توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 303325
واکنش صابری به سخنان توهین‌آمیز یک نماینده مجلس درباره نابینایان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران سخنان یکی از نمایندگان مجلس درباره نابینایان را توهین‌آمیز تلقی کرد و خواستار شکایت شورا شد.

به گزارش ایسنا، علی صابری صبح امروز سه شنبه در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به سخنان دو تن از نمایندگان مجلس در حین اصلاح بند ۶ ماده قانون انتخابات گفت: ادبیات مخالفان بسیار نادرست بود که حتی شرم دارم آنها را تکرار کنم.

وی با بیان اینکه رسایی با استفاده ازکلمه نابینایان متلکی به هیات رییسه عنوان کرد، گفت: مخالفان مخالف حضور نابینایان در انتخابات بودند که برهمین اساس علاوه بر اینکه ماهیت استدلال آنان دچار مشکلات، ادبیات توهین‌آمیز و شرم‌آوری بود، از تکرار آن هم معذورم.

عضو کمیسیون بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه آقای کاتب نماینده مجلس شورای اسلامی صحبت‌هایی داشته درخصوص نابینایان که در توییتر آمده، گفت: با استفاده از بند ب قانون نظارت بر نمایندگان مجلس خواهشمندم هیات رییسه شورا مراتب اعتراض خود را به این لحن توهین‌آمیز ارائه کند و به آقای کاتب می‌گویم که مجتبی شاکری‌ها در جبهه چشم‌هایشان را از دست داده‌اند تا شما بتوانید نماینده مجلس بشوید.

صابری افزود: مجتبی شاکری و بنده عضو نابینای شورا هستیم که باید شورا درخصوص این لحن توهین‌آمیز وارد شود.
 
کلمات کلیدی : شوراي شهر تهران ، مجلس شوراي اسلامي، نابینا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.