توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490085
احداث مجتمع تجاری جدید در محل ساختمان پلاسکو
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری برای احداث مجتمع تجاری جدید در محل ساختمان ویران شده پلاسکو همکاری‌های لازم را با بنیاد مستضعفان خواهد داشت.

به گزارش میزان، ابوالفضل قناعتی گفت: شورای شهر تهران در رابطه با کسبه متضرر شده ساختمان پلاسکو ۲ تکلیف مشخص داشت که اکنون به این تکالیف عمل شده است. 

وی افزود: پیگیری حقوقی و رسیدگی به وضعیت کسبه از جمله مسئولیت هایی بود که اعضای شورا برای خود تکلیف کرده بودند و به این موضوعات نیز رسیدگی شد. 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور احداث مجدد یک مجتمع تجاری در زمین ساختمان ویران شده پلاسکو اظهارکرد: طی صحبت هایی که با رئیس بنیاد مستضعفان داشتیم، این مقام مسئول درخواست خود مبنی بر همکاری شورا و شهرداری برای احداث یک مجتمع تجاری را مطرح کرد.

قناعتی ادامه داد: مسئولان بنیاد مستضعفان به دنبال این هستند که در کمترین زمان ممکن یک مجتمع تجاری جدید را در محل ساختمان ویران شده پلاسکو احداث کنند. 

وی در خصوص حمایت‌های شهرداری از مالک ساختمان پلاسکو به منظور احداث مجدد مرکز تجاری تصریح کرد: به این خاطر که برخی از کسبه ساختمان پلاسکو سرقفلی هایی داشته اند و به این خاطر که حقوق این عده تضییع نشود، شهرداری تهران برای احداث مجتمع تجاری جدید در محل ساختمان پلاسکو همکاری‌های لازم را با بنیاد مستضعفان خواهد داشت. 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: این همکاری‌ها شامل برخی امتیازات و بخشش برخی عوارض‌ها می‌شود. 

قناعتی در پاسخ به این پرسش که آیا در افزایش تعداد طبقات ساختمان جدید نیز با مالک همکاری خواهد شد یا خیر؟، گفت: تعداد طبقات ساختمان جدید بر مبنای طرح جامع و طرح تفصیلی در منطقه خواهد بود و شهرداری در این رابطه امتیاز ویژه‌ای را به مالک نخواهد داد.
 
کلمات کلیدی : پلاسكو + آتش سوزی پلاسکو + کسبه پلاسکو + بنیاد مستضعفان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.