نظر منتشر شده
۵۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 171340
استانداردهای اجتماعی پوشش در اماکن عمومی سانفرانسیسکو قانونی شد
بخش خارجی الف، 2 آذر 91
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۴
قانونگذاران سانفرانسیسکو طرح رعایت حداقل استانداردهای رفتاری منع کننده ممنوعیت برهنگی را تصویب کردند.

به گزارش الف به نقل از cbsnews، به ادعای منتقدان این طرح، طرح مذکور علی رغم احتمال به خطر افتادن آوازه این شهر به عنوان پناهگاهی امن برای آزادی بیان و حضور افراد با تفکرات و رفتارهای متفاوت تصویب شد.این نمایندگان با شش رای مثبت در برابر پنج رای منفی توانستند این طرح ممنوعیت را تصویب کنند که براساس آن برهنه شدن در محافل عمومی از جمله خیابانها، پیاده رو ها و مکان های عمومی ممنوع می شود.
 
اسکات وینر یکی از این نمایندگان گفت که این طرح ممنوعیت در پاسخ به افزایش شکایات مردم سانفرانسیسکو در مورد گروهی از مردانی بود که تقریبا خود را برهنه می کردند.این نماینده در سانفرانسیکو خاطر نشان کرد: آزادی بیان و پذیرش افراد با تفکرات و گونه های مختلف در سانفرانسیسکو وجود داشته است اما ازادی بیان بدان معنا نیست که هر کاری تحت هر شرایط می توان انجام داد. محافل عمومی در این شهر برای همه مردم است و در نتیجه این مناسب است که افراد حداقل استانداردهای رفتاری را رعایت کنند. جان آوالوس یکی از نمایندگان مخالف این طرح گفت: من نگران آزادی های مدنی و آزادی بیان و همچنین تغییر شکل اوضاع در اینجا هستم.

براساس این طرح هر فردی این ممنوعیت را رعایت نکند اگر بار اولش باشد حدود 100 دلار جریمه خواهد شد اما اگر برای سومین مرتبه قانون را در این راستا اجرا نکند  ممکن است تا 500 دلار و حتی یکسال زندان محکوم شود.
 
سيد ابراهيم كراماتي
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۰۹:۳۸:۵۳
هر انساني كه گام در يك محيط عمومي مي گذارد ؛ يك حق دارد ؛ اينكه بتواند در چارچوب رفتار متعارف انساني ، آزادانه بگويد و رفتار كند و در برابر اين حق يك تكليف بزرگ نيز بر عهده دارد ؛ اينكه رفتار و گفتارش مخل آسايش ديگران نباشد. در محيطي كه همه انتظار رفتار متعارف دارند ؛ برهنه گي آني و بروز دادن رفتارهايي كه يا ترسناك است يا چندش آور هتاكي محسوب مي شود و اخلاقا" مذموم است. پس به حكم اخلاق حسنه و كرامت انساني ، قانون مذكور مناسب در بالا بردن امنيت اجتماعي و بهداشت رواني شهروندان است و شايسته احترام مي باشد. (1028944) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۱:۲۷
بی بند و باری جنسی از دیگاه اسلام

خداوند در قرآن می فرمایند:
قُلْ لِلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَیَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِکَ أَزْکَی لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِیرٌ بِمَا یَصْنَعُونَ
" به مردانی که ایمان آورده اند بگو که چشمان خویش را فرو گیرند و زهارشان را نگه دارند. این برایشان پاک تر است، خداوند به آنچه می کنند آگاه می باشد."
حضرت علی نیز فرمودند: "آنچه که چشم می بیند در قلب می نشیند."

مرض قلبی که خداوند در قرآن به آن اشاره می کنند می تواند از این جا شروع شود.

بنابراین مرد و زن باید نگاه خویش را کنترل کنند. ( در هنگام نگاه کردن، نگاهشان رو به پایین باشد( (1030125) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۲:۲۹
تاثیر هرمونی نمایش اندام

نگاه کردن به زن تاثیر زیستی بر روی بدن دارد و اگر این نگاه به نامحرم باشد، این تاثیر نوعی ضرر به حساب می آید.

مطالعه ای که در زیر می آید تاثیرات نگاه کردن بد به زن( نگاه کردن به قصد لذت بردن) را نشان می دهد:

مقدار هورمون های جنسی افزایش می یابد و ذخیره می شود و تمایل به ارضا جنسی زیاد می شود، سیستم عصبی تحریک می شود و تعداد ضربان قلب زیاد می شود و به خاطر catecholamine فشار زیادی به قلب می آید. افزایش این هورمون ها منجر به التهاب غده تیروئید می شود و ضرر های دیگر را با خود به همراه می آورد.
آمار نشان می دهد که:
• ۴۰% این افراد از همسران خود جدا می شوند.
• ۵۰% آن ها از مشکلات مالی رنج می برند.
• ۲۷% تا ۴۰% کار خود را از دست می دهند.
• حتی کسانی که از همسران خود جدا نمی شوند با زنان دیگر زنا می کنند.
• این کار منجر به ضعف جنسی و عدم توانایی ارکشن می شود.
• مشاهده تصاویر تحریک کننده به مدت سه روز متوالی منجر به کاهش توانایی ارکشن در روز سوم در مقایسه با روز اول می شود.
• تغییرات هورمونی که به دنبال تحریک جنسی ایجاد می شود در صورتی که ارضا نشود منجر به تاثیرات بد در بدن می شود.

مطلب فوق به نقل از کتاب دکتر قدیری ابیانه تحت عنوان زن در اسلام و غرب می باشد. (1030127) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۱:۵۵:۵۰
سانفرانسیسکو پایتخت همجنسبازان آمریکا و بلکه جهان است.

تصویب این قانون که یک قانون ایالتی است بر خلاف وعده های انتخاباتی اوباما است.
مسلما" تصویب این قانون اعتراضاتی را در پی خواهد داشت. (1029046) (alef-4)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۲:۴۳
برای اطلاع از وضعیت زنان و جامعهخ در غرب کتاب دکتر قدیری اطلاعات جالبی را آورده است.
توصیه می کنم این کتاب را تهیه فرمایید. انتشارات بنیاد بعثد آنر اچاپ کردهاست. آدرسش را در سایت دکتر قدیری ادیدم: www.ghadiri.ir
ضمنا فهرست بخشی از کتاب به شرح زیر است:
پارکومتر در آلمان برای زنان خیابانی 125
آلمان؛ از هر سه نوزاد، یکی نامشروع و فاقد پدر و مادر 126
فساد در تمدن غرب 127
نتیجه تسلط‌ شهوات‌ بر امور ملتهای‌ غربی‌ 128
تاریخ‌ فحشاء 129
فرار از خانواده ها 130
رواج گسترده افسردگی 130
سقط‌ جنین‌ فرزندان‌ حرام‌ 131
مشاهده تصاویر هزاران قتل 131
500 هزار نوجوان در کار فحشا در آمریکا 132
حاملگی نوجوانان آمریکایی 132
سوءاستفاده جنسي از كودكان رواني 132
تبليغ تبادل همسر در مطبوعات استراليايي! 133
بازار "زن فروشی" مدرن در اسرائیل! 135
نیمی از زنان آمریکا در معرض تجاوز 136
ناامنی تنها بیرون رفتن زنان در آمریکا 136
تاسيس كلينيك هاي حاملگي در مدارس انگليس 136
آمار بالای تجاوز به زنان در فرانسه: 137
بحران عدم تشکیل خانواده در غرب و آمریکا 138
نتايج تحقيق از تجاوز به زنان و خشونت عليه مردان در آمريکا 142
تجاوز به زنان در ارتش‌آمریکا 143
تجاوز زنان به مردان در ارتش صهیونیستی! 144
آموزش اجباری همجنس گرایی در مدارس ایالت کالیفرنیا آمریکا 145
قانونی شدن تماشای فیلم های مستهجن روابط جنسی با کودکان در آمریکا 145
وضعيت تکان دهنده فساد در مدارس غرب 146
والدین انگلیسی خواستار تفکیک جنسیتی هستند 148
آمار بی بی سی از تجاوز جنسي به اطفال انگلیس 149
آمار سقط جنین در انگلیس 151
سوء استفاده جنسی از كودكان در كلیسای هلند 151
همجنسگرایی در بین کشیشان 153
تجاوز کودکان به یکدیگر در انگلستان 153
تجاوز گروهی به دختر ۱۵ ساله در برابر دیدگان ۲۰ تماشاچی ! 154
بازگشت شوم به مدرسه 154
تماشاچیان خونسرد 155
وحشت در ریچموند 156
هیولا 157
ترس در مدرسه 157
میترسیم 158
محاکمه متجاوزان 158
تذکر پلیس نیویورک در مورد پوشش زنان 159
تجاوز یک افسر ارتش رژیم صهیونیستی به ۴۰۰ دختر جوان و نوجوان 160
باردار شدن 90 دانش آموز دختر یک دبیرستان در آمریکا 160
ازدواج انسان با حیوانات بخشی از آزادی در غرب 161
تصویر زیر ازدواج یک زن غربی با سگش است. 163
ازدواج زن آمریکایی با یک الاغ 165
مجلس سنای آمریکا: رابطه جنسی با حیوانات آزاد شد. 166 (1030113) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۵:۰۴
مجلس سنای آمریکا رابطه جنسی با حیوانات را آزاد کرد.
مسئولین بلند مرتبه ارتش آمریکا امیدوارند با آزادی رابطه جنسی نظامیان ارتش با حیوانات، آمار تجاوزات درون سازمانی ارتش آمریکا رو به کاهش گزارد؛مجلس سنا آمريكا با لغو قانون مجازات نظامیان ارتش آمریکا که به برقراری روابط جنسی با حیوانات تمایل دارند، موافقت کرد.
به گزارش بولتن نیوز 3 دی 1390، مجلس سنای آمریکا طرح لغو مجازات برای نظامیان همجنسگرا و سربازانی که با حیوانات روابط جنسی انجام می دهند را با 93 رای موافق و 7 رای ممتنع به تصویب رسانید. این قانون در حالی در ایالات متحده به تازگی به تصویب رسید که تا پیش از این براساس ماده 125 آئین دادرسی نظامی ارتکاب لواط با انسان ،همچنین برقراری رابطه جنسی با حیوانات را غیر قانونی دانسته بود و هر شخص نظامی که با همجنس خود و یا حیوانات رابطه جنسی برقرار می کرد، در صورتی که اتهام وی اثبات می شد، در دادگاه نظامی مورد محاکمه قرار می گرفت.
به موجب این قانون:
(الف) هر فرد مشمول این فصل از قانون که مرتکب جماع نفسانی غیر طبیعی وخلاف اصول متعارف با فرد دیگری اعم ازهمجنس یا جنس مخالف و یا با یک حیوان گردد، محکوم به جرم لواط خواهد بود، نفوذ هرچند اندک برای احراز جرم و نقض این فانون کافی است
(ب) هرفردی که ارتکاب به جرم لواط از سوی وی محرض گردد باید طبق حکم دادگاه نظامی مجازات شود. "
چرایی به رای گذاشتن طرح رابطه با حیوانات را باید در اظهارات رئیس انجمن پژوهش های خانواده آمریکا جست. "تونی پرکینز" در این باره به سی ان ان گفت: تلاش برای حذف لواط از قوانین نظامی ازسوی سناتورهای لیبرال دموکرات سنای آمریکا آغاز و با حمایت پرزیدنت اوباما همراه شد تا سیاست نپرس و نگوی ارتش را از میان بردارند.وی افزود: " این بحث به طور کلی درمورد استفاده در ارتش برای پیشبرد برنامه های اجتماعی رادیکال حکومتی است." پرکینز ادامه داد:" آنها نه تنها سیاست نپرس و نگو را به حالت تعلیق درآوردند، بلکه با مشکل دیگری نیز مواجه بودند و آن اینکه، طبق قوانین جزائی ارتش، عمل لواط غیر قانونی است، درست همانگونه که زنا غیر قانونی محسوب می شود، پس آنها می بایست ممنوعیت قانونی علیه لواط را نیز ازبین می بردند.
پرکینز گفت : "در حال حاضر، طبق آئین نامه هماهنگ دادرسی نظامی UCMJ) ، هیچ ابزارقانونی برای مجازات حیوانی گری و آزار و اذیت جنسی حیوانات وجود ندارد."
"باب مگینیس"سرهنگ سابق ارتش به سایت خبری CNSNews.com گفت: چنانچه سربازی مرتکب عمل لواط با حیوانی شود – اعم از اینکه این حیوان متعلق به دولت باشد یا نباشد ،آیا طبق قوانین هماهنگ ارتش این عمل ، جرم قابل تعقیبی خواهد بود ؟یا خیر ؟ به اعتقاد من؛ این سوال هنوز پاسخی ندارد.
این سرهنگ ارتش آمریکا افزود: خواننده این سطور پس از اینکه ازخندیدن دست بر دارد لازم است تا این سوال را مطرح کند که آیا مسئله منافع دولت، منافع ارتش، و منافع کشور را به بهترین شکل ممکن تامین می کند یا خیر ؟ من که اینطور فکر نمی کنم.
وی افزود : متاسفانه ، بپسندیم یا نه ! سربازان درگذشته، خواسته یا ناخواسته، مرتکب این نوع رفتارها شده اند. تصویب این طرح در حالی است که در بیشتر ایالت‌های آمریکا، همجنس‌گرایان دارای مشروعیت قانونی بوده و حتی در برخی ایالات، همجنس‌گرایان دارای حق قانونی ازدواج با یک‌دیگر نیز هستند. در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۱۰ میلادی، با رای مجلس سنای ایالات متحده آمریکا، حضور همجنس‌گرایان در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا مجاز شد. قانون «نپرس، نگو» که برای سال‌ها مانع از اعلام گرایش همجنس‌گرایانه برخی سربازان ارتش آمریکا بود، با رای موافق ۶۵ عضو سنا و به رغم مخالفت ۳۱ سناتور عضو حزب جمهوری‌خواه باطل شد.مسئولین بلند مرتبه ارتش آمریکا امیدوارند با آزادی رابطه جنسی نظامیان ارتش با حیوانات، آمار تجاوزات درون سازمانی ارتش آمریکا رو به کاهش گزارد؛ چرا که به تازگی اداره امور کهنه سربازان آمریکایی در گزارشی با اشاره به وضعیت سو استفاده های جنسی نظامیان آمریکایی آورده است: از هر 3 سرباز زن آمریکایی یک نفر در دوران خدمت در ارتش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است و بیشتر این افراد اجازه شکایت در این خصوص را نداشته اند. بر طبق این گزارش خطر مورد تجاوز قرار گرفتن سربازان زن آمریکایی حاضر در جنگ عراق بیش از کشته شدن در حوادث تروریستی در این کشور بوده است. با توجه به اینکه نزدیک به 200 هزار زن در ارتش آمریکا خدمت می کنند، تاکنون نزدیک به 67000 سرباز زن آمریکایی مورد تجاوز قرار گرفته اند
همچنین رتبه ایران از نظر محدودیت¬های اقتصادی افزایش خواهد یافت، زیرا ایران با این نوع مشاغل و تولیدات به استناد اسلام که متعلق به 1400 سال قبل است محالفت می¬کند! (1030116) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۳:۱۰
آلمان؛ از هر سه نوزاد، یکی نامشروع و فاقد پدر و مادر

به استناد جدیدترین گزارش اداره آمار فدرال آلمان از هر سه کودکی که در آلمان متولد می¬شوند، یکی نامشروع و فاقد پدر و مادر است.
واحد مرکزی خبر گزارش داد، روزنامه آلمانی "ولت" ضمن بیان این مطلب گزارش داد: آلمان تا سال 2010، وجود این همه کودک نامشروع را تجربه نکرده بود.
این گزارش با اشاره به اینکه سهم کودکانی که در سال گذشته میلادی بطور نامشروع در آلمان متولد شده اند، رشدی33 درصدی داشته است.
این روزنامه با اشاره به اینکه البته در ایالتهای شرقی آلمان، کودکانِ بمراتب بیشتری متولد می¬شوند که در مقایسه با ایالتهای غربی این کشور، فاقد پدر و مادر رسمی و ازدواج کرده¬اند، اضافه کرد: بعنوان مثال در سال 2010 در رشدی 61 درصدی، والدین شش نوزاد از هر ده نوزاد در ایالتهای جدید التاسیس در آلمان، فاقد هرگونه سند رسمی ازدواج بوده¬اند و این در حالی است که در بخش ایالتهای غربی آلمان این سهم تنها 27 درصد بوده است.
بالاترین شمار تولدهای نامشروع مربوط به دو ایالت (جدید التأسیس) یعنی "زاکسن آنهالت" و "مِکلنبورگ فورپومِرن" در آلمان بوده است که سهم هرکدام، سهمی 64 درصدی را نمایندگی می کنند.
این روزنامه چاپ آلمان با اعلام اینکه در برلین، پایتخت آلمان نیز از هر دو نوزاد، یکی پدر و مادرِ بطور رسمی ازدواج کرده ندارد، اضافه کرد: در ایالتهای قدیمی آلمان شامل برمن، هامبورگ و شِلسویگ هول اشتاین نیز آمارهای تولد کودکان نامشروع، بیش از اندازه است.
با اینحال سهم زاد و ولدهای نامشروع در آلمان در زیر متوسط اتحادیه اروپا قرار دارد. اداره آمار اتحادیه اروپا موسوم به "یورو استات" در سال 2009 این میزان را در آلمان در حدود 38 درصد اعلام کرد.
این اداره با اشاره به اینکه بالاترین شمار تولدهای نامشروع در اتحادیه اروپا مربوط به کشور استونی با 59 درصد و پایین ترین میزان ، متعلق به یونان با هفت درصد است، افزود: میزان تولدهای نامشروع در فرانسه، انگلستان، اتریش و ایتالیا نیز به ترتیب 53، 46، 39 و 24 درصد است که والدینشان بطور رسمی با هم ازدواج نکرده اند. (1030128) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۳:۴۴
یکی‌ از مجلات‌ آمریکائی‌ نوشته‌ است‌:

سه‌ عامل‌ شیطانی‌ وجود دارد که‌ دنیای‌ امروز ما را فرا گرفته‌ و در افروختن‌ آتش‌ برای‌ ساکنین‌ زمین‌ مؤثرند.
عامل‌ اول‌ ادبیات‌ بی‌ آبرو و دور از عفت‌ است‌ که‌ بعد از جنگ‌ جهانی‌ با تمام‌ وقاحت‌ و بی‌عفتی‌ و بی‌آبرویی‌ بشکل‌عجیب‌ و غریبی‌ ترویج‌ شد و دنیارا فرا گرفت‌!
عامل‌ دوم‌ فیلمهای‌ سینمائی‌ سوپر است‌ که‌ نه‌ تنها غریزة‌ شهوانی‌ حیوانی‌ را تحریک‌ می‌کند، بلکه‌ در این‌ خصوص‌،دروس‌ علمی‌ و عملی‌ را برایشان‌ تلقین‌ می‌نماید.
عامل‌ سوم‌ پایین‌ آمدن‌ سطح‌ اخلاق‌ زنان‌ است‌ که‌ در لباس‌، برهنگی‌، اعتیاد و اختلاط‌ بدون‌ قید و شرطشان‌ با مردان‌بصورت‌ آشکاری‌ بچشم‌ می‌خورد. این‌ مفاسد سه‌ گانه‌ بمرور زمان‌ رو به‌ ازدیاد است‌ و آخرین‌ نتیجة‌ آن‌ زوال‌ تمدن‌ و ازبین‌ رفتن‌ مسیحیت‌ است‌ که‌ اگر ما امروز از طغیان‌ آنها جلوگیری‌ نکنیم‌، بطور حتم‌ تاریخ‌ رومی‌ها و کسانی‌ که‌ به‌ پیروی‌ ازشهوت‌ و غریزه‌ جنسی‌ رهسپار عدم‌ گردیدند، برای‌ ما هم‌ تکرار می‌شود زیرا آنها هم‌ مانند ما در شراب‌، زن‌، رقص‌ وموسیقی‌ و لهو و لعب‌ غرق‌ شده‌ بودند.
در این‌ جامعه‌ دیگر زن‌ِ با عفت‌ دارای‌ احترام‌ نیست‌! اصلاً عفت‌ و تهذیب‌ و حجاب‌ و از روابط‌ نامشروع‌ دوری‌ نمودن ‌و قانع‌ بودن‌ به‌ همسر خود، نشانة‌ بی‌ تمدنی‌! و بی‌ فرهنگی‌ و عدم‌ پیشرفت‌ به‌ حساب‌ می‌آید!
در غرب‌، ادبیاتی‌ دارای‌ مرتبه‌ و منزلت‌ است‌ که‌ بتواند با جاذبه‌ های‌ جنسی‌ بکارگرفته‌ شده‌ در فیلم های‌ سینمائی‌، تئاترها و موسیقی‌ها و داستانهای‌ فاسد، زن‌ را عریان‌تر و برهنه‌تر معرفی‌ بکند و بدین‌ وسیله‌ مشتری‌های‌ بیشتری‌ جذب‌کرده‌ و مثلاً نوشته‌ شود که‌ فلان‌ فیلم‌ اینقدر فروش‌ داشت‌ و یا فلان‌ کتاب‌ با این‌ تیراژ فروش‌ رفت‌. (1030129) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۵:۲۸
سقط‌ جنین‌ فرزندان‌ حرام‌

«سالانه‌ بیش‌ از 400 هزار مورد سقط‌ جنین‌ در زنان‌ زیر بیست‌ سال ‌در آمریکا رخ‌ می‌دهد که‌ اکثراً در دختران ‌ازدواج‌ نکرده‌ آمریکایی‌ است‌ و70% این‌ دختران‌ حملات‌ جنسی‌ افراد و گروه های‌ مستهجن‌ و هرزه‌ را تجربه ‌می‌کنند!» (1030134) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۵:۵۹
500 هزار نوجوان در کار فحشا در آمریکا

«کشیش‌ یرس‌ ریتر می‌گوید: در آمریکا بالغ‌ بر 500 هزار نوجوان‌ زیر هفده‌ سال‌ اختصاصاً به‌ کار فحشا اشتغال‌دارند.»
نا امنی در آمریکا برای زنان
نیویورک‌ تایمز: «تفریح‌ آمریکاییان‌ شکل‌ زشت‌ وشرم‌ آوری‌ پیدا کرده‌ است‌. فیلم‌ها و ترانه‌ها، آوازها و نمایش‌ها به‌ جای‌ اینکه‌ الهام‌بخش‌ و پیام‌ آور باشند، هراس‌ آور و زننده‌ شده‌اند.
تجاوز جنسی‌، استعمال‌ دخانیات‌، مواد مخدر، شیطان‌ پرستی‌، خشونت‌ و هرزگی‌ و بی‌ بند وباری‌ در شهرهای‌ مختلف‌ آمریکا اوج‌ گرفته‌ است‌.
شهرهایی‌ چون‌ واشنگتن‌، نیویورک‌، شیکاگو، بوستون‌، لس‌آنجلس‌، سانفرانسیسکو و چند شهر دیگر به‌ عنوان‌ مناطق‌خطرناک‌ قلمداد شده‌اند، زیرا هیچگونه‌ تأمین‌ جانی‌ و ناموسی‌ برای‌ زنان‌ وجود ندارد.» (1030138) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۶:۵۱
سوءاستفاده جنسي از كودكان رواني

اداره خدمات خانواده و كودكان در ايالت ايلينويز آمريكا گزارشي منتشر كرد كه نشان مي‌دهد با كودكان بستري در بيمارستان «هارتگروو» در منطقه «وست سايد» شيكاگو با خشونت رفتار مي‌شود و حتي مورد تجاوز جنسي قرار مي‌گيرند.
شرق: كودكان رواني بستري در يكي از بيمارستان‌هاي شيكاگوي آمريكا مورد تعرض قرار گرفتند.
اداره خدمات خانواده و كودكان در ايالت ايلينويز آمريكا گزارشي منتشر كرد كه نشان مي‌دهد با كودكان بستري در بيمارستان «هارتگروو» در منطقه «وست ساي» شيكاگو با خشونت رفتار مي‌شود و حتي مورد تجاوز جنسي قرار مي‌گيرند.
با توجه به تعداد كم كاركنان و جاي دادن بيماران بيش از ظرفيت بيمارستان، كارشناسان اداره خدمات و كودكان ايلينويز با انتقاد شديد از مسوولان اين بيمارستان، آن را مكاني خطرناك براي بستري كردن كودكان بيمار اعلام كرده‌اند.
محققان دانشكده روان‌شناسي دانشگاه ايلينويز كه بررسي شش‌ماهه از اين بيمارستان خصوصي 150 تخت‌خوابه انجام دادند، اعلام كردند كودكان و نوجواناني كه در اين بيمارستان بستري هستند، از سلامت و امنيت خود ابراز نگراني كرده‌اند.
شواهد مربوط به حدود صد مورد خشونت از جمله حملات فيزيكي، رفتارهاي تهديدآميز و حملات جنسي به كودكان بيمار در اين بيمارستان بين دسامبر 2010 تا اوايل ژوئن 2011 موجود است. (1030140) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۷:۳۳
بازار "زن فروشی" مدرن در اسرائیل!

در اقدامی آشکار از ترویج بی بند و باری و فساد اخلاقی در جامعه صهیونیستی، زنان برای فروش در ویترین فروشگاه های زنجیره ای اسراییل به معرض نمایش گذاشته می‌شوند.
به گزارش مشرق روزنامه صهیونیستی هاآرتض نوشت؛ درحالی که فروشگاهها لباس های تن مانکن را برای فروش در ویترین با برچسب قیمت به معرض نمایش می‌گذارند، در اسراییل اخیرا زنانی که از کشورهای مختلف قاچاق شده اند با برچسب قیمت برای تن فروشی در ویترین به نمایش گذاشته شده اند.
به نوشته این روزنامه، در ویترین فروشگاهی در ” مرکز خرید دیزین گوف” در تل اویو پایتخت اسراییل تابلویی نصب شده که بر روی آن نوشته شده است “زنان برای فروش بر حسب سلیقه شخصی”.
در این فروشگاه، هفت زن جوان با حالتی زننده درحالیکه بر روی آنها اتیکت قیمت زده شده است، در ویترین به نمایش گذاشته شده اند که نظر هر عابر پیاده ای را به خود جلب می‌کنند.
به نوشته قدسنا عابران در گفتگو با رسانه های اسراییلی گفته اند که ما ابتدا فکر می‌ کردیم این زنان مانکن های چوبی هستند که برای نمایش لباسها در ویترین قرار گرفته اند اما با جابجا شدن و پلک زدن آنها فهمیدیم که اینها انسان هستند. گفتیم شاید بجای مانکن های چوبی از این دخترخانم ها استفاده شده است. پیگیر شدیم دیدیم خیر این ها برای فروش در ویترین مغازه قرار گرفته اند.
هاآرتض نوشت: بر روی اتیکت هر یک از زنان، سن، وزن، اندازه و کشور محل تولد آنها درج شده است. (1030141) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۷:۵۵
نیمی از زنان آمریکا در معرض تجاوز

ویلسون‌، پزشک‌ آمریکایی‌:
«در ایالات‌ متحده‌ از هر دو زن‌ یکی‌ در طول‌ زندگی‌ در معرض‌ تهدید و تجاوز گروهی‌ بوده‌ که‌ همراه‌ با مصرف‌ الکل‌ و مواد مخدر می‌باشد.» (1030142) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۸:۰۷
ناامنی تنها بیرون رفتن زنان در آمریکا
نیویورک‌ تایمز:
«کارآگاهان‌ شخصی‌ هم‌ قادر به‌ مهار جنایات‌ و تعرض‌ به‌ خانم‌های‌ جوان‌ و دختران‌ نیستند! و تنها رفتن‌ به‌ بیرون ‌از خانه‌ از ساعت‌ هشت‌ شب‌ برای‌ زنان‌ و دختران‌ 100% مخاطره‌ آمیز است‌.» (1030143) (alef-1)
 
صادق
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۱:۵۹:۱۵
مخالفین حجاب در ایران یاد بگیرند. حتی امریکایی ها هم فهمیده ن که نمی شه لخت و عور اومد توی خیابون!!! (1029049) (alef-4)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۲:۳۷:۳۹
آقای صادق
کی گفته لخت و عور تو خیابون بیان. از نظر امثال شما یا باید چادر سرکرد یا انگ لخت و عور به مردم میزنید. ادب ندارید دیگه. (1029069) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۰۰:۵۹:۰۰
شما اگر ادب دارید که به جای بحث، انگ نزنید.
شمائی که با حجاب مخالفید، مرز حجاب نداشتن کجاست؟ اگر حدود الهی و دستورات اسلام را نادیده بگیریم، چه مانعی بر سر لخت و عور به خیابان آمدن وجود خواهد داشت؟ (1029988) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۳:۴۷
ازدواج زن آمریکایی با یک الاغ
یک زن آمریکایی با یک خر در شهر سایتل ایالت واشنگتن آمریکا ازدواج کرد. وی هر روز خود را برای همسر جدیدش آرایش می نماید. این زن می گوید: این ازدواج پس از شکل گرفتن عشق و دوستی میان آنها به مدت دو سال صورت گرفته است.

پیش بینی می شود زمان زیادی نخواهد گذشت که ممنوعیت ازدواج انسان با حیوان نیز به موارد نقض حقوق انسان و حیوان اضافه شده و از این جهت در مجامع غربی بر لیست موارد نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران افزوده شود. (1030115) (alef-1)
 
parham
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۳:۱۸:۴۲
اقا صادق لخت و عور با برخوردهای گشت ارشاد همچین یه نموره فرق داره! (1029088) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۳:۵۷:۳۳
واقعاً متوجه تفاوت نیستید یا خودتان را به آن راه میزنید:
"این طرح ممنوعیت در پاسخ به افزایش شکایات مردم سانفرانسیسکو در مورد گروهی از مردانی بود که تقریبا خود را برهنه می کردند"
یعنی برهنگی یک عده از مردان موجب آزار و وحشت شهروندان می شده. در ایران هم کمتر کسی به فکر لخت و عور بیرون آمدن است. بحث حجاب اجباری بحث دیگری است. و جدیدا هم که چادر اجباری.
برای اطلاع کسانی که حتما حالا می خواهند بگویند که در ایران چادر اجباری نیست باید عرض کنم که در بعضی اداره ها و دانشگاهها دارد اجباری می شود و شده. در شهرکهای سازمانی نیز همینطور است ، جدیدا در بعضی بیمارستانها و حتی در ورزشگاهها هم تاک و توکی. هر کدام را که قبول ندارید بگویید تا بهتان آدرس بدهم که شخصا بروید و ببینید. (1029121) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۸:۱۲
تبليغ تبادل همسر در مطبوعات استراليايي!

بررسي مطبوعات محلي استراليا نشان مي¬دهد اين مطبوعات با درج مطالب مختلف، شهروندان خود را به تبادل همسر با يکديگر دعوت مي¬کنند تا به اصطلاح زندگي آنان از يکنواختي خارج شده و متنوع شود.
به گزارش شيعه آنلاين به نقل از بي باک، براي نمونه در ستون صفحه اجتماعي يکي از مجلات معروف استراليا، نوشته: بياييد شما هم يک بار همسر خود را با دوستتان عوض کنيد و مزه چنين تبادل همسري را بچشيد!
گفتني است برخي از مطبوعات استراليايي نيز با درج مطالبي متفاوت، مخالفت شديد خود با پديده تبادل همسر را اعلام کرده و مي¬نويسند: شما که تمايل داريد همسر خود را با دوستتان جابجا کنيد مي توانيد براي يک بار هم که شده به دادگاه شهر "ملبورن" برويد و با چشمان خودتان از نزديک پرونده¬هاي مختلف جنايي که بر اثر تبادل همسر به وجود آمده را مشاهده کنيد.
اين مطلب در ادامه مي افزايد: دهها پرونده قتل بر روي ميز يکي از قضات دادگاه شهر "ملبورن" قرار دارد که اکثر اين پرونده¬ها به دليل مسائل ناموسي است که بعد از انجام عمليات تبادل همسر به وجود آمده است.
براي نمونه در يکي از جديدترين اين پرونده¬ها، يک مرد 51 ساله ناگهان ناپديد شده و تا به امروز هم اثري از وي ديده نشده است و خبري نيز در دست نيست. اين در حالي است که او مانند روزهاي ديگر در حال بازگشت از محل کار خود به سمت خانه بود. اين مرد ميانسال چند ماه پيش همسر خود را با يکي از همکارانش براي چند روز عوض کرده بود.
اين مطلب همچنين مي¬افزايد: وي قرار بود تا چند روز ديگر همسر خود را با همسر يکي ديگر از دوستانش که از نزديکان نخست وزير نيوزلند به شمار مي¬رود، تعويض کند. پس از ناپديد شدن وي بلافاصله يک پرونده جنايي تشکيل شد. قاضي اين پرونده مي¬گويد "هنوز اطلاعات دقيقي در مورد علت ناپديد شدن وي در دست نيست، اما به نظر نمي رسد که تلاش وي بر تبادل همسر با فردي ديگر، مسأله اي بي ربط در اين پرونده باشد". (1030119) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۹:۰۲
نیمی از زنان آمریکا در معرض تجاوز

ویلسون‌، پزشک‌ آمریکایی‌:
«در ایالات‌ متحده‌ از هر دو زن‌ یکی‌ در طول‌ زندگی‌ در معرض‌ تهدید و تجاوز گروهی‌ بوده‌ که‌ همراه‌ با مصرف‌ الکل‌ و مواد مخدر می‌باشد.»


ناامنی تنها بیرون رفتن زنان در آمریکا

نیویورک‌ تایمز:
«کارآگاهان‌ شخصی‌ هم‌ قادر به‌ مهار جنایات‌ و تعرض‌ به‌ خانم‌های‌ جوان‌ و دختران‌ نیستند! و تنها رفتن‌ به‌ بیرون ‌از خانه‌ از ساعت‌ هشت‌ شب‌ برای‌ زنان‌ و دختران‌ 100% مخاطره‌ آمیز است‌.» (1030121) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۹:۴۰
آمار بالای تجاوز به زنان در فرانسه:

روزنامه لوموند در سال 1388 به بهانه 25 نوامبر روز بين المللي مبارزه با خشونت بر ضد زنان از آمار بالاي تجاوز به زنان اين کشور در سال خبر داده و از فرانسه بعنوان کشور ضد زن نام برده است.
مطابق آمار منتشر شده در نشريه لوموند که مربوط به سال 2000 است، در ان سال 48 هزار زن در فرانسه مورد تجاوز واقع شده اند؛ رقمي که بدون ترديد کاهش نيافته است.
اين گزارش حاکي است تنها 5 درصد از زناني که مورد تجاوز واقع شده اند، بطور رسمي شکايت کرده اند. لوموند علت اينکه افراد بيشتري شکايت نکرده اند مي پرسد و در مورد اينکه تمايلي سياسي براي مبارزه با چنين موضوعي وجود دارد، ابراز ترديد ميکند. اين بحران همانگونه که گمان مي رود منحصر به فرانسه نيست بلکه در ديگر کشورهاي اروپايي نيز مصداق دارد.
لوموند مي افزايد : به هر حال اين مسائل نشان مي دهد که فرانسه با ناتواني کامل در ارائه تعريفي از ستم نسبت به زنان همچنان کشوري ضد زن است که مايل نيست چيز زيادي در اين باره ياد بگيرد.
در فرانسه مانند ديگر کشورهاي غربي با شعار آزادي زن، در عرصه هاي مختلف مانند سينما، تلويزيون، تئاتر، آفيش هاي تبليغاتي و فروشگاه ها از نماد جسم زن بعنوان وسيله اي براي نمايش، عرضه و فروش کوچکترين کالا استفاده مي شود. (1030123) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۴:۲۱:۵۶
مگه هرکی مخالف حجاب اجباریه میخواد لخت بیاد تو خیابون؟؟؟؟!!! (1029130) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۴۲:۳۳
وقتی حجاب اجباری نباشه یعنی نوع پوشش را خودش تعیینمی کند. بنابراین مردان هم می توانند پوشش را کاملا نفی کنند. و لخت و عور در جامعه ظاهر شوند. قطعا کسانی که در ایران با حجاب اجباری موافق نیستند با لخت شدن مردان نیز مخالفند ولی اگر حجاب برداشته شود آخرش همین می شود. خدا را که از روابط اجتماعی کنار بزنید هر کاری مجاز می شود. پس همین حجاب اجباری را دو دستی بچسبید. مگر یادتان رفتهدر کنفرانس برلین چند مردو زن برهنه شدند و جالبتر اینکه خانم ها و آقایان اصلاح طلب از جایشان تکان نخوردند! (1030089) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۴۳:۲۶
لازم نیست خودش لخت بیاد تو خیابون ولی اگر دیگری خواست لخت باید تو خیابان هم نمی تواند اعتراض کند چون حجاب اجباری نخواهد بود. (1030091) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۴:۳۹:۴۶
من با اين نظر كاملا موافقم و متأسفم براي اون 47 نفري كه منفي دادند. راستي آزادي از نظر اون 47 نفر يعني برهنگي!!!! پس تفاوت انسان و كرامت انساني با حيوانات در چيست؟؟؟؟!!!! (1029141) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۲۱:۰۴:۳۱
برعکس. اتفاقاً تعداد منفی های شما و سایرین که منع لخت شدن در یک شهر آمریکا را توجیه کننده گشتهای بیهوده ارشاد دانسته اید، نشان دهنده عقلانیت جامعه دارد. در عصر ارتباطات، دیگه نمی شه جامعه را با مسائل پوچ گمراه کرد، این شهر مرکز همجنسگراهای آمریکا است. (1029319) (alef-4)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۴۵:۱۵
وقتی آزادی باشه همه جیز آزاده. همجنس گرایی، رابطه جنسی با حیوانات، پوشش آزاد جتی لخت مادرزاد در خیابان حرکت کردن و اخیرا حتی رابطه جنسی بین والدین و فرزندان! (1030094) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۳ ۰۱:۳۸:۳۲
تفاوتش اينه كه معني (كرامت انساني) را نميداني. (1029432) (alef-4)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۶:۴۵
آلمان؛ از هر سه نوزاد، یکی نامشروع و فاقد پدر و مادر

به استناد جدیدترین گزارش اداره آمار فدرال آلمان از هر سه کودکی که در آلمان متولد می¬شوند، یکی نامشروع و فاقد پدر و مادر است.
واحد مرکزی خبر گزارش داد، روزنامه آلمانی "ولت" ضمن بیان این مطلب گزارش داد: آلمان تا سال 2010، وجود این همه کودک نامشروع را تجربه نکرده بود.
این گزارش با اشاره به اینکه سهم کودکانی که در سال گذشته میلادی بطور نامشروع در آلمان متولد شده اند، رشدی33 درصدی داشته است.
این روزنامه با اشاره به اینکه البته در ایالتهای شرقی آلمان، کودکانِ بمراتب بیشتری متولد می¬شوند که در مقایسه با ایالتهای غربی این کشور، فاقد پدر و مادر رسمی و ازدواج کرده¬اند، اضافه کرد: بعنوان مثال در سال 2010 در رشدی 61 درصدی، والدین شش نوزاد از هر ده نوزاد در ایالتهای جدید التاسیس در آلمان، فاقد هرگونه سند رسمی ازدواج بوده¬اند و این در حالی است که در بخش ایالتهای غربی آلمان این سهم تنها 27 درصد بوده است.
بالاترین شمار تولدهای نامشروع مربوط به دو ایالت (جدید التأسیس) یعنی "زاکسن آنهالت" و "مِکلنبورگ فورپومِرن" در آلمان بوده است که سهم هرکدام، سهمی 64 درصدی را نمایندگی می کنند.
این روزنامه چاپ آلمان با اعلام اینکه در برلین، پایتخت آلمان نیز از هر دو نوزاد، یکی پدر و مادرِ بطور رسمی ازدواج کرده ندارد، اضافه کرد: در ایالتهای قدیمی آلمان شامل برمن، هامبورگ و شِلسویگ هول اشتاین نیز آمارهای تولد کودکان نامشروع، بیش از اندازه است.
با اینحال سهم زاد و ولدهای نامشروع در آلمان در زیر متوسط اتحادیه اروپا قرار دارد. اداره آمار اتحادیه اروپا موسوم به "یورو استات" در سال 2009 این میزان را در آلمان در حدود 38 درصد اعلام کرد.
این اداره با اشاره به اینکه بالاترین شمار تولدهای نامشروع در اتحادیه اروپا مربوط به کشور استونی با 59 درصد و پایین ترین میزان ، متعلق به یونان با هفت درصد است، افزود: میزان تولدهای نامشروع در فرانسه، انگلستان، اتریش و ایتالیا نیز به ترتیب 53، 46، 39 و 24 درصد است که والدینشان بطور رسمی با هم ازدواج نکرده اند. (1030117) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۱:۱۴:۴۳
نتیجه تسلط‌ شهوات‌ بر امور ملت¬های‌ غربی‌ و آزادی برهنگی

نتیجة‌ تسلط‌ شهوات‌ بر همة‌ امور ملت های‌ غربی‌ و حضور بی‌ قید و شرط‌ زن‌ برهنه‌ و عریان‌ در همه‌ جا، پیدا شدن‌آثار مخربی‌ است‌ که‌ نصیب‌ این‌ ملت ها شده‌ است‌.آثاری‌ همچون‌:
1- فساد نظام‌ خانوادگی‌
2- افزایش‌ آمار طلاق
3- تعداد کم‌ ازدواج‌ (در فرانسه‌ از هر هزار نفر، هفت‌ یا هشت‌ نفر ازدواج‌ می‌کنند)
4- کثرت‌ فرزندان‌ نامشروع‌ (در انگلستان‌ از هر سه‌ کودک‌ یک نفر نامشروع‌ است‌)،
5- کشتن‌ فرزندان‌ نامشروع‌ با فراغت‌ بال‌ (در فرانسه‌، دادگاه‌ زنی‌ را که‌ طفلش‌ را خفه‌ کرده‌ بود و چون‌ طفل‌ هنوز نفس‌می‌کشید سر او را بدیوار کوبیده‌ بود و کشته‌ بود، مجرم‌ ندانست‌! همچنین‌ رقاصه‌ای‌ که‌ می‌خواست‌ زبان‌ کودکش‌ را از حلقش‌ درآورد! لذا سر طفلش‌ را زخمی‌ کرده‌ و شاهرگش‌ را قطع‌ نموده‌ و او را کشته‌ بود، مجرم‌ شناخته‌ نشد!)
6- افزایش‌ بیماران‌ روانی‌ (در امریکا از هر سه‌ نفر یک‌ نفر مشکل‌ روانی‌ دارد)،
7- کثرت‌ تجاوزات‌ و جنایات‌ و از بین‌ رفتن‌ اخلاق‌ سالم‌ در جامعه‌ و بی‌اعتمادی‌ به‌ هم‌ و مردن‌ فضیلت های‌ اخلاقی‌ دربین‌ اقشار مختلف‌ مردم‌،
8- از بین‌ رفتن‌ عاطفه‌ و محبت‌،
9- شورش‌ و طغیان‌ مردم‌،
10-احساس‌ پوچی‌ دربین‌ اکثر جوانان‌
و...همه‌ از معضلات‌ جوامع‌ غربی‌ می‌باشند.» (1030131) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۴:۲۲:۱۸
كدوم مخالف حجابي لخت و عور اومده تو خيابون ايران؟؟؟؟ بدحجابي (به قول شما) چه ربطي به اين مسئله داره صادق خان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1029131) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۰۰:۵۷:۱۳
آن‌ها که بر مبنای ایدئولوژی «لیبرالیسم»، نوع پوشش را امری شخصی و مطلقاً آزاد می‌دانند، هر گونه دخالت حاکمیت در تعیین حد و حدود نوع پوشش را نفی می‌کنند و به این دلیل با حجاب مخالفند.
متأسفانه با همین استدلال (غلط) برای لخت و عور بیرون آمدن هم می‌شود توجیه تراشید و بر همین مبنای غلط است که عریانی، فساد جنسی و تولید فیلم‌های هرزه‌نگاری در غرب توجیه می‌شود.
پس خودتان را به آن راه نزنید. ربط دارد. (1029986) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۴۶:۲۰
مخالفین حجاب خودشان نمی دانند چه می کنند. اگر حجاب آزاد بشود لخت و عور شدن آزاد می شود. خودشان هم لخت نشوند نمی توانند مانع لخت شدن دیگران را بگیرند. (1030095) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۶:۰۳:۵۵
استاندارد اجتماعی پوشش در مکان های عمومی یک امر بشری و عرفی است نه حکم لایتغیر شرعی. قانونی است که توسط شوراهای شهر، مجالس ملی و ... و با در نظر گرفتن مصالح عمومی تصویب می شود و به همان صورت نیز قابل لغو است. مصلحت عمومی یا استاندارد بشری غیر از حکم الهی است.

روشن است که با ناتوانی در فهم این مقدمات، فرق میان حجاب اجباری و استاندارد پوشش عمومی فهمیده نشود. و در نهایت نیز اهل "زهد" چنین حکم "مبتذلی" را صادر کنند که هر کس تار مویش پیداست از درجه شرافت انسانی ساقط، و لخت و عور است! (1029182) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۰۰:۴۸:۱۲
روشن است که استدلال این مقاله، مثالی نقض بر عقیدۀ «آزادی پوشش» است و عجیب است که این مسئلۀ واضح را متوجه نشده‌اید.
آن‌ها که بر مبنای ایدئولوژی «لیبرالیسم»، نوع پوشش را امری شخصی و مطلقاً آزاد می‌دانند، و هر گونه دخالت حاکمیت در تعیین حد و حدود نوع پوشش را نفی می‌کنند، در یک حد خاص از پوشش متوقف نیستند که عده‌ای می‌گویند مگر مخالفین حجاب اجباری لخت به خیابان آمده‌اند! خیر، لخت به خیابان نیامده‌اند، اما اگر عقیدۀ شما را بپذیریم، نمی‌توان مانعی برای لخت و عور به خیابان آمدن قائل شد، چرا که مانعی برای آزادی مردم است.
تعیین محدودیت برای پوشش در سانفرانسیسکو به سینه‌چاکان آمریکا نشان می‌دهد که عقیدۀ «آزاد بودن پوشش» حتی در آمریکا هم مطلق نیست و باید
البته عرفی کردن نوع پوشش، راهی است برای پنهان کردن هدف اصلی مدعیان لیبرالیسم که باز کردن راه ارتکاب هر گونه فساد و پنهان شدن پشت ژست «آزادی» است. (1029982) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۴۹:۰۶
از پیدا شدن تار مو آغاز می شود و به لخت و عور شدن منجر می گردد. اگر حدودی نباشد در آنجایی متوقف نمی شود که شما دلتان می خواهد. نمی شود شما بگویید که حکم خدا نباشد ولی مرز توقف آن آنجایی باشد که من نمی پسندم. سنای آمریکا رابطه با حیوانات را هم آزاد کرده است. (1030098) (alef-1)
 
Meek
۱۳۹۱-۰۹-۰۲ ۱۶:۳۱:۲۹
اگرحداقل پوشش با وضوح کامل تعریف شود، تکلیف همه معلوم خواهد بود.
مشکل زمانی پیش میآید که یا بدلیل عدم آشنائی مسئولین به قانون نویسی و
یا برای سوء استفاده، تعریف نمیشود یا ناقص گذاشته میشود. (1029198) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۳ ۰۰:۳۴:۵۵
با این مانتو ها ولباس هایی که بی نهایت چسبان و تنگ هستند و ما میبینیم خیلی‌ها پوشیده اند با آن برهنگی که در سانفراسیسکو دیده میشود هیچ فرقی ندارد هر دو به یک اندازه قبیح می باشد (1029408) (alef-4)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۵۰:۰۴
بعضی ها آنقدر تنگ می پوشند که اگر عطسه کنند دگمه هایشان کنده می شود. اینها کمبود جنسی دارند. یکی به دادشان برسد! (1030099) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۵۸:۴۳
 رسول خدا(ص) از حضرت جبرئیل(ع) سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. (یکی از آنجاهایی که فرشتگان می‌خندند) زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود و با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت (پدر و برادر و شوهرش و...از خود غیرت نشان ندادند) و او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند. (1030110) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۳ ۰۲:۵۲:۵۵
اگه ملاک عرف جامعه باشه این قوانین مشکل نداره، مشکل زمانی است که ملاک نظر شخصی بعضی هاست. (1029441) (alef-4)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۵۰:۵۰
بالاتر از عرف و نظر شخصی افراد حکم الهی است. در انجیل و تورات نیز بر حجاب تاکید شده است. (1030101) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۵۳:۳۲
رعایت حجاب حتی اگر اعتقاد نداشته باشند بهتراز عدم رعایت آن است. کسی حق ندارد با بی حجابی شهوات دیگران را تحریک کند و یا حال دیگران را به هم بزند. (1030103) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۵۴:۱۸
کتاب دکتر قدیری اباینه تحت عنوان زن در اسلام و غرب از انتشارات بنیاد بعثت را توصیه می کنم بخوانید. نکات بسیار جالبی دارد. (1030104) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۵۵:۰۷
قطعا بدانید فایده داره. اگر مردی برهنه در ساختمان شما تردد کند چه حسی به شما دست می دهد. (1030106) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۱۰:۵۷:۱۳
حجاب در انجیل
در انجیل هم بر رعایت حجاب زنان تاکید شده است:
«خواهانم که زنان پوشش شایسته بر تن کنند و خویشتن را به نجات و متانت بیارایند، نه به گیسوان بافته یا طلا و مروارید یا جامه‏های فاخر، بلکه به زیور اعمال نیکو آراسته شوند، چنان که شایسته‌ی زنانی است که مدعی خداپرستی‌اند.»
(انجیل، نامه‌ی اول «پولس رسول» به «تیموتائوس اول»، بند ۹ و ۱0)
به نقل از کتاب زن در اسلام وغرب نوشته دکتر قدیری ابیانه (1030109) (alef-1)
 
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۳ ۰۸:۳۴:۰۳
کسانی که مرزها و حدود تعیین شده توسط خدا رو کنار می زنند بعدها از روی عقل خودشون و تجربه های متعدد مرزها و حدود دیگه ای رو جایگزینش خواهند کرد.
فکر کنیم قانون حجاب اجباری همین فردا لغو شد، در این صورت باید مرز جدیدی برای پوشش وضع بشه. یک عده خواهند گفت موی سر اشکالی نداره. یک عده خواهند گفت موی سر و بخشی از سینه اشکالی نداره. یک عده خواهند گفت پاها تا زانو و عده ی دیگه خواهند گفت تا بالاتر از زانو هم اشکال نداره و الی ... ، که این اظهارنظرها بسته به میزان مذهبی بودن و غیرتی بودن و پیشینه های ذهنی افراد متفاوت خواهد بود.
دو سه سال قبل که برای اولین بار داشتم قرآن رو از اول تا آخر می خوندم اگر اشتباه نکنم با آیه ای به این مضمون برخوردم که «مرزها و حدود الهی را پاسداری کنید».
حالا سوال من اینه که آیا ما از حدود و مرزهای تعیین شده توسط خدا، نگهبانی کنیم بهتره یا اینکه به عنوان نگهبانان مرزهای متفرق عمل کنیم؟

البته من نظر دیگه ای دارم و اون اینکه در مورد مسأله ی حجاب پس تکلیف «لا اکراه فی الدین قد تبین الرشد من الغی» چی می شه؟
من خودم در خانواده ای هستم که همگی حجاب رو دوست داریم ولی بعضی وقتا در این باره که حجاب اجباری چقدر ارزش داره(به نظرم هیچ) و یا اینکه چقدر برای جامعه فایده داره(؟) نظرم مدام در حال تعویضه. (1029473) (alef-4)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۰۰:۵۰:۳۵
بدحجابی و خودنمائی گناه آشکار است و جلوگیری از گناه آشکار، وظیفۀ هر مسلمان. ربطی به «لا اکراه فی الدین» هم ندارد؛ کسی که دین هم ندارد، نباید آشکارا مرتکب گناهی مانند بدحجابی و روزه‌خواری بشود. (1029984) (alef-1)
 
۱۳۹۱-۰۹-۰۴ ۰۸:۱۹:۲۶
چند وقت پیش خواندم که در یکی از سواحل انگلیس مرد و زنی که در ملا عام عریان شده و در حال فعالیت های جنسی بوده اند دستگیر شده اند. حال ممکن است بعضی از دوستان توجیه گر بگویند پس ما هم که می خواهیم دانشگاه ها را زنانه مردانه کنیم کار درستی انجام می دهیم چون رابطه دانشجویان مونث و مذکر را قطع می کنیم (1030053) (alef-1)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
استانداردهای اجتماعی پوشش در اماکن عمومی سانفرانسیسکو قانونی شد