توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503161
انتقاد تاجگردون از هجمه‌ها به وزیر پیشنهادی ارتباطات
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۵
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن دفاع از وزیر پیشنهادی ارتباطات از برخی از هجمه ها در روزهای گذشته انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، غلامرضا تاجگردون در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«آقای روحانی در کنار وزرای کارکشته و بعضا خسته و یکی دو تا بی انگیزه، یک جوان به مجلس معرفی کرد. این روزها مورد حمله جدی قرار گرفته و اطلاعاتی از برخی از سایت‌ها به جامعه منتقل می‌شود. بازجو، مدیرکل شنود، تفتیش کننده منازل، عامل حصر، عامل لغو قرارداداپراتور دوم، مسئول شنود دفتر مطهری، عامل ممنوع‌التصویری خاتمی و ده‌ها موضوع دیگر. در صحن هم که با برخی از افراد صحبت می‌کنم می‌گویند خیلی توانمند و زبل است و هر کسی با او صحبت می‌کند قانعش می‌کند و این چهره خطرناک است و شاید یک احمدی‌نژاد دیگر شود. در این چند روز چندین بار با ایشان صحبت داشتم و در صحن هم بسیار توانمند ظاهر شد. به نظر من انسان توانمندی است که می‌تواند در این حوزه موفق شود. از مراجع رسمی هم به شکل دوستانه سوال کردم چیزی دریافت نکردم و اگر بخواهیم تمام حرف‌ها را بپذیریم باید حرف هایی که در مورد خیلی از دوستان من جمله دکتر عارف هم زده میشود، بپذیریم. به نظر من حیف است که او رای نیاورد. باید این ریسک را بپذیریم و ضمن مراقبت، از توانش استفاده کنیم وگرنه اتفاقی نمی افتد؛ یک خسته دیگر به ما معرفی می‌شود و باید به او رای دهیم. او جوان است و توانمند و مطابق شعارهای روحانی و فراموش نکنیم اگر مقاومت‌های واعظی و ایشان نبود شاید امروز من نمیتوانستم از این فضا این حرف را با شما بزنم.»
 
کلمات کلیدی : آذری جهرمی+وزیر پیشنهادی ارتباطات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.