توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417392
حمله شدیدالحن باشگاه آلومینیوم به داور!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۴
در پی اتفاقات رخ داده در بازی آلومینیوم اراک – نساجی مازندران باشگاه میزبان نامه شدیدالحنی به مهدی تاج نوشت!

به گزارش "ورزش سه"، در این نامه آمده که قضاوت داور در این بازی تداعی گر واژه ناپاک در فوتبال بوده! این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و داور در جریان بازی دو بازیکن تیم آلومینیوم اراک را از زمین اخراج کرد و به یک بازیکن این تیم هم روی نیمکت کارت قرمز داد. داور این بازی جواد محمدی بود.

متن نامه باشگاه آلومینیوم اراک از این قرار است: 

« در بازی بین تیم‌های آلومینیوم اراک و نساجی مازندران وقایعی رقم خورد که واژه فوتبال ناپاک را در ذهن اهالی ورزش زنده کرد. گرچه این نحوه داوری در بازی‌های قبلی تیم آلومینیوم نیز مسبوق به سابقه بوده و علیرغم رعایت اخلاق و اصول حرفه‌ای، همواره قربانی اشتباهات محرز داوری بوده و همین موضوع امتیازات مهمی را نیز از تیم گرفته و تاکنون از کورس بالای جدول بازداشته است، لیکن داوری شبهه ناک این بازی و اصرار عجیب و بی سابقه وی برای جلوگیری از برد تیم آلومینیوم اراک نیازمند بررسی دقیق فیلم بازی و اتخاذ تصمیمات جدی به منظور حفظ حرمت زمین‌های ورزشی  و ساحت مقدس داوری و جلوگیری از تکرار شائبه تبانی و قضاوت‌های جانبدارانه است.»
کلمات کلیدی : آلومینیوم اراک + نساجی مازندران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته