توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498591
استقلال و پرسپولیس در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا!
بخش ورزشی الف،13مرداد96
تیم فوتبال النصر عربستان به نظر می‌رسد اولین محروم از حضور در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود و این زنگ خطری برای سرخابی‌ها است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
درحالی که کمتر از یک ماه به ضرب الاجل AFC برای باشگاه‌های فوتبال بدهکار نمانده است به نظر می‌رسد اولین قربانی عدم تسویه بدهی یک باشگاهی عربستانی خواهد بود.

AFC پیش از این به تمام باشگاه‌ها تا تاریخ ۳۱ آگوست(۹ شهریور) مهلت داد تا تمام بدهی‌های خود را تسویه کنند در غیر این صورت مجوز حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ را ندارند.

این هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که بدهی‌های زیادی دارند زنگ خطری است که نمی‌توانند به راحتی از کنارش رد شوند.
امروز روزنامه «الیوم» عربستان خبر داد: فرصت کسب مجوز النصر برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ بسیار کم است زیرا بدهی‌های زیاد این باشگاه به نظر نمی‌رسد تا موعد اعلام شده از سوی AFC تسویه شود.

النصر برای کسب مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید مبلغی نزدیک به ۱۲۱ میلیون ریال عربستان(بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان) پرداخت کند که پرداخت این مبلغ از سوی باشگاه دور از انتظار است.

این درحالی است که باشگاه استقلال و پرسپولیس هم مبالغی میلیاردی بدهکار هستند و در صورت تسویه نکردن تا تاریخ ۹ شهریور حضورشان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 بنا بر اعلام مدیر عامل استقلال، آبی‌پوشان ۷۰ میلیارد تومان بدهی دارند. همچنین برخی کارشناسان میزان بدهی پرسپولیس را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان ارزیابی می‌کنند.
 
 
کلمات کلیدی : پرسپولیس+استقلال+لیگ قهرمانان آسیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.