
۶- اون کسی که تونسته فرم بر کنه میتونه سایت رو هم بخونه
۷-این سایت کار می کنه
۸- بیامکشم برای ۱۲ تا از دوستانم اومده و عدم انصراف هم زدن
۹ - بیاز داغ نکیرید که این کارها توهین به عقل و هوش ایرانی است
۱۰ - این بول مجازی نیست واقعی است بس مثل بازی نگاش نکنید

آریایی همیشه زنده است
با سلام و تشکر (734655) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۸ ۱۱:۵۲:۳۹
جرا اصلا باید این کار و انجام بده؟ اکه برکه پر کرده یعنی می خواسته بگیره به نظر شما این مسخره بازی نیست؟ (757371) (moderator18)
 
اندیشه
۱۳۹۱-۰۲-۰۹ ۱۶:۳۲:۰۱
ببخشید مردم اجازه ندارن مشکلات خودشون رو هم بیان کنن؟؟؟؟؟؟؟ اگه نتونیم حتی به درد دلشون هم گوش کنیم پس چطوری اعضای همدیگه هستیم شما اگر به این برنامه مسلط هستین درست راهنمایی کنین که چطور استفاده کنن که به مشکل برخورد نکنن نه اینکه با این سبک باهاشون صحبت کنین (758969) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۱۸:۳۰:۱۴
مرغ کیلویی 6000تومان،گوجه فرنگی 2700تومان خیار3000تومان.آخ جون بریم انصراف بدیم (734744) (moderator18)
 
علیزاده
۱۳۹۱-۰۱-۲۲ ۲۰:۳۰:۲۱
من در 2 مرحله اول گزینه عدم تایید رو زدم برای اعلام عدم انصراف ولی در مرحله سوم تنها گزینه موجود تایید انصراف است.در این مرحله چه بایید کرد؟ (734878) (moderator18)
 
احمد
۱۳۹۱-۰۱-۲۳ ۱۶:۱۲:۲۲
من اینو قضیه رو نفهمیدم اشتباها گزینه انصراف رو دادم حالاچکار کنم. (736196) (moderator18)
 
ب-آ
۱۳۹۱-۰۱-۲۳ ۲۰:۵۴:۵۸
من یک فرهنگی هستم که فقط از دار دنیا یک پراید دارم ولی متاسفانه مبلغ 28000 تومان من واریز نشده نمی دونم باید جکار کنم. اگه میشه من رو راهنمایی کنید. (736633) (moderator18)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۰۰:۳۶:۰۱
من با یه اس ام اس بالاخره مرفه شدم؟؟؟؟؟ (736874) (moderator18)
 
فرید
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۰۰:۵۳:۴۶
با سلام
من گردش حساب واریز یارانه هام رو از عابر بانک چک کردم تا برچ 10 پول به حسابم واریز شده و تا جالا چیری واریز نکردن. جالبه که هیچ پیامکی هم مبنی بر انصراف دریافت نکردم و تو سایت رفاهی هم هیچ چیزی مبنی بر عدم واریز عنوان نشده است.
این مشکل واسه کسی پیش اومده یا نه؟ (736887) (moderator18)
 
علی نادرپور
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۰۲:۰۲:۱۹
به دلیل بیکاری و احتیاج عد م اننصراف اعلام می دارم (736929) (moderator18)
 
عماد
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۰۳:۱۵:۴۶
بعد از هفت خان رستم تازه جواب دادن عدم انصراف شما مورد بررسي قرار گرفته و نتيجه به اطلاع شما خواهد رسيد همین که داخل سایت میشی اینقد عدم انصراف میبینی که از خودت رحمت میاد در جزئیات سایت که وارد میشی میبینی همشون به http://www.refahi.ir/kernel/trm32 ختم میشه باز 2 باره هم که داخل سایت بشی ازتون سوال میکنه که میخواین انصراف بدین یا خیر سرشون عدم انصراف (736960) (moderator18)
 
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۰۳:۳۲:۰۹
برای بار دوم اگه رفتین هی میگه انصراف شما میگین نه بعد میگه جون ما نصفشو بیخیال بازم میگین نه حالا نکته سایت برعکس عمل میکنه و میگه بعد از تائید کد انصراف به شماره شما ارسال میشود از اونجای که بدبخت تر از خودمون جای ندیدم از تشکرات انسان دوستانه صفحه بعد صرف نظر کردیم (736964) (moderator18)
 
عنا
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۰:۱۹:۰۳
با سلام اشتباها گزینه انصراف را زده ام چکار باید بکنم راهنمائی کنید باتشکر (737147) (moderator18)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۰:۵۹:۴۸
اگر کسی دو ماشین پراید 5یلیون تومانی دارد یا دو سند ملک 20میلیون تومانی دارد مرفه است ولی اگر یک سند ملک 5یلیارد تومانی داشته باشد مستحق دریافت یارانه است .اینهم عدالت احمدی نژادی (737192) (moderator18)
 
علی
۱۳۹۱-۰۱-۲۴ ۱۳:۰۹:۰۴
بخدا وقت طلاست . این همه مشغول کردن فکر و کار مردم به این موضوع و این همه ابهام چرا؟ بابا یک کلام گفته بشه آره یا نه . (737355) (moderator18)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۱-۲۵ ۰۷:۴۴:۴۸
گرفتن یارانه حق هر ایرانی هست چه میلیاردر باشه چه فقیر بهتر بود دولت به عوض یارانه دادن همه ایرانی ها رو بیمه میکرد تا مردم نگران مخارج پزشکی نگران بیکاری نگران دوران بازنشستگی خود نبا شند (738140) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۶ ۰۰:۰۸:۰۷
بابا جان مادرت دست از سر ما مرفهین بردارید اقایانسایت را برسی کنید وایراد ان رابرطرف کنید ما احمق نیستیم (738764) (moderator18)
 
مردم
United States
۱۳۹۱-۰۱-۲۶ ۰۱:۲۷:۳۶
عدالت امام علی(ع) فقیر و غنی نمیشناسه،یارانه باید به همه تعلق بگیره تا هرکس که دوست داره از سهم خودش به هرکس که دلش میخواد ببخشه،مردم وکیل و وصی برای ببخشیدنِ حقشون به دیگران نمیخوان،خودشون میتونن انفاق کنن... (738807) (moderator18)
 
vرضا
۱۳۹۱-۰۱-۲۷ ۰۹:۵۳:۳۱
من کارمند قراردادی اداره ... هستم برام پیامک انصراف اومده ، جالب که رییس سازمان هدفمندی باشجاعت تمام 95درصد پیامک ها درست ارسال شده میشه این آقا حقوق ومزایای خودش را بامن عوض کنه که ما هم طبقات و دردمندها درک کنیم. (740699) (moderator18)
 
sara
Norway
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۱۹:۵۵:۰۴
اگر کسی اشتباها در سایت رفاهی به جای عدم تایید تایید را زده باشد الان که مهلت به پایان رسیده باید چه گار کند؟ (743689) (moderator18)
 
وطن پرست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۰:۵۳:۱۶
یه سوال
اگه به سایت مراجعه نکنیم و چیزی رو پر نکنیم بازم یارانه مون رو قطع میکنن؟؟؟؟؟
یا باید عدم انصراف را تایید کنیم؟ (751076) (moderator18)
 
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۴:۳۸:۰۶
سلام من بجای این که عدم انصراف رو بزنم انصرام رو زدم اگه می شه راهنمایم کنید؟ (751394) (moderator18)
 
محسن
۱۳۹۱-۰۲-۰۴ ۱۰:۰۹:۱۹
سلام . به اشتباه گزینه انصراف از یارانه را انتخاب نموده ام . راهنمایی کنید (752461) (moderator18)
 
شهلا
United States
۱۳۹۱-۰۲-۰۴ ۲۰:۴۹:۱۹
ما پیامک واسمون نیومده و نمیخواهیم هم انصراف بدیم ، آیا برای عدم انصراف باید بریم تو سایت..یا چون اصلا واسمون پیاlمک نیومده هیچ کاری نکنیم؟ (753331) (moderator18)
 
راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۴:۱۹:۰۸
من پیامکی دریافت نکردم ولی برای محکمکاری رفتم تو سایت وعدم انصرافو زدم ومراحلش رو رفتم حالا میترسم کارم اشتباه بوده..چی کار کنم کمککککککککککک هنوز پیامکی برام ارسال نشده که عدم انصرافتو تایید میکنیم هر کی میدونه بگههههه خواهشش (766076) (moderator18)
 
لاهرودی
۱۳۹۱-۰۲-۰۶ ۱۱:۰۴:۵۹
تلفن من تغییر کرده ونمی توانم کد را دریافت کنم.چه باید بکنم؟ (755417) (moderator18)
 
صادق
۱۳۹۱-۰۲-۰۷ ۱۸:۴۵:۲۶
سلام
من شماره تلفنم عوض شده چجوری باید اونو تغییر بدم
کسی اگه میدونه لطفا به من هم بگه با تشکر (756794) (moderator18)
 
امیر
۱۳۹۱-۰۲-۰۸ ۱۰:۰۵:۲۳
با سلام
من هم متاسفانه به اشتباه انصراف دادم لطفا راهنمایی کنسد چگونه میتونم برگردم و عدم انصراف را اعلام کنم؟ (757247) (moderator18)
 
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۹ ۱۰:۴۲:۳۹
من می خواهم رایانه هایم راجمع بکنم وبا پول آن عروسی کنم (758396) (moderator18)
 
رسول
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۲۱:۴۶:۰۸
با سلام
من اشتباهی بجای عدم انصراف گزینه انصراق را تایید کردم. به بانک هم مراجعه کردم واسه اصلاح، که بانک هم میگه سایتش باز نمیشه. راه حل چیه؟ میشه شعب دیگه این بانک برم؟؟ (761027) (moderator18)
 
اکبر
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۲:۱۶:۲۴
سلام سعی کردم تو زندگیم همیشه روی پای خودم باشم ولی با این گرانی و وضعیت شعلی نمی دانم چگونه باید برای زن بچه حداقل امکانات رفاهی تهیه کنم دارای چهار فرزند هستم سه بچه هم سرپرستی دارم که پدر ومادر ندارند خودم هم به شعل کشاورزی مشغولم جلوی داماد وعروس میشه گفت ندارم تازه کرایه خانه وهر سال دنبال خانه گشتن اثاث کشی وای بازم بگم 55 سال از خدا عمر کردم ولی دیگر طاقت خجالت گفتن نه را به زنو بچه ندارم خدا خودش فرجی برای همه ملت برسونه تازه خنده داره من جز متمکنین مالی هستم ویارانه مرا می خواهند قطع کنند (762032) (moderator18)
 
اکبر
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۲:۲۴:۴۳
سلام برای عدم انصراف بعد از چندین بار تلاش امروز موفق شدم ولی حدود یک ساعت هست منتظر م ولی بعد از تایید صفحه باز نشده نمی دانم چکار کنم ایا باید همینطور باشه ولی گفته بودند باید شماره تلفن انتخاب کنم برای من هنوز نیامده خواهش می کنم راهنمایی کنید مرا (762051) (moderator18)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۳:۰۶:۰۸
سلام دوستان

قابل توجه دوستانی که اشتباهی از یارانه انصراف دادن: (ویژه شهر تهران)

بنده هم اشتباهی انصراف دادم ولی موفق شدم اصلاحش کنم
فقط و فقط باید با مراجعه حضوری به دبیرستان البرز واقع در چهار راه کالج ستاد هدفمند سازی یارانه ها و ارائه کارت ملی نسبت به اصلاح اون اقدام کنید
البته میتونید شماره تلفن یا هر اصلاح دیگه ای هم که خواستید انجام بدید
فراموش نکنید فقط تا فردا 12 اردیبهشت وقت دارید. (762164) (moderator18)
 
گدای سرکوچه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۴:۵۰:۵۸
اقای ریس جمهور یارانه منو که قطع کردی بفرست برای جناب خاوری توی بلاد فرنگ که خیلی محتاجه ،والا ثواب داره.مابه تفاوت هم برسون به دست جناب معاون تا شکر وارد کنه . (762400) (moderator18)
 
آزاد
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۸:۱۳:۱۰
با سلام
این واقعا مسخره است که مردم رو گیج و نگران میکنه!آخه چه معنی داره که بحث عدم انصراف مطرح بشه؟تو این اوضاع بد اقتصادی کیه که به یارانه نیاز نداشته باشه؟(درصد کمه پولدارهارو ملاک قرار ندید!)چرا دولت میخواد یارانه نده؟مگه رئیس جمهورنگفت مردم نگران نباشن پس چی شد؟به خاطر خدا هم که شده لااقل کمی هم بفکرمردم باشین! بجای اینکه مردم رو گمراه و نگران کرد میشه کمی هم بهشون کمک کرد!اگه مجلس به دولت اجازه اجرای فازدوم هدفمندی یارانه هارو نمیده چرا انتقامشو از مردم میگیرن؟اگه وجودشو دارین اینو هم منتشر کنید. (762794) (moderator18)
 
ذوالفقاری
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۰:۵۳:۲۷
سلام

اگر شماره تلفنی که از قبل اعلام شده در حال حاضر فعال نباشد برای دریافت کد باید چه کرد. (763041) (moderator18)
 
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۲۱:۱۵:۳۸
تا کی به مردم دروغ میگید.یارانه حق همه ایرانیاست هم قیمت ها رو واقعی کردین و هم یارانه رو قطع میکنین؟
هیچ جای دنیا این جوری کلاه سر مردم نمی ذارن. (763075) (moderator18)
 
s
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۷:۴۲:۲۳
بابا این چه وضعیه که برا مردم درست کردین؟ فک مکنین میتونین حق مردم وازشون بگیرین؟ داشتم نظرات دوستان رومیخوندم که از رفتن به سایت وعدم انصراف دادنم منصرف شدم.نه پیامکی دریافت کردیم نه پولی ،تکلیف چیه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بجای این بازیا یه راحل درست به ما بدین مردم که الاف شما نیستن
آقایون مثلا محترم بجای وعده وعید ومسخره مردم به دادشون برسین.ملت صداشون درنمیاد هرکاری دلشون میخاس انجام میدن. واقعا جای تاسف داره اینکارا... (763494) (moderator18)
 
مراد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۲:۲۷:۳۷
با سلام آیا فقط کسانی که پیامک برایشان آمده باید به سایت مراجعه کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (764095) (moderator18)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۳:۰۸:۲۴
الان چند روزه به بانک های مختلف رجوع می کنم که اشتباه انصراف از یارانه هارو تصححیح کنم ولی یا سایت های اینترنتی باز نمی شن یا کارمندای بانک از انجام وظیفشون طفره میرن.تکلیف مایی که به اشتباه انصراف دادیم چیه؟؟؟؟؟؟؟ (764198) (moderator18)
 
نادری
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۳:۰۸:۵۳
امروز که روز آخره که اصلا سایت کار نمی کنه و هرکی هم نتوسته احتمالا یارانه اش قطع مشیه.......با تشکر از زحمات روزافزونتان (764199) (moderator18)
 
مریم قدسی
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۴۲:۳۶
باسلام به سایت م راراجعه میکنم و گزینه عدم انصراف را یا گزینه های دیگر را میزنم erore مبدهد واصلا موفق نمشوم (764368) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۵:۱۶:۱۸
اگر به حال مردم هستید بس چرا با این مشکلات (ازقبیل عدم انصراف و ...)که انهم نمیشود به سایت رفت . مردم را به درد سر میاندازید (764458) (moderator18)
 
اهورا مزدا
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۷:۳۲:۴۳
با سلام
شماباید اعلام می کردید کسی که می خواد انصراف بده بره در خواست بده الان دو روزه می خوام وارد بشم شبکه شلوغه این مشکل هزاران نفره اگر هم نرسیم یارانه قطع میشه یه فکری بکنید دیگه این چه وضعشه این با تشکر (764663) (moderator18)
 
محمد ترکمان
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۱:۰۲:۲۲
من سه ماه است یارانه ای به حسابم ریخته نشده است چه کار کنم (764917) (moderator18)
 
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۲۳:۰۱:۳۳
سلام به نظر من یارانه ها رو میخان بگیرن از دست مردم (765047) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۷:۴۵:۰۷
اين كار بازي با اعصاب مردم ميباشد دولت محترم توجه بفرماييد براي دادن مبلغ كمي از تورم ايجاد شده بر اثر اين طرح نپخته بايد هر روز فكر مردم را يك جور مشغول كرد به خدا قسم افرادي كه مسبب اين كارها هستند بايد يك روز پاسخ بدهند هيچ كجاي دنيا مردم اين گونه تحقير نميشوند نامه هاي ارسالي بالا را مطالعه كنيد ايا بايد اين گونه باشد در زمان جنگ با آن همه مشكلات مردم راحت تر زندگي ميكردنداگر كوپني بود عادلانه وبه همه تعلق ميگرفت اين بازيها نبود اگر كه مبلغي يارانه به يك فرد ميلياردر بدهيد كه كمتر از يك درصد مردم هستند چه اتفاقي ميافتد ان شخص انقدر قدرت قدرت دارد كه اگر يارانه نگيرد پول ان را ازجاي ديگر چند برابر دربياورد پس بياييد منطقي تر عمل كرده وبحث تمكن مالي را كنار بگذاريد وبه زور از مردم انصراف نخواهيد متشكرم (765363) (moderator18)
 
محمد
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۵:۰۲:۵۵
من پیامک انصراف برام نیومده ولی سه کد عدم انصراف دریافت کرده ام نمی دونم کی وارد سایت شده ام که خودم خبر ندارم مگه من چند تا یارانه می گیرم. (766157) (moderator18)
 
مهران
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۰۱:۰۷:۵۳
با سلام ما هیچ گونه پیامی برامون نیومد و 28 هزار ت هم به حسابمون واریز شد. ولی من رفتم و گزینه ی عدم انصراف رو تایید کردم ، الان یارانه این مرحله به حسابمون واریز نشده چیکار باید کرد؟ لطفا جوابشو برام میل کنید ممنون (771951) (moderator18)
 
omrzn
۱۳۹۱-۰۲-۱۹ ۰۰:۱۸:۴۷
با سلام ما هیچ گونه پیامی برامون نیومد و 28 هزار ت هم به حسابمون واریز شد. ولی من رفتم و گزینه ی عدم انصراف رو تایید کردم ، الان یارانه این مرحله به حسابمون واریز نشده چیکار باید کرد؟ لطفا جوابشو برام میل کنید (773670) (moderator18)
 
alireza
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۰۱:۴۶:۵۵
سلام اون هایی که زحمت کشیدن و پول در اوردن مالیات از همه بیشتر میدن عوارض از همه بیشتر میدن باید انصراف بدن ولی اون هایی که یک عمر خوردن و خوابیدن تللی و.... کردن و تلاشی برای ترقی زندگی نکردن باید الانیارانه مفت بگیرن و گردن کلفت کنند نه ماشین دارن پول بنزین بدن و نه ...فقط پول یا مفت بگیرن لااقل سهم کوچکی از ایرانی بودن خود بگیریم و داخل ماشین بریزیم شاید با آن بتوان تا یه جاییرفت و برگشت . (771994) (moderator18)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۵ ۱۶:۲۱:۰۳
براى ما نه پيامك امده نه ماتوسايت رفتيم انصراف يا عدم انصراف بديم ولى نميدونم چرا يارانه ما قطع شده حالا بايد چيكار كنيم تا برقرار شود لطفاً جواب بديد (836573) (moderator19)
 
amir hossein
۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۰۶:۲۳:۴۸
برای من پیامک انصراف اومده و وارد سایت شدم و کد عدم انصراف رو گرفتم ولی یارانه مرحله دوم هنوز به من تعلق نگرفته چیکار کنم (844833) (moderator19)
 
حسين غلامي
۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۱۰:۰۵:۲۹
سلام اقاي دكتر مرادي بنده يك معلم باز نشسته هستم كه دوفرزندم فارغ التحصيل دانشگاه هستندوبيكار وبايدبا اين حقوق 610000تومان بازنشستگي مخارج با اين تورم سرسام اوركه همه مسولين به ان اذعان دارنديك ماه را بسرببريم. با يدحتما غرور خود را بشكننيم وكاسه گدائي بدست بگيريم اخر شمارنج بخور ونمير را چشيده ايدكه امثال من را متمكن ميناميد به هر كجا كه ميرويم همه دم از بياطلاعي ميزنند وميگويند بايد بيايم تهران به جنابعالي مراجعه كنيم شما بفرمائيد ما بايد چكار كنيم به چه كسي بايد صدامان را برسانيم اين عدالت كه ميگويند اينست البته نبايدظلم به سبيه را عين عدل دانست حالا كه يارانه امثال من را قطع كرده ايد چگونه جبران اين همه تورم را بكنيم لطفا به وجدانتان مراجعه كنيد وجواب بنده را بدهيدعدم انصراف هم اعلام كردم منتظر جواب حضرتعالي هستم؟ (845142) (moderator102)
 
كريم
United States
۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۹:۵۴:۵۱
سلام من تازه تشكيل خانواده دادم براي اينكه يارانه خودم و همسرم رو جدا كنم چه بايد بكنم لطفا راهنمايي كنيد (846851) (moderator102)
 
علی
۱۳۹۳-۰۱-۰۷ ۰۸:۱۷:۴۱
سلام من تمام مراحل رفتم دراخرتایید نمیشه میگه ورود به سایت با فیلتر شکن وخارج کشور مجاز نیست یییععننی چچچچچی؟ (2040610) (alef-11)
 
مادر
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۸:۳۴:۳۰
من با دو بچه از همسرم جدا شدهام وسرپرست زدو بچهام هستم چكونه يارانه ام را بگيرم؟ شوهرم به ما يارانه مان را نمى ده جواب بدهيد لطفا (2757317) (alef-10)
 
مادر
۱۳۹۴-۰۹-۲۸ ۰۰:۳۲:۳۷
همسرم بدون طرپناه من و دو فرزندم را رها نموده و یارانه هایمان را میگیرد و هیچ گونه نفقه ای هم پرداخت نمینماید و یک نفر یارانه 4نفر را استفاده میکند و حقوق 2میلیونی د. وزارت ارشاد با مزایا و ابا اتومبیل هم در اژانس کار میکند لطفا رسیدگی شود (3398256) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته