نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432665
سرما و یخبندان جان 8 نفر را در ایتالیا گرفت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۳
سرمای شدید قطبی، برف و یخبندان که از روز گذشته سراسر ایتالیا را فرا گرفته است، تاکنون 8 قربانی که اکثرا افراد کارتن خواب و بی بضاعت بودند را گرفت.

به گزارش ایرنا به نقل از منابع خبری،بارش برف در مناطق مرکزی و جنوبی ایتالیا منجر به ایجاد اختلال در سیستم حمل و نقل عمومی، فرودگاه ها و ایستگاه های قطار در برخی مناطق شده تا جاییکه مسئولین از مردم دعوت کردند تا در حد امکان از جابجا شدن صرف نظر کنند. 

موج جدید سرما و یخبندان از روز گذشته سراسر ایتالیا بویژه مرکز و جنوب این کشور را فرا گرفته است. پاپ فرانسیس نیز دستور باز بودن خوابگاه های موسسات خیریه واتیکان را حتی در طول روز داد تا افراد بی بضاعت بتوانند در آنجا پناه گرفته و غذای گرم بخورند. 

همچنین ایستگاه های مترو که معمولا شب هنگام بسته هستند، جهت پناه دادن کارتن خواب ها باز مانده اند. سازمان مقابله با بلایای طبیعی نیز زنگ خطر قرمز را بویژه برای راه ها و خیابان ها در 6 استان این کشور بصدا درآورد. بارش برف حتی ارتفاعات بسیار پایین و سواحل جنوبی ایتالیا را سفید کرده است. 
 
کلمات کلیدی : ایتالیا+سرما+مرگ بر اثر سرما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۰۰:۲۷:۰۸
امروز تو تهران بعضی ادارات کولر روشن کرده بودن از شدت گرما!!!!! (4106122) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.