توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 208367
فراخوان کمک برای هزینه‌های بیمارستان یک خانواده
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۲
خیریه مقیت در آخرین پست خود نوشت:

برخی می‌گویند کار را برای خدا انجام بده اما باید بگوییم کار خدا را انجام بده یعنی اینکه حتی برای خدا تعیین موضوع هم نکن و بگذار خداوند خودش برایت کار را تعریف کند(شهید خیبر حاج ابراهیم همت)

این گزارش شاید برایتان باورپذیر نباشد. برای ما هم باورپذیر نبود تا اینکه از نزدیک دیدیم و تحقیق کردیم، اینکه پدری پیر و سالخورده و البته از کار افتاده، بدون هیچ‌گونه حقوقی با سه دختر، دو پسر و همسرش زندگی سختی را می‌گذراند.

البته مادر رنجدیده خانواده شش ماه قبل سکته کرده و به کما رفته و در بیمارستان بستری است و وجود مبارک مادر نیز از خانواده گرفته شده است. زندگی روی سخت و خشن خود را به این خانواده کرده و ... .

هزینه‌های بیمارستان تاکنون توسط جمعی از خیرین محلی پرداخت شده اما الآن دو موضوع وجود دارد، یکی خرج یومیه این خانواده است و دیگری کرایه عقب افتاده ۳ میلیون تومانی خانواده است. با توجه به شرایط و هزینه‌های جاری خانواده می‌توان با ۵ میلیون تومان بخش اعظمی از مشکلات آنان را حل کرد. یاعلی


ما وسیله‌ایم برای نریختن آبرویی؛
برای دراز نشدن دستی؛
بعد معنوی این کمک‌ها تقدیم می‌شود به مظلوم عالم حضرت زهرا(سلام الله علیها)
شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۱۳۸۲۸۴۴۵۴
شماره حساب: ۰۳۰۹۶۶۹۳۰۹۰۰۷
شماره شبا: IR۵۹۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۳۰۹۶۶۹۳۰۹۰۰۷
به نام علی عسگری نزد بانک ملی

*در صورت عبور کمک‌ها از میزان درخواستی، مابقی صرف دیگر گزارش‌ها خواهد شد.
*تاکید می‌شود که"مقیت" نقش واسطه را بازی می‌کند بنابراین اگر خیرین خواهان کمک مستقیم و بدون واسطه به نیازمندان می‌باشند شماره تلفن ثابت خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با آن‌ها تماس گرفته شود.

منبع: moghit.ir
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته