نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 382788
چگونه یک کره‌ای، چینی و ژاپنی را از هم تشخیص دهیم؟!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
کره ای ها، ژاپنی ها و چینی ها در نگاه اول از نظر فیزیک و چهره شبیه هم هستند، به گونه ای که بعضی وقتها نمی توانیم آنها را از هم تشخیص دهیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، کره ای ها، ژاپنی ها و چینی ها در نگاه اول از نظر فیزیک و چهره شبیه هم هستند، به گونه ای که بعضی وقتها نمی توانیم آنها را از هم تشخیص دهیم. در این گزارش تصمیم داریم تا شباهت ها و تفاوت هایی را به شما بگوییم تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.
 
چگونه یک کره ای، چینی و ژاپنی را از هم تشخیص دهیم؟!

رنگ پوست


چگونه یک کره ای، چینی و ژاپنی را از هم تشخیص دهیم؟!
 
به طور کلی ژاپنی ها، چینی ها و کره ای ها رنگ پوست مشابهی دارند. رنگ پوست آنها روشن است، با بالا رفتن سن در برابر چروک شدگی مقاوم است و خیلی سخت چروک می شود. در عین حال، مواد آرایشی و شیمیایی به سرعت روی پوست آنها اثرات تخریبی به جای می گذارد و اسیدیته آن را از بین می برد.

جثه و اندام

چگونه یک کره ای، چینی و ژاپنی را از هم تشخیص دهیم؟!
 
جثه و هیکل کره ای ها، ژاپنی ها و چینی ها متفاوت است، در این مورد رژیم غذایی و ژن ها تأثیر گذارند. برای مثال نژاد آمریکایی قدبلندتر و چاق تر است، در حالی که ژاپنی ها، کره ای ها و چینی ها قدهای متوسط رو به کوتاه و جثه های لاغر تری دارند. البته این به معنای نفی وجود افراد قد بلند و عضلانی در میان آنها نیست.

ویژگی های صورت
 
چگونه یک کره ای، چینی و ژاپنی را از هم تشخیص دهیم؟!

شاید در یک نگاه آنها را شبیه هم ببینیم؛ اما اگر دقت کنید تفاوت را احساس خواهید کرد. صورت ژاپنی ها کوچکتر و کشیده تر است. آن ها صورت های لاغر و باریکی دارند. صورت کره ای ها بزرگتر است، از بالا گرد و از پایین شکل مربعی دارد. چانه و فک کره ای ها برآمده تر است و گونه های برجسته تری دارند. صورت چینی ها کاملا گرد و مدور است و بینی پهن و بزرگتری دارند. بینی ژاپنی ها قلمی تر و کشیده تر است و بینی کره ای ها کوچک است.

گوشه چشم ژاپنی ها رو به بالا و برای چینی ها به سمت پایین امتداد یافته است. اندازه چشم کره ای ها کوچک است.

سبک لباس پوشیدن
 
چگونه یک کره ای، چینی و ژاپنی را از هم تشخیص دهیم؟!

مردم ژاپن معمولا لباس های عرفی جامعه خود را می پوشند؛ لباس هایی که با فرهنگ جامعه ژاپنی انسجام و تجانس بیشتری داشته باشد. لباس های ساده با رنگ های روشن از لباس های محبوب مردم ژاپن است. در مراسم های رسمی لباس رسمی به تن می کنند و پایبند سنت هایشان هستند.

در مقابل کره ای ها لباس های تیره تر و فانتزی تری می پوشند و به جذابیت و زیبایی لباس ها بیشتر اهمیت می دهند. چینی ها هم به سبک سنتی و بنا بر فرهنگ چینی لباس می پوشند. در عین حال که قضاوت درباره لباس آنها به دلیل تنوع متعدد فرهنگی در چین کمی سخت است.
 
کلمات کلیدی : تشخیص چهره+کره ای+چینی+ژاپنی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۸ ۱۵:۵۴:۵۶
ولی ماشيناشون رو براحتی ميشه تشخیص داد حتی بدون مارک کمپانی سازنده (3890795) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۸ ۱۷:۱۰:۵۵
شکر و مرغ و تخم مرغ و گوشت قرمز کیلوی چند است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3890914) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۸ ۱۹:۲۳:۲۹
هیچکدام از خصوصیاتی که آورده اید اختصاصی نیست و نمی تواند تعیین کننده باشد
خود شما اگر یکباره سه چهره خانم این نوشتار را بدون زیر نویس ببینید تصور می کنید سه تا خواهر از هرکدام ازاین سه کشور باشند
فقط این حضور مطول و مدت دار در بین آنها است آنهم جدا جدا در هر کدام از این کشورها که می تواند تجربه تشخیصی تقریبا مقرون به صحت برای شما بیاورد (3891057) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۸ ۲۱:۰۱:۵۶
کره ایی خوشکلتر بود (3891158) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۹ ۰۰:۲۹:۲۱
آن مرد که در زمان او دانستن تفاوت صورت چینی و ژاپنی و کره ای برایمان مهم نبود، دیگر رفته است. (3891329) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.