توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426455
نهایی شدن قیمت ‌پیشنهادی شرکت دیهیم کره‌جنوبی برای ساخت سد بختیاری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۶
قیمت پیشنهادی شرکت دیهیم کره‌جنوبی برای ساخت سد بختیاری نهایی شده و پیشنهاد آن به وزارت نیرو ارجاع داده شده است.

به گزارش ایسنا ، مهندس "کوان" مسئول پروژه سد بختیاری از طرف شرکت دیهیم کره جنوبی در دیدار مهندس بازوند استاندار لرستان از نهایی شدن قیمت پیشنهادی این شرکت به وزارت نیرو خبر داد و افزود: بعد از هماهنگی‌ها و نشست‌های مفصل با استاندار لرستان و همکاری‌های تعیین‌کننده وی کارشناسان شرکت دیهیم، قیمت پیشنهادی خود را برای ساخت سد بختیاری تقدیم وزارت نیرو می‌کنند.

استاندار لرستان نیز در این دیدار با تاکید بر روند دقیق و مثبت طی شده برای شروع به کار سد بختیاری گفت: در بسته مالی پیشنهادی تامین اعتبار سد از بانک‌های صادرات، واردات کشورهای ژاپن و کره تسهیلات کم‌بهره‌ای پیش‌بینی شده که قرار است این بسته بعد از تایید وزارت نیرو برای تصویب نهایی به شورای اقتصاد ارجاع شود.

بازوند به استفاده از توان پیمانکارهای بومی توسط شرکت دیهیم تاکید کرد و افزود: این پروژه بزرگ فرصت مناسب و مغتنمی برای نشان دادن توان پیمانکاران بومی در بخش‌های مختلف است.

 وی به راه دسترسی سد نیز اشاره کرد و ادامه داد: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده قرار شد تکمیل راه دسترسی به سد از حوزه لرستان در اولویت کاری شرکت دیهیم قرار گیرد.
 
کلمات کلیدی : ساخت سد + سد بختیاری + وزارت نیرو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.