نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 275804
حمله مسلحانه به طلافروشی برای ۴ کیلو طلا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۳
چهار مرد که مسلحانه وارد طلافروشی در شهر مشهد شده و با دستبرد به آنجا چهار کیلو طلا سرقت و گریخته بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش جام جم، ساعت ۲۱ و ۲۹ دقیقه شامگاه سه شنبه مرد طلافروشی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهر مشهد تماس گرفت و از حمله مسلحانه چهار مرد به مغازه اش در چهارراه توحید این شهر خبر داد.

ماموران ابتدا به تحقیق از طلافروش پرداختند که وی گفت: ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه در مغازه ام بودم. با رفتن آخرین مشتری قصد داشتم با گذاشتن طلاها در گاوصندوق و قفل کردن مغازه به خانه ام بازگردم که همان موقع دو دستگاه موتورسیکلت مقابل طلافروشی ام توقف کردند. آنها کلاه کاسکت به سر داشتند و چهره شان به خوبی مشخص نبود. چهار سارق مسلح به زور وارد مغازه ام شده، مرا به مرگ تهدید کرده و چهار کیلوگرم طلایم را دزدیده و با سوار شدن به موتورهایشان به سرعت متواری شدند. آن قدر این سرقت سریع اتفاق افتاد که فرصت به صدا درآوردن زنگ خطر را هم نداشتم.

با تشکیل پرونده قضایی، کارآگاهان در قالب چند گروه عملیاتی تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده اند و عاملان دستبرد به این طلافروشی تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.
 
کلمات کلیدی : حمله مسلحانه+سرقت
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۴:۲۶:۱۱
تقریباً روزی یک سرقت مسلحانه در کشور اتفاق می افتد. چرا؟! (2956608) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۷:۰۵:۱۱
سرقت مسلحانه فقط با اعمال قانون سفت و سخت کنترل میشود. فقط حبس ابد یا اعدام. در امریکا دزدین حتی یک ادامس ناقابل بصورت مسلحانه ( حتی سلاح سرد مثل چاقو) حبس طولانی مدت یا ابد به دنبال دارد. (2956975) (alef-11)