نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 251378
مشمولان غایب خود را برای اعزام معرفی کنند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۷
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: مشمولان غایب خدمت سربازی فقط تا ۲۱ بهمن ماه امسال فرصت دارند تا از بخشش اضافه خدمت سنواتی به مناسبت عید غدیر خم استفاده کنند.

سرهنگ علی موسی زاده در گفتگو با مهر افزود: با اتمام مهلت اعلام شده، مشمولان غایب فرصت خوبی را از دست خواهند داد و علاوه بر اینکه در سال آینده سه ماه افزایش خدمت سربازی را باید طی کنند از بخشودگی اضافه خدمت نیز محروم خواهند شد. وی تصریح کرد: بر اساس قانون جدید، مدت خدمت سربازی در سال آینده از ۲۱ ماه به ۲۴ ماه افزایش می یابد. سرهنگ موسی زاده همچنین ازتشدید برخورد با مشمولان غایب سربازی پس از اتمام مهلت اعلام شده خبرداد و گفت: مشمولان غایب بدانند که با اتمام این مهلت، اقدامات قانونی در مورد دستگیری آنان تشدید و کسانی که مشمولین غایب را به کار گرفته باشند بر اساس قانون برای بار اول به پرداخت ۲۹ میلیون ریال و برای بار دوم ۸۷ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم خواهند شد.

وی افزود: گر چه مشمولان غایبی که در سال آینده اعزام به خدمت شوند در صورت متاهل بودن از سه ماه و به ازای داشتن هر فرزند نیز از سه ماه کسرخدمت بهره مند می شوند اما ضمن اینکه در سال آینده باید سه ماه بیشتر خدمت کنند، شش ماه اضافه خدمت آنان نیز بخشیده نخواهد شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی ازمشمولان غایب خواست تا با توجه به کثرت تقاضا برای اعزام در سال جاری، و حداکثر سه روز قبل از مهلت اعلام شده، خود را برای اعزام به خدمت معرفی کنند. موسی زاده تصریح کرد: بر اساس قانون جدید و با توجه به ارتباط الکترونیکی سازمان نظام وظیفه با سایر دستگاه ها، از سال آینده محرومیت های بیشتری ازدر انتظار مشمولان غایب خواهد بود.
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۳ ۱۱:۱۳:۵۸
باشه اومدم (2527642) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۳ ۱۱:۳۹:۰۳
من خودم شهریور امسال با هزار بدبختی معافیت پزشکی گرفتم،ولی ای مسولین محض رضای خدا این سد بزرگ رو از جلوی پای جوانهای کشور بردارید (2527694) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.