نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425546
عمار انقلاب بودن سخت تر از این حرف ها است
بخش تعاملی الف - مصطفی مشفقیان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۹


آن ها که سردار غیب پرور را خوب میشناسند، خوب می دانند ایشان همیشه نمونه بارز یک پاسدار غیر محافظه کار و در عین حال انقلابی را از خودشان به نمایش گذاشته است.

جفاست نه در حق غلامحسین غیب پرور، بلکه در حق رهبر انقلاب که شخصی فرمانده بسیج بشود و هنوز یک هفته از این انتصاب نگذشته و درحالی که طبیعتا هیچ عملکردی در این یک هفته برای قضاوت نمی تواند وجود داشته باشد، عده ای اینچنین بی مهابا این فرمانده جدید بسیج را در سه کنج اتهام قرار بدهند.

البته قضیه خیلی ساده تر از این حرف ها است. چند سال پیش در کوران فتنه، سردار غیب پرور در جایی از سران فتنه با عنوان نجس سیاسی یاد می کنند و حال پس از چند سال، خبرنگاری ذوق زده از ایشان می پرسد بر سر مواضع قبلی تان هستید؟ خب در اینجا از یک پاسدار غیر محافظه کار و انقلابی چه جوابی میشود انتظار داشت؟ که بگوید نه حرفم را به خاطر خوشایند روشنفکرنمایان بالاشهر نشین تهران و هژمونی کثیف رسانه ای شان پس می گیرم؟! یا لبخند بزند و سکوت کند و هیچ نگوید؟ و یا آنچنان دیپلماتیک جواب بدهد که حرفهایش به مذاق همه خوش بیاید و همزمان هم رسانه های معاند و اصلاح طلب تیترش کنند و هم کیهان؟!

مگر رهبر انقلاب نمی گویند من همچنان نسبت به مقوله فتنه حساسم؟ مگر نمی گویند سران فتنه در آن روزهای سخت به کشورخیانت کرده اند؟ مگر سران فتنه در این سال ها ذره ای در مواضع خود اصلاح ایجاد کرده اند که حال فرمانده جدید بسیج بخواهد حرف حق خود را پس بگیرد؟ اصلا مگر رهبر انقلاب حرف خود درباره ظالمان به ملت در سال ۸۸ را پس گرفته اند که امروز سردار غیب پرور بخواهد ذره ای عقب بنشیند؟

سردار عزیز! همانطور که در این چند روز دیده اید بسیج پابرهنگان و مستضعفین انقلاب انقدر دشمن و بدخواه دارد که از همان روز اول شما در معرض حمله و اتهامید.

پس کمربندها را محکم ببندید که عمار انقلاب بودن خیلی سخت تر از این حرف ها است.
 
کلمات کلیدی : مصطفی مشفقیان
 
مهندس جنت شهري
۱۳۹۵-۰۹-۲۹ ۰۸:۴۶:۰۹
ايكاش درباره تفويض نام بزرگان دين به افراد دقت ميكرديد..هر كسي در زمان خود و دوران خودش ميتواند منشا خير باشد و اگر كسي تواني داشته باشد نياز به اعطاي القاب نيست...پس عمار ..عمار است و غيب پرور هم غيب پرور...عمار پدر و مادرش را در زير شكنجه از دست داد و در دوران خفقان بارها شكنجه شد تا شد عمار...عمار انقلاب افرادي مثل شهيد بهشتي و رجايي بودند كه تاولهاي شكنجه طاغوت تا مدتها بعد از انقلاب انها را رنج ميداد...انها كه با طاغوت جنگيدند حالا ....شده اند ....وانها كه بعد از مبارزه امده اند سر سفره انقلاب شده اند عمار...!!?? (4072462) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۱۳:۳۹:۵۲
مهندس جان شما سوابق این سردار را مطالعه کرده ای که بدانی آیا این سردار عزیز به اندازه بهشتی ها به این مملکت خدمت نکرده. (4074601) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۹ ۱۹:۵۱:۱۱
بسج ٤٠ ميليوني بايد داشته باشيم نه ٤ ميليوني عزيز (4073459) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته