نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421315
درخواست برخی نمایندگان برای ملاقات با رهبری و محصوران برای حل مشکل حصر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از تصمیم برخی نمایندگان برای ملاقات با رهبری و محصوران برای حل مشکل حصر خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی مطهری که در همایش روز دانشجو در دانشگاه امیر کبیر سخن می‌گفت اظهار کرد: ما از مسئولان کشور  می خواهیم صدای دانشجویان را بشنوند به دنبال حل موضوع حصر خانگی باشند. به هر حال این خواست بخش مهمی از جامعه است و باید تلاش کنیم این مشکل را از طریق گفت‌وگو ، همدلی و راه مسالمت آمیز حل کنیم.

وی افزود: ما به عنوان نماینده تصمیم داریم ملاقاتی با رهبری و محصوران داشته باشیم تا بتوانیم این مشکل را که مانعی در راه وحدت ملی است حل کنیم.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری + نمایندگان مجلس + ملاقات با رهبری + مساله حصر
 
کاظم
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۱۹:۲۹:۱۵
شما اشتباه کردید همه مشکلات مردم را رها کردید به مسئله حصر میپردازید .بوی فتنه جدید میاید.اگر فتنه گران محاکمه شوند قطعا اعدام حق انهاست. شما هم میدانید فقط میخواهید انها اعدام شوند وشما نقشه هایتان را در جهت رضایت امریکا انجام دهید. (4053991) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۱۹:۳۷:۳۶
آقای مطهری ، مملکت هزار و یک بدبختی و مشکل و گرفتاری داره اونوقت شما همه فکر و ذکرت شده قضیه حصر ؟! مردم اسیر دودوتا چهارتای زندگی روزمره هستن و این مساله برای نود و نه درصد اونها هیچ ارزشی نداره . به خصوص اگر حواستون باشه که تمام اون جار و جنجالها ، دعوای بین چند نفر بود و هیچکدوم سنگ مردم رو به سینه نمیزدن ، فقط بحث منافع خودشون و اطرافیانشون بود . توی این هیر و ویر شما فکر میکنی آزادی اونها چه نفعی به حال مملکت داره ؟ دوباره سخنرانی و لغو سخنرانی و راهپیمایی و لغو راهپیمایی و ... ، بعد هم دخالت اروپا و آمریکا به بهانه حقوق بشر و کذا و کذا ، و دست آخر هم تحریم مردم بدبخت کوچه و خیابون !!! جنگ و دعواها مال شما سیاسیون ، و فلاکت و بدبختیش مال مردم بیچاره . یک کم هم فکر مشکلات واقعی مردم باشین بد نیست ... (4054016) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۲۱:۱۷:۵۲
مگه حصر مشکله؟ مشکل مردم رو حل کنید (4054215) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۰۱:۲۴:۳۱
بله مشکل مردم با رفع حصر حل میشه ! (4054603) (alef-13)
 
کمال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۲۱:۴۰:۰۰
آقای مطهری بخش اعظم جامعه با مشکل اقتصادی روبرو هستند چرا جمعی از شما نمایندگان به این موضوع فکرنمی کنید؟؟؟ فقط چسبیدین به جنجال بازی؟؟؟؟ (4054256) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۲۳:۲۴:۵۹
مشکل مردم حصر نیست ؛ مشکل مردم بیکاری ، سختی معیشت و پایین بودن قدرت خرید است (4054447) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۰۰:۵۵:۰۲
حصر برای این آقایان بهترین گزینه است.
اگر محاکمه شوند احتمالا محکوم به اعدام می‌شوند. (4054564) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.