نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 266723
روایت وزیر ارشاد از قول عربستانی ها
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۱
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طبق قولی که عربستان به ما داده اشد مجازات را برای مرتکبین این حادثه در نظر گرفته و تا حد اعدام هم پیش خواهد رفت.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه همایش بانوی انقلاب، بزرگداشت مرحوم خدیجه ثقفی همسر حضرت امام خمینی(س)در واکنش به نامه رییس جمهور به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد پیگیری ماجرای فرودگاه جده به جماران گفت: وزارتخانه ما از قبل نیز اقدامات لازم را آغاز کرده است و از همان زمانی که از حادثه آگاه شدیم پیگیری های لازم را از طریق کنسولگری در جده انجام دادیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ملاقات سفیر ایران با مقامات عربستان افزود: در این راستا سفیر ایران در عربستان ملاقات های متعددی را داشته است و طبق قولی که عربستان به ما داده اشد مجازات را برای مرتکبین این حادثه در نظر گرفته و تا حد اعدام هم پیش خواهد رفت.

جنتی در پایان افزود: ما باید به این موضوع واکنش جدی تری نشان دهیم. با توجه به نظرات برخی علما که نظرشان را در مورد عمره اعلام کردند که سفر حج تنها یک حرکت مستحبی است. نیازمندیم به صورت جدی با این مسئله برخورد کنیم، از آنجایی که مردم و نخبگان نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند تمام تلاش خود را در این زمینه خواهیم کرد و با وزارت امور خارجه رایزنی می کنیم و ظرف امروز و فردا پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه جده+علی جنتی
 
گیتی
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۸:۰۴:۲۵
سال قبل سازمان حج وعمره اعلام کرد تمام سفرهای حج عمره عید نوروز به سال 1395 موکول میشود این زایرانی که به عربستان رفته بودند چه کسانی بودند که روزهای اولیه سال جدید را آنجا بودند و از طرف کدام نهاد رفته بودند؟؟؟؟ (2816001) (alef-10)
 
آریابان
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۹:۳۳:۱۰
پس اعتراف یکی از دو متجاوز به نوجوان ایرانی مبنی بر اینکه این عمل را به تشویق شیخ ابومرزوق امام جماعت مسجدجامع جده انجام داده ...، چی؟!؟!؟!؟!؟
((( الف : يکشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۳ ))) ؛ (2816231) (alef-10)