توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464075
جام قهرمانی به هانی نوروزی نرسید
پسر کاپیتان فقید پرسپولیس نتوانست جام قهرمانی لیگ را روز چهارشنبه بالای سر ببرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷
به گزارش "ورزش سه"، بالا بردن جام قهرمانی توسط هانی فرزند هادی نوروزی فقید اتفاقی بود که بازیکنان پرسپولیس برای آن تلاش زیادی در طول فصل انجام دادند اما در لحظات پایانی به شکل عجیبی میسر نشد.

 درحالیکه قرار بود هانی نوروزی در جشن قهرمانی قرمزها حضور داشته باشد، زمانیکه او به همراه عموی خود قصد ورود به زمین را داشت با ممانعت ماموران نیروی انتظامی رو به رو شد. هانی نوروزی نتوانست خود را به مراسم اهدای جام برساند و پس از آن با چشمانی اشکبار به سمت جایگاه بازگشت. هانی به همراه عموی خود بعد از این اتفاق راهی اتاق فردوسی پور گزارشگر بازی شد که این اتفاق باعث قطع شدن گزارش عادل شد.
 
مهدی طارمی به همراه جام به سمت رختکن رفت و بازیکنان پشت او، مهاجم گلزن پرسپولیس را همراهی می کنند. طارمی قصد داشت در مسیر منتهی به رختکن هانی نوروزی را به زمین بیاورد و جام را به او بدهد که با ممانعت ماموران مواجه شد! این در حالی است که می توان گفت حداقل 100 نفر از حاضران در زمین جزو افراد جدا از مراسم قهرمانی محسوب می شوند و در خواست طارمی بی نتیجه ماند.

در نهایت اتفاقات ورزشگاه آزادی به شکلی رقم خورد که هانی نوروزی نتوانست جشن قهرمانی را در کنار بازیکنان پرسپولیس و در حضور هواداران پرشمار این تیم برگزار کند.

 
 
کلمات کلیدی : پرسپولیس+ لیگ برتر+هانی نوروزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته