توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474498
افتتاح لابراتوار هکِ پهپاد در فلوریدا
بخش دانش و فناوری الف،1 خرداد96
ستاد فرماندهی عملیات ویژه آمریکا / SOCOM اولین لابراتوار هک پهپاد را در تمپا فلوریدا افتتاح می‌کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸
به گزارش خبرآنلاین، نیروهای ویژه با تهدیدات آینده دست به گریبانند و با مشکل انبوه پهپاد وهمچنین تعادل میان محموله سلاح و قابلیت نصب روی سیستم روبرو شده‌اند.

مورد بعدی هجوم کامی کازه با پهپاد در آینده است که می‌تواند بحران جدی ایجاد کند و هک کردن پهپاد خودی و ریختن بمب‌ها بر سر نیروهای خودی توسط هکرها نیز بر این نگرانی‌ها افزوده و به همین خاطر مرکز هک پهپاد در SOCOM ایجاد می‌شود تا روشهای مختلف هک بررسی شوند.

لابراتوار Applied Physics  در دانشگاه جان هاپکینز به این لابراتوار کمک می‌کند تا دستگاه‌های آشکارساز بمب و جَمِرها را به پهپادِ جمر تبدیل کند. درواقع پهپاد جمر بر فراز آسمان حرکت سایر پهپادها را مختل می‌کند.

اوایل امسال داعش روزانه 70 پهپاد بر فراز موصل به پرواز در آورد و نیروهای ویژه تصمیم گرفتند با 350 پهپاد کامی کازه موسوم به Switchblades به جنگ آنها بروند. ماندن در هوا به مدت 15 دقیقه با سرعت 100 مایل بر ساعت از ویژگی‌های این پهپاد است که هم به‌صورت دستی و هم خودران هدایت می‌شود.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+هکِ پهپاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.